Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour des Alpes Maritimes et du Var
2020
(2.1)
(Tour du Haut Var)
France / 21 Otsaila - 23 Otsaila
Edition: 52 (480.3 Km)
Winner:
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Nairo Alexander Quintana Rojas
COL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2021
BRAMBILLA Gianluca
2020
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2019
PINOT Thibaut
2018
HIVERT Jonathan
2017
VICHOT Arthur
2016
VICHOT Arthur
2015
GASTAUER Ben
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
VICHOT Arthur
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
Etapa 3 >
La Londe
-
Le Mont Faron
23 Otsaila
/ 136.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:28:51
BERNARD Julien
Laisterketako Liderra
:
13:09:32
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BERNARD Julien
TFS
03:28:51
2.
PETERS Nans
ALM
00:00:03
3.
VAN DEN BERG Lars
GFC
00:00:42
4.
MOLLY Kenny
WVA
00:01:18
5.
FINÉ Eddy
COF
00:01:34
6.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
NTT
00:02:10
7.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
ARK
00:02:15
8.
BARDET Romain
ALM
00:02:15
9.
PORTE Richie
TFS
00:02:15
10.
KANGERT Tanel
EF1
00:02:32
11.
EDET Nicolas
COF
00:02:34
12.
PINOT Thibaut
GFC
00:02:39
13.
ROCHE Nicholas
SUN
00:02:41
14.
EL FARES Julien
NDP
00:02:41
15.
MASNADA Fausto
CPT
00:02:45
16.
VALTER Attila
CPT
00:02:49
17.
CALMEJANE Lilian
TDE
00:02:57
18.
STORER Michael
SUN
00:03:02
19.
TRARIEUX Julien
NDP
00:03:02
20.
ROSA Diego
ARK
00:03:08
6
Erretiratzeak
45.
VANMARCKE Sep
EF1
DNF
63.
HIRSCHI Marc
SUN
DNS
84.
BONNAMOUR Franck
ARK
DNF
125.
KRON Andreas Lorentz
RIW
DNS
166.
MASSON Christophe
RLM
DNF
171.
MAURELET Flavien
AUB
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika