Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2013 (1.HC)
(Omloop Het Volk/Nieuwsblad)
Belgium  /  23 February

Edition: 68 (198.6 Km)
Winner: PAOLINI Luca

2012    
2014



Videos (1)
Winners of the Race
3 Fans




Last Winners







23 February / 198.90 kilometer / Start: 11:35 / Finish: 16:30
Stagewinner:04:52:14 PAOLINI Luca
Parcours:Hill stage   /   Flat arrival

Description
Preview
Result
Video
Stage results
1. PAOLINI Luca KAT 04:52:14
2. VANDENBERGH Stijn OPQ 00:00:00
3. VANDOUSSELAERE Sven TSV 00:00:30
4. THOMAS Geraint SKY 00:00:30
5. VAN AVERMAET Greg BMC 00:00:30
6. BANDIERA Marco IAM 00:00:30
7. CHAVANEL Sylvain OPQ 00:00:30
8. ROELANDTS Jurgen LTB 00:00:30
9. WYNANTS Maarten BLA 00:00:30
10. GARCIA ETXEGIBEL Egoitz COF 00:00:30
11. CIOLEK Gerald MTN 00:06:27
12. BELLETTI Manuel ALM 00:06:27
13. DRUCKER Jean Pierre AJW 00:06:27
14. TSATEVITCH Alexey KAT 00:06:27
15. PLANCKAERT Baptiste LAN 00:06:27
16. PETIT Adrien COF 00:06:27
17. BOASSON HAGEN Edvald SKY 00:06:27
18. TURGOT Sébastien EUC 00:06:27
19. HAUSSLER Heinrich IAM 00:06:27
20. BAUER Jack GRS 00:06:27

55 Abandoned
3. FLENS Rick BLA DNF
5. TJALLINGII Maarten BLA DNF
6. HOFLAND Moreno BLA DNF
7. WAGNER Robert BLA DNF
16. TRENTIN Matteo OPQ DNF
24. DEHAES Kenny LTB DNF
25. DOCKX Gert LTB DNF
26. REYNES MIMO Vicente LTB DNF
27. SIEBERG Marcel LTB DNF
35. HOULE Hugo ALM DNF
36. DOMONT Axel ALM DNF
38. RAVARD Anthony ALM DNF
55. LE BON Johan FDJ DNF
65. GRAZIATO Massimo LAM DNF
68. WACKERMANN Luca LAM DNF
73. BEWLEY Sam OGE DNF
77. MATTHEWS Michael OGE DNF
92. TIMMER Albert ARG DNF
93. CLARKE William ARG DNF
94. CURVERS Roy ARG DNF
96. MEZGEC Luka ARG DNF
98. STAMSNIJDER Tom ARG DNF
103. MAASKANT Martijn GRS DNF
105. NAVARDAUSKAS Ramunas GRS DNF
108. VAN SUMMEREN Johan GRS DNF
133. GILBERT Jérôme AJW DNF
134. CAPPELLE Andy AJW DNF
135. ROUTLEY Will AJW DNF
136. VAN DIJK Stefan AJW DNF
143. DELFOSSE Sébastien LAN DNF
146. AMORISON Frédéric LAN DNF
153. GERARD Arnaud BSE DNF
154. KORETZKY Clément BSE DNF
155. LE MONTAGNER Benjamin BSE DNF
156. LEQUATRE Geoffroy BSE DNF
157. JARRIER Benoit BSE DNF
158. VACHON Florian BSE DNF
163. FRIEDEMANN Matthias CSS DNF
164. TANG Wang Yip CSS DNF
165. OJAVEE Mart CSS DNF
166. ROTH Ryan CSS DNF
168. WU Kin San CSS DNF
171. BARLE Florent COF DNF
184. GODDAERT Kristof IAM DNF
187. HOLLENSTEIN Reto IAM DNF
188. SARAMOTINS Aleksejs IAM DNF
195. PORSEV Alexander KAT DNF
201. DANIEL Maxime SAU DNF
202. ENGOULVENT Jimmy SAU DNF
204. LEMOINE Cyril SAU DNF
228. VOSS Paul TNE DNF
232. DEBESAY Ferekalsi MTN DNF
234. REGUIGUI Youcef MTN DNF
241. ANDRIATO Rafael VIN DNF
247. MILETTA Luigi VIN DNF






--- advertisement ---