Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Klasika Primavera de Amorebieta
2015
(1.1)
(Klasika Primavera)
Spain / 12 Apirila
Edition: 61 (171.5 Km)
Winner:
HERRADA LOPEZ José
2014
2016
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
José Herrada Lopez
ESP
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2018
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
2017
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
2016
VISCONTI Giovanni
2015
HERRADA LOPEZ José
2014
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
VISCONTI Giovanni
2011
HIVERT Jonathan
2010
SANCHEZ GONZALEZ Samuel
Amorebieta
-
Amorebieta
12 Apirila
/ 171.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:56:20
HERRADA LOPEZ José
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HERRADA LOPEZ José
MOV
03:56:20
2.
SHALUNOV Evgeny
LOK
00:00:29
3.
BARBERO CUESTA Carlos
CJR
00:02:35
4.
MANCEBO PEREZ Francisco
SKD
00:02:35
5.
FONTE César
RPB
00:02:35
6.
SOLER GIMENEZ Marc
MOV
00:02:42
7.
SHILOV Sergey
LOK
00:04:02
8.
VISCONTI Giovanni
MOV
00:04:02
9.
SVESHNIKOV Kirill
LOK
00:04:02
10.
TXURRUKA ANSOLA Amets
CJR
00:04:02
11.
RUBIO HERNANDEZ Diego
EFG
00:04:02
12.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
CJR
00:04:02
13.
GALLEGO RUIZ Alberto
RPB
00:04:02
14.
FERNANDEZ CRUZ Delio
W52
00:04:02
15.
RODRIGUES David Miguel Costa
RPB
00:04:02
16.
BRAVO OIARBIDE Garikoitz
MUR
00:04:02
17.
MADRAZO RUIZ Ángel
CJR
00:04:02
18.
TORRES MUÍÑO Pablo
BUR
00:04:02
19.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
MUR
00:04:02
20.
ESTEVEZ SALAS Imanol
MUR
00:04:02
16
Erretiratzeak
11.
ANTON HERNANDEZ Igor
MOV
DNF
12.
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan
MOV
DNF
16.
MORENO BAZAN Javier
MOV
DNF
27.
INTZIARTE Unai
MUR
DNF
39.
ROBREDO CRESPO Alvaro
BUR
DNF
79.
DURÁN AROCA Arkaitz
EFG
DNF
94.
SILVA PINTO Sandro Filipe
LRJ
DNF
96.
VALINHO Vitor
LRJ
DNF
97.
JORGE Iúri
LRJ
DNF
99.
ISIDORO Micael
LRJ
DNF
102.
AL HAMMADI Sultan Hassan
SKD
DNF
107.
PALINI Andrea
SKD
DNF
109.
IBRAHIM Khalid
SKD
DNF
110.
AL BALOOSHI Ahmed
SKD
DNF
112.
PLAZA MIRA Esteban
KMP
DNF
117.
RAMIREZ NAVARRO Juan Carlos
KMP
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika