Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of the Alps
2018
(2.HC)
Italy / 16 Apirila - 20 Apirila
Edition: 42 (714.3 Km)
Winner:
PINOT Thibaut
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Thibaut Pinot
FRA
2
Fans
john kristensen
tizant
Tweets by @Tourof_TheAlps
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1963
1962
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BARDET Romain
2021
YATES Simon
2019
SIVAKOV Pavel
2018
PINOT Thibaut
2017
THOMAS Geraint
2016
LANDA MEANA Mikel
2015
PORTE Richie
2014
EVANS Cadel
2013
NIBALI Vincenzo
2012
POZZOVIVO Domenico
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Chiusa
-
Lienz
19 Apirila
/ 134.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:19:59
SANCHEZ GIL Luis Leon
Laisterketako Liderra
:
14:12:29
PINOT Thibaut
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SANCHEZ GIL Luis Leon
AST
03:19:59
2.
BENNETT George
TLJ
03:20:05
3.
BOUWMAN Koen
TLJ
03:20:10
4.
PINOT Thibaut
GFC
03:20:10
5.
ARU Fabio
UAD
03:20:10
6.
POZZOVIVO Domenico
TBM
03:20:10
7.
CONCI Nicola
UITA
03:20:10
8.
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
AST
03:20:10
9.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
AST
03:20:10
10.
FROOME Christopher
SKY
03:20:10
11.
CICCONE Giulio
BRD
03:20:10
12.
ZEITS Andrey
AST
03:20:10
13.
HIRT Jan
AST
03:20:10
14.
O'CONNOR Ben Alexander
DDD
03:20:10
15.
VISCONTI Giovanni
TBM
03:20:49
16.
PADUN Mark
TBM
03:20:49
17.
EIBEGGER Markus
RSW
03:20:49
18.
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi
DDD
03:20:49
19.
SCHLEGEL Michal
CCC
03:20:49
20.
FIRSANOV Serguei
GAZ
03:20:49
6
Erretiratzeak
87.
UDONDO SANTAMARIA Gotzon
EUS
DNF
102.
KOLAR Michal
BOH
DNF
107.
SCHWARZMANN Michael
BOH
DNF
117.
JANSE VAN RENSBURG Jacques
DDD
DNS
135.
KUSS Sepp
TLJ
DNF
164.
ORSINI Umberto
BRD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika