Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour du Limousin - Nouvelle Aquitaine
2019
(2.1)
(Tour du Limousin)
France / 21 Augustus - 24 Augustus
Edition: 52 (705.9 Km)
Winner:
COSNEFROY Benoit
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Benoit Cosnefroy
FRA
Tweets by @https: twitter.com tourdulimousin
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
ARANBURU DEBA Alex
2021
BARGUIL Warren
2020
WACKERMANN Luca
2019
COSNEFROY Benoit
2018
EDET Nicolas
2017
VUILLERMOZ Alexis
2016
ROSSKOPF Joey
2015
COLBRELLI Sonny
2014
FINETTO Mauro
2013
ELMIGER Martin
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 3 >
Chamboulive
-
Beynat
23 Augustus
/ 176.80 kilometer
Etappewinnaar
:
04:23:12
COSNEFROY Benoit
Klassementleider
:
13:36:01
COSNEFROY Benoit
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COSNEFROY Benoit
ALM
04:23:12
2.
SIMON Julien
COF
04:23:16
3.
MARTIN Guillaume
WGG
04:23:16
4.
VINHAS Rui
W52
04:23:21
5.
SBARAGLI Kristian
ICA
04:23:23
6.
ROLLAND Pierre
VCB
04:23:23
7.
REICHENBACH Sébastien
GFC
04:23:23
8.
GESBERT Elie
PCB
04:23:23
9.
DEGAND Thomas
WGG
04:23:23
10.
PEREZ Anthony
COF
04:23:23
11.
CALMEJANE Lilian
TDE
04:23:23
12.
DELAPLACE Anthony
PCB
04:23:25
13.
IDJOUADIENNE Pierre
RLM
04:23:25
14.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
04:23:25
15.
BISOLTI Alessandro
ANS
04:23:25
16.
COMBAUD Romain
DMP
04:23:33
17.
CUADROS MORATA Alvaro
CJR
04:23:38
18.
CLAEYS Dimitri
COF
04:23:49
19.
PLAZA MOLINA Ruben
ICA
04:23:49
20.
FONTE César
W52
04:23:51
12
Uitvallers
5.
BOUHANNI Nacer
COF
DNF
56.
SOTO MARTINEZ Nelson Andres
CJR
DNF
84.
QUEMENEUR Perrig
TDE
DNF
91.
VIEJO REDONDO José Daniel
EUS
DNF
95.
BARRENETXEA URIARTE Ander
EUS
OTL
102.
BARBIER Rudy
ICA
DNF
106.
SAGIV Guy
ICA
DNF
114.
NISHIMURA Hiroki
NIP
DNF
123.
SILVA Joaquim
W52
OTL
146.
VALLEE Boris
WGG
DNF
151.
FERASSE Thibault
RLM
DNF
156.
VAUBOURZEIX Thomas
RLM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken