Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Paris - Nice
2000
(2.HC)
France / 5 Martxoa - 12 Martxoa
Edition: 58 (1151.1 Km)
Winner:
KLÖDEN Andreas
1999
2001
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Andreas Klöden
GER
Laurent Brochard
FRA
Francesco Casagrande
ITA
1
Fans
Luis Fernando Trivelatto
Tweets by @parisnice
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
SCHACHMANN Maximilian
2020
SCHACHMANN Maximilian
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
SOLER GIMENEZ Marc
2017
HENAO MONTOYA Sergio
2016
THOMAS Geraint
2015
PORTE Richie
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
PORTE Richie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 4 >
Trévoux
-
Saint-Étienne
8 Martxoa
/ 178.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:28:35
HAMBURGER Bo
Laisterketako Liderra
:
14:23:35
BROCHARD Laurent
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HAMBURGER Bo
MCJ
04:28:35
2.
NOCENTINI Rinaldo
MAP
00:00:10
3.
TOSATTO Matteo
FAS
00:00:10
4.
FIGUERAS Giuliano
MAP
00:00:10
5.
HOFFMAN Tristan
MCJ
00:00:10
6.
HINCAPIE George
USP
00:00:10
7.
PEERS Chris
COF
00:00:10
8.
CASAGRANDE Francesco
VIN
00:00:10
9.
AERTS Mario
LOT
00:00:10
10.
VERHEYEN Geert
LOT
00:00:10
11.
BROCHARD Laurent
DEL
00:00:10
12.
OSA EIZAGUIRRE Unai
BAN
00:00:10
13.
DUFAUX Laurent
SAE
00:00:10
14.
BELLI Wladimir
FAS
00:00:10
15.
VINOKOUROV Alexandre
TEL
00:00:10
16.
GOUGOT Fabrice
C.A
00:00:10
17.
AEBERSOLD Niki
RAB
00:00:10
18.
KIVILEV Andreï
AG2
00:00:10
19.
PASCUAL RODRIGUEZ Javier
KEL
00:00:10
20.
MANCEBO PEREZ Francisco
BAN
00:00:10
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika