Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Paris - Nice
1999
(2.HC)
France / 7 Martxoa - 14 Martxoa
Edition: 57 (1366.3 Km)
Winner:
BOOGERD Michael
1998
2000
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Michael Boogerd
NED
Tweets by @parisnice
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
SCHACHMANN Maximilian
2020
SCHACHMANN Maximilian
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
SOLER GIMENEZ Marc
2017
HENAO MONTOYA Sergio
2016
THOMAS Geraint
2015
PORTE Richie
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
PORTE Richie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 7 >
Sisteron
-
Valberg
13 Martxoa
/ 198.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:10:03
VANDENBROUCKE Frank
(38.452 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
31:57:32
BOOGERD Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VANDENBROUCKE Frank
COF
05:10:03
2.
VIRENQUE Richard
PLT
00:00:00
3.
FRIGO Dario
SAE
00:00:00
4.
FIGUERAS Giuliano
MAP
00:00:02
5.
VERHEYEN Geert
LOT
00:00:04
6.
ZBERG Marcus
RAB
00:00:04
7.
BOOGERD Michael
RAB
00:00:04
8.
BELLI Wladimir
FES
00:00:04
9.
BOTERO ECHEVERRY Santiago
KEL
00:00:04
10.
VOIGT Jens
C.A
00:00:04
11.
SAVOLDELLI Paolo
SAE
00:00:44
12.
DE WOLF Steve
COF
00:01:32
13.
FARAZIJN Peter
COF
00:01:32
14.
HEULOT Stéphane
FDJ
00:01:52
15.
DEN BAKKER Maarten
RAB
00:01:52
16.
WAUTERS Marc
RAB
00:01:52
17.
KIVILEV Andreï
FES
00:01:52
18.
CABELLO LUQUE Francisco
KEL
00:01:52
19.
AERTS Mario
LOT
00:03:08
20.
ROBIN Jean-Cyril
FDJ
00:03:08
7
Erretiratzeak
8.
ROKIA Anthony
COF
DNF
34.
MCEWEN Robbie
RAB
DNF
64.
MONCASSIN Frédéric
C.A
DNF
91.
ANDREU Frankie
USP
DNF
114.
DURAND Jacky
LOT
DNF
148.
TRAVERSONI Mario
SAE
DNF
155.
HAYMOZ Yvan
POS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika