Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
 
Partaideen zerrendak
Year Month Country Category M/F Competition
Upcoming Events
Trofeo Calvia 26-01 ESP 1.1 Gizona
Trofeo Andratx Lloseta 27-01 ESP 1.1 Gizona
Trofeo Serra de Tramuntana 28-01 ESP 1.1 Gizona
Trofeo Alcudia 29-01 ESP 1.1 Gizona
Trofeo Palma de Mallorca 30-01 ESP 1.1 Gizona
GP d'Ouverture La Marseillaise 30-01 FRA 1.1 Gizona
Saudi Tour 01-02 - 05/02 KSA 2.1 Gizona
Volta a la Comunidad Valenciana 02-02 - 06/02 ESP 2.Pro Gizona
Etoile de BessŔges 02-02 - 06/02 FRA 2.1 Gizona
Tour Cycliste International La Provence 10-02 - 13/02 FRA 2.Pro Gizona
Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol 16-02 - 20/02 ESP 2.Pro Gizona
Volta ao Algarve 16-02 - 20/02 POR 2.Pro Gizona
Tour du Haut Var 18-02 - 20/02 FRA 2.1 Gizona
Abu Dhabi Tour 20-02 - 26/02 UAE 2.UWT Gizona
Omloop Het Volk/Nieuwsblad 26-02 BEL 1.UWT Gizona
Monte Paschi Strade Bianche 05-03 ITA 1.UWT Gizona
Paris - Nice 06-03 - 13/03 FRA 2.UWT Gizona
Tirreno - Adriatico 07-03 - 13/03 ITA 2.UWT Gizona
Milano - Sanremo 19-03 ITA 1.UWT Gizona
Volta Ciclista a Catalunya 21-03 - 27/03 ESP 2.UWT Gizona
Active and Finished Races
The Maha Chakri Sirindhon's Cup Women's Tour of Thailand 08-12 - 10/12 THA 2.1 F BATRIYA Chaniporn
Princess Mamackakri Sirindhon's Cup Tour of Tha´land 01-12 - 06/12 THA 2.1 M SAINBAYAR Jamnaljamts
Vuelta Ciclista a Venezuela 31-10 - 07/11 VEN 2.2 M ABREU Jorge
Tour du Faso 29-10 - 07/11 BUR 2.2 M BICHLMANN Daniel
Albert Achterhes Profronde van Drenthe 24-10 NED 1.1 M HERREGODTS Rune
Ronde van Drenthe 23-10 NED 1.WWT F WIEBES Lorena
Tour Cycliste International de La Guadeloupe 22-10 - 31/10 FRA 2.2 M BENNETT Stefan
Drentse 8 van Dwingeloo 22-10 NED 1.2 F VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
Chrono des Nations - WE 17-10 FRA 1.1 F REUSSER Marlen
Veneto Classic 17-10 ITA 1.1 M BATTISTELLA Samuele
Chrono des Nations U-23 17-10 FRA 1.2U M DEVANNE Antoine
Chrono des Nations 17-10 FRA 1.1 M K▄NG Stefan
Boucles de l┤Aulne - GP Le TÚlÚgramme 17-10 FRA 1.1 M DEWULF Stan
Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames 16-10 FRA 1.1 F CONSONNI Chiara
Ster van Zwolle 16-10 NED 1.2 M VERMELTFOORT Coen
Grand Prix de Plumelec-Morbihan 16-10 FRA 1.Pro M MARIT Arne
La Classique Morbihan WE 15-10 FRA 1.1 F BERTIZZOLO Sofia
Giro del Veneto 13-10 ITA 1.1 M MEURISSE Xandro
Coppa Agostoni 11-10 ITA 1.1 M LUTSENKO Alexey
Oita Urban Classic 10-10 JPN 1.2 M MANCEBO PEREZ Francisco
 








--- iragarpena ---