Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
 
Partaideen zerrendak
Year Month Country Category M/F Competition
Upcoming Events
Iurreta-Emakumeen Bira 22-05 - 25/05 ESP 2.WWT Emakumea
Tour of Estonia 23-05 - 25/05 EST 2.1 Gizona
The 60th Anniversary "Thai Cycling Association" 24-05 - 25/05 THA 2.1 Emakumea
Tour de l´Ain 24-05 - 26/05 FRA 2.1 Gizona
Hammer Stavanger 24-05 - 26/05 NOR 2.1 Gizona
SwissEver GP Cham-Hagendorn 26-05 SUI 1.2 Emakumea
Grote Prijs Marcel Kint 26-05 BEL 1.1 Gizona
Winston Salem Cycling Classic 27-05 USA 1.1 Gizona
International Thüringen Rundfahrt der Frauen 28-05 - 02/06 GER 2.1 Emakumea
Tour of Norway 28-05 - 02/06 NOR 2.HC Gizona
Circuit de Wallonie 30-05 BEL 1.1 Gizona
La Classique Morbihan WE 31-05 FRA 1.1 Emakumea
Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames 01-06 FRA 1.1 Emakumea
Grand Prix de Plumelec-Morbihan 01-06 FRA 1.1 Gizona
Gooik 02-06 BEL 1.1 Emakumea
Rund um Köln 02-06 GER 1.1 Gizona
Boucles de l´Aulne - GP Le Télégramme 02-06 FRA 1.1 Gizona
Tour Féminin de Bretagne 05-06 - 09/06 FRA 2.2 Emakumea
Tour de Luxembourg 05-06 - 09/06 LUX 2.HC Gizona
Grand Prix Cyclist de Gatineau 06-06 CAN 1.1 Emakumea
Active and Finished Races
Iurreta-Emakumeen Bira 22-05 - 25/05 ESP 2.WWT F
Tour of Zhoushan Island I 21-05 CHN 1.2 F NGUYEN Thi That
Durango-Durango Emakumen Sarria 20-05 ESP 1.2 F KENNEDY Lucy
Tour of Japan 19-05 - 26/05 JPN 2.1 M
Grand Prix Criquielion 19-05 BEL 1.2 M MARIT Arne
Tour Femenino de Venezuela 2 18-05 - 19/05 VEN 2.2 F CHACÓN GARCIA Lilibeth
Tour d'Eure-et-Loir 17-05 - 19/05 FRA 2.2 M BUGTER Luuc
Tour of Black Sea 17-05 - 19/05 TUR 2.2 M BALKAN Onur
Vuelta Ciclista a Aragon 17-05 - 19/05 ESP 2.1 M PRADES REVERTE Eduard
Tour Femenino de Venezuela 1 17-05 VEN 1.2 F GONZALEZ GARCIA Angie Sabrina
Vuelta a Burgos Feminas 16-05 - 19/05 ESP 2.1 F BORGLI Stine Andersen
Tour of California WE 16-05 - 18/05 USA 2.WWT F VAN DER BREGGEN Anna
Tour of Limpopo 15-05 - 18/05 RSA 2.2 M BATTISTELLA Samuele
4 Jours de Dunkerque 14-05 - 19/05 FRA 2.HC M TEUNISSEN Mike
Tour of California 12-05 - 18/05 USA 2.UWT M POGACAR Tadej
Grand Prix Minsk 12-05 BLR 1.2 M VAHTRA Norman
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia 12-05 SVK 1.2 M KANKOVSKY Alois
Ringerike GP 12-05 NOR 1.2 M SKJERPING Kristoffer
Grand Prix de la Somme - Conseil Général 12-05 FRA 1.2 M MANZIN Lorrenzo
Flèche Ardennaise 12-05 BEL 1.2 M PELLAUD Simon
 







--- iragarpena ---