Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
 
Partaideen zerrendak
Year Month Country Category M/F Competition
Upcoming Events
Santos Women's Tour 16-01 - 19/01 AUS 2.Pro Emakumea
La Tropicale Amissa Bongo Ondimba (Tabo) 20-01 - 26/01 GAB 2.1 Gizona
Tour Down Under 21-01 - 26/01 AUS 2.UWT Gizona
Gravel and Tar La Femme 25-01 NZL 1.2 Emakumea
Vuelta Ciclista a la Provincia de San Juan 26-01 - 02/02 ARG 2.Pro Gizona
Cadel Evans Great Ocean Road Race (WE) 01-02 AUS 1.WWT Emakumea
Cadel Evans Great Ocean Road Race 02-02 AUS 1.UWT Gizona
GP d'Ouverture La Marseillaise 02-02 FRA 1.1 Gizona
Etoile de Bessèges 05-02 - 09/02 FRA 2.1 Gizona
Abu Dhabi Tour 23-02 - 29/02 UAE 2.UWT Gizona
Omloop Het Volk/Nieuwsblad 29-02 BEL 1.UWT Gizona
Kuurne-Bruxelles-Kuurne 01-03 BEL 1.Pro Gizona
Paris - Nice 08-03 - 15/03 FRA 2.UWT Gizona
Tirreno - Adriatico 11-03 - 17/03 ITA 2.UWT Gizona
Giro d'Italia 09-05 - 31/05 ITA 2.UWT Gizona
Tour de France 27-06 - 19/07 FRA 2.UWT Gizona
Olympic Road Championship 25-07 JPN OS Gizona
Olympic Road Championship (WE) 26-07 JPN OS Emakumea
Olympic TimeTrial Championship 29-07 JPN OS Gizona
Olympic TimeTrial Championship (WE) 29-07 JPN OS Emakumea
Active and Finished Races
Vuelta a Colombia Femenina Oro y Paz 03-12 - 07/12 COL 2.2 F
Tour of Fuzhou 17-11 - 23/11 CHN 2.1 M FEDOSSEYEV Artur
Tour de Okinawa 10-11 JPN 1.2 M MASUDA Nariyuki
Tour of Quanzhou Bay 08-11 - 10/11 CHN 2.2 M CAVANAGH Ryan
Tour of Singkarak 02-11 - 10/11 INA 2.2 M EWART Jesse
Vuelta a Guatemala 23-10 - 01/11 GUA 2.2 M RODAS OCHOA Manuel Oseas
Tour of Guangxi - WE 22-10 CHN 1.WWT F HOSKING Chloe
Japan Cup 20-10 JPN 1.HC M MOLLEMA Bauke
Chrono des Nations U-23 20-10 FRA 1.2U M DE PLUS Jasper
Chrono des Nations 20-10 FRA 1.1 M VAN EMDEN Jos
Chrono des Nations - WE 20-10 FRA 1.1 F THOMAS Leah
Gree-Tour of Guangxi 17-10 - 22/10 CHN 2.UWT M MAS NICOLAU Enric
Grand prix Chantal Biya 17-10 - 20/10 CMR 2.2 M LAGAB Azzedine
Tour of Nanxijiang International Women's Road Cycling Race 17-10 CHN 1.2 F SUN Jiajun
Tour of Peninsula 15-10 - 19/10 MAS 2.1 M GARCIA FERNANDEZ Marcos
Fatih Sultan Mehmet Kirklareli Race 13-10 TUR 1.2 M ORKEN Ahmet
Paris-Tours Espoirs 13-10 FRA 1.2U M BRUNEL Alexys
Memorial Rik Van Steenbergen 13-10 BEL 1.1 M DE BONDT Dries
Paris - Tours 13-10 FRA 1.HC M WALLAYS Jelle
Fatih Sultan Mehmet Edirne Race 12-10 TUR 1.2 M BALKAN Onur
 








--- iragarpena ---