Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Transfer Overzicht 2018

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
  Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Status: Gerucht   Onderhandeling   Bevestigd   Getekend   Verlenging   Einde carriere   Ontkenning   Gecanceled  

1951 Transferrecords
Renner Nat Team 2017 Team 2018 Status dat mod
REGUIGUI Youcef ALG DIMENSION DATA TEAM GEOFFREY COUPE (NEW CT) Getekend 11-19
RUSNAC Maxim MDA TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-19
PERSICO Silvia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 11-18
VEKEMANS Anisha BEL ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
TUSLAITE Daiva LTU ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
STEFANI Martina ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 09-03 11-18
KASPER Romy GER ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
THALMANN Roland SUI ROTH - AKROS TEAM VORARLBERG Getekend 10-30 11-18
ZAKARIN Aydar RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
VOROBYEV Anton RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
TSATEVITCH Alexey RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
SVESHNIKOV Kirill RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
SOLOMENNIKOV Andrey RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
OVECHKIN Artem RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
NIKOLAEV Sergey RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
ERSHOV Artur RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
KURIANOV Stepan RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 11-18
FIRSANOV Serguei RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 11-18
SHALUNOV Evgeny RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 11-18
VLASOV Aleksander RUS - GAZPROM - RUSVELO Getekend 11-18
TIVANI German Nicolas ARG UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 11-18
KNOLLE Jon GER - TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Getekend 11-18
MÜNSTERMANN Per GER - TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Getekend 11-18
HODAPP Johannes GER - TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Getekend 11-18
GIESSELMANN Michel GER - TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Getekend 11-18
TREVISI Anna ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
STAVRAKAKIS Georgios GRE - SEG RACINNG Getekend 11-18
PALADIN Soraya ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
BLUMMEL Robin NED - DESTIL CYCLING TEAM Getekend 11-18
VAN WIJK Oscar NED - DESTIL CYCLING TEAM Getekend 11-18
HEIDERSCHEID Colin LUX - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-18
CASASOLA Sara ITA - SERVETTO GIUSTA Getekend 11-18
KONGSTAD Tobias Mørch DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-18
TRONET Steven FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
SIREAU Kevin FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
ROSTOLLAN Thomas FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
RAIBAUD Jimmy FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
LEVASSEUR Jordan FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
LEBRETON Kevin FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
LE ROUX Romain KOR ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
KNEISKY Morgan FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
FERASSE Thibault FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
DUCULTY Bastien FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
CANAL Fabien FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
CAMPISTROUS Romain FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
ALAPHILIPPE Bryan FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
MENUT David FRA HP BTP - AUBER 93 ? Bevestigd 09-24 11-17
HUREL Tony FRA DIRECT ENERGIE ? Bevestigd 08-01 11-17
BONSERGENT Maxime FRA - ARMÉE DE TERRE Gecanceled 09-02 11-17
BEARD Cameron USA CCB VELOTOOLER DESTIL CYCLING TEAM Getekend 11-17
RODRIGUEZ VICTORIA Jose Alfredo MEX ELEVATE - KHS PRO CYCLING ELEVATE - KHS PRO CYCLING Verlenging 11-17
PICCOLI James CAN ELEVATE - KHS PRO CYCLING ELEVATE - KHS PRO CYCLING Verlenging 11-17
VALENTE Jennifer USA SHO-AIR TWENTY20 SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Verlenging 11-17
FREIBERGER Markus AUT TIROL CYCLING TEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Getekend 11-17
HRINKOW Dominik AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
EICHINGER Daniel AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
FRIEDL Nils AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
GRAF Andreas AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
HOFER Andreas AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
SCHUNK Conor USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
MENDEZ Gabriel USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
COLBORNE Henrietta GBR SWABOLadies.nl BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-15 11-17
CHRISTMAS Dani GBR - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-17
YOSHIDA Hayato JPN MATRIX POWERTAG NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 11-17
CARDIS Romain FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 11-17
HUMPHREYS Thomas USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
SANDOVAL Jonathan MEX - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
MCCORMACK Brendan USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
GORAL Wyatt USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
WILLSEY Cooper USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
SMALL Cory USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
SIZKO Antti FIN CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
SITLER Jacob USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
ROSENHOLTZ Sam USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
PETROV Spencer USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
MORSE Nathaniel USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
MITCHELL Tim USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
MEAD VAN COURT Jonah USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
HARRIS John USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
GRANIGAN Noah USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
DICKEY Ansel USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
COLLINS Patrick USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
GRANT Emma GBR COLAVITA/BIANCHI TEAM TIBCO-SVB Getekend 09-18 11-16
FICARA Pierpaolo ITA AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Verlenging 11-16
ALMEIDA João POR UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 AXEON HAGENS BERMAN Gerucht 11-15
ALONSO DOMINGUEZ Sandra ESP - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-04 11-15
MARTINEZ BONAFE Cristina ESP LOINTEK TEAM BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-02 11-15
GRIJALBA PEREZ Fernando ESP KUWAIT - CARTUCHO.ES ? Bevestigd 11-15
LOSADA ALGUACIL Alberto ESP TEAM KATUSHA-ALPECIN EINDE CARRIERE Einde carriere 09-25 11-15
MORENO Adria ESP TEAM RALEIGH GAC ELITE 2 Bevestigd 11-15
MARTURANO Greta ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-15
CARVALHO Antonio POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-15
RODRIGUEZ AGUILAR Jose Luis CHI - SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN Getekend 11-15
BARRIENTOS Julian ARG EQUIPO BOLIVIA SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN Getekend 11-15
OGUZHAN Tiryaki TUR - TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
SAHIN ICEN Izzet TUR - TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
ORENCIK Ahmet TUR - TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
PAGE Dylan SUI CAJA RURAL-SEGUROS RGA ? Bevestigd 11-15
BUTLER Chris USA CAJA RURAL-SEGUROS RGA ? Bevestigd 11-15
ACAR Fethi TUR - TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
RAILEANU Cristian MDA TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
SAMLI Feritcan TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
OZGUR Batuhan TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
DILEK Halil Ibrahim TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
BALYKIN Ivan RUS TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
BALKAN Serkan TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
BAKIRCI Nazim TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
ATALAY Muhammet TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
AKDÝLEK Ahmet TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
SAYAR Mustafa TUR TORKU SEKERSPOR ? Bevestigd 11-15
TAEBLING Paul GER - LKT TEAM BRANDENBURG Getekend 11-15
FONTE César POR LA / METALUSA BLACKJACK W52/FC PORTO Getekend 11-15
NAPOLITANO Danilo ITA WANTY – GROUPE GOBERT EINDE CARRIERE Bevestigd 11-15
APPELT Leo GER - LKT TEAM BRANDENBURG Getekend 11-15
BOKELOH Jonas GER AN POST CHAINREACTION LKT TEAM BRANDENBURG Getekend 10-30 11-15
DIETEREN Jan GER LEOPARD PRO CYCLING LKT TEAM BRANDENBURG Getekend 11-15
MALCHAREK Moritz GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 11-15
KOCH Christian GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 11-15
BANUSCH Richard GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 11-15
WOTSCHKE Sebastian GER LKT TEAM BRANDENBURG EINDE CARRIERE Bevestigd 11-15
SOBALLA Carl GER LKT TEAM BRANDENBURG EINDE CARRIERE Einde carriere 11-15
PARDINI Olivier BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Gerucht 10-03 11-14
NEVES FERNANDES José POR - W52/FC PORTO Getekend 11-14
BOEM Nicola ITA BARDIANI CSF Gecanceled 11-14
BOEM Nicola ITA BARDIANI CSF ? Bevestigd 11-14
TONELLI Alessandro ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
STERBINI Simone ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
ROTA Lorenzo ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
BRESCIANI Michael ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
BARBIN Enrico ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
PACINOTTI Niccolo ITA BARDIANI CSF ? Bevestigd 11-14
ANDREETTA Simone ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
KING Benjamin USA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 11-14
TIETEMA Bas NED AN POST CHAINREACTION BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 10-30 11-14
LIVYNS Arjen BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 08-02 11-14
HAVIK Piotr NED TEAM KATUSHA-ALPECIN BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 11-14
MACHADO SILVA Gabriel BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 11-14
BONDARENKO-EDWARDS Sacha AUS - DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Getekend 11-14
BURT Paddy AUS - DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Getekend 11-14
LANE Patrick AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS ELITE 2 Bevestigd 11-13
RABITSCH Stefan AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Verlenging 11-13
MALSEED Shannon AUS Holden TEAM TIBCO-SVB Getekend 10-26 11-13
XHULIANO Kamberaj ALB - ELITE 2 Bevestigd 11-04 11-13
MOL Wesley NED - ELITE 2 Bevestigd 10-05 11-13
LEWIS Adam GBR - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 11-13
ALBRECHT Lex CAN TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-13
VERSTICHELEN Femke BEL BIZKAIA - DURANGO SERVETTO GIUSTA Getekend 11-13
MOTTRAM Steph GBR NCC Group-Kuota-Torelli NCC Group-Kuota-Torelli Verlenging 11-13
VERSTICHELEN Femke BEL BIZKAIA - DURANGO SERVETTO GIUSTA Getekend 11-13
CLAUSEN Patrick DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-13
SØRENSEN Chris Anker DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Gerucht 11-06 11-13
MOREIRA Mauricio URU - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 11-13
AFFINI Edoardo ITA SEG RACING SEG RACING Verlenging 11-12
LENDERINK Peter NED SEG RACING SEG RACING Verlenging 11-12
BOL Cees NED SEG RACING SEG RACING Verlenging 11-12
GEBREIGZABHIER Amanuel ERI DIMENSION DATA DIMENSION DATA Getekend 11-11 11-12
PAUWELS Serge BEL DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 11-12
BECKER Charlotte GER HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 09-03 11-12
FRAPPORTI Simona ITA HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
GASKJENN Ingvild NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane EUS ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 09-11 11-12
ADAMS Joeri BEL - EINDE CARRIERE Einde carriere 11-12
KAISE Julien BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 11-12
DUARTE AREVALO Fabio Andres COL EPM MANZANA POSTOBON TEAM Bevestigd 10-23 11-12
SAJNOK Szymon POL ATTAQUE TEAM GUSTO CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 11-12
INKELAAR Kevin NED - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 11-12
PENA Wilson Steven COL - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 11-12
NEWSOM Emily USA - TEAM TIBCO-SVB Getekend 11-11
FORTIN Filippo ITA TIROL CYCLING TEAM TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Getekend 11-03 11-11
MORENO FERNANDEZ Daniel ESP MOVISTAR TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Getekend 10-06 11-11
SCHINNAGEL Johannes GER TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TIROL CYCLING TEAM Getekend 11-11
CARSTENSEN Lucas GER - BIKE AID Getekend 11-11
BROCKHOFF Jan GER LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 11-11
BOSMAN Patrick AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-11
DE VILLE Jelle BEL - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Bevestigd 11-11
HABTOM Awet ERI - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 11-11
LANDER Sebastian DEN GM EUROPA OVINI RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 11-11
KLEIN JENSEN Jeppe DEN - BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 11-11
MARTINEZ Sergio Andres COL - GW SHIMANO Getekend 11-11
PLICHTA Anna POL WM3 ENERGIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 10-11 11-11
GUDERZO Tatiana ITA LENSWORLD - KUOTA HITEC PRODUCTS Bevestigd 10-27 11-11
COBB Alice GBR LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM TEAM TIBCO-SVB Getekend 11-10
OSORIO Alejandro COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
REYES ORTEGA Yeison COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
TALERO Cristian COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
CARDONA GARCIA Wilson Steven COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
RAMIREZ BOTERO Carlos COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
PARRA BUSTAMENTE Heiner Rodrigo COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
TAMAYO SAAVEDRA Christian Leandro COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
OSPINA Jhonatan COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
RENDON JAIMES Juan Pablo COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
PEDRAZA MORALES Walter Fernando COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
BANASZEK Adrian POL KOLSS-BDC TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Getekend 11-10
CHACÓN GARCIA Lilibeth VEN - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-10
ROEINAAS Fridtjof NOR TEAM SPAREBANKEN SOR JOKER ICOPAL Getekend 09-01 11-10
DURRELL Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 11-10
ROCHA Filipe POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 11-10
HARRIS-BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Gecanceled 10-19 11-10
CARVALHO André POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 11-10
FERNANDES Venceslau POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
LOURENCO Rafael POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
GONÇALVES Gaspar POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
MARTINGIL César POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
CRISPIM André POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
WINTER Laurin GER TEAM HEIZOMAT TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Getekend 11-10
EIBEGGER Markus AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Verlenging 11-10
WILLIAMS Samuel GBR ONE PRO CYCLING ? Bevestigd 11-10
VON HOFF Steele AUS ONE PRO CYCLING ? Bevestigd 11-10
HARPER William GBR ONE PRO CYCLING ? Bevestigd 11-10
HARPER George GBR ONE PRO CYCLING ? Bevestigd 11-10
ORAM James NZL ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
WILLIAMS Peter GBR ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
PASQUALON Andrea ITA WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 11-10
FREIENSTEIN Raffael GER TEAM LOTTO - KERN HAUS EINDE CARRIERE Einde carriere 11-10
BAYLIS Thomas GBR ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
MCCORMICK Hayden NZL ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
DOMAGALSKI Karol POL ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
LATHAM Christopher GBR TEAM WIGGINS ONE PRO CYCLING Getekend 09-20 11-10
SCOTT Jacob GBR AN POST CHAINREACTION ONE PRO CYCLING Getekend 10-30 11-10
TRACZ Szymon POL WIBATECH 7R FUJI ONE PRO CYCLING Getekend 11-10
KELLY Jake GBR TEAM WIGGINS ONE PRO CYCLING Getekend 11-10
LIEPINS Emils LAT DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM ONE PRO CYCLING Getekend 11-08 11-10
IRIARTE LASA Ane EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-10
DUVAL Julien FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 11-01 11-09
COZZARI Martina ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 11-09
ARREOLA Sofia MEX SHO-AIR TWENTY20 SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
SALAZAR Yareli MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
RAMIREZ Andrea MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
BALSAMO Elisa ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 09-22 11-09
CASAS BONILLA Ana Teresia MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
COVARRUBIAS Cinthya MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
VARGAS Maria CRC - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
MUNOZ GRANDON Paola CHI BIZKAIA - DURANGO SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
OTTEMA Rick NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 11-09
HOOGHIEMSTER René NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 11-09
CALDEIRA Samuel José Rodrigues POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-09
MESTRE Ricardo POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-09
EBSEN John DEN INFINITE AIS CYCLING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 11-09
SCHULTZ Jesper DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM VIRTU CYCLING Getekend 11-04 11-09
ANDREASEN Jesper Juul DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 11-09
MEZGEC Luka SLO ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 11-09
POWER Robert AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 11-09
GARDACHAL BOZAL Miriam EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-09
GOROSTIZA ULLOA Aroa EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-07 11-09
EDMONDSON Alexander AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 11-09
CHEUNG King Lok HKG ORICA - SCOTT ? Bevestigd 11-09
WILLIAMS Justin USA CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
SNIPE GROVE Samuel Hunter USA CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
MENZIES Karl AUS CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
LEWIS Bryan USA CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
LAW Scott AUS CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
GARIBAY CONTRERAS Orlando Trinidad MEX CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
DIAZ CORRALES Andrès Miguel COL CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
ANDERSON Ryan CAN DIRECT ENERGIE RALLY CYCLING Getekend 09-03 11-09
TOREKHANOV Miras KAZ KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
ZHANG Shi Jin CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
YUAN Shang Guo CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
YANG Siyu CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
WANG Xin CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
USMANOV Islam KAZ KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
OKISHEV Viktor KAZ KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
LIU Xin Yang CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
LIANG Guo Hui CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
HUANG En CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
HOU Wei Jie CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
DOMINGUEZ BARRAGAN Daniel ESP KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
CAI Weipeng CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
BIEKEN Nazaerbieke CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
AYAZBAYEV Maxat KAZ KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
COOLS Alexander BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
RUYTERS Brecht BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
REYNAERTS Wim BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
JANSSENS Jimmy BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
DIELEMAN Michiel BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
DE PAEPE Johannes BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
DE BOCK Stijn BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
COENEN Dennis BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
COBBAERT Robby BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
PUJOL MUNOZ Oscar ESP TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 11-09
ROBINSON Thomas AUS NSW INSTITUTE OF SPORT BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-09
NOBLE Jonathan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18 11-09
CADEDDU Claudia ITA - AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Getekend 11-09
STEIGENGA Nicole NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 09-29 11-08
CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA TEAM VALCAR PBM Getekend 10-07 11-08
GIRAUD Benjamin FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM ? Bevestigd 11-08
MARTINEZ Yannick FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM ? Bevestigd 11-08
DI GREGORIO Rémy FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-28 11-08
NEBEN Amber USA TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
KERWIN Natalie NZL TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
BLOCH Shani ISR TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
BROGI Angelica ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
BULLERI Alessia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
DALTON Heidi RSA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
DE RANIERI Lisa ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
LAIZANE Lija LAT AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
LATOZAITE Silvija LTU AROMITALIA VAIANO ??? Bevestigd 11-08
LELEIVYTE Rasa LTU AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
MARCHESINI Giulia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
MATTEOLI Emilia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
NESTI Nicole ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
TROMP Esra NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-29 11-08
SIGGAARD Søren DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 11-08
SALZMANN Jodok AUT WSA-GREENLIFE WSA-GREENLIFE Verlenging 11-08
FRIESECKE Gian SUI TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-08
BILLE Gaetan BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN TEAM GEOFFREY COUPE (NEW CT) Getekend 09-26 11-08
STENUIT Robin BEL WANTY – GROUPE GOBERT TEAM GEOFFREY COUPE (NEW CT) Getekend 10-05 11-08
VOSEKALNS Andris LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
SOROKIN Dimitriy LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
RUBLEVSKIS Aleksandrs LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
RUBENIS Klavs LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
RIEKSTINS Matiss LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
PRUUS Peeter EST RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
LUKSEVICS Viesturs LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
KANEPEJS Deins LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
KALNINS Marcis LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
GAVARS Eriks Toms LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
BELEVICS Arturs LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
BECIS Armands LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
ALITIS Uldis LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
LAMB Ross GBR - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Bevestigd 11-08
SHNYRKO Aliaksei BLR - RTS-MONTON RACING TEAM Getekend 11-08
JAKOUBEK Tomas CZE - CK PRIBRAM FANY GASTRO Getekend 11-08
BAKER Georgia AUS ORICA - SCOTT ??? Bevestigd 11-08
SANDNES OLSEN Andreas NOR TEAM COOP-OSTER HUS ? Bevestigd 11-07
BAK KLARIS Magnus DEN TEAM COLOQUICK-CULT BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 11-04 11-07
PORZNER Manuel GER TEAM HEIZOMAT TIROL CYCLING TEAM Getekend 11-07
MODLITBA Vojtech CZE AC SPARTA PRAHA CK PRIBRAM FANY GASTRO Getekend 11-03 11-07
MORTENSEN Martin DEN TEAM COLOQUICK-CULT RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 11-04 11-07
VAN TWISK Abi GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
SHAW Lucy GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
PARKINSON Abby-Mae GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
CHRISTIAN Anna GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
HOLDEN Elizabeth GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
PARK Annasley GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
NORMAN HANSEN Louise DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 11-07
VINHAS Rui POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-07
MARQUE PORTO Alejandro Manuel ESP SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 11-07
ORTIZ HANO Rosalia ESP - SERVETTO GIUSTA Getekend 11-07
HEIDER Christopher GER - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
GINDHART Florian GER - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
CLAUSS Marc GER - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
KRASNODEBSKI Artur POL VOSTER UNIWHEELS TEAM ? Bevestigd 11-06
NAJS Jakub POL VOSTER UNIWHEELS TEAM ? Bevestigd 11-06
KRAWCZYK Szymon POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 10-09 11-06
CZUBAK Dawid POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 10-09 11-06
NOWACZEK Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
SOBIERAJ Przemyslaw POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
GRABIS Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
PARMA Krzysztof POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
KOMAR Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
PODLASKI Michal POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
STACHOWIAK Adam POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
IDIRIN Irati EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
LEKUONA ETXEBESTE Lierni EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
PEREZ Yessica ESP BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
CARTER Rebecca GBR TEAM WNT PRO CYCLING RETIRED Einde carriere 10-26 11-06
EVANS Brad NZL DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ELITE 2 Bevestigd 11-06
BUNDGAARD VINKEL Jesper DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 11-06
DJURHUUS Stefan DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-06
THERKILDSEN Marius DEN TEAM GIANT - CASTELLI ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-06
VORRE LOURING Aske DEN TEAM GIANT - CASTELLI ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-06
WOLF Justin GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
VAN PUYVELDE Jan GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
MÜLLER SCIACCA Marco GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
MAMOS Philipp GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
LÖER Lukas GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
LUBBERS Raven GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
KUSTERS Alexander GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
FIEGE Lorenz GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
DOMBROWSKI Frederik GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
DEIKE Robert GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
BRENNER Nico GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
BAUER Dominik GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
BACKOFEN Moritz GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
THURAU Sven GER - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
MANDRYSCH John GER LEOPARD PRO CYCLING TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
STRITZINGER Joshua GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
BRAUN Julian GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
NOWAK Florian GER - TEAM LOTTO - KERN HAUS Getekend 11-06
TARAGEL Filip SVK - DUKLA BANSKA BYSTRICA Onderhandeling 11-04 11-06
VAN DER MEULEN Kaat BEL LOTTO SOUDAL LADIES RETIRED Einde carriere 10-02 11-06
KRIGBAUM Mathias DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM VIRTU CYCLING Getekend 11-04 11-06
OLABERRIA ARRUABARRENA Pello EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EINDE CARRIERE Einde carriere 09-27 11-06
MEUCCI Claudia ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 11-06
BOSMANS Tom BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE 2 Bevestigd 08-02 11-06
HODGES Kendelle AUS COLAVITA/BIANCHI ELITE Bevestigd 09-18 11-05
STRIZZI Isabella ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
SALTON BASEI Marzia ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
MAGNETTO ALLIETTA Daniela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
DE IULIIS Manuela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
CIPRIANI Carmela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
BALDUCCI Michela ITA GIUSFREDI BIANCHI AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Getekend 11-05
SHEKEL Olga UKR - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-05
KIRALY Monika HUN S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
DALLA VALLE Elisa ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
DAL MAGRO Alessia ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
CEOLONI Anna ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
BALDUCCI Francesca ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
VERWAEST Kevin BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
PIETERS Laurent BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
GOEMANS Jonas BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
DEGROOTE Jonas BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
DE TROCH Thomas BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
COOLS Michael BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
BOSSUYT Gianni BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
LEIGH Andrew GBR TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 11-05
CURE Amy AUS WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Gerucht 11-05
GARNER Grace GBR WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Gerucht 11-05
GARNER Lucy GBR WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Gerucht 11-05
SANCHIS CHAFER Anna ESP WIGGLE HIGH5 ??? Gerucht 11-05
STEWART Macey AUS - WIGGLE HIGH5 Getekend 11-05
SILVA BRANDÃO Jóni POR SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 11-04
BESTER Shaun-Nick RSA SPORTING TAVIRA ? Bevestigd 11-04
VARHANOVSKY Jakub SVK - DUKLA BANSKA BYSTRICA Getekend 11-04
MELIS Matus SVK - DUKLA BANSKA BYSTRICA Getekend 11-04
ANDERSSON Andreas SWE - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 11-04
MAES Alexander BEL CIBEL-CEBON TARTELETTO - ISOREX Getekend 10-26 11-04
DE JONGHE Kevin BEL CIBEL-CEBON TARTELETTO - ISOREX Getekend 10-26 11-04
TEUGELS Lennert BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN CIBEL-CEBON Getekend 11-04
VLCAK Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
OROS Samuel SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
MAHDAR Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
HARING Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
FOLTAN Adrian SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
CULLY Jan Andrej SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
BELLAN Juraj SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
CANECKY Marek SVK AMPLATZ - BMC DUKLA BANSKA BYSTRICA Getekend 11-04
MALOVEC Lubos SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ? Bevestigd 11-04
PALCAK Jozef SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ? Bevestigd 11-04
ZIMANY Kristian SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ? Bevestigd 11-04
KOVAC Maros SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ? Bevestigd 11-04
NOHALES NIETO Edgar ESP 7 ELEVEN ROADBIKE PHILIPPINES NINGXIA SPORTS LOTTERY - LIVALL CYCLING TEAM Getekend 11-04
UMHALLER Thomas AUT AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
UMHALLER Andreas AUT AMPLATZ - BMC ? Bevestigd 11-04
PELIKÁN János HUN AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
KUSZTOR Peter HUN AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
KOROSEC Rok SLO AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
GRUBER Julian AUT AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
FIDLER Gerd AUT AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
EDELBAUER Tobias AUT AMPLATZ - BMC ? Bevestigd 11-04
BAJC Andi SLO AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
CASTELIJNS Twan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO EINDE CARRIERE Einde carriere 09-01 11-04
CERNY Jiri CZE - AC SPARTA PRAHA Getekend 11-04
SYROVÁTKA Matej CZE - AC SPARTA PRAHA Getekend 11-04
KERN Spela SLO BIZKAIA - DURANGO ELITE Bevestigd 11-04
ODGAARD NIELSEN Jesper DEN TEAM COLOQUICK-CULT ? Bevestigd 11-04
HERFORTH JENSEN Dennis DEN TEAM COLOQUICK-CULT ? Bevestigd 11-04
EINHAUS Frederik GER TEAM LOTTO - KERN HAUS ELITE 2 Bevestigd 11-04
BLIKRA Erlend NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 11-04
REGE Even NOR TEAM COOP-OSTER HUS ELITE 2 Bevestigd 11-04
HAGEN Carl Fredrik NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 11-03
NILSEN HOEM Bjørn Tore NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 11-03
HOELGAARD Markus NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 11-03
HABTOM TEKLE Awet ERI BIKE AID ? Bevestigd 11-03
MENGIS GHEBREINDRIAS Amanuel ERI BIKE AID ? Bevestigd 11-03
RUGG Timothy USA BIKE AID ? Bevestigd 11-03
BECK Joschka GER BIKE AID ELITE 2 Bevestigd 11-03
VAN ENGELEN Adne NED BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
TESHOME HAGOS Meron ERI BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
SCHNAPKA Matthias GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
SCHAFER Timo GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
KIPROTICH LANGAT Geoffrey KEN BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
LECHNER Patrick GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
KIPKEMBOI Salim KEN BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
KANGANGI Suleiman KEN BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
HOLLER Nikodemus GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
BICHLMANN Daniel GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
STÖHR Pavel CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO AC SPARTA PRAHA Getekend 11-03
STÖHR Jan CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO AC SPARTA PRAHA Getekend 11-03
KALOJIROS Tomas CZE - AC SPARTA PRAHA Getekend 11-03
VOJTECH Jonas CZE AC SPARTA PRAHA ? Bevestigd 11-03
SVATEK Miroslav CZE AC SPARTA PRAHA ? Bevestigd 11-03
SCHÜHLER Tomas CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
SCHURAN Michal CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
RYBA Jan CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
NESVEDA Jiri CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
KRIVAKA Jakub CZE AC SPARTA PRAHA ? Bevestigd 11-03
HOREJSI Josef CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
FIALA Petr CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
KUEN Maximilian AUT TIROL CYCLING TEAM MY BIKE STEVENS Getekend 11-03
SCHWARZ Lucas AUT TIROL CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-03
FANKHAUSER Clemens AUT TIROL CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-03
KRIZEK Matthias AUT TIROL CYCLING TEAM TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Getekend 11-03
ERRAZKIN PEREZ Xuban EUS RP - BOAVISTA FORTUNEO OSCARO Gecanceled 09-15 11-03
GRIGORIEV Alexander RUS - SPORTING TAVIRA Getekend 11-03
TOFFALI Nicola ITA 0711 / CYCLING SPORTING TAVIRA Getekend 11-03
TRUEBA DIEGO Alvaro ESP EFAPEL SPORTING TAVIRA Getekend 11-03
IDJOUADIENNE Pierre FRA - ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 11-03
LEROUX Samuel FRA - ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 11-03
MAINARD Jérôme FRA ARMÉE DE TERRE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 10-13 11-03
GOUAULT Pierre FRA HP BTP - AUBER 93 ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 09-24 11-03
DERNIES Tom BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 10-03 11-03
BARBIER Pierre FRA - ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 11-03
JOLY Thomas FRA - ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 11-03
CALLEEUW Joeri BEL ROUBAIX - LILLE METROPOLE ? Bevestigd 11-03
VERMEULEN Emiel BEL ROUBAIX - LILLE METROPOLE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Verlenging 11-03
SEYNAEVE Lander BEL ROUBAIX - LILLE METROPOLE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Verlenging 11-03
CABOT Jeremy FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Verlenging 11-03
ANTOMARCHI Julien FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Verlenging 11-03
SIX Franklin BEL AGO - AQUA SERVICE WB-VERANCLASSIC AQUA PROTECT Getekend 10-05 11-03
GUNST Davy NED AN POST CHAINREACTION EINDE CARRIERE Einde carriere 10-30 11-03
MICKEY Abigail USA COLAVITA/BIANCHI RALLY CYCLING Getekend 09-18 11-02
MOAK Summer USA - RALLY CYCLING Getekend 11-02
LETEN Wouter BEL - ELITE 2 Bevestigd 11-02
DIDIER Antoine BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 11-02
DELVAUX Guillaume BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 11-02
LEDANOIS Kevin FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 11-02
LANGBALLE Johan DEN - TEAM VIRTU CYCLING Getekend 11-02
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney COL MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 08-05 11-02
ZIMMERMANN Georg GER TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TIROL CYCLING TEAM Getekend 11-02
SCHELLING Patrick SUI TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-02
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN Getekend 10-02 11-02
RIJKES Sarah AUT LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 11-02
GONZALEZ BLANCO Lucia ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 09-11 11-02
HECHT Gagé USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
VILLALOBOS HERNANDEZ Luis MEX AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
STITES Tyler USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
SALTZMAN Jason USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
HERNANDEZ Michael USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
HAIDET Lance USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
GERVAIS Laurent CAN AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
ETXABE LETURIA Jokin EUS AEVOLO ? Bevestigd 11-01
BURKE Jack CAN AEVOLO ? Bevestigd 11-01
VINJEBO NYGAARD Emil DEN TEAM GIANT - CASTELLI TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 09-26 11-01
PALM Martin BEL AGO - AQUA SERVICE ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-01
DE WINTER Hugo BEL AGO - AQUA SERVICE ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-01
HASLUND Peter DEN - RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 11-01
HANNES Kaat BEL LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
VERSCHELDEN Nathalie BEL LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
SPOOR Winanda NED LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
WOMERSLEY Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 11-01
ESTEVEZ SALAS Imanol EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EINDE CARRIERE Einde carriere 10-09 11-01
NIEMIEC Przemyslaw POL UAE - TEAMEMIRATES ? Bevestigd 11-01
ZURLO Federico ITA UAE - TEAMEMIRATES ? Bevestigd 11-01
TIZZA Marco ITA GM EUROPA OVINI NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 11-01
BÉRARD Julien FRA AG2R LA MONDIALE ? Bevestigd 11-01
CRAVEN Dan NAM ISRAEL CYCLING ACADEMY ? Bevestigd 11-01
GOLDSTEIN Omer ISR - ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 11-01
KRON Andreas Lorentz DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-01
STOKBRO Andreas DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-01
GREGAARD WILSLY Jonas DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 09-27 11-01
GAUMNITZ - POHL Stephanie GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 11-01
D'ANGELO Ugo BEL - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 11-01
BLAIN Alexandre FRA MADISON GENESIS BIKE CHANNEL CANYON Bevestigd 10-30 11-01
DAHLHEIM Andrew USA - HOLOWESKO-CITADEL P/B ARAPHAOE RECOURCES Getekend 10-31
TORRES BARCELO Albert ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
SARABIA DIAZ Ignacio MEX INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
RUBIO Jesús Alberto ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
OBANDO BRENES Gregory CRC INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
NUÑEZ Adrián DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
MILAN JIMENEZ Diego DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
MAZARA Leonardo DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
MARTE Junior Antonio DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
MARQUEZ RAIGON Rafael ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
GUZMAN ROSARIO William de Jesus DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
GARCIA PEÑA Joel Jose DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
CUETO MONTERO Juan José DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
AYUSO ERASTUS Bernardo ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
AMORES PALACIOS Julio Alberto ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
AGUIRRE INFANTE Jose Alfredo MEX CANEL'S - SPECIALIZED INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Getekend 10-31
LAAS Martin EST DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM ? Bevestigd 10-31
KISERLOVSKI Robert CRO TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 10-31
BONNAMOUR Franck FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 10-31
BOGDANOVICS Maris LAT RIETUMU BANKA - RIGA AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Getekend 10-31
CARBEL SVENDGAARD Michael DEN TEAM VELOCONCEPT FORTUNEO OSCARO Getekend 10-31
TOUDAL Emil DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 10-31
VEYHE Torkil DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-31
VON FOLSACH Casper DEN TEAM GIANT - CASTELLI TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 09-26 10-31
TALEN Jordi NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
SLOOF Jordi NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
MULHERN Mitchell AUS DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
CORNELISSE Mitchell NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
BAKKER Dennis NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
JANSSEN Adriaan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 10-31
HONIG Reinier NED TEAM VORARLBERG ? Bevestigd 10-31
IRVINE Martyn IRL AQUA BLUE SPORT EINDE CARRIERE Einde carriere 10-31
MAGNUSSON Kim SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 10-31
TAYLOR Carlee AUS ALE CIPOLLINI RETIRED Einde carriere 10-28 10-31
GEORGE Jennifer GBR - ELITE Bevestigd 10-31
MUNDY Isaac GBR - MADISON GENESIS Getekend 10-30
SACHET Iris FRA SAS - MACOGEP ELITE Bevestigd 10-30
ALLIN Pauline FRA SAS - MACOGEP ELITE Bevestigd 10-30
PYM George GBR - MADISON GENESIS Getekend 10-30
VAN DER PLOEG Neil AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS MADISON GENESIS Getekend 10-30
CUMING Michael GBR - MADISON GENESIS Getekend 10-30
ATKINS George GBR BIKE CHANNEL CANYON MADISON GENESIS Getekend 10-30
SWIFT Connor GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
ROWSELL Erick GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
PATON Alex GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 10-30
MCEVOY Jonathan GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
LEWIS Gruffudd GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 10-30
HORTON Tobyn GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
HOLMES Matthew GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
HANDLEY Richard GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
GUNMAN Taylor Karl NZL MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
EVANS Joe GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 10-30
CRONSHAW Mathew GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 10-30
ADAMIETZ Johannes GER TEAM HEIZOMAT TIROL CYCLING TEAM Getekend 10-30
STEVENS Timothy BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM CIBEL-CEBON Getekend 08-02 10-30
BREYNE Jonathan BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 10-30
SLAGMULDERS Yorick BEL - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 10-30
ARROYO DURAN David ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA EFAPEL Getekend 10-15 10-30
RITTER Martina AUT DROPS CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Getekend 10-29 10-30
GARFOOT Katrin AUS ORICA - SCOTT ELITE Bevestigd 10-30
TEGGART Matthew IRL AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
STEWART Mark GBR AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
SHAW Damien IRL AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
MUELA GALVEZ Albert ESP AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
MCKENNA Sean IRL AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
MACKINNON Sean CAN AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
JAMIESON Adam CAN AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
HENNEBRY Connor IRL AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
GOUGH Regan NZL AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
GARDNER Dan GBR AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
ROHDE Leon Raphael GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB RAD-NET ROSE TEAM Getekend 10-30
STEIMLE Jannik GER TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TEAM VORARLBERG Getekend 10-30
WESTMATTELMANN Daniel GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM LOTTO - KERN HAUS Verlenging 10-30
PADUN Mark UKR - BAHRAIN - MERIDA Getekend 10-24 10-30
HAUSSLER Heinrich AUS BAHRAIN - MERIDA BAHRAIN - MERIDA Verlenging 10-30
POLS Ruben BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-30 10-30
SCHWEIZER Doris SUI TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-30
MOOLMAN - PASIO Ashleigh RSA CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-30
LODERER Timon GER WSA-GREENLIFE ? Bevestigd 10-30
BISSINGER Florian GER WSA-GREENLIFE ? Bevestigd 10-30
LANG Pirmin SUI ROTH - AKROS ? Bevestigd 10-30
JAUN Lukas SUI ROTH - AKROS ? Bevestigd 10-30
BAILLIFARD Valentin SUI ROTH - AKROS ? Bevestigd 10-30
GEßNER Konrad GER RAD-NET ROSE TEAM ? Bevestigd 10-30
THÖMEL Tino GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 10-30
DE SMET Thibault BEL - TARTELETTO - ISOREX Getekend 10-30
LEONET Naia EUS BIZKAIA - DURANGO RETIRED Einde carriere 10-29
DIAZ Daniel ARG DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN Getekend 10-29
AUSTEVOLL Ole Andre NOR TEAM COOP-OSTER HUS EINDE CARRIERE Einde carriere 10-29
LINDAU Philip SWE TEAM COOP-OSTER HUS EINDE CARRIERE Einde carriere 10-29
PIEDRA PEREZ Antonio ESP MANZANA POSTOBON TEAM EINDE CARRIERE Gerucht 10-29
VILELA Ricardo POR MANZANA POSTOBON TEAM MANZANA POSTOBON TEAM Verlenging 10-29
BOL Jetse NED MANZANA POSTOBON TEAM MANZANA POSTOBON TEAM Verlenging 10-29
LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-29
CHAVES Artur POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
TEIXEIRA Pedro POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
SOUSA Jose POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
ROCHA Joao POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
CARVALHO Goncalo POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Verlenging 10-29
MAGELHAES Jorge POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Verlenging 10-29
CORDEIRO Damien FRA - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
BALDAUF Sébastian GER TEAM VORARLBERG WSA-GREENLIFE Getekend 10-29
AUER Daniel AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS WSA-GREENLIFE Getekend 10-29
KESSLER Robert William GER LKT TEAM BRANDENBURG TEAM LOTTO - KERN HAUS Getekend 10-29
RAPP Jonas GER TEAM HEIZOMAT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Getekend 10-29
CAMPOS Francisco POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Verlenging 10-28
NUNES Hugo POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Verlenging 10-28
BARBIO António POR EFAPEL MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-28
MEIRELES Nuno POR EQUIPO BOLIVIA MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-28
PEREIRA Florent FRA - ELITE 2 Bevestigd 10-28
CEPEDA CUERVO Wilson Fernando COL - ? Bevestigd 10-28
CASTANEDA ORTEGA Jaime Alberto COL - ? Bevestigd 10-28
RAMIREZ CHACON Brayan Stiven COL MEDELLIN - INDER ? Bevestigd 10-28
ARANGO CARVAJAL Juan Esteban COL MEDELLIN - INDER ? Bevestigd 10-28
SEVILLA RIBERA Oscar ESP MEDELLIN - INDER MEDELLIN - INDER Verlenging 10-28
NICOLAJSEN Eigil DEN - BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 10-28
MADSEN Frederik Rodenberg DEN TEAM GIANT - CASTELLI TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 09-26 10-27
GERARD Arnaud FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 10-27
DENZ Nico GER AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 10-27
ESTRADA CELIS Eduardo COL MEDELLIN - INDER BICICLETAS STRONGMAN Getekend 10-27
HONORÉ Mikkel DEN - TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-27
VAINIONPÄÄ Laura FIN Isorex Cycling Team LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
MURPHY Kyle USA CYLANCE CYCLING RALLY CYCLING Getekend 10-26 10-27
MARECZKO Jakub ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA Verlenging 10-27
DEMPSTER Zakkari AUS ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 10-27
VAN WINDEN Dennis NED ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 10-27
BOIVIN Guillaume CAN ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 10-27
ALZINI Martina ITA ALE CIPOLLINI ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 10-27
WHITEHOUSE Daniel NZL TERENGGANU CYCLING TEAM ? Onderhandeling 10-27
STRICKER Anna Zita Maria ITA BTC CITY LJUBLJANA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
DELBAERE Fien BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
ARZUFFI Alice Maria ITA LENSWORLD - KUOTA ??? / STEYLAERTS-BETFIRST (CX-TEAM) Bevestigd 10-27
CUCINOTTA Annalisa ITA LENSWORLD - KUOTA ??? Bevestigd 10-27
POLSPOEL Maaike BEL LENSWORLD - KUOTA ??? Bevestigd 10-27
QUIROZ AYALA Oscar Adalberto COL BURGOS BH BICICLETAS STRONGMAN Getekend 10-14 10-27
PRICE-PEJTERSEN Johan DEN - TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 10-27
LARSEN Mathias DEN - TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 10-27
SANTOS Goncalo POR - VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
SAVREEDA Bernardo POR - VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
BRITTON Rob CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 10-26
VERSCHUERE Seppe BEL CIBEL-CEBON ? Bevestigd 10-26
MURPHY John USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 10-26
SANTOS João POR - VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
MATIAS João POR LA / METALUSA BLACKJACK VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
AFONSO Luis POR LA / METALUSA BLACKJACK VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
DE MATOS SANCHO Hugo POR LA / METALUSA BLACKJACK VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
FERREIRA Ricardo POR RP - BOAVISTA VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-22 10-26
COUTINHO Leonel Sousa POR - VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
INSAUSTI IRASTORZA Jon Ander EUS BAHRAIN - MERIDA FUNDACION EUSKADI Getekend 10-07 10-26
LEMOS PINTO Edgar Miguel POR LA / METALUSA BLACKJACK VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
HADDI Soufiane MAR SKYDIVE DUBAI - AL AHLI PRO CYCLING TEAM VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
VILLUMSEN Linda Melanie NZL TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-26
WALKER Hannah GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
SHAW Gabriella GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
RIMMINGTON Rebecca GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
KNIGHT Josie IRL TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
KAY Emily GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
MAES Elise LUX TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-26
ROE Eileen GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-26
MANCEBO PEREZ Francisco ESP HANGAR 15 BICYCLES INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Getekend 10-26
BRONZINI Giorgia ITA WIGGLE HIGH5 CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-03 10-26
STEPHENS Lauren USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
SHAPIRA Omer ISR GIUSFREDI BIANCHI CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
BRECK Holly USA SHO-AIR TWENTY20 CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
TAGLIAFERRO Marta ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
RATTO Rossella ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
DOEBEL-HICKOK Kristabel USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
ANTONNEAU Kaitlin USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
BARBIERI Rachele ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
NUMAINVILLE Joëlle CAN CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
TETRICK Alison USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
ZAVETA Erica USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
MAGNER Tyler USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR RALLY CYCLING Getekend 10-26
MROZEK Marcin POL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 10-25
PATERSKI Maciej POL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 10-25
BROZYNA Piotr POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-25
TACIAK Mateusz POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 09-11 10-25
PLUCINSKI Leszek POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-25
MUNK CHRISTIANSEN Steffen DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 10-25
FONTE César POR LA / METALUSA BLACKJACK W52/FC PORTO Getekend 10-25
CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever ECU BICICLETAS STRONGMAN MEDELLIN - INDER Getekend 10-25
ISLAS LOPEZ Fernando MEX - AEVOLO Getekend 10-25
ALARCON GARCIA Raul ESP W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 09-16 10-25
MEJIAS LEAL Javier ESP TEAM NOVO NORDISK EINDE CARRIERE Einde carriere 10-25
REVARD Thomas USA CCB VELOTOOLER HAGENS BERMAN-AXEON Getekend 10-25
MENDOZA CARDONA Omar Alberto COL EQUIPO BOLIVIA MEDELLIN - INDER Getekend 10-25
YOSHIOKA Naoya JPN NASU BLASEN TEAM UKYO Getekend 10-25
HUCKER Robbie AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS TEAM UKYO Getekend 10-25
KAMP EGESTED Alexander DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-25
DENNIS Rohan AUS BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 10-25
KÜNG Stefan SUI BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 10-25
VAN GARDEREN Tejay USA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 10-25
BOHLI Tom SUI BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 10-25
GERTS Floris NED BMC RACING TEAM ? Bevestigd 10-25
KREDER Raymond NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ TEAM UKYO Getekend 10-05 10-25
BRESCHEL Matti DEN ASTANA PRO TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 09-04 10-25
EARLE Nathan AUS TEAM UKYO ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 10-24
RIBLON Christophe FRA AG2R LA MONDIALE EINDE CARRIERE Einde carriere 08-15 10-24
HOLLMANN Juri GER - RAD-NET ROSE TEAM Getekend 10-24
BOOTS Kendrick USA - AEVOLO Getekend 10-24
THORVILSON Leah USA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 10-24
PAULINHO Pedro POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE EFAPEL Getekend 10-24
SLATER Alistair GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
MOULD Jonathan GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
MOSES Thomas GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
MCCARTHY Robert-Jon AUS JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
LAVERACK Edward GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
LAMPIER Steven GBR JLT CONDOR ? Bevestigd 10-24
GULLEN James GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
GIBSON Matthew GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
BRIGGS Graham GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
BRADBURY Edmund GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
BIBBY Ian GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
CLANCY Edward GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
RUIZ Joan ESP BURGOS BH ELITE 2 Bevestigd 10-14 10-24
PEDERSEN Nicklas Overgaard DEN TEAM GIANT - CASTELLI BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 09-26 10-24
MADSEN Martin DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 10-24
HULGAARD Morten Alexander DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 10-24
LISSON Christopher DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 10-24
COLEDAN Marco ITA TREK-SEGAFREDO WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA Getekend 10-02 10-24
BOU Joan ESP - NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 10-04 10-24
GROEN Ike NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 10-24
VAN DALEN Jason NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 10-24
BUGTER Luuc NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 10-24
BAX Sjoerd NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 10-24
KOSTER Claudia NED TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-24
PAULINHO Sergio Miguel Moreira POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-22 10-23
TROFIMOV Yury RUS CAJA RURAL-SEGUROS RGA RP - BOAVISTA Getekend 09-16 10-23
CASIMIRO Henrique POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-23
ZABELINSKAYA Olga RUS BEPINK COGEAS ??? Bevestigd 10-23
GRADEK Kamil POL ONE PRO CYCLING CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 10-23
STEWART Thomas GBR ONE PRO CYCLING JLT CONDOR Getekend 10-23
LOWNDES Jason AUS ISRAEL CYCLING ACADEMY JLT CONDOR Getekend 10-23
JENSEN Thomas DEN TEAM GIANT - CASTELLI ELITE 2 Bevestigd 09-26 10-23
TE STROET Rens NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 10-23
EGHOLM Jacob DEN TEAM GIANT - CASTELLI TEAM VIRTU CYCLING Getekend 09-26 10-23
DOWNING Russel GBR JLT CONDOR ? Bevestigd 10-23
ARANGO CARVAJAL Edwin Leandro COL - EPM Getekend 10-23
WILD Kirsten NED CYLANCE PRO CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Getekend 09-10 10-23
BELTRAN SUAREZ Eduard Alexander COL INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM EPM Getekend 10-23
CONTRERAS PINZON Rodrigo COL - EPM Getekend 10-23
SÁNCHEZ Daniel ESP RP - BOAVISTA ? Bevestigd 10-22
GUERRERO BONILLA Pablo ESP RP - BOAVISTA ? Bevestigd 10-22
ETXEBARRIA CARRASCO Victor EUS RP - BOAVISTA ? Bevestigd 10-22
RIABCHENKO Tetyana UKR LENSWORLD - KUOTA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-22
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello EUS ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 10-22
MESTRE Daniel POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-22
CASTAÑO MUÑOZ Sebastian Alexander COL EPM ELITE 2 Bevestigd 10-21
STEPHENSON Denzel USA - AEVOLO Getekend 10-21
DEL PINO CORROCHANO Jesus ESP EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-21
DUARTE FERREIRA SILVA Bruno POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-21
KENNEDY Lucy AUS - ORICA - SCOTT Getekend 10-21
DE WITTE Mathias BEL CIBEL-CEBON VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 10-18 10-21
VAN ASBROECK Tom BEL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Verlenging 10-21
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat EUS TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 10-21
SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL ANDRONI GIOCATTOLI ANDRONI GIOCATTOLI Verlenging 10-21
BERNAS Pawel POL DOMIN SPORT CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 09-27 10-21
SALBY Alexander DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 10-21
LYHNE Daniel Bligaard DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-21
VAN LOON Jordy NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM DESTIL CYCLING TEAM Verlenging 10-21
BUNTINX Auxence BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 10-20
MCKEY Nick USA - AEVOLO Getekend 10-20
GOOS Marc NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB EINDE CARRIERE Einde carriere 10-20
HATSUYAMA Sho JPN BRIDGESTONE ANCHOR CYCLING TEAM NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 10-20
CHIRICO Luca ITA TORKU SEKERSPOR ANDRONI GIOCATTOLI Getekend 08-07 10-20
GARDNER Dan GBR AN POST CHAINREACTION ELITE 2 Bevestigd 10-20
TU Sergio TPE - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 10-20
ZEPUNTKE Ruben GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB ? Bevestigd 10-20
SALMON Martin GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 10-20
MOBACH Jarno NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 10-20
GRESSIER Maxime FRA DEVELOPMENT TEAM SUNWEB ? Bevestigd 10-20
GALL Felix AUT DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 10-20
EEKHOFF Nils NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 10-20
CHERHAL Corentin FRA TEAM NOVO NORDISK ELITE 2 Bevestigd 10-20
SILVA Rafael POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-20
CAMACHO BERNAL Julio Alexis COL - COLDEPORTES - CLARO Bevestigd 10-20
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo COL - MEDELLIN - INDER Bevestigd 10-20
RAYMACKERS Cedric BEL TEAM DIFFERDANGE - LOSCH CIBEL-CEBON Bevestigd 10-20
STALLAERT Joeri BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 10-05 10-20
ZORZI Susanna ITA DROPS CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-20
FOMINYKH Daniil KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 10-20
FRANCZAK Pawel POL TEAM HUROM CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 10-20
PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA Getekend 10-20
TEKLEHAYMANOT Daniel ERI DIMENSION DATA ? Bevestigd 10-20
SAMOILAU Branislau BLR CCC SPRANDI POLKOWICE MINSK CYCLING CLUB Gerucht 09-27 10-20
TORRES AGUDELO Rodolfo Andres COL ANDRONI GIOCATTOLI ANDRONI GIOCATTOLI Verlenging 10-19
GIL Alexander COL - EPM Getekend 10-19
MOBERG JÖRGENSEN Christian DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-19
CRADDOCK Lawson USA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Verlenging 10-19
PEETERS Rob BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 10-19
LOPEZ GARCIA David EUS TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 10-19
FONSECA Armindo FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 10-19
PENTON Sara SWE TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-19
CROOKS Jenelle AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-19
SCHNEIDER Skylar USA - BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 10-19
SIERRA CAÑADILLA Arlenis CUB ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-19
SÁEZ BENITO Hector ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 10-09 10-19
PRADES REVERTE Eduard ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 10-04 10-19
SAMITIER Sergio ESP - EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 08-05 10-19
BJERG Mikkel DEN TEAM GIANT - CASTELLI AXEON HAGENS BERMAN Getekend 09-26 10-19
VEREECKEN Nicolas BEL ROUBAIX - LILLE METROPOLE EINDE CARRIERE Einde carriere 10-19
BROWN Nathan USA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Verlenging 10-19
DENNIS Ashley GBR TEAM WIGGINS TEAM WIGGINS Verlenging 10-18
BUSKERMOLEN Jordy NED - MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 10-18
ROSSETTO Stéphane FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 10-18
BARBOSA Marcio POR - LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Getekend 10-18
HOEHN Alex USA ELEVATE - KHS PRO CYCLING AEVOLO Getekend 10-18
HENAO GOMEZ Sebastian COL TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 10-18
MARCHAND Gianni BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 10-18
SICOT Marion FRA - LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-18
MASSEY Laura GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-18
MUSTONEN Sara SWE TEAM VELOCONCEPT WOMEN EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-18
PONZI Simone ITA CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 10-18
JANS Roy BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT CIBEL-CEBON Getekend 10-03 10-18
DEIGNAN Philip IRL TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 10-18
DE LA FUENTE RASILLA David ESP LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-18
EVANGELISTA André Piedade POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-18
RODRIGUES Rui POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-18
KRAGH ANDERSEN Asbjørn DEN DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM TEAM VIRTU CYCLING Getekend 09-14 10-18
KACZMAREK Jakub POL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 10-18
ELLSAY Gillian CAN COLAVITA/BIANCHI RALLY CYCLING Getekend 09-18 10-18
CESAR VELOSO Gustavo ESP W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 10-17
SÁNCHEZ REBOLLIDO Ángel ESP W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 10-17
HERNÁNDEZ Óscar ESP LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-17
FERNANDES Luis POR SPORTING TAVIRA LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Getekend 10-17
PÉREZ MARTIN Juan Ignacio ESP W52/FC PORTO LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Getekend 10-17
RUTSCH Jonas GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM LOTTO - KERN HAUS Verlenging 10-17
ELLSAY Nigel CAN SILBER PRO CYCLING TEAM RALLY CYCLING Getekend 09-25 10-17
SOLA ARJONA Manuel ESP BURGOS BH RP - BOAVISTA Getekend 10-14 10-17
PELEGRÍ FERRANDIS Óscar ESP - RP - BOAVISTA Getekend 10-17
MENDONÇA Luís POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-17
VANDENBROUCKE Saartje BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
NORSGAARD JØRGENSEN Mathias DEN TEAM GIANT - CASTELLI RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 09-26 10-17
BRUTT Pavel RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 10-17
MINI Emanuel ARG - TEAM NOVO NORDISK Getekend 10-17
VAN BROEKHOVEN Rob NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 10-17
OLDE MEIERINK Lars NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 10-17
SILVA Joaquim POR W52/FC PORTO CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 10-12 10-17
FRANZ Heidi USA - RALLY CYCLING Getekend 10-17
ORSINI Umberto ITA - BARDIANI CSF Getekend 08-27 10-17
BLIKRA Haavard NOR TEAM COOP-OSTER HUS EIINDE CARRIERE Einde carriere 10-17
REIS Daniela POR LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
OSBORNE Rose GBR DROPS CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 10-17
DRUYTS Lenny BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 10-17
UITERWIJK WINKEL Meike NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 10-17
ARU Fabio ITA ASTANA PRO TEAM UAE - TEAMEMIRATES Getekend 07-14 10-17
SIMMONDS Hayley GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-17
GRINCZER Natalie GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-17
VALIENTE Eric ESP - RTS-MONTON RACING TEAM Bevestigd 10-16
BLOMME Lorenzo BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 10-16
ANECA Ciske BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 10-16
ALMINDSØ ANDERSEN Rune DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-16
YUSTRE Kristian COL - AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Getekend 10-16
ARCHIBALD Katie GBR TEAM WNT PRO CYCLING WIGGLE HIGH5 Bevestigd 10-16
FLOTTEN Audun Brekke NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM TEAM VIRTU CYCLING Getekend 08-20 10-16
SIGGAARD Christina DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-16
CASENY CATALA Ruben ESP MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT Verlenging 10-16
VAN GLABEKE Shana BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-15
ROJO Marcos ESP BURGOS BH ? Bevestigd 10-14
GONZÁLEZ VELASCO Adrián ESP EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS BURGOS BH Bevestigd 09-26 10-14
LINARES Óscar ESP BURGOS BH ? Bevestigd 09-30 10-14
DRUYTS Demmy BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-14
DRUYTS Kelly BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-14
DELCO Lorenzo SUI - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
RASTELLI Luca ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
TAGLIETTI Stefano ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
COLLEONI Kevin ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
PICCOT Michel ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
ORLANDI Federico ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
GOZZI Nicolo ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
COLOMBO Raul ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
BERTOLETTI Stefano ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
COLNAGHI Luca ITA - SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Getekend 10-14
BØGH WALLIN Rasmus DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-14
MALATETXEBARRIA Oskar EUS - MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT Getekend 10-13
FERRER Jorge ESP MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT Verlenging 10-13
VIVIANI Attilio ITA - SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Getekend 10-13
PUCCIONI Dario ITA - SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Getekend 10-13
SKAARSETH Anders NOR JOKER ICOPAL UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-15 10-13
HOWES Alex USA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Verlenging 10-13
VAN DINGENEN Jordi BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE 2 Bevestigd 08-02 10-13
VAN DE KERKHOVE Brent BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE 2 Bevestigd 08-02 10-13
AMICI Alberto ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
RAVANELLI Simone ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
ZANARDINI Andrea ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
MORO Stefano ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
LOGICA Enrico ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
HUPPERTZ Joshua GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM LOTTO - KERN HAUS Verlenging 10-13
KUREK Adrian POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
KOCH Jonas GER CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
STOSZ Patryk POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
MALECKI Kamil POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
PALUTA Michal POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
OWSIAN Lukasz POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
NISHIMURA Hiroki JPN SHIMANO RACING TEAM NIPPO - VINI FANTINI Getekend 10-13
VELITS Martin SVK QUICK STEP FLOORS EINDE CARRIERE Einde carriere 09-13 10-13
GUILLEMOIS Romain FRA DIRECT ENERGIE EINDE CARRIERE Einde carriere 10-13
CLYNE Margot USA - SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Getekend 10-13
ARCHBOLD Shane NZL BORA-HANSGROHE AQUA BLUE SPORT Getekend 09-27 10-13
WILLIAMS Georgia NZL ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-13
VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 10-13
ROOIJAKKERS Pauliena NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 09-29 10-13
GABBURO Davide ITA - AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Getekend 10-12
GOOSSENS Kobe BEL MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 10-12
PREMONT Christophe BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN ELITE 2 Bevestigd 09-12 10-12
BENDIXEN Louis DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 10-12
VEUCHELEN Frederik BEL WANTY – GROUPE GOBERT Retired (as of 18 Oct 2017) Einde carriere 10-12
TLEUBAYEV Ruslan KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 10-12
MARKUS Riejanne NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11 10-12
KRÖGER Mieke GER CANYON-SRAM RACING TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-12
KING Danielle GBR CYLANCE PRO CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 09-25 10-12
HOLMSGAARD Trine DEN - EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-11
JEULAND Pascale FRA SAS - MACOGEP LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-11
LLOYD Manon GBR - DROPS CYCLING TEAM Getekend 10-11
CARPENTER Robin USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR RALLY CYCLING Getekend 10-11
JEPPESEN Andreas Hyldgaard DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-11
MANLY Alexandra AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-11
SCANDOLARA Valentina ITA WM3 ENERGIE ??? Bevestigd 10-11
KOSTER Anouska Helena NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
KOREVAAR Jeanne NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
GAFINOVITZ Rotem ISR WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
KASTELIJN Yara NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
DOCKER Mitchell AUS ORICA - SCOTT EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 10-11
CABEDO Oscar ESP - BURGOS BH Getekend 10-11
RIJFF Anouk NED LENSWORLD - KUOTA RETIRED Einde carriere 10-10
ROBREDO CRESPO Alvaro ESP BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 10-10
SESSLER Nicolas BRA - BURGOS BH Bevestigd 10-07 10-10
LANGELLOTTI Victor MON - BURGOS BH Bevestigd 10-07 10-10
GUYOT Yann FRA ARMÉE DE TERRE ELITE 2 Bevestigd 10-10
HARDAHL Anders DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-10
SILVA Lincoln Do Vale BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
SILVA Daniel Eduardo Moreira POR SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
SANTOS Breno Morais BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
RANGHETTI Victor César BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
PIRES Raphael Enrique BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
GODOY ORMENESE Caio BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
GOHR Andre Eduardo BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-10
HATZ Christopher GER TEAM LOTTO - KERN HAUS ELITE 2 Bevestigd 10-10
MAGER Christian GER HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM ELITE 2 Bevestigd 10-09 10-10
POUILLY Felix FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE EINDE CARRIERE Einde carriere 10-10
MOSTOV Zeke USA AEVOLO AXEON HAGENS BERMAN Getekend 10-10
LIZARRALDE DELGADO Eneko EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS ? Bevestigd 10-09
SCHOUTEN Jasper NED - BABYDUMP CYCLING TEAM Getekend 10-09
KOBERNYAK Evgeny RUS - GAZPROM - RUSVELO Getekend 10-09
BOEV Igor RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 10-09
ANACONA Winner Anrew COL MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 08-05 10-09
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto COL MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 10-09
KOLEV Yoan BUL - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
ZANA Filippo ITA - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
PENALVER Manuel ESP - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
LECUISINIER Pierre-Henri FRA - EINDE CARRIERE Einde carriere 10-09
BARCELÓ ARAGÓN Fernando ESP - EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 10-09
AASVOLD Kristian NOR TEAM SPAREBANKEN SOR TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 09-01 10-09
TUNSET Anton NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 10-09
RUBIO HERNANDEZ Diego ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA BURGOS BH Bevestigd 10-07 10-09
MONTOYA MONTOYA Javier Ignacio COL MEDELLIN - INDER UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
FEDELI Alessandro ITA - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
MIHAYLOV Mihail BUL UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 10-09
ZAHIRI Abderrahim MAR UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 10-09
MOLTENI Marco ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 10-09
CELI Abe NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 10-09
VAN DER DUIN Patrick NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 10-09
LETH Julie DEN WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 10-09
FAHLIN Emilia SWE WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-03 10-09
GRUZDEV Dmitriy KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 10-09
MCVITTY Keira GBR TEAM WNT PRO CYCLING ELITE Bevestigd 10-09
TEUTENBERG Lea Lin GER - TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 10-09
ARMEE Sander BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 10-09
ALLEN Jessica AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-09
PARRA Jordan Arley COL EPM MANZANA POSTOBON TEAM Getekend 10-08
CARDOSO Filipe Duarte Sousa POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-08
PICOUX Maximilien BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 10-08
LOPEZ Róbinson COL - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-08
VAN DEN BERG Julius NED SEG RACING VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Gerucht 10-08
SANCHEZ GONZALEZ Samuel ESP BMC RACING TEAM Suspended Bevestigd 08-09 10-08
POULHIES Stéphane FRA ARMÉE DE TERRE EINDE CARRIERE Einde carriere 10-08
RODRIGUES David Miguel Costa POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-07
LÓPEZ-COZAR Juan ESP - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 10-07
JURADO RODRIGUEZ Marcos ESP BURGOS BH ? Bevestigd 10-07
CASTRILLO Raul ESP BURGOS BH ? Bevestigd 10-07
BELDA GARCIA David ESP BURGOS BH ? Bevestigd 10-07
EZQUERRA MUELA Jesús ESP SPORTING TAVIRA BURGOS BH Getekend 10-03 10-07
LÓPEZ PARADA Daniel ESP BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-30 10-07
DOCX Mieke BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-07
DE BAAT Kim BEL LENSWORLD - KUOTA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-07
KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Getekend 09-03 10-07
HOEKSMA Ilona NED HITEC PRODUCTS PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-25 10-07
PEDERSEN Mark Sehested DEN TEAM VELOCONCEPT EINDE CARRIERE Einde carriere 10-07
CINK Ondrej CZE BAHRAIN - MERIDA ELITE 2 Bevestigd 10-07
BRAJKOVIC Janez SLO BAHRAIN - MERIDA ? Bevestigd 10-07
TALIANI Alessio ITA ANDRONI GIOCATTOLI ? Bevestigd 10-07
GOMES Luís POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-06
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL WILIER-SELLE ITALIA EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 10-05 10-06
COTÉ BOUVETTE Felix CAN GARNEAU - QUÉBECOR ELITE 2 Bevestigd 10-06
HAMMES Kathrin GER TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK DROPS CYCLING TEAM Getekend 10-06
GIDICH Yevgeniy KAZ VINO - ASTANA MOTORS ASTANA PRO TEAM Getekend 07-29 10-06
NEYLAN Rachel AUS ORICA - SCOTT MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 10-06
GARCIA DE MATEOS RUBIO Vicente ESP LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-05
VANOVERBERGHE Jens BEL - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 10-05
VERGAERDE Otto BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN ? Bevestigd 10-05
ELMIGER Martin SUI BMC RACING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 10-05
MOLLY Kenny BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 10-05
PETIT Tomas BEL AGO - AQUA SERVICE ? Bevestigd 10-05
TAMINIAUX Lionel BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 10-05
HIRSCHI Marc SUI - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 10-05
SILIN Egor RUS RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-05
LEYSEN Senne BEL - VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 10-05
UDONDO SANTAMARIA Gotzon EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
TXOPERENA MATXIKOTE Beñat EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar ESP EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
IRIZAR LASKURAIN Julen EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
GONZÁLEZ PRIETO Aitor EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
BRAVO OIARBIDE Garikoitz EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
BARRENETXEA URIARTE Ander EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
BAGUES KALPARSORO Aritz EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
VAN DER LIJKE Nick NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
VAN GOETHEM Brian NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
VAN EMPEL Etienne NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
ASSELMAN Jesper NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
LIGTHART Pim NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
ARNOULT Floryan FRA - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-05
YSSAAD Yannis FRA ARMÉE DE TERRE CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 10-05
DUYCK Ann Sophie BEL DROPS CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-28 10-05
VAN TRIJP Maarten NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL ? Bevestigd 10-04
VANDENBAK Laurent BEL - EINDE CARRIERE Einde carriere 10-04
SBARAGLI Kristian ITA DIMENSION DATA ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-28 10-04
HAGIWARA Mayuko JPN WIGGLE HIGH5 ALÉ CIPOLLINI Getekend 10-04
LOOIJ André NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ? Bevestigd 10-04
MIHAYLOV Nikolay BUL - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 10-04
MUZIC Evita FRA - FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 10-04
GROSSETETE Maëlle FRA - FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 10-04
PIMENTA COSTA MENDES José Joao POR BORA-HANSGROHE BURGOS BH Getekend 09-27 10-04
SIMON CASULLERAS Jordi ESP SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM BURGOS BH Getekend 09-30 10-04
HERKLOTZ Silvio GER BORA-HANSGROHE BURGOS BH Getekend 09-27 10-04
QUAADE Rasmus Christian DEN TEAM GIANT - CASTELLI BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 09-26 10-04
BENTA Joao POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-04
SCHMIDT Trine DEN LOTTO SOUDAL LADIES TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-02 10-04
NILSSON Hanna SWE BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 10-03
CARDONA TABARES Julián COL MEDELLIN - INDER EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 10-03
GINS Tara BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-01 10-03
KOUWENHOVEN Sjoerd NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL ELITE 2 Bevestigd 09-27 10-03
MAS BONET Luis ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Verlenging 10-03
LASTRA MARTINEZ Jonathan EUS CAJA RURAL-SEGUROS RGA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Verlenging 10-03
REIS Rafael Ferreira POR CAJA RURAL-SEGUROS RGA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Verlenging 10-03
FERRARI Fabricio URU CAJA RURAL-SEGUROS RGA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Verlenging 10-03
MOUREY Francis FRA FORTUNEO OSCARO ELITE 2 Bevestigd 10-03
HAGEN Krister NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 10-03
PLUTO Martin LAT - MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 10-03
SCHULTING Peter NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 10-03
DELFOSSE Sébastien BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 08-09 10-03
MASSON Christophe FRA WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 10-03
GESBERT Elie FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 10-03
OFFREDO Yoann FRA WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 10-03
HODEG CHAGUI Álvaro José COL - QUICK STEP FLOORS Getekend 10-03
ARDILA CANO Mauricio Alberto COL - End of Career Einde carriere 10-03
LOUBET Julien FRA ARMÉE DE TERRE EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 10-03
BEVIN Patrick NZL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM BMC RACING TEAM Getekend 10-03
GONCALVES DOMINGOS Andre Maciel POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-02
BETOUIGT-SUIRE Clément FRA DEVELOPMENT TEAM SUNWEB ELITE 2 Bevestigd 10-02
HOPPEZAK Vincent NED - DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 10-02
DE JONG Demi NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-29 10-02
VAN 'T GELOOF Marjolein NED - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
DEMEY Valerie BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
VAN DEN STEEN Kelly BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
DREVILLE Annabelle FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-13 10-02
CASTRIQUE Alana BEL - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-18 10-02
VANHOUTTE Fenna BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
VAN DE VELDE Julie BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
PRETORIUS - KACHELHOFFER An-Li RSA LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
MOONEN Puck NED LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
KIESENHOFER Anna AUT LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
HOFFMANN Chantal LUX LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
DOM Annelies BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
DAAMS Jessie BEL LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
BECKERS Isabelle BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
LOPEZ GALLASTEGUI Enara EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
CANETE BIELSA Esther ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
LARSEN Niklas DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-02
GULDHAMMER POULSEN Rasmus DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-02
KONWA Piotr POL - ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Getekend 10-02
CONCI Nicola ITA - TREK-SEGAFREDO Getekend 08-18 10-02
VERSCHOOR Martijn NED TEAM NOVO NORDISK EINDE CARRIERE Einde carriere 10-02
MARTIN MARTIN Sara ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
MUNOZ PEREZ Mireia EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
RODRIGUEZ REVERT Sofia ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
AGORRIA ETXEBARRIA Olatz EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
ARAMENDIA TELLERIA Maialen ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
LLABRES FERRER Elisabet ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
LOPEZ MORALES Belen ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
RAMIREZ BAUXEL Anna ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
FELIX TUR Empar ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
FISCHER EGUSQUIZA Natalia ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
TRIAS Ariadna ESP LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
ISASI CRISTOBÁL Ziortza EUS LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
GOMEZ FRANQUET Beatriu ESP LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
JASINSKA Malgorzta POL CYLANCE PRO CYCLING TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-10 10-02
GONZALEZ BLANCO Alicia ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 10-02
TERUEL RIBES Alba ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes EUS BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
MERINO CORTAZAR Eider EUS LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
LLAMAS GARCIA Lorena ESP BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
GARCIA Margarita Victoria ESP BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
ROY Sarah AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-02
IRIZAR ARANBURU Markel EUS TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 10-02
PAWLOWSKA Katarzyna POL BOELS DOLMANS CYCLING TEAM TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-02
GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH BAHRAIN - MERIDA TREK-SEGAFREDO Getekend 10-02
KASPERKIEWICZ Przemyslaw POL QUICK STEP FLOORS DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 10-02
MCLAY Daniel GBR FORTUNEO OSCARO EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 10-02
KUMP Marko SLO UAE - TEAMEMIRATES CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 10-02
BOYLAN Lydia IRL TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-02 09-22
CLARKE Simon AUS CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Verlenging 10-01
BRENNAUER Lisa GER CANYON-SRAM RACING WIGGLE HIGH5 Getekend 09-03 10-01
DE CLERCQ Bart BEL LOTTO - SOUDAL WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-29 10-01
MUGERLI Matej SLO AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 10-01
WIRTGEN Tom LUX LEOPARD PRO CYCLING AGO - AQUA SERVICE Getekend 10-01
LIETAER Eliot BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Getekend 09-30 10-01
PACCHIARDO Davide ITA GM EUROPA OVINI EINDE CARRIERE Einde carriere 10-01
CUBERO GALVEZ Jorge ESP BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-30
DE RUITER Anne NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-30
RAAIJMAKERS Marit NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-30
CHRETIEN Charles-Etienne CAN - SILBER PRO CYCLING TEAM Getekend 09-30
PHILIPSEN Jasper BEL - AXEON HAGENS BERMAN Bevestigd 09-30
WARLOP Jordi BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 09-25 09-30
GHYS Robbe BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 07-15 09-30
VERWILST Aaron BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 07-28 09-30
SPRENGERS Thomas BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
DE PAUW Moreno BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
DE KETELE Kenny BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
CAPIOT Amaury BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
PLANCKAERT Emiel BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 08-26 09-30
VAN ROOY Kenneth BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
VAN HECKE Preben BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
VAN GESTEL Dries BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
FARAZIJN Maxime BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
DE GENDT Aimé BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
VAN GOMPEL Matthias BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 09-30
JOHANSEN Julius DEN - TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 09-30
RAVELO Christhan COL - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-30
STEPHENS Austin USA - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-30
LOPEZ FUENTES Diego ESP - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-30
MARTIN SANZ Gozton ESP - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-30
VAN RHEE Joey NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 09-30
KLEIMAN Wim NED - MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 09-30
TILLER Rasmus NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-29
LUKKEDAL Oivind NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 09-29
KJEMHUS Joakim NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 09-29
HÖÖG Gustav SWE TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 09-29
AALRUST Håkon Lunder NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 09-29
GOIKOETXEA Peio EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
GARCIA AMBROA Ricardo EUS KINAN CYCLING TEAM FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
ALONSO Mikel EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
AZURMENDI Ibai ESP - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
BUADES FERRIOL Marc ESP - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
SALAS Ibai EUS BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-29
MERINO CORTAZAR Igor EUS BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-29
TORRES MUÍÑO Pablo ESP BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-29
TIMMERMANS Justin NED BABYDUMP CYCLING TEAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 09-29
DE KLEIJN Arvid NED BABYDUMP CYCLING TEAM METEC - TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL Getekend 09-29
CASSIN Mac USA - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-29
WARREN Taylor USA - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-29
NEWKIRK Isaiah USA - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-29
SWEERING Harry NED BABYDUMP CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 09-29
BOSMAN Gert-Jan NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 09-29
BURTON Germain GBR - JLT CONDOR Getekend 09-29
WOOD Oliver GBR TEAM WIGGINS JLT CONDOR Getekend 09-29
VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED - BABYDUMP CYCLING TEAM Getekend 09-29
DOETS Marco NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 09-29
BARTHE Cyril FRA - EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-29
MARTINELLI Davide ITA QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 09-29
DE JONG Jaap NED - BABYDUMP CYCLING TEAM Getekend 09-29
MODOLO Sacha ITA UAE - TEAMEMIRATES EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 09-29
SKUJINS Toms LAT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM TREK-SEGAFREDO Getekend 09-29
DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-29
KNAUER Anna GER PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-29
POST Jermaine NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-29
STIJNS Kyara NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-29
SOLOVEY Hanna UKR PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
ROBERTS Amy GBR WIGGLE HIGH5 PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-29
WIEBES Lorena NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 08-25 09-29
STOUGJE Chanella NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
VAN VEEN Esther NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
BUYSMAN Nina NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
VAN DER BURG Nancy NED Jos Feron Lady Force PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-29
MAMYKIN Matvei RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN BURGOS BH Getekend 09-24 09-29
YONAMINE Eri JPN FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE WIGGLE HIGH5 Getekend 09-13 09-29
BIANNIC Aude FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE MOVISTAR WOMEN'S TEAM Getekend 09-13 09-29
DAVIES Scott GBR TEAM WIGGINS DIMENSION DATA Getekend 08-24 09-28
ANTON HERNANDEZ Igor EUS DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 09-28
CIESLIK Pawel POL ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 09-12 09-28
SIMION Paolo ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 09-28
MAESTRI Mirco ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 09-28
CICCONE Giulio ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 09-28
VAN DER HEIJDEN Maik NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM DESTIL CYCLING TEAM Verlenging 09-28
VALLS FERRI Rafael ESP LOTTO - SOUDAL MOVISTAR TEAM Getekend 08-17 09-28
DE GREEF Robbert NED BABYDUMP CYCLING TEAM ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Getekend 09-17 09-28
OWEN Logan USA AXEON HAGENS BERMAN EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 09-28
VERGARA CARO Jaime COL NICE CYCLING TEAM NICE CYCLING TEAM Verlenging 09-27
DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES RETIRED Einde carriere 09-26 09-27
CARBONI Giovanni ITA - BARDIANI CSF Getekend 09-14 09-27
GMELICH MEIJLING Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
VAN DER HORST Dennis NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
VAN DEN BERG Lars NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
VAN BAKEL Robbie NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
NIEUWPOORT Jelle NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
LINDENBERG Jim NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
KRUL Stef NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
HAMELINK Jasper NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
EISING Tijmen NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
BOUWMANS Dylan NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
ARIESEN Johim NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
MIHAILOV Nikolai BUL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Gerucht 09-27
ZIELINSKI Kamil POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
WOJCIECHOWSKI Piotr POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
SKARZYNSKI Piotr POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
REBIEWSKI Jaroslaw POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
MARYCZ Jaroslaw POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
KUCHAREK Adrian POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
KOSTECKI Patryk POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
GRONKIEWICZ Kacper POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
DETKO Artur POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
CHARUCKI Pawel POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
GALTA Frederik Strand NOR TEAM COOP-OSTER HUS EINDE CARRIERE Einde carriere 09-27
TULNER Rens NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 09-27
PASTOOR Gerco NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 09-27
VAN DEN DOOL Jens NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 09-27
MARCZYNSKI Tomasz POL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 09-27
DE VUYST Sofie BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 09-27
PIRRONE Elena ITA - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 09-22 09-27
PATERNOSTER Letizia ITA - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 09-22 09-27
GUARISCHI Barbara ITA CANYON-SRAM RACING TEAM VIRTU CYCLING Getekend 09-27
SOET Aafke NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 09-27
AMARO ANTUNES Manuel POR W52/FC PORTO CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 09-27
DOPCHIE Felix BEL - AGO - AQUA SERVICE Getekend 09-26
MARANGONI Alan ITA NIPPO - VINI FANTINI NIPPO - VINI FANTINI Verlenging 09-26
SANTAROMITA Ivan ITA NIPPO - VINI FANTINI NIPPO - VINI FANTINI Verlenging 09-26
ARREDONDO MORENO Julian COL NIPPO - VINI FANTINI ? Bevestigd 09-26
GROSU Eduard Michael ROU NIPPO - VINI FANTINI NIPPO - VINI FANTINI Verlenging 09-26
CANOLA Marco ITA NIPPO - VINI FANTINI NIPPO - VINI FANTINI Verlenging 09-26
KUZNETSOV Vyacheslav RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 09-26
RODRIGUEZ Sergio ESP EQUIPO BOLIVIA EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-26
DUCHESNE Antoine CAN DIRECT ENERGIE FDJ Getekend 07-06 09-26
MÜLLER Patrick SUI - VITAL CONCEPT Getekend 09-26
COURTEILLE Arnaud FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 09-01 09-26
CORBEL Erwann FRA FORTUNEO OSCARO VITAL CONCEPT Getekend 09-26
EISENHART Taylor USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 09-26
KREDER Stefan NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL ELITE 2 Bevestigd 09-26
MEIJERS Daan NED DELTA CYCLING ROTTERDAM EINDE CARRIERE Einde carriere 09-26
GROSSSCHARTNER Felix AUT CCC SPRANDI POLKOWICE BORA-HANSGROHE Getekend 09-11 09-26
SMIT Willie RSA - TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 09-26
WINDER Ruth USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM TEAM SUNWEB Getekend 09-19 09-26
TENNIGLO Moniek NED WM3 ENERGIE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Getekend 09-25 09-26
MATHIESEN Pernille DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM SUNWEB Getekend 09-26
KNOL Willeke NED CYLANCE PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-26
ELVIN Gracie AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03 09-26
BØJE PEDERSEN Nicklas DEN TEAM GIANT - CASTELLI ? Bevestigd 09-26
BYRIEL IVERSEN Rasmus DEN TEAM GIANT - CASTELLI ? Bevestigd 09-26
BESCOND Jérémy FRA HP BTP - AUBER 93 ELITE 2 Bevestigd 09-24 09-26
PELLIZOTTI Franco ITA BAHRAIN - MERIDA BAHRAIN - MERIDA Verlenging 09-25
AZKARATE RAMIREZ Iker EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-25
JUARISTI ARRIETA Txomin EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-25
FERNÁNDEZ AYARZAGUENA Egoitz ESP TEAM UKYO FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-25
GOGL Michael AUT TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 09-25
NAESEN Lawrence BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT LOTTO - SOUDAL Getekend 09-02 09-25
CUADROS MORATA Alvaro ESP - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 09-25
SERRANO Gonzalo ESP - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 09-25
MORENO BAZAN Javier ESP BAHRAIN - MERIDA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 09-25
SEFA Ylber ALB - TARTELETTO - ISOREX Getekend 09-25
SMALL Carmen USA TEAM VELOCONCEPT WOMEN Retired Bevestigd 09-25
VAN VUCHELEN Tom BEL - AGO - AQUA SERVICE Getekend 09-25
PAQUOT Tom BEL - AGO - AQUA SERVICE Getekend 09-25
DE WINTER Gordon BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-25
LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-03 09-25
CORDON-RAGOT Audrey FRA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-25
BOOGAARD Maaike NED BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 09-03 09-25
HABEAUX Gregory BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 09-25
STASSEN Julien BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 09-25
ALBASINI Michael SUI ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-24
KIRYIENKA Vasil BLR TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 09-24
MAS NICOLAU Gaspar ESP NICE CYCLING TEAM NICE CYCLING TEAM Verlenging 09-24
HOUSE Kristian GBR ONE PRO CYCLING EINDE CARRIERE Einde carriere 09-24
WALLAYS Jens BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-24
TRONDSEN Trond Hakon NOR TEAM SPAREBANKEN SOR TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 09-01 09-24
DUCOURNAU Gilbert FRA WILIER-SELLE ITALIA ? Bevestigd 09-24
ARENSMAN Thymen NED - SEG RACING Getekend 09-24
VAN DER TUUK Danny NED - METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Getekend 09-24
LUDVIGSSON Fredrik SWE CHRISTINA JEWELRY - KUMA TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 09-23
FRISON Frederik BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 09-23
DUPONT Timothy BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 09-08 09-23
DRUYTS Jessy BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
BEX Nathalie BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
SKALNIAK Agnieszka POL ASTANA WOMEN'S TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 09-23
DUNAU-PREVOT Axelle FRA BIZKAIA - DURANGO EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Bevestigd 09-23
ROTMAN Lotte BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
ERAUD Séverine FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ? Bevestigd 09-13 09-23
VERBOOM Minne NED - SEG RACING Getekend 09-23
DE JONG Thalita NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 09-22
HUPOND Thierry FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM EINDE CARRIERE Einde carriere 09-22
LEVARLET Guillaume FRA WANTY – GROUPE GOBERT ST.MARTIN-AUBER93 Getekend 09-22
SMUKULIS Gatis LAT DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-22
COMBAUD Romain FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-22
CASTRILLO Jaime ESP - MOVISTAR TEAM Getekend 08-01 09-22
ROSA Massimo ITA - WILIER-SELLE ITALIA Getekend 09-22
DE BIE Sean BEL LOTTO - SOUDAL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 09-02 09-22
MARTINI Alessia ITA AROMITALIA VAIANO RETIRED Einde carriere 09-22
JONES Hayley GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 09-22
DEKKER David NED - METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Getekend 09-21
LAFAY Victor FRA - COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 09-21
SOTO MARTINEZ Nelson Andres COL - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 09-21
EL FARES Julien FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-21
SISKEVICIUS Evaldas LTU DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-21
LOWTHER Melissa GBR - TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 09-21
SWINKELS Karlijn NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ALÉ CIPOLLINI Getekend 09-21
KNETEMANN Roxane NED FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ALÉ CIPOLLINI Getekend 09-03 09-21
D'HOORE Jolien BEL WIGGLE HIGH5 ORICA - SCOTT Getekend 07-30 09-21
GERRANS Simon AUS ORICA - SCOTT BMC RACING TEAM Getekend 07-23 09-21
VAN POPPEL Danny NED TEAM SKY TEAM LOTTO NL - JUMBO Getekend 08-30 09-21
BOUVRY Dieter BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM CIBEL-CEBON Getekend 08-02 09-20
ABERASTURI IZAGA Jon EUS TEAM UKYO EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-20
KUSS Sepp USA RALLY CYCLING TEAM LOTTO NL - JUMBO Getekend 09-20
TENNANT Andrew GBR TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
HOWELLS Rhys GBR TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
HESTER Marc DEN TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
HARRISON Sam GBR TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
BURKE Steven GBR TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
PIDCOCK Thomas GBR - TEAM WIGGINS Bevestigd 09-16 09-20
VANENDERT Jelle BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 09-20
VELASCO Simone ITA BARDIANI CSF WILIER-SELLE ITALIA Getekend 09-20
BEIKOFF Josh AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18 09-20
THOMAS Ryan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-17 09-20
SMITH Oliver AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18 09-20
HOOLE Daan NED - SEG RACING Getekend 09-20
KELDERMAN Martin NED - DELTA CYCLING ROTTERDAM Ontkenning 09-17 09-19
RIABUSHENKO Aliaksandr BLR - UAE - TEAMEMIRATES Getekend 07-25 09-19
GOLDSTEIN Roy ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 09-19
SAGIV Guy ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 09-19
CURVERS Roy NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-19
HAGA Chad USA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-19
SAVINI Daniel ITA - BARDIANI CSF Getekend 08-27 09-19
GAZZOLI Michele ITA - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-19
CANTON SERRANO Isaac ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-19
BUCHANAN Rushlee NZL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
COLE Janelle USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
HALL Katie USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
HANSON Lauretta AUS UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
PEÑUELA Diana Carolina COL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
SHERWIN Kate USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-19
TUCKER HALL Lauren USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
BANKS Elizabeth GBR - UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Getekend 09-19
THOMAS Leah USA SHO-AIR TWENTY20 UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Getekend 09-19
GROSSER Aaron GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 09-18
KOOIJMAN Jaap NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Getekend 09-18
KNOTTEN Iver Johan NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-18
NIV Guy ISR - ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-18
SALOMEIN Jarl BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-18
VANDERAERDEN Massimo BEL AN POST CHAINREACTION ELITE 2 Bevestigd 09-18
VANDEWALLE Matthias BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 09-18
CAMPENAERTS Victor BEL TEAM LOTTO NL - JUMBO LOTTO - SOUDAL Getekend 07-12 09-18
KEOUGH Luke USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
PUTT Tanner USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
NORRIS Lachlan AUS UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
MCCABE Travis USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
MANNION Gavin USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander COL UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
HEGYVARY Adrian USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
HAEDO Lucas Sebastian ARG UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
EATON Daniel USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
CLARKE Jonathan AUS UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
CATAFORD Alexander CAN UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-18
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo COL UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
ACEVEDO COLLE Janier Alexis COL UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
SUMMERHILL Daniel USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM ? Bevestigd 09-18
JONES Christopher USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM ? Bevestigd 09-18
MARCOTTE Eric USA CYLANCE CYCLING UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Getekend 09-18
TVETCOV Serghei ROU JELLY BELLY P/B MAXXIS UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Getekend 09-18
ARIMONT Charlie BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
BAUDE Arthur BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
PESTIAUX Yann BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
GOEBEERT Pierre BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
MONIQUET Sylvain BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
DEBUY Anthony BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
TASSET Marvin BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
FUMEAUX Jonathan SUI ROTH - AKROS EINDE CARRIERE Einde carriere 09-18
RIES Michel LUX - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
GAMPER Patrick AUT TIROL CYCLING TEAM POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
MOSCHETTI Matteo ITA - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
CAMACHO DEL FRESNO Juan ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
SEVILLA Diego Pablo ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
BALLESTEROS Miguel Angel ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
ZARDINI Edoardo ITA BARDIANI CSF WILIER-SELLE ITALIA Getekend 09-18
ORKEN Ahmet TUR TORKU SEKERSPOR ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-17 09-18
RAIS PIERCE Amber USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
NOBLE Ellen USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
MUNDY Jessica AUS COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
GASSNER Astrid AUT COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
ALLISON - SCHULTZ Whitney USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
VAN BAARLE Dylan NED CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM TEAM SKY Getekend 08-14 09-18
VAN VLEUTEN Annemiek NED ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03 09-18
BARKER Elinor GBR - WIGGLE HIGH5 Getekend 09-18
NEUMANN Mitch AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18
BUTLER Jonathan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18
MEIJER Gijs NED MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 09-17
SKJERPING Kristoffer NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-17
FORFANG Ole NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-17
FITTER Daniel AUS NSW INSTITUTE OF SPORT BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-17
CAVANAGH Ryan AUS NSW INSTITUTE OF SPORT BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-17
GROVES Kaden AUS ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-17
EDWARDS David AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-17
KERBY Jordan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-17
HOELGAARD Daniel NOR FDJ FDJ Verlenging 09-15
GUARDINI Andrea ITA UAE - TEAMEMIRATES BARDIANI CSF Getekend 09-15
EG Niklas DEN TEAM VELOCONCEPT TREK-SEGAFREDO Getekend 09-15
ARISTI GARDOKI Mikel EUS DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-15
SANZ UNZUE Enrique EUS TEAM RALEIGH GAC EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-15
WAEYTENS Zico BEL TEAM SUNWEB VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 09-06 09-15
BEKKEN Jon Anders NOR - TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 09-15
HAMILTON Lucas AUS - ORICA - SCOTT Getekend 09-15
ROSE Claire GBR VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-15
STIEN Adrian Aas NOR JOKER ICOPAL EINDE CARRIERE Einde carriere 09-14
PELUCCHI Matteo ITA BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 09-14
MADOUAS Valentin FRA - FDJ Getekend 08-29 09-14
SEIGLE Romain FRA - FDJ Getekend 09-14
ARMIRAIL Bruno FRA - FDJ Getekend 09-14
GOLAS Michal POL TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 09-14
VERMEULEN Alexey USA TEAM LOTTO NL - JUMBO ? Bevestigd 09-14
BARTA Jan CZE BORA-HANSGROHE ? Bevestigd 09-10 09-14
LOY Antoine BEL AGO - AQUA SERVICE ELITE 2 Bevestigd 09-13
LAMBRECHT Bjorg BEL - LOTTO - SOUDAL Getekend 09-13
SOUCY Marc-Antoine CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
ROBERGE Adam CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
ZUKOWSKY Nick CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
MASBOURIAN Nicolas CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
COTÉ Pier-André CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
BASSETT Stephen USA SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
COWAN Alexander CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
EVENSEN Henrik NOR SEG RACING JOKER ICOPAL Getekend 09-13
VANGSTAD Andreas NOR TEAM SPAREBANKEN SOR JOKER ICOPAL Getekend 09-01 09-13
DAHL Herman NOR TEAM SPAREBANKEN SOR JOKER ICOPAL Getekend 09-01 09-13
PEDERSEN Casper Phillip DEN TEAM GIANT - CASTELLI AQUA BLUE SPORT Getekend 09-13
WIPPERT Wouter NED CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Getekend 08-14 09-13
KEIZER Martijn NED TEAM LOTTO NL - JUMBO ? Bevestigd 09-13
KNOX James GBR TEAM WIGGINS QUICK STEP FLOORS Getekend 09-13
BRAMBILLA Gianluca ITA QUICK STEP FLOORS TREK-SEGAFREDO Getekend 09-13
DEMAY Coralie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-13
DUVAL Eugénie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-13
SOLVANG Julie Meyer NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
MOE Ingrid NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
LORVIK Ingrid NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
PARRA ROJAS Jessica Marcela COL - SERVETTO GIUSTA Getekend 09-12
WILES Tayler USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Getekend 09-12
BARNES Alice GBR DROPS CYCLING TEAM CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
KLEIN Lisa GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
RIFFEL Christa GER - CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
VERMEULEN Jeff NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 09-12
NAULEAU Bryan FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 09-12
CORNU Jérémy FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 09-12
TORRES Sergio ESP - TARTELETTO - ISOREX Getekend 09-12
CRASS Steff BEL - TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 07-28 09-12
BIALOBLOCKI Marcin POL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 09-12
CANT Jelle BEL ERA - CIRCUS TARTELETTO - ISOREX Getekend 09-11
DE ROOZE Niels BEL TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
VAN DER MEER Gosse NED TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
STOCKMAN Michiel BEL TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
STOCKMAN Abram BEL TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
MANNAERTS Jelle BEL TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
ISTA Kevin BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 09-11
JULES Justin FRA WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 09-11
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades COL TEAM ILLUMINATE ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-11
VANMARCKE Sep BEL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 09-11
ROLLAND Pierre FRA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 09-05 09-11
WOODS Michael CAN CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Verlenging 09-10 09-11
URAN URAN Rigoberto COL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 08-09 09-11
MOBERG Emilie NOR HITEC PRODUCTS TEAM VIRTU CYCLING Getekend 08-28 09-11
AALERUD Katrine NOR HITEC PRODUCTS TEAM VIRTU CYCLING Getekend 08-28 09-11
MULLEN Ryan IRL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM TREK-SEGAFREDO Getekend 08-21 09-11
FRAME Alex NZL JLT CONDOR TREK-SEGAFREDO Getekend 09-11
POWLESS Neilson USA AXEON HAGENS BERMAN TEAM LOTTO NL - JUMBO Getekend 07-19 09-10
SOLADAY Thomas USA RALLY CYCLING EINDE CARRIERE Einde carriere 09-10
NAVARRO Corentin FRA - TEAM WIGGINS Getekend 09-10
KOPECKY Lotte BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 09-10
FARRAR Tyler USA DIMENSION DATA EINDE CARRIERE Einde carriere 09-10
GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 09-10
PARTRIDGE Robert GBR BIKE CHANNEL CANYON EINDE CARRIERE Einde carriere 09-09
RIVAT Amelie FRA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-09
ERIC Jelena SRB BTC CITY LJUBLJANA CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-09
UTTRUP LUDWIG Cecilie DEN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-08
DUYN Huub NED VERANDA'S WILLEMS-CRELAN VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Verlenging 09-08
DEVOLDER Stijn BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Verlenging 09-08
HOULE Hugo CAN AG2R LA MONDIALE ASTANA PRO TEAM Getekend 09-07 09-08
SKJOESTAD LUNKE Sindre NOR TEAM SUNWEB FORTUNEO OSCARO Getekend 09-08
FEDI Andrea ITA WILIER-SELLE ITALIA EINDE CARRIERE Einde carriere 09-08
TURGIS Tanguy FRA - VITAL CONCEPT Getekend 09-07
GAREL Adrien FRA - VITAL CONCEPT Getekend 08-14 09-07
BUURMAN Eva NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Getekend 09-07
THOMINET Camille FRA - ST.MARTIN-AUBER93 Getekend 09-07
RUSSO Clement FRA - FORTUNEO OSCARO Getekend 09-07
FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-06
MÄRKL Niklas GER - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 09-06
HEINSCHKE Leon GER - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 09-06
JARRIER Benoit FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 09-06
KOZHATAYEV Bakhtiyar KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 09-06
DE VRIES Berden NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ? Bevestigd 09-06
DE VRIES Hartthijs NED SEG RACING ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Getekend 09-06
VAN SCHIP Jan Willem NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Getekend 09-06
VANTORNOUT Klaas BEL MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 09-06
WELTEN Bram NED - FORTUNEO OSCARO Getekend 09-05
BELLETTI Manuel ITA WILIER-SELLE ITALIA ANDRONI GIOCATTOLI Getekend 08-27 09-05
REIHS Michael DEN TEAM VELOCONCEPT EINDE CARRIERE Einde carriere 09-05
TALANSKY Andrew USA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 09-05
MØLLEBRO PEDERSEN Camilla DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN HITEC PRODUCTS Getekend 09-05
KOWALSKI Dylan FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-04
HAIG Jack AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-04
LIMA - HATTELAND Tone NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
BRAVARD Charlotte FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
RICHIOUD Gréta FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
GUILMAN Victorie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
KORETZKY Clément FRA - EINDE CARRIERE Einde carriere 09-03
MINNAARD Marco NED WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 09-03
EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Gerucht 09-03
SPRATT Amanda AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03
JOHNSEN Ceclie Gotaas NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
BJORNSRUD Miriam NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
WORRACK Trixi GER CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Gerucht 09-03
RYAN Alexis USA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Gerucht 09-03
CROMWELL Tiffany AUS CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Gerucht 09-03
BARNES Hannah GBR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Gerucht 09-03
TULIK Angelo FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 09-02
HUFFMAN Evan USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 09-02
GENE Yohann FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 09-01
LAWLESS Christopher GBR AXEON HAGENS BERMAN TEAM SKY Getekend 07-19 09-01
THEODORSEN Petter NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
SKJOLD Mathias NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
HOLSTAD Ludvik Aspelund NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
ERLAND Andreas NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
BRULAND Eirik NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
SOEK Julia NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 08-30
QUEMENEUR Perrig FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-30
FROHLINGER Johannes GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 08-30
CARUSO Damiano ITA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 06-24 08-30
DRUCKER Jean Pierre LUX BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-06 08-30
ROSSKOPF Joey USA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 08-30
VENTOSO ALBERDI Francisco José ESP BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 08-30
HERRADA LOPEZ Jesús ESP MOVISTAR TEAM COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 08-30
HERRADA LOPEZ José ESP MOVISTAR TEAM COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 08-09 08-30
JENSEN August NOR TEAM COOP-OSTER HUS ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 07-31 08-29
HOLST ENGER Sondre NOR AG2R LA MONDIALE ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 08-29
SICARD Romain EUS DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-29
CIMA Damiano ITA - NIPPO - VINI FANTINI Getekend 08-27 08-29
CIMA Imerio ITA - NIPPO - VINI FANTINI Getekend 08-27 08-29
GRELLIER Fabien FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-29
MAISON Jérémy FRA FDJ FORTUNEO OSCARO Getekend 08-17 08-29
TANKINK Bram NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-16 08-28
CALMEJANE Lilian FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-28
BYSTROM Sven Erik NOR TEAM KATUSHA-ALPECIN UAE - TEAMEMIRATES Getekend 08-01 08-28
SLIK Rozanne NED TEAM SUNWEB FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Bevestigd 08-28
LUCAS FRANCK Eamon USA - DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 08-28
HALVORSEN Kristoffer NOR JOKER ICOPAL TEAM SKY Getekend 06-24 08-28
PICHOT Alexandre FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-28
STYBAR Zdenek CZE QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-28
STORER Michael AUS - TEAM SUNWEB Getekend 08-28
HINDLEY Jai AUS - TEAM SUNWEB Getekend 08-28
MAZZUCCO Fabio ITA - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 08-28
SIVAKOV Pavel RUS - TEAM SKY Getekend 07-19 08-28
RITTER Martina AUT DROPS CYCLING TEAM ??? Bevestigd 08-28
BAUER Jack NZL QUICK STEP FLOORS ORICA - SCOTT Getekend 08-26 08-28
AMEZQUETA MORENO Julen EUS WILIER-SELLE ITALIA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 08-02 08-28
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian ESP WILIER-SELLE ITALIA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 08-26 08-28
BERNARDINETTI Marco ITA AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Verlenging 08-27
ZHUPA Eugert ALB WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
TURRIN Alex ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
MOSCA Jacopo ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
FONZI Giuseppe ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo COL WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
BUSATO Matteo ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
BERTAZZO Liam ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
BERNAL GOMEZ Egan Arley COL ANDRONI GIOCATTOLI TEAM SKY Getekend 06-24 08-27
NARDELLI Stefano ITA - EINDE CARRIERE Einde carriere 08-26
IVERSBY HVIDEBERG Jonas NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Onderhandeling 08-26
LEKNESSUND Andreas NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-26
DAVIES Cole USA - AXEON HAGENS BERMAN Getekend 08-26
VAN DEN BERG Marijn NED - DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 08-26
BEVILACQUA Simone ITA - WILIER-SELLE ITALIA Getekend 08-26
PINEAU Cedric FRA FDJ EINDE CARRIERE Einde carriere 08-26
KITCHEN Lauren AUS WM3 ENERGIE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Getekend 08-26
SLEEN Torjus NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
KULSETH Kristian NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
RUDLAND Hans Kristian NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
KRISTIANSEN Sondre NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
RESELL Erik Nordsaeter NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
SAUGSTAD Lars NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
WAERSTED Syver SWE UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
MORTIER Julien BEL AGO - AQUA SERVICE WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Getekend 08-25
BREEN Vegard NOR JOKER ICOPAL EINDE CARRIERE Einde carriere 08-25
BRAND Sam GBR - TEAM NOVO NORDISK Getekend 08-25
THOMAS Benjamin FRA ARMÉE DE TERRE FDJ Getekend 08-06 08-25
MAS NICOLAU Enric ESP QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-25
STEELS Stijn BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 08-25
VAN ZYL Johann RSA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
VENTER Jacobus RSA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
THOMSON Jay Robert RSA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
VALLEE Boris BEL FORTUNEO OSCARO WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-24
JANSE VAN RENSBURG Jacques RSA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
PLAZA MOLINA Ruben ESP ORICA - SCOTT ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 08-24
HERMANS Ben BEL BMC RACING TEAM ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 08-10 08-24
DILLIER Silvan SUI BMC RACING TEAM AG2R LA MONDIALE Getekend 08-24
LINDEMAN Bertjan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 08-24
CUMMINGS Stephen GBR DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
STANNARD Ian GBR TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 08-23
REIJNEN Kiel USA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 08-23
POZZOVIVO Domenico ITA AG2R LA MONDIALE BAHRAIN - MERIDA Getekend 07-28 08-22
BOUSSAER Bryan BEL - TARTELETTO - ISOREX Getekend 08-22
MORKOV Michael DEN TEAM KATUSHA-ALPECIN QUICK STEP FLOORS Getekend 08-01 08-22
DASSONVILLE Flavien FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MARTIN-AUBER93 Verlenging 08-22
CHEREL Mickaël FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-21
VUILLERMOZ Alexis FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-21
BAGDONAS Gediminas LTU AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-21
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina COL SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 08-21
SLAGTER Tom Jelte NED CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM DIMENSION DATA Getekend 08-14 08-21
DEVENYNS Dries BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-11 08-21
AASHEIM Aksel Fischer NOR - JOKER ICOPAL Getekend 08-21
DEHAES Kenny BEL WANTY – GROUPE GOBERT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Getekend 08-21
DOWSETT Alex GBR MOVISTAR TEAM TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 08-21
STULTIENS Sabrina NED TEAM SUNWEB WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 08-21
GULLIKSEN Line Marie NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 08-20
ØVERLAND Bjørnar Vevatne NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
SPIKSETH Elias Angell NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
SANDAL Henrik NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
ROMSTAD LOVIK Asmund NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
MANNINEN Matti FIN TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
MADSEN Kristoffer NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
JENSEN Jan William NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
JACOBSEN Andreas Skjælø NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
HERMANSEN Sindre Eid NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
EIKELAND Ken Levi NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
BREIVOLD Jon Saeveras NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
BLALID Marius NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
DECLERCQ Tim BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-20
PERNSTEINER Hermann AUT AMPLATZ - BMC BAHRAIN - MERIDA Getekend 08-20
LE CUNFF Kévin FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-19
BOUCHER David BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM TARTELETTO - ISOREX Getekend 08-02 08-19
THEUNS Edward BEL TREK-SEGAFREDO TEAM SUNWEB Getekend 07-11 08-19
JAKOBSEN Fabio NED SEG RACING QUICK STEP FLOORS Getekend 08-04 08-19
VERVAEKE Louis BEL LOTTO - SOUDAL TEAM SUNWEB Getekend 06-29 08-19
MARTIN Daniel IRL QUICK STEP FLOORS UAE - TEAMEMIRATES Getekend 08-14 08-18
SUTHERLAND Rory AUS MOVISTAR TEAM UAE - TEAMEMIRATES Getekend 08-18
VERMOTE Julien BEL QUICK STEP FLOORS DIMENSION DATA Getekend 07-06 08-18
PRADERA BERNAL Jeidi CUB - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 08-17
MORENO CANCHON Blanca Liliana COL - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 08-17
ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-17
ULLEBØ Sedrik Engebø NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-17
TRAEEN Torstein NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-17
FILOSI Iuri ITA NIPPO - VINI FANTINI DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-17
MALDONADO Anthony FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-17
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan EUS MOVISTAR TEAM TEAM SKY Getekend 06-24 08-17
BAGOT Yohan FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS VITAL CONCEPT Getekend 08-17
LECROQ Jérémy FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE VITAL CONCEPT Getekend 08-17
MOTTIER Justin FRA - VITAL CONCEPT Getekend 08-14 08-17
PACHER Quentin FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM VITAL CONCEPT Getekend 08-14 08-17
MANZIN Lorrenzo FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 08-09 08-17
LE BON Johan FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 08-09 08-17
FOURNIER Marc FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 08-15 08-17
ERMENAULT Corentin FRA TEAM WIGGINS VITAL CONCEPT Getekend 08-14 08-17
DE BACKER Bert BEL TEAM SUNWEB VITAL CONCEPT Getekend 08-09 08-17
BOECKMANS Kris BEL LOTTO - SOUDAL VITAL CONCEPT Getekend 08-09 08-17
COQUARD Bryan FRA DIRECT ENERGIE VITAL CONCEPT Getekend 06-24 08-17
VAN GENECHTEN Jonas BEL COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS VITAL CONCEPT Getekend 07-19 08-17
REZA Kévin FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 07-19 08-17
MORICE Julien FRA DIRECT ENERGIE VITAL CONCEPT Getekend 07-16 08-17
LAMMERTINK Steven NED TEAM LOTTO NL - JUMBO VITAL CONCEPT Getekend 08-02 08-17
DE LA CRUZ MELGAREJO David ESP QUICK STEP FLOORS TEAM SKY Getekend 08-16 08-17
NOCENTINI Rinaldo ITA SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Bevestigd 08-16
SOUSA BARBOSA Rui Miguel POR RP - BOAVISTA EINDE CARRIERE Einde carriere 08-16
SABATINI Fabio ITA QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-16
VIVIANI Elia ITA TEAM SKY QUICK STEP FLOORS Getekend 07-02 08-16
KITTEL Marcel GER QUICK STEP FLOORS TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 06-24 08-16
DANIEL Maxime FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 08-16
GUERIN Alexis FRA - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-16
WEAVER Molly GBR TEAM SUNWEB DROPS CYCLING TEAM Getekend 08-16
BALDO Nicolas FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-15
JAKIN Alo EST HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-15
TOUZÉ Damien FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 07-29 08-15
FEILLU Romain FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-15
LEEZER Tom NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 08-15
LANDA MEANA Mikel EUS TEAM SKY MOVISTAR TEAM Getekend 06-21 08-15
HARDY Romain FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 08-15
BOVENHUIS Robert NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
BOVENHUIS Jasper NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
VAN DEN DOOL Kelvin NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
WENNEKERS Robin NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
DUVIGNEAU Beau NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
VAN ZIJL Melvin NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
VAN DER BURG Joost NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
OTTEVANGER Bas NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
EEFTING Roy NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
STROETINGA Wim NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
BEUKEBOOM Dion NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Getekend 08-15
HAVIK Yoeri NED TEAM RALEIGH GAC VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Getekend 08-14 08-15
BEWLEY Sam NZL ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-15
TERPSTRA Niki NED QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-02 08-14
KEISSE Iljo BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-14
MEINTJES Louis RSA UAE - TEAMEMIRATES DIMENSION DATA Getekend 08-14
HEPBURN Michael AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-14
FABBRO Matteo ITA - TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 08-14
HIRT Jan CZE CCC SPRANDI POLKOWICE ASTANA PRO TEAM Getekend 07-01 08-14
HENDERSON Gregory NZL UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM End of career (14-08-2017) Einde carriere 08-14
LEMARCHAND Romain FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM EINDE CARRIERE Einde carriere 08-13
LEVEAU Jérémy FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-12
JUUL JENSEN Christopher DEN ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-12
PAILLOT Yoann FRA - ST.MICHEL-AUBER93 Getekend 08-12
JEANNESSON Arnold FRA FORTUNEO OSCARO EINDE CARRIERE Einde carriere 08-12
HAYMAN Mathew AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-11
KNEES Christian GER TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 08-11
SELIG Rüdiger GER BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 08-10
SCHWARZMANN Michael GER BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 08-10
PFINGSTEN Christoph GER BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 08-10
BENNETT Sam IRL BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 08-10
PEREZ Anthony FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-29 08-10
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander COL MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Bevestigd 07-19 08-10
FORMOLO Davide ITA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM BORA-HANSGROHE Getekend 06-21 08-10
SERRY Pieter BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-10
VILLELLA Davide ITA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM ASTANA PRO TEAM Getekend 07-01 08-10
BOSWELL Ian USA TEAM SKY TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 08-10
TUFT Svein CAN ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-09
KOREN Kristjan SLO CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM BAHRAIN - MERIDA Getekend 07-05 08-09
SENECHAL Florian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS QUICK STEP FLOORS Getekend 07-12 08-09
NARVAEZ Jhonnatan ECU AXEON HAGENS BERMAN QUICK STEP FLOORS Getekend 07-29 08-08
VAN LERBERGHE Bert BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 07-19 08-08
KWIATKOWSKI Michal POL TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 06-24 08-08
GAUDIN Damien FRA ARMÉE DE TERRE DIRECT ENERGIE Getekend 08-07
MARCATO Marco ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
CONTI Valerio ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
CONSONNI Simone ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
PETILLI Simone ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
FERRARI Roberto ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
DURASEK Kristijan CRO UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
BONO Matteo ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
DE GROOTE Arne BEL - TARTELETTO - ISOREX Getekend 08-07
HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus ESP TREK-SEGAFREDO EINDE CARRIERE Einde carriere 08-07
JEANDESBOZ Fabrice FRA DIRECT ENERGIE EINDE CARRIERE Einde carriere 08-07
TRARIEUX Julien FRA - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-07
DE ROSSI Lucas FRA - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-07
CORT NIELSEN Magnus DEN ORICA - SCOTT ASTANA PRO TEAM Getekend 07-20 08-07
HAAS Nathan AUS DIMENSION DATA TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 07-21 08-07
EIKING Odd Christian NOR FDJ WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-02 08-07
CONTADOR VELASCO Alberto ESP TREK-SEGAFREDO End of Career (11-09-2017) Einde carriere 08-07
GILBERT Philippe BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-07 08-07
DOBRYNINA Kseniya RUS SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 08-05
CORNET Olivier BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EINDE CARRIERE Einde carriere 08-05
GALLE Tom BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EINDE CARRIERE Einde carriere 08-05
VEKEMAN Maxime BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 08-05
DE LANGE Thijs NED - METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 2017 Getekend 08-05
MOHORIC Matej SLO UAE - TEAMEMIRATES BAHRAIN - MERIDA Getekend 07-05 08-05
FEILLU Brice FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 08-05
HOFSTETTER Hugo FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 08-05
MEYER Cameron AUS - ORICA - SCOTT Getekend 07-29 08-05
COSNEFROY Benoit FRA - AG2R LA MONDIALE Getekend 08-04
VACHON Florian FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 08-04
JONES Brenton AUS JLT CONDOR DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-04
COUSIN Jerome FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS DIRECT ENERGIE Getekend 08-04
TAARAMAE Rein EST TEAM KATUSHA-ALPECIN DIRECT ENERGIE Getekend 07-21 08-04
GAVIRIA RENDON Fernando COL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-07 08-04
RICHEZE Ariel Maximiliano ARG QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-04
ROELANDTS Jurgen BEL LOTTO - SOUDAL BMC RACING TEAM Getekend 06-29 08-04
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka EUS MOVISTAR TEAM BAHRAIN - MERIDA Getekend 06-24 08-04
SENNI Manuel ITA BMC RACING TEAM BARDIANI CSF Getekend 08-03
DLAMINI Nicholas RSA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA DIMENSION DATA Getekend 08-03
ROSON GARCIA Jaime ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA MOVISTAR TEAM Getekend 06-24 08-03
FRAILE MATARRANZ Omar EUS DIMENSION DATA ASTANA PRO TEAM Getekend 07-19 08-03
NIEVE ITURALDE Mikel EUS TEAM SKY ORICA - SCOTT Getekend 07-11 08-03
BETTIOL Alberto ITA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM BMC RACING TEAM Getekend 08-02 08-03
GALLOPIN Tony FRA LOTTO - SOUDAL AG2R LA MONDIALE Getekend 06-24 08-02
NORSGAARD JORGENSEN Emma DEN - CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-02
SKAARSETH Iver NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-02
KULSET Sindre NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-02
ANDERSEN Idar NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-02
SHILOV Sergey RUS LOKOSPHINX GAZPROM - RUSVELO Getekend 08-02
RYBALKIN Aleksey RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 08-02
KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA-ALPECIN UAE - TEAMEMIRATES Bevestigd 07-25 08-02
VANREYTEN Joachim BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
MARKUS Barry NED PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
LEEMANS Rob BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
GEUENS Alexander BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
DRUYTS Gerry BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
DHAENE Brecht BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
MENTEN Milan BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 07-28 08-02
ALAPHILIPPE Julian FRA QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-02
VERHELST Louis BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM TARTELETTO - ISOREX Getekend 08-02
FOSS Tobias NOR JOKER ICOPAL UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-02
RAGGIO Luca ITA - WILIER-SELLE ITALIA Getekend 08-02
TUSVELD Martijn NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ TEAM SUNWEB Getekend 08-02
BARGUIL Warren FRA TEAM SUNWEB FORTUNEO OSCARO Getekend 07-25 08-02
MOINARD Amaël FRA BMC RACING TEAM FORTUNEO OSCARO Getekend 07-16 08-02
LADAGNOUS Matthieu FRA FDJ FDJ Verlenging 08-02
GILLOW Shara AUS FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-02
KANTER Max GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 08-01
NIEUWENHUIS Joris NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 08-01
STORK Florian GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 08-01
VENTURINI Clément FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS AG2R LA MONDIALE Getekend 07-11 08-01
GAVAZZI Francesco ITA ANDRONI GIOCATTOLI ANDRONI GIOCATTOLI Verlenging 08-01
EENKHOORN Pascal NED - TEAM LOTTO NL - JUMBO Getekend 08-01
DUNBAR Eddie IRL AXEON HAGENS BERMAN AQUA BLUE SPORT Getekend 08-01
MATE MARDONES Luis Angel ESP COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 08-01
SEPULVEDA Eduardo ARG FORTUNEO OSCARO MOVISTAR TEAM Getekend 07-25 08-01
PREIDLER Georg AUT TEAM SUNWEB FDJ Getekend 08-01
SINKELDAM Ramon NED TEAM SUNWEB FDJ Getekend 07-05 08-01
OSS Daniel ITA BMC RACING TEAM BORA-HANSGROHE Getekend 06-24 08-01
KENNAUGH Peter GBR TEAM SKY BORA-HANSGROHE Getekend 08-01
POTOKINA Anna RUS SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 07-31
JUNGELS Bob LUX QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-31
EDET Nicolas FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-31
FREHEN Jérémy FRA - AGO - AQUA SERVICE Getekend 07-30
LEMOINE Cyril FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-30
VAUGRENARD Benoît FRA FDJ FDJ Verlenging 07-30
NIEWIADOMA Katarzyna POL WM3 ENERGIE CANYON-SRAM RACING Getekend 07-30
WOMERSLEY Jake GBR BIKE CHANNEL CANYON ELITE 2 Bevestigd 07-29
BOUHANNI Rayane FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Gerucht 07-29
CELANO Danilo ITA AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 06-29 07-29
SIMON Julien FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-29
DELAGE Mickael FRA FDJ FDJ Verlenging 07-29
KONOVALOVAS Ignatas LTU FDJ FDJ Verlenging 07-29
DEGAND Thomas BEL WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 07-29
MEEUS Jordi BEL - SEG RACING Getekend 07-29
PEDRERO LOPEZ Antonio ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-28
SANTOS SIMOES OLIVEIRA Nelson Filipe POR MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-28
ARCAS PEÑA Jorge ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-28
TRENTIN Matteo ITA QUICK STEP FLOORS ORICA - SCOTT Getekend 07-07 07-28
VICIOSO ARCOS Angel ESP TEAM KATUSHA-ALPECIN End of career (01-08-2017) Einde carriere 07-28
SOUPE Geoffrey FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-11 07-28
HOLLENSTEIN Reto SUI TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-28
RESTREPO VALENCIA Jhonatan COL TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-28
BIDARD François FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-27
DOMONT Axel FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-27
GASTAUER Ben LUX AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-27
DE VREESE Laurens BEL ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 07-26
BELKOV Maxim RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-26
KOCHETKOV Pavel RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-26
KEUKELEIRE Jens BEL ORICA - SCOTT LOTTO - SOUDAL Getekend 07-06 07-26
SCHÄR Michael SUI BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-25
BOOKWALTER Brent USA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-25
DE MARCHI Alessandro ITA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-19 07-25
WYSS Danilo SUI BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-25
MAURELET Flavien FRA - ST.MICHEL-AUBER93 Getekend 07-23
WALSCHEID Max GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-23
ARNDT Nikias GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-23
GONCALVES Jose POR TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-21
MACHADO Tiago POR TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-21
MARTENS Paul GER TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-21
BOUWMAN Koen NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-21
SPILAK Simon SLO TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-19
ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 07-19
ZUBELDIA AGIRRE Haimar EUS TREK-SEGAFREDO End of Career from 07-30-2017 Einde carriere 07-17
TEN DAM Laurens NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-16
THOMAS Geraint GBR TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 07-15
OOMEN Sam NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-15
ANDERSEN Søren Kragh DEN TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-15
HOEKSTRA Jochem NED - ELITE 2 Bevestigd 07-14
OLIESLAGERS Bob NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL EINDE CARRIERE Einde carriere 07-14
SELLIER Simon FRA - DIRECT ENERGIE Getekend 07-14
JOURNIAUX Axel FRA - DIRECT ENERGIE Getekend 07-14
BERNARD Julien FRA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 07-13
LIPPERT Liane GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-13
LABOUS Juliette FRA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-13
FERNANDEZ CRUZ Delio ESP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 07-13
MONFORT Maxime BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 07-11
MALORI Adriano ITA MOVISTAR TEAM End of Career Einde carriere 07-10
ZAKARIN Ilnur RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-10
FINETTO Mauro ITA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 07-07
ZIJLAARD Maikel NED - AXEON HAGENS BERMAN Getekend 07-05
ROSE-DAVIES Louis GBR - BIKE CHANNEL CANYON Getekend 07-04
PAGE Charles GBR - BIKE CHANNEL CANYON Getekend 07-04
HEINE PETERSONE Vita NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 07-02
QUINZIATO Manuel ITA BMC RACING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 07-02
ANDERSEN Susanne NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Getekend 07-01
HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 07-01
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia GER WIGGLE HIGH5 RETIRES Einde carriere 07-01
FROOME Christopher GBR TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 07-01
FUGLSANG Jakob DEN ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 06-29 06-30
LATOUR Pierre FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 06-30
NAESEN Oliver BEL AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 06-30
BARDET Romain FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 06-30
RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 06-30
VOECKLER Thomas FRA DIRECT ENERGIE EINDE CARRIERE Einde carriere 06-29
PORTE Richie AUS BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 06-29
CATALDO Dario ITA ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 06-29
VAN DEN BROECK Jurgen BEL TEAM LOTTO NL - JUMBO EINDE CARRIERE Einde carriere 06-24
VAN HOOYDONCK Nathan BEL - BMC RACING TEAM Getekend 06-24
POZZATO Filippo ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 06-24
FELLINE Fabio ITA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 06-24
BOUHANNI Nacer FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 06-24
TIRALONGO Paolo ITA ASTANA PRO TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 06-24
BACKAERT Frederik BEL WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 06-24
PETIT Adrien FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 06-24
MOURIS Jens NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ EINDE CARRIERE Bevestigd 06-24
DUMOULIN Tom NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 06-01 06-24
CHERKASOV Nikolay RUS - GAZPROM-RUSVELO Getekend 06-22
ROSA Diego ITA TEAM SKY UAE - TEAMEMIRATES (UAD) Gerucht 06-21
PETERS Alex GBR TEAM SKY SEG Racing Bevestigd 01-09













--- advertentie ---