Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Transfer Overzicht 2018

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
  Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Status: Gerucht   Onderhandeling   Bevestigd   Getekend   Verlenging   Einde carriere   Ontkenning   Gecanceled  

654 Transferrecords
Renner Nat Team 2017 Team 2018 Status dat mod
KELDERMAN Martin NED - DELTA CYCLING ROTTERDAM Ontkenning 09-17 09-19
RIABUSHENKO Aliaksandr BLR - UAE - TEAMEMIRATES Getekend 07-25 09-19
GOLDSTEIN Roy ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 09-19
SAGIV Guy ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 09-19
CURVERS Roy NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-19
HAGA Chad USA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-19
SAVINI Daniel ITA - BARDIANI CSF Getekend 08-27 09-19
GAZZOLI Michele ITA - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-19
CANTON SERRANO Isaac ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-19
BUCHANAN Rushlee NZL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
COLE Janelle USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
HALL Katie USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
HANSON Lauretta AUS UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
PEÑUELA Diana Carolina COL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
SHERWIN Kate USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-19
TUCKER HALL Lauren USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
WINDER Ruth USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-19
BANKS Elizabeth GBR - UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Getekend 09-19
THOMAS Leah USA SHO-AIR TWENTY20 UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Getekend 09-19
GROSSER Aaron GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 09-18
KOOIJMAN Jaap NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Getekend 09-18
KNOTTEN Iver Johan NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-18
NIV Guy ISR - ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-18
SALOMEIN Jarl BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-18
VANDERAERDEN Massimo BEL AN POST CHAINREACTION ELITE 2 Bevestigd 09-18
VANDEWALLE Matthias BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 09-18
CAMPENAERTS Victor BEL TEAM LOTTO NL - JUMBO LOTTO - SOUDAL Getekend 07-12 09-18
KEOUGH Luke USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
PUTT Tanner USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
NORRIS Lachlan AUS UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
MCCABE Travis USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
MANNION Gavin USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander COL UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
HEGYVARY Adrian USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
HAEDO Lucas Sebastian ARG UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
EATON Daniel USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
CLARKE Jonathan AUS UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
CATAFORD Alexander CAN UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-18
ALZATE ESCOBAR Carlos Eduardo COL UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
ACEVEDO COLLE Janier Alexis COL UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Bevestigd 09-18
SUMMERHILL Daniel USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM ? Bevestigd 09-18
JONES Christopher USA UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM ? Bevestigd 09-18
MARCOTTE Eric USA CYLANCE CYCLING UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Getekend 09-18
TVETCOV Serghei ROU JELLY BELLY P/B MAXXIS UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Getekend 09-18
ARIMONT Charlie BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
BAUDE Arthur BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
PESTIAUX Yann BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
GOEBEERT Pierre BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
MONIQUET Sylvain BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
DEBUY Anthony BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
TASSET Marvin BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-18
FUMEAUX Jonathan SUI ROTH - AKROS EINDE CARRIERE Einde carriere 09-18
RIES Michel LUX - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
GAMPER Patrick AUT TIROL CYCLING TEAM POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
MOSCHETTI Matteo ITA - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
CAMACHO DEL FRESNO Juan ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
SEVILLA Diego Pablo ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
BALLESTEROS Miguel Angel ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-18
ZARDINI Edoardo ITA BARDIANI CSF WILIER-SELLE ITALIA Getekend 09-18
ORKEN Ahmet TUR TORKU SEKERSPOR ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-17 09-18
RAIS PIERCE Amber USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
NOBLE Ellen USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
MUNDY Jessica AUS COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
MICKEY Abigail USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
HODGES Kendelle AUS COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
GRANT Emma GBR COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
GASSNER Astrid AUT COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
ELLSAY Gillian CAN COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
ALLISON - SCHULTZ Whitney USA COLAVITA/BIANCHI ??? Bevestigd 09-18
VAN BAARLE Dylan NED CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM TEAM SKY Getekend 08-14 09-18
VAN VLEUTEN Annemiek NED ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03 09-18
CASTRIQUE Alana BEL - LOTTO SOUDAL LADIES Gerucht 09-18
BARKER Elinor GBR - WIGGLE HIGH5 Getekend 09-18
NOBLE Jonathan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-18
SMITH Oliver AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-18
BEIKOFF Josh AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-18
NEUMANN Mitch AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18
BUTLER Jonathan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18
MEIJER Gijs NED MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 09-17
DE GREEF Robbert NED BABYDUMP CYCLING TEAM ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Bevestigd 09-17
SKJERPING Kristoffer NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-17
FORFANG Ole NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-17
FITTER Daniel AUS NSW INSTITUTE OF SPORT BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-17
CAVANAGH Ryan AUS NSW INSTITUTE OF SPORT BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-17
THOMAS Ryan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-17
GROVES Kaden AUS ST GEORGE CONTINENTAL CYCLING TEAM BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Gerucht 09-17
EDWARDS David AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-17
KERBY Jordan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-17
ALARCON GARCIA Raul ESP W52/FC PORTO MOVISTAR TEAM Gerucht 09-16
PIDCOCK Thomas GBR - TEAM WIGGINS Gerucht 09-16
TROFIMOV Yury RUS CAJA RURAL-SEGUROS RGA ? Bevestigd 09-16
HOELGAARD Daniel NOR FDJ FDJ Verlenging 09-15
GUARDINI Andrea ITA UAE - TEAMEMIRATES BARDIANI CSF Getekend 09-15
EG Niklas DEN TEAM VELOCONCEPT TREK-SEGAFREDO Getekend 09-15
ERRAZKIN PEREZ Xuban EUS RP - BOAVISTA FORTUNEO OSCARO Gerucht 09-15
ARISTI GARDOKI Mikel EUS DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-15
SANZ UNZUE Enrique EUS TEAM RALEIGH GAC EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-15
WAEYTENS Zico BEL TEAM SUNWEB VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 09-06 09-15
BEKKEN Jon Anders NOR - TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 09-15
HAMILTON Lucas AUS - ORICA - SCOTT Getekend 09-15
ROSE Claire GBR VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 09-15
STIEN Adrian Aas NOR JOKER ICOPAL EINDE CARRIERE Einde carriere 09-14
PELUCCHI Matteo ITA BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 09-14
MADOUAS Valentin FRA - FDJ Getekend 08-29 09-14
SEIGLE Romain FRA - FDJ Getekend 09-14
ARMIRAIL Bruno FRA - FDJ Getekend 09-14
CARBONI Giovanni ITA - BARDIANI CSF Bevestigd 09-14
KRAGH ANDERSEN Asbjørn DEN DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM TEAM VIRTU CYCLING Bevestigd 09-14
GOLAS Michal POL TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 09-14
VERMEULEN Alexey USA TEAM LOTTO NL - JUMBO ? Bevestigd 09-14
BARTA Jan CZE BORA-HANSGROHE ? Bevestigd 09-10 09-14
LOY Antoine BEL AGO - AQUA SERVICE ELITE 2 Bevestigd 09-13
LAMBRECHT Bjorg BEL - LOTTO - SOUDAL Getekend 09-13
SOUCY Marc-Antoine CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
ROBERGE Adam CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
ZUKOWSKY Nick CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
MASBOURIAN Nicolas CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
COTÉ Pier-André CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
BASSETT Stephen USA SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
COWAN Alexander CAN SILBER PRO CYCLING TEAM SILBER PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-13
EVENSEN Henrik NOR SEG RACING JOKER ICOPAL Getekend 09-13
VANGSTAD Andreas NOR TEAM SPAREBANKEN SOR JOKER ICOPAL Getekend 09-01 09-13
DAHL Herman NOR TEAM SPAREBANKEN SOR JOKER ICOPAL Getekend 09-01 09-13
PEDERSEN Casper Phillip DEN TEAM GIANT - CASTELLI AQUA BLUE SPORT Getekend 09-13
ERAUD Séverine FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-13
DREVILLE Annabelle FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-13
WIPPERT Wouter NED CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Getekend 08-14 09-13
KEIZER Martijn NED TEAM LOTTO NL - JUMBO ? Bevestigd 09-13
VELITS Martin SVK QUICK STEP FLOORS EINDE CARRIERE Gerucht 09-13
KNOX James GBR TEAM WIGGINS QUICK STEP FLOORS Getekend 09-13
BRAMBILLA Gianluca ITA QUICK STEP FLOORS TREK-SEGAFREDO Getekend 09-13
BIANNIC Aude FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ??? Bevestigd 09-13
DEMAY Coralie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-13
DUVAL Eugénie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 09-13
SOLVANG Julie Meyer NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
MOE Ingrid NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
LORVIK Ingrid NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 09-13
YONAMINE Eri JPN FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ??? Bevestigd 09-13
KNETEMANN Roxane NED FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ??? Bevestigd 09-03 09-13
PARRA ROJAS Jessica Marcela COL - SERVETTO GIUSTA Getekend 09-12
WILES Tayler USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Getekend 09-12
NAESEN Lawrence BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT LOTTO - SOUDAL Bevestigd 09-02 09-12
BARNES Alice GBR DROPS CYCLING TEAM CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
KLEIN Lisa GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
RIFFEL Christa GER - CANYON-SRAM RACING Getekend 09-12
VERMEULEN Jeff NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 09-12
NAULEAU Bryan FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 09-12
CORNU Jérémy FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 09-12
PREMONT Christophe BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN EINDE CARRIERE Einde carriere 09-12
TORRES Sergio ESP - TARTELETTO - ISOREX Getekend 09-12
CRASS Steff BEL - TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 07-28 09-12
BIALOBLOCKI Marcin POL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 09-12
CIESLIK Pawel POL ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM CCC SPRANDI POLKOWICE Gerucht 09-12
GROSSSCHARTNER Felix AUT CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 09-11
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane EUS ALE CIPOLLINI MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Gerucht 09-11
LLAMAS GARCIA Lorena ESP BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Gerucht 09-11
GARCIA Margarita Victoria ESP BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Gerucht 09-11
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes EUS BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Gerucht 09-11
MERINO CORTAZAR Eider EUS LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Gerucht 09-11
GONZALEZ BLANCO Lucia ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Gerucht 09-11
CANT Jelle BEL ERA - CIRCUS TARTELETTO - ISOREX Getekend 09-11
DE ROOZE Niels BEL TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
VAN DER MEER Gosse NED TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
STOCKMAN Michiel BEL TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
STOCKMAN Abram BEL TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
MANNAERTS Jelle BEL TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
TERUEL RIBES Alba ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Gerucht 09-11
TACIAK Mateusz POL CCC SPRANDI POLKOWICE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-11
RUIJGH Rob NED TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 09-11
ISTA Kevin BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 09-11
JULES Justin FRA WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 09-11
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades COL TEAM ILLUMINATE ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-11
VANMARCKE Sep BEL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 09-11
ROLLAND Pierre FRA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 09-05 09-11
WOODS Michael CAN CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Verlenging 09-10 09-11
URAN URAN Rigoberto COL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 08-09 09-11
MOBERG Emilie NOR HITEC PRODUCTS TEAM VIRTU CYCLING Getekend 08-28 09-11
AALERUD Katrine NOR HITEC PRODUCTS TEAM VIRTU CYCLING Getekend 08-28 09-11
MULLEN Ryan IRL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM TREK-SEGAFREDO Getekend 08-21 09-11
FRAME Alex NZL JLT CONDOR TREK-SEGAFREDO Getekend 09-11
POWLESS Neilson USA AXEON HAGENS BERMAN TEAM LOTTO NL - JUMBO Getekend 07-19 09-10
SOLADAY Thomas USA RALLY CYCLING EINDE CARRIERE Einde carriere 09-10
NAVARRO Corentin FRA - TEAM WIGGINS Getekend 09-10
KOPECKY Lotte BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 09-10
JASINSKA Malgorzta POL CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Gerucht 09-10
WILD Kirsten NED CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-10
FARRAR Tyler USA DIMENSION DATA EINDE CARRIERE Einde carriere 09-10
GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 09-10
PARTRIDGE Robert GBR BIKE CHANNEL CANYON EINDE CARRIERE Einde carriere 09-09
RIVAT Amelie FRA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-09
ERIC Jelena SRB BTC CITY LJUBLJANA CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-09
UTTRUP LUDWIG Cecilie DEN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 09-08
DUPONT Timothy BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN WANTY – GROUPE GOBERT Gerucht 09-08
DUYN Huub NED VERANDA'S WILLEMS-CRELAN VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Verlenging 09-08
DEVOLDER Stijn BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Verlenging 09-08
PLANCKAERT Emiel BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Gerucht 08-26 09-08
HOULE Hugo CAN AG2R LA MONDIALE ASTANA PRO TEAM Getekend 09-07 09-08
SKJOESTAD LUNKE Sindre NOR TEAM SUNWEB FORTUNEO OSCARO Getekend 09-08
FEDI Andrea ITA WILIER-SELLE ITALIA EINDE CARRIERE Einde carriere 09-08
TURGIS Tanguy FRA - VITAL CONCEPT Getekend 09-07
GAREL Adrien FRA - VITAL CONCEPT Getekend 08-14 09-07
BUURMAN Eva NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Getekend 09-07
THOMINET Camille FRA - ST.MARTIN-AUBER93 Getekend 09-07
RUSSO Clement FRA - FORTUNEO OSCARO Getekend 09-07
DUCHESNE Antoine CAN DIRECT ENERGIE FDJ Gerucht 07-06 09-07
FOURNIER Roxane FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-06
MÄRKL Niklas GER - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 09-06
HEINSCHKE Leon GER - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 09-06
JARRIER Benoit FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 09-06
KOZHATAYEV Bakhtiyar KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 09-06
DE VRIES Berden NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ? Bevestigd 09-06
DE VRIES Hartthijs NED SEG RACING ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Getekend 09-06
VAN SCHIP Jan Willem NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Getekend 09-06
VANTORNOUT Klaas BEL MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 09-06
WELTEN Bram NED - FORTUNEO OSCARO Getekend 09-05
BELLETTI Manuel ITA WILIER-SELLE ITALIA ANDRONI GIOCATTOLI Getekend 08-27 09-05
CASTRILLO Jaime ESP - MOVISTAR TEAM Bevestigd 08-01 09-05
REIHS Michael DEN TEAM VELOCONCEPT EINDE CARRIERE Einde carriere 09-05
TALANSKY Andrew USA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 09-05
MØLLEBRO PEDERSEN Camilla DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN HITEC PRODUCTS Getekend 09-05
BRESCHEL Matti DEN ASTANA PRO TEAM ? Gerucht 09-04
KOWALSKI Dylan FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-04
HAIG Jack AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-04
LIMA - HATTELAND Tone NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
BRAVARD Charlotte FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
RICHIOUD Gréta FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
GUILMAN Victorie FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Verlenging 09-03
KORETZKY Clément FRA - EINDE CARRIERE Einde carriere 09-03
ANDERSON Ryan CAN DIRECT ENERGIE ? Gerucht 09-03
MINNAARD Marco NED WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 09-03
LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Gerucht 09-03
EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Gerucht 09-03
D'HOORE Jolien BEL WIGGLE HIGH5 TEAM VELOCONCEPT WOMEN Gerucht 07-30 09-03
BRONZINI Giorgia ITA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Gerucht 09-03
SPRATT Amanda AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03
ELVIN Gracie AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Gerucht 09-03
JOHNSEN Ceclie Gotaas NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
BJORNSRUD Miriam NOR HITEC PRODUCTS RETIRED Einde carriere 09-03
KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Gerucht 09-03
BECKER Charlotte GER HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Gerucht 09-03
BOOGAARD Maaike NED BTC CITY LJUBLJANA ??? Gerucht 09-03
WORRACK Trixi GER CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Gerucht 09-03
RYAN Alexis USA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Gerucht 09-03
CROMWELL Tiffany AUS CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Gerucht 09-03
BRENNAUER Lisa GER CANYON-SRAM RACING ??? Gerucht 09-03
BARNES Hannah GBR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Gerucht 09-03
BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI ??? Gerucht 09-03
TULIK Angelo FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 09-02
DE BIE Sean BEL LOTTO - SOUDAL TREK-SEGAFREDO Gerucht 09-02
HUFFMAN Evan USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 09-02
BONSERGENT Maxime FRA - ARMÉE DE TERRE Getekend 09-02
GENE Yohann FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 09-01
COURTEILLE Arnaud FRA FDJ ? Bevestigd 09-01
LAWLESS Christopher GBR AXEON HAGENS BERMAN TEAM SKY Getekend 07-19 09-01
TRONDSEN Trond Hakon NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
THEODORSEN Petter NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
SKJOLD Mathias NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
ROEINAAS Fridtjof NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
HOLSTAD Ludvik Aspelund NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
ERLAND Andreas NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
BRULAND Eirik NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
AASVOLD Kristian NOR TEAM SPAREBANKEN SOR ? Bevestigd 09-01
CASTELIJNS Twan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO ? Bevestigd 09-01
SOEK Julia NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 08-30
VAN POPPEL Danny NED TEAM SKY TEAM LOTTO NL - JUMBO Onderhandeling 08-30
QUEMENEUR Perrig FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-30
FROHLINGER Johannes GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 08-30
CARUSO Damiano ITA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 06-24 08-30
DRUCKER Jean Pierre LUX BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-06 08-30
ROSSKOPF Joey USA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 08-30
VENTOSO ALBERDI Francisco José ESP BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 08-30
HERRADA LOPEZ Jesús ESP MOVISTAR TEAM COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 08-30
HERRADA LOPEZ José ESP MOVISTAR TEAM COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 08-09 08-30
JENSEN August NOR TEAM COOP-OSTER HUS ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 07-31 08-29
HOLST ENGER Sondre NOR AG2R LA MONDIALE ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 08-29
SICARD Romain EUS DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-29
CIMA Damiano ITA - NIPPO - VINI FANTINI Getekend 08-27 08-29
CIMA Imerio ITA - NIPPO - VINI FANTINI Getekend 08-27 08-29
GRELLIER Fabien FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-29
MAISON Jérémy FRA FDJ FORTUNEO OSCARO Getekend 08-17 08-29
DE CLERCQ Bart BEL LOTTO - SOUDAL WANTY - GROUPE GOBERT Gerucht 08-29
TANKINK Bram NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-16 08-28
CALMEJANE Lilian FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-28
BYSTROM Sven Erik NOR TEAM KATUSHA-ALPECIN UAE - TEAMEMIRATES Getekend 08-01 08-28
SLIK Rozanne NED TEAM SUNWEB FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Bevestigd 08-28
LUCAS FRANCK Eamon USA - DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 08-28
HALVORSEN Kristoffer NOR JOKER ICOPAL TEAM SKY Getekend 06-24 08-28
PICHOT Alexandre FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 08-28
STYBAR Zdenek CZE QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-28
STORER Michael AUS - TEAM SUNWEB Getekend 08-28
HINDLEY Jai AUS - TEAM SUNWEB Getekend 08-28
MAZZUCCO Fabio ITA - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 08-28
SIVAKOV Pavel RUS - TEAM SKY Getekend 07-19 08-28
DUYCK Ann Sophie BEL DROPS CYCLING TEAM ??? Bevestigd 08-28
RITTER Martina AUT DROPS CYCLING TEAM ??? Bevestigd 08-28
BAUER Jack NZL QUICK STEP FLOORS ORICA - SCOTT Getekend 08-26 08-28
AMEZQUETA MORENO Julen EUS WILIER-SELLE ITALIA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 08-02 08-28
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian ESP WILIER-SELLE ITALIA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 08-26 08-28
BERNARDINETTI Marco ITA AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Verlenging 08-27
ZHUPA Eugert ALB WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
TURRIN Alex ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
MOSCA Jacopo ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
FONZI Giuseppe ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo COL WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
BUSATO Matteo ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
BERTAZZO Liam ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 08-27
ORSINI Umberto ITA - BARDIANI CSF Gerucht 08-27
BERNAL GOMEZ Egan Arley COL ANDRONI GIOCATTOLI TEAM SKY Getekend 06-24 08-27
NARDELLI Stefano ITA - EINDE CARRIERE Einde carriere 08-26
IVERSBY HVIDEBERG Jonas NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Onderhandeling 08-26
LEKNESSUND Andreas NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-26
DAVIES Cole USA - AXEON HAGENS BERMAN Getekend 08-26
VAN DEN BERG Marijn NED - DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 08-26
BEVILACQUA Simone ITA - WILIER-SELLE ITALIA Getekend 08-26
PINEAU Cedric FRA FDJ EINDE CARRIERE Einde carriere 08-26
KITCHEN Lauren AUS WM3 ENERGIE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Getekend 08-26
SLEEN Torjus NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
KULSETH Kristian NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
RUDLAND Hans Kristian NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
KRISTIANSEN Sondre NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
RESELL Erik Nordsaeter NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
SAUGSTAD Lars NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
WAERSTED Syver SWE UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-26
WIEBES Lorena NED - TEAM SUNWEB Gerucht 08-25
MORTIER Julien BEL AGO - AQUA SERVICE WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Getekend 08-25
BREEN Vegard NOR JOKER ICOPAL EINDE CARRIERE Einde carriere 08-25
BRAND Sam GBR - TEAM NOVO NORDISK Getekend 08-25
THOMAS Benjamin FRA ARMÉE DE TERRE FDJ Getekend 08-06 08-25
MAS NICOLAU Enric ESP QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-25
STEELS Stijn BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 08-25
VAN ZYL Johann RSA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
VENTER Jacobus RSA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
THOMSON Jay Robert RSA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
VALLEE Boris BEL FORTUNEO OSCARO WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-24
JANSE VAN RENSBURG Jacques RSA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
PLAZA MOLINA Ruben ESP ORICA - SCOTT ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 08-24
HERMANS Ben BEL BMC RACING TEAM ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 08-10 08-24
DILLIER Silvan SUI BMC RACING TEAM AG2R LA MONDIALE Getekend 08-24
LINDEMAN Bertjan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 08-24
DAVIES Scott GBR TEAM WIGGINS DIMENSION DATA Gerucht 08-24
CUMMINGS Stephen GBR DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 08-24
STANNARD Ian GBR TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 08-23
REIJNEN Kiel USA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 08-23
POZZOVIVO Domenico ITA AG2R LA MONDIALE BAHRAIN - MERIDA Getekend 07-28 08-22
BOUSSAER Bryan BEL - TARTELETTO - ISOREX Getekend 08-22
MORKOV Michael DEN TEAM KATUSHA-ALPECIN QUICK STEP FLOORS Getekend 08-01 08-22
DASSONVILLE Flavien FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MARTIN-AUBER93 Verlenging 08-22
CHEREL Mickaël FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-21
VUILLERMOZ Alexis FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-21
BAGDONAS Gediminas LTU AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-21
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina COL SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 08-21
SLAGTER Tom Jelte NED CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM DIMENSION DATA Getekend 08-14 08-21
DEVENYNS Dries BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-11 08-21
AASHEIM Aksel Fischer NOR - JOKER ICOPAL Getekend 08-21
DEHAES Kenny BEL WANTY – GROUPE GOBERT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Getekend 08-21
DOWSETT Alex GBR MOVISTAR TEAM TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 08-21
STULTIENS Sabrina NED TEAM SUNWEB WM3 PRO CYCLING Getekend 08-21
GULLIKSEN Line Marie NOR - HITEC PRODUCTS Getekend 08-20
ØVERLAND Bjørnar Vevatne NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
SPIKSETH Elias Angell NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
SANDAL Henrik NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
ROMSTAD LOVIK Asmund NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
MANNINEN Matti FIN TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
MADSEN Kristoffer NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
JENSEN Jan William NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
JACOBSEN Andreas Skjælø NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
HERMANSEN Sindre Eid NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
EIKELAND Ken Levi NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
BREIVOLD Jon Saeveras NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
BLALID Marius NOR TEAM FIXIT.NO ? Bevestigd 08-20
FLOTTEN Audun Brekke NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 08-20
DECLERCQ Tim BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-20
PERNSTEINER Hermann AUT AMPLATZ - BMC BAHRAIN - MERIDA Getekend 08-20
LE CUNFF Kévin FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-19
BOUCHER David BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM TARTELETTO - ISOREX Getekend 08-02 08-19
THEUNS Edward BEL TREK-SEGAFREDO TEAM SUNWEB Getekend 07-11 08-19
JAKOBSEN Fabio NED SEG RACING QUICK STEP FLOORS Getekend 08-04 08-19
VERVAEKE Louis BEL LOTTO - SOUDAL TEAM SUNWEB Getekend 06-29 08-19
CONCI Nicola ITA - TREK-SEGAFREDO Gerucht 08-18
MARTIN Daniel IRL QUICK STEP FLOORS UAE - TEAMEMIRATES Getekend 08-14 08-18
SUTHERLAND Rory AUS MOVISTAR TEAM UAE - TEAMEMIRATES Getekend 08-18
VERMOTE Julien BEL QUICK STEP FLOORS DIMENSION DATA Getekend 07-06 08-18
PRADERA BERNAL Jeidi CUB - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 08-17
MORENO CANCHON Blanca Liliana COL - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 08-17
ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-17
ULLEBØ Sedrik Engebø NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-17
TRAEEN Torstein NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-17
FILOSI Iuri ITA NIPPO - VINI FANTINI DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-17
MALDONADO Anthony FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-17
VALLS FERRI Rafael ESP LOTTO - SOUDAL BAHRAIN - MERIDA Gerucht 08-17
CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan EUS MOVISTAR TEAM TEAM SKY Getekend 06-24 08-17
BAGOT Yohan FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS VITAL CONCEPT Getekend 08-17
LECROQ Jérémy FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE VITAL CONCEPT Getekend 08-17
MOTTIER Justin FRA - VITAL CONCEPT Getekend 08-14 08-17
PACHER Quentin FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM VITAL CONCEPT Getekend 08-14 08-17
MANZIN Lorrenzo FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 08-09 08-17
LE BON Johan FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 08-09 08-17
FOURNIER Marc FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 08-15 08-17
ERMENAULT Corentin FRA TEAM WIGGINS VITAL CONCEPT Getekend 08-14 08-17
DE BACKER Bert BEL TEAM SUNWEB VITAL CONCEPT Getekend 08-09 08-17
BOECKMANS Kris BEL LOTTO - SOUDAL VITAL CONCEPT Getekend 08-09 08-17
COQUARD Bryan FRA DIRECT ENERGIE VITAL CONCEPT Getekend 06-24 08-17
VAN GENECHTEN Jonas BEL COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS VITAL CONCEPT Getekend 07-19 08-17
REZA Kévin FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 07-19 08-17
MORICE Julien FRA DIRECT ENERGIE VITAL CONCEPT Getekend 07-16 08-17
LAMMERTINK Steven NED TEAM LOTTO NL - JUMBO VITAL CONCEPT Getekend 08-02 08-17
DE LA CRUZ MELGAREJO David ESP QUICK STEP FLOORS TEAM SKY Getekend 08-16 08-17
NOCENTINI Rinaldo ITA SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Bevestigd 08-16
SOUSA BARBOSA Rui Miguel POR RP - BOAVISTA EINDE CARRIERE Einde carriere 08-16
SABATINI Fabio ITA QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-16
VIVIANI Elia ITA TEAM SKY QUICK STEP FLOORS Getekend 07-02 08-16
KITTEL Marcel GER QUICK STEP FLOORS TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 06-24 08-16
DANIEL Maxime FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 08-16
GUERIN Alexis FRA - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-16
WEAVER Molly GBR TEAM SUNWEB DROPS CYCLING TEAM Getekend 08-16
BALDO Nicolas FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-15
JAKIN Alo EST HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-15
TOUZÉ Damien FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 07-29 08-15
FEILLU Romain FRA HP BTP - AUBER 93 ST.MICHEL-AUBER93 Verlenging 08-15
LEEZER Tom NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 08-15
LANDA MEANA Mikel EUS TEAM SKY MOVISTAR TEAM Getekend 06-21 08-15
HARDY Romain FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 08-15
BOVENHUIS Robert NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
BOVENHUIS Jasper NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
VAN DEN DOOL Kelvin NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
WENNEKERS Robin NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
DUVIGNEAU Beau NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
VAN ZIJL Melvin NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
VAN DER BURG Joost NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
OTTEVANGER Bas NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
EEFTING Roy NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
STROETINGA Wim NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Bevestigd 08-15
BEUKEBOOM Dion NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Getekend 08-15
HAVIK Yoeri NED TEAM RALEIGH GAC VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Getekend 08-14 08-15
BEWLEY Sam NZL ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-15
RIBLON Christophe FRA AG2R LA MONDIALE ? Bevestigd 08-15
SKAARSETH Anders NOR JOKER ICOPAL DIMENSION DATA Gerucht 08-15
TERPSTRA Niki NED QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-02 08-14
VAN DINGENEN Jordi BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE Bevestigd 08-02 08-14
KEISSE Iljo BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-14
MEINTJES Louis RSA UAE - TEAMEMIRATES DIMENSION DATA Getekend 08-14
HEPBURN Michael AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-14
FABBRO Matteo ITA - TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 08-14
HIRT Jan CZE CCC SPRANDI POLKOWICE ASTANA PRO TEAM Getekend 07-01 08-14
HENDERSON Gregory NZL UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM End of career (14-08-2017) Einde carriere 08-14
LEMARCHAND Romain FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM EINDE CARRIERE Einde carriere 08-13
LEVEAU Jérémy FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-12
JUUL JENSEN Christopher DEN ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-12
PAILLOT Yoann FRA - ST.MICHEL-AUBER93 Getekend 08-12
JEANNESSON Arnold FRA FORTUNEO OSCARO EINDE CARRIERE Einde carriere 08-12
HAYMAN Mathew AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-11
KNEES Christian GER TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 08-11
SELIG Rüdiger GER BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 08-10
SCHWARZMANN Michael GER BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 08-10
PFINGSTEN Christoph GER BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 08-10
BENNETT Sam IRL BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 08-10
PEREZ Anthony FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-29 08-10
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander COL MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Bevestigd 07-19 08-10
FORMOLO Davide ITA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM BORA-HANSGROHE Getekend 06-21 08-10
SERRY Pieter BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-10
VILLELLA Davide ITA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM ASTANA PRO TEAM Getekend 07-01 08-10
BOSWELL Ian USA TEAM SKY TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 08-10
DELFOSSE Sébastien BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT VITAL CONCEPT Gerucht 08-09
SANCHEZ GONZALEZ Samuel ESP BMC RACING TEAM FORTUNEO OSCARO Gerucht 08-09
TUFT Svein CAN ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 08-09
KOREN Kristjan SLO CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM BAHRAIN - MERIDA Getekend 07-05 08-09
SENECHAL Florian FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS QUICK STEP FLOORS Getekend 07-12 08-09
ARU Fabio ITA ASTANA PRO TEAM TREK-SEGAFREDO / UAE - TEAMEMIRATES Gerucht 07-14 08-09
NARVAEZ Jhonnatan ECU AXEON HAGENS BERMAN QUICK STEP FLOORS Getekend 07-29 08-08
VAN LERBERGHE Bert BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 07-19 08-08
KWIATKOWSKI Michal POL TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 06-24 08-08
GAUDIN Damien FRA ARMÉE DE TERRE DIRECT ENERGIE Getekend 08-07
MARCATO Marco ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
CONTI Valerio ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
CONSONNI Simone ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
PETILLI Simone ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
FERRARI Roberto ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
DURASEK Kristijan CRO UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
BONO Matteo ITA UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 08-07
DE GROOTE Arne BEL - TARTELETTO - ISOREX Getekend 08-07
HERNANDEZ BLAZQUEZ Jesus ESP TREK-SEGAFREDO EINDE CARRIERE Einde carriere 08-07
CHIRICO Luca ITA TORKU SEKERSPOR ANDRONI GIOCATTOLI Gerucht 08-07
JEANDESBOZ Fabrice FRA DIRECT ENERGIE EINDE CARRIERE Einde carriere 08-07
TRARIEUX Julien FRA - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-07
DE ROSSI Lucas FRA - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-07
CORT NIELSEN Magnus DEN ORICA - SCOTT ASTANA PRO TEAM Getekend 07-20 08-07
HAAS Nathan AUS DIMENSION DATA TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 07-21 08-07
EIKING Odd Christian NOR FDJ WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-02 08-07
CONTADOR VELASCO Alberto ESP TREK-SEGAFREDO End of Career (11-09-2017) Einde carriere 08-07
GILBERT Philippe BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-07 08-07
DOBRYNINA Kseniya RUS SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 08-05
CORNET Olivier BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EINDE CARRIERE Einde carriere 08-05
GALLE Tom BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON EINDE CARRIERE Einde carriere 08-05
VEKEMAN Maxime BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 08-05
DE LANGE Thijs NED - METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL 2017 Getekend 08-05
MOHORIC Matej SLO UAE - TEAMEMIRATES BAHRAIN - MERIDA Getekend 07-05 08-05
FEILLU Brice FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 08-05
SAMITIER Sergio ESP - MOVISTAR TEAM Gerucht 08-05
HOFSTETTER Hugo FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 08-05
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney COL MOVISTAR TEAM ASTANA PRO TEAM Gerucht 08-05
ANACONA Winner Anrew COL MOVISTAR TEAM UAE - TEAMEMIRATES Gerucht 08-05
MEYER Cameron AUS - ORICA - SCOTT Getekend 07-29 08-05
COSNEFROY Benoit FRA - AG2R LA MONDIALE Getekend 08-04
VACHON Florian FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 08-04
JONES Brenton AUS JLT CONDOR DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 08-04
COUSIN Jerome FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS DIRECT ENERGIE Getekend 08-04
TAARAMAE Rein EST TEAM KATUSHA-ALPECIN DIRECT ENERGIE Getekend 07-21 08-04
GAVIRIA RENDON Fernando COL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-07 08-04
RICHEZE Ariel Maximiliano ARG QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-04
ROELANDTS Jurgen BEL LOTTO - SOUDAL BMC RACING TEAM Getekend 06-29 08-04
IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka EUS MOVISTAR TEAM BAHRAIN - MERIDA Getekend 06-24 08-04
SENNI Manuel ITA BMC RACING TEAM BARDIANI CSF Getekend 08-03
DLAMINI Nicholas RSA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA DIMENSION DATA Getekend 08-03
ROSON GARCIA Jaime ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA MOVISTAR TEAM Getekend 06-24 08-03
FRAILE MATARRANZ Omar EUS DIMENSION DATA ASTANA PRO TEAM Getekend 07-19 08-03
NIEVE ITURALDE Mikel EUS TEAM SKY ORICA - SCOTT Getekend 07-11 08-03
BETTIOL Alberto ITA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM BMC RACING TEAM Getekend 08-02 08-03
GALLOPIN Tony FRA LOTTO - SOUDAL AG2R LA MONDIALE Getekend 06-24 08-02
NORSGAARD JORGENSEN Emma DEN - CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-02
SKAARSETH Iver NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-02
KULSET Sindre NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-02
ANDERSEN Idar NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-02
SHILOV Sergey RUS LOKOSPHINX GAZPROM - RUSVELO Getekend 08-02
RYBALKIN Aleksey RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 08-02
KRISTOFF Alexander NOR TEAM KATUSHA-ALPECIN UAE - TEAMEMIRATES Bevestigd 07-25 08-02
VANREYTEN Joachim BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
VAN DE KERKHOVE Brent BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
STEVENS Timothy BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
MARKUS Barry NED PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
LIVYNS Arjen BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
LEEMANS Rob BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
GEUENS Alexander BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
DRUYTS Gerry BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
DHAENE Brecht BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
BOUVRY Dieter BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
BOSMANS Tom BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ? Bevestigd 08-02
MENTEN Milan BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 07-28 08-02
ALAPHILIPPE Julian FRA QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 08-02
VERHELST Louis BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM TARTELETTO - ISOREX Getekend 08-02
FOSS Tobias NOR JOKER ICOPAL UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-02
RAGGIO Luca ITA - WILIER-SELLE ITALIA Getekend 08-02
TUSVELD Martijn NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ TEAM SUNWEB Getekend 08-02
BARGUIL Warren FRA TEAM SUNWEB FORTUNEO OSCARO Getekend 07-25 08-02
MOINARD Amaël FRA BMC RACING TEAM FORTUNEO OSCARO Getekend 07-16 08-02
LADAGNOUS Matthieu FRA FDJ FDJ Verlenging 08-02
GILLOW Shara AUS FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 08-02
KANTER Max GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 08-01
NIEUWENHUIS Joris NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 08-01
STORK Florian GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 08-01
VENTURINI Clément FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS AG2R LA MONDIALE Getekend 07-11 08-01
GAVAZZI Francesco ITA ANDRONI GIOCATTOLI ANDRONI GIOCATTOLI Verlenging 08-01
HUREL Tony FRA DIRECT ENERGIE ? Gerucht 08-01
EENKHOORN Pascal NED - TEAM LOTTO NL - JUMBO Getekend 08-01
DUNBAR Eddie IRL AXEON HAGENS BERMAN AQUA BLUE SPORT Getekend 08-01
MATE MARDONES Luis Angel ESP COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 08-01
SEPULVEDA Eduardo ARG FORTUNEO OSCARO MOVISTAR TEAM Getekend 07-25 08-01
PREIDLER Georg AUT TEAM SUNWEB FDJ Getekend 08-01
SINKELDAM Ramon NED TEAM SUNWEB FDJ Getekend 07-05 08-01
OSS Daniel ITA BMC RACING TEAM BORA-HANSGROHE Getekend 06-24 08-01
KENNAUGH Peter GBR TEAM SKY BORA-HANSGROHE Getekend 08-01
POTOKINA Anna RUS SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Verlenging 07-31
JUNGELS Bob LUX QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-31
EDET Nicolas FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-31
FREHEN Jérémy FRA - AGO - AQUA SERVICE Getekend 07-30
LEMOINE Cyril FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-30
VAUGRENARD Benoît FRA FDJ FDJ Verlenging 07-30
NIEWIADOMA Katarzyna POL WM3 ENERGIE CANYON-SRAM RACING Getekend 07-30
WOMERSLEY Jake GBR BIKE CHANNEL CANYON ELITE 2 Bevestigd 07-29
BOUHANNI Rayane FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Gerucht 07-29
GIDICH Yevgeniy KAZ VINO - ASTANA MOTORS ASTANA PRO TEAM Gerucht 07-29
CELANO Danilo ITA AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 06-29 07-29
SIMON Julien FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-29
DELAGE Mickael FRA FDJ FDJ Verlenging 07-29
KONOVALOVAS Ignatas LTU FDJ FDJ Verlenging 07-29
DEGAND Thomas BEL WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 07-29
MEEUS Jordi BEL - SEG RACING Getekend 07-29
VERWILST Aaron BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Gerucht 07-28
PEDRERO LOPEZ Antonio ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-28
SANTOS SIMOES OLIVEIRA Nelson Filipe POR MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-28
ARCAS PEÑA Jorge ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-28
TRENTIN Matteo ITA QUICK STEP FLOORS ORICA - SCOTT Getekend 07-07 07-28
VICIOSO ARCOS Angel ESP TEAM KATUSHA-ALPECIN End of career (01-08-2017) Einde carriere 07-28
SOUPE Geoffrey FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-11 07-28
HOLLENSTEIN Reto SUI TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-28
RESTREPO VALENCIA Jhonatan COL TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-28
BIDARD François FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-27
DOMONT Axel FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-27
GASTAUER Ben LUX AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-27
DE VREESE Laurens BEL ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 07-26
BELKOV Maxim RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-26
KOCHETKOV Pavel RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-26
KEUKELEIRE Jens BEL ORICA - SCOTT LOTTO - SOUDAL Getekend 07-06 07-26
SCHÄR Michael SUI BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-25
BOOKWALTER Brent USA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-25
DE MARCHI Alessandro ITA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-19 07-25
WYSS Danilo SUI BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 07-25
GERRANS Simon AUS ORICA - SCOTT ? Gerucht 07-23
MAURELET Flavien FRA - ST.MICHEL-AUBER93 Getekend 07-23
WALSCHEID Max GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-23
ARNDT Nikias GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-23
GONCALVES Jose POR TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-21
MACHADO Tiago POR TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-21
MARTENS Paul GER TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-21
BOUWMAN Koen NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-21
SPILAK Simon SLO TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-19
ENSING Janneke NED ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 07-19
ZUBELDIA AGIRRE Haimar EUS TREK-SEGAFREDO End of Career from 07-30-2017 Einde carriere 07-17
TEN DAM Laurens NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-16
GHYS Robbe BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Onderhandeling 07-15
THOMAS Geraint GBR TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 07-15
OOMEN Sam NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-15
ANDERSEN Søren Kragh DEN TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-15
HOEKSTRA Jochem NED - ELITE 2 Bevestigd 07-14
OLIESLAGERS Bob NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL EINDE CARRIERE Einde carriere 07-14
SELLIER Simon FRA - DIRECT ENERGIE Getekend 07-14
JOURNIAUX Axel FRA - DIRECT ENERGIE Getekend 07-14
BERNARD Julien FRA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 07-13
LIPPERT Liane GER TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-13
LABOUS Juliette FRA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-13
FERNANDEZ CRUZ Delio ESP DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 07-13
MONFORT Maxime BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 07-11
MALORI Adriano ITA MOVISTAR TEAM End of Career Einde carriere 07-10
ZAKARIN Ilnur RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-10
FINETTO Mauro ITA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 07-07
ZIJLAARD Maikel NED - AXEON HAGENS BERMAN Getekend 07-05
ROSE-DAVIES Louis GBR - BIKE CHANNEL CANYON Getekend 07-04
PAGE Charles GBR - BIKE CHANNEL CANYON Getekend 07-04
HEINE PETERSONE Vita NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 07-02
QUINZIATO Manuel ITA BMC RACING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 07-02
ANDERSEN Susanne NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Getekend 07-01
HOSKING Chloe AUS ALE CIPOLLINI ALE CIPOLLINI Verlenging 07-01
LICHTENBERG-HÄUSLER Claudia GER WIGGLE HIGH5 RETIRES Einde carriere 07-01
FROOME Christopher GBR TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 07-01
FUGLSANG Jakob DEN ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 06-29 06-30
LATOUR Pierre FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 06-30
NAESEN Oliver BEL AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 06-30
BARDET Romain FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 06-30
RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 06-30
VOECKLER Thomas FRA DIRECT ENERGIE EINDE CARRIERE Einde carriere 06-29
PORTE Richie AUS BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 06-29
CATALDO Dario ITA ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 06-29
VAN DEN BROECK Jurgen BEL TEAM LOTTO NL - JUMBO EINDE CARRIERE Einde carriere 06-24
VAN HOOYDONCK Nathan BEL - BMC RACING TEAM Getekend 06-24
POZZATO Filippo ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER-SELLE ITALIA Verlenging 06-24
FELLINE Fabio ITA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 06-24
BOUHANNI Nacer FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 06-24
TIRALONGO Paolo ITA ASTANA PRO TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 06-24
BACKAERT Frederik BEL WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 06-24
PETIT Adrien FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 06-24
MOURIS Jens NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ EINDE CARRIERE Bevestigd 06-24
DUMOULIN Tom NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 06-01 06-24
CHERKASOV Nikolay RUS - GAZPROM-RUSVELO Getekend 06-22
ROSA Diego ITA TEAM SKY UAE - TEAMEMIRATES (UAD) Gerucht 06-21
PETERS Alex GBR TEAM SKY SEG Racing Bevestigd 01-09











--- advertentie ---