Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Transfer Overzicht 2019

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
  Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Status: Gerucht   Onderhandeling   Bevestigd   Getekend   Verlenging   Einde carriere   Ontkenning   Gecanceled  

114 Transferrecords
Renner Nat Team 2018 Team 2019 Status dat mod
VLIEGEN Loïc BEL BMC RACING TEAM LOTTO - SOUDAL Gerucht 07-20
DE WULF Stan BEL - LOTTO - SOUDAL Gerucht 07-20
SCHLEGEL Michal CZE CCC SPRANDI POLKOWICE BMCCCC (Name Pending) Gerucht 07-20
ALMEIDA João POR HAGENS BERMAN-AXEON QUICK STEP FLOORS Gerucht 07-20
VERONA QUINTANILLA Carlos ESP MITCHELTON - SCOTT MOVISTAR TEAM Gerucht 07-20
ERVITI Imanol ESP MOVISTAR TEAM MITCHELTON - SCOTT Gerucht 07-20
DE PLUS Laurens BEL QUICK STEP FLOORS TEAM LOTTO NL - JUMBO Gerucht 07-20
PHILIPSEN Jasper BEL HAGENS BERMAN-AXEON BMCCCC (Name Pending) Gerucht 07-19
VAN KEIRSBULCK Guillaume BEL WANTY – GROUPE GOBERT BMCCCC (Name Pending) Getekend 07-18 07-19
ROELANDTS Jurgen BEL BMC RACING TEAM MOVISTAR TEAM Gerucht 07-18
EVENEPOEL Remco BEL - QUICK STEP FLOORS Bevestigd 07-18
MAJKA Rafal POL BORA-HANSGROHE BORA-HANSGROHE Gerucht 07-18
KÜNG Stefan SUI BMC RACING TEAM GROUPAMA - FDJ Gerucht 07-18
BENNETT George NZL TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-15 07-17
TOLHOEK Antwan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-17
VAN HOOYDONCK Nathan BEL BMC RACING TEAM BMCCCC (Name Pending) Bevestigd 07-16
SCHÄR Michael SUI BMC RACING TEAM BMCCCC (Name Pending) Bevestigd 07-16
VAN AVERMAET Greg BEL BMC RACING TEAM BMCCCC (Name Pending) Bevestigd 07-16
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Trek Segafredo Women Bevestigd 07-16
WELLENS Tim BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 07-16
BURGER Sven NED - TIROL CYCLING TEAM Getekend 07-16
LAPORTE Christophe FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-16
GUERIN Alexis FRA - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 07-16
SOETE Daan BEL - PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM Getekend 07-15
MERLIER Braam BEL ERA PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM Getekend 07-15
MERLIER Tim BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM Getekend 07-15
RIOU Alan FRA - TEAM FORTUNEO - SAMSIC Getekend 07-15
GUERNALEC Thibault FRA - TEAM FORTUNEO - SAMSIC Getekend 07-15
MOSCHETTI Matteo ITA POLARTEC KOMETA TREK-SEGAFREDO Getekend 07-15
CHIRICO Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI ? Bevestigd 07-15
BALLERINI Davide ITA ANDRONI GIOCATTOLI ? Bevestigd 07-15
STUYVEN Jasper BEL TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 07-15
PEDERSEN Mads DEN TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 07-15
THIJSSEN Gerben BEL - LOTTO - SOUDAL Getekend 07-15
PARET-PEINTRE Aurélien FRA - AG2R LA MONDIALE Getekend 07-15
LAFAY Victor FRA - COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 07-15
HABEAUX Gregory BEL WB-VERANCLASSIC AQUA PROTECT EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
LOUBET Julien FRA EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
CUNEGO Damiano ITA NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
TANKINK Bram NED TEAM LOTTO NL - JUMBO EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
ROY Jérémy FRA GROUPAMA - FDJ EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
CURVERS Roy NED TEAM SUNWEB EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
COVILI Luca ITA - BARDIANI - CSF Getekend 07-15
STANNARD Robert AUS MITCHELTON-BIKEEXCHANGE MITCHELTON - SCOTT Getekend 07-15
BOASSON HAGEN Edvald NOR TEAM DIMENSION DATA QUICK STEP FLOORS Gerucht 07-15
JASPERS Jappe BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
SCHÖNBERGER Sebastian AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANG WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA Getekend 07-15
LE GAC Olivier FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 07-15
O'CONNOR Ben Alexander AUS TEAM DIMENSION DATA TEAM DIMENSION DATA Verlenging 07-15
WHELAN James AUS - TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 07-15
SARREAU Marc FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 07-15
VAN ZIJL Melvin NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
VAN DER BURG Joost NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
OTTEVANGER Bas NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
HAVIK Yoeri NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
BOVENHUIS Jasper NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
DUVIGNEAU Beau NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
VAN DEN DOOL Kelvin NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
STROETINGA Wim NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
OPIE Chris GBR CANYON EISBERG EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
EWAN Caleb AUS MITCHELTON - SCOTT LOTTO - SOUDAL Gerucht 07-15
DI GREGORIO Rémy FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
DE GENDT Thomas BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 07-15
ULLEBØ Sedrik Engebø NOR UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
KOOIJMAN Jaap NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
LOWSLEY WILLIAMS James GBR CANYON EISBERG EINDE CARRIERE Bevestigd 07-15
WENNEKERS Robin NED VLASMAN CT ELITE 2 Bevestigd 07-15
OSORIO CARVAJAL Alejandro COL GW SHIMANO ASTANA PRO TEAM Gerucht 07-15
VAN GARDEREN Tejay USA BMC RACING TEAM TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Gerucht 07-15
HAMILTON Chris AUS TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 06-22 07-15
HJEMSAETER Olav NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Bevestigd 07-15
AALRUST Håkon Lunder NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 07-15
KOLAR Michal SVK BORA-HANSGROHE EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
BRAMMEIER Matthew IRL AQUA BLUE SPORT EINDE CARRIERE Einde carriere 07-15
TRATNIK Jan SLO CCC SPRANDI POLKOWICE BAHRAIN - MERIDA Gerucht 07-15
DENNIS Rohan AUS BMC RACING TEAM BAHRAIN - MERIDA Gerucht 07-15
GESINK Robert NED TEAM LOTTO NL - JUMBO TEAM LOTTO NL - JUMBO Verlenging 07-15
TEUNISSEN Mike NED TEAM SUNWEB TEAM LOTTO NL - JUMBO Gerucht 07-15
LENDERINK Peter NED SEG RACING ACADEMY EINDE CARRIERE Bevestigd 07-15
ARIESEN Tim NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ? Bevestigd 07-15
VAN DEN BERG Julius NED SEG RACING ACADEMY TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 07-15
DEMPSTER Zakkari AUS ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 07-15
RÄIM Mihkel EST ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 07-15
NEILANDS Krists LAT ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 07-15
GOUGEARD Alexis FRA AG2R LA MONDIALE COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Gerucht 07-15
DEBUSSCHERE Jens BEL LOTTO - SOUDAL COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Gerucht 07-15
FEDRIGO Leonardo ITA - ANDRONI GIOCATTOLI Gerucht 07-15
CLAEYS Dimitri BEL COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-15
ZABEL Rick GER TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-15
POLITT Nils GER TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-15
TEUNS Dylan BEL BMC RACING TEAM BAHRAIN - MERIDA Gerucht 07-15
CARUSO Damiano ITA BMC RACING TEAM BAHRAIN - MERIDA Bevestigd 07-15
SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL ANDRONI GIOCATTOLI TREK-SEGAFREDO Gerucht 07-15
CICCONE Giulio ITA BARDIANI CSF TREK-SEGAFREDO Gerucht 07-15
VAN AERT Wout BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN TEAM LOTTO NL - JUMBO Gerucht 07-15
LAMPAERT Yves BEL QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 07-15
WÜRTZ SCHMIDT Mads DEN TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-15
BIERMANS Jenthe BEL TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 07-15
WEEMAES Sasha BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 07-15
GERRANS Simon AUS BMC RACING TEAM TREK-SEGAFREDO Gerucht 07-15
WOLSINK Jelle NED - VLASMAN CT Getekend 07-15
KUDUS GHEBREMEDHIN Merhawi ERI TEAM DIMENSION DATA ? Gerucht 07-15
WILLIAMS Stephen GBR SEG RACING ACADEMY BAHRAIN - MERIDA Getekend 07-15
BOVENHUIS Robert NED VLASMAN CT VLASMAN CT Verlenging 07-15
PORTE Richie AUS BMC RACING TEAM TREK-SEGAFREDO Gerucht 07-15
KANTER Max GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Bevestigd 07-13
NIEUWENHUIS Joris NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Bevestigd 07-13
BOL Cees NED SEG RACING ACADEMY TEAM SUNWEB Bevestigd 07-13
PERNSTEINER Hermann AUT BAHRAIN - MERIDA BAHRAIN - MERIDA Verlenging 07-02
KONONENKO Mykhailo UKR TEAM NOVAK BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM Getekend 06-29
DAVIDENOK Ilya KAZ APPLE TEAM BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM Getekend 06-29
FEDOSSEYEV Artur KAZ APPLE TEAM BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM Getekend 06-29
KULYK Andriy UKR - BEIJING XDS - INNOVA CYCLING TEAM Getekend 06-29
KIRYIENKA Vasil BLR TEAM SKY TEAM SKY Bevestigd 06-25













--- advertentie ---