Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Aanmelden   
Transfer Overzicht 2021

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
á Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Status: Gerucht   Onderhandeling   Bevestigd   Getekend   Verlenging   Einde carriere   Ontkenning   Gecanceled  

126 Transferrecords
Renner Nat Team 2020 Team 2021 Status dat mod
VAN HOECKE Gijs BEL CCC TEAM AG2R LA MONDIALE Getekend 08-04 08-05
IMPEY Daryl RSA MITCHELTON - SCOTT ISRAEL START-UP NATION Getekend 07-27 08-05
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo COL ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC TEAM ARK╔A - SAMSIC Gerucht 08-05
RIOU Alan FRA TEAM ARK╔A - SAMSIC TEAM ARK╔A - SAMSIC Verlenging 08-05
PICHON Laurent FRA TEAM ARK╔A - SAMSIC TEAM ARK╔A - SAMSIC Verlenging 08-05
HARDY Romain FRA TEAM ARK╔A - SAMSIC TEAM ARK╔A - SAMSIC Verlenging 08-05
DELAPLACE Anthony FRA TEAM ARK╔A - SAMSIC TEAM ARK╔A - SAMSIC Verlenging 08-05
BOUET Maxime FRA TEAM ARK╔A - SAMSIC TEAM ARK╔A - SAMSIC Verlenging 08-05
BETTIOL Alberto ITA EF EDUCATION FIRST EF EDUCATION FIRST Verlenging 08-05
PEREZ Anthony FRA COFIDIS COFIDIS Verlenging 08-04
GARCIA CORTINA Ivan ESP BAHRAIN - MCLAREN ? Bevestigd 08-04
HAGEN Carl Fredrik NOR LOTTO SOUDAL ISRAEL START-UP NATION Getekend 07-31 08-04
DE ZOETE Mylene NED JAN VAN ARCKEL NXTG RACING Getekend 08-03
THOMAS Leah USA ╔QUIPE PAULE KA ╔QUIPE PAULE KA Verlenging 08-03
AFFINI Edoardo ITA MITCHELTON - SCOTT TEAM JUMBO-VISMA Getekend 08-03
POLITT Nils GER ISRAEL START-UP NATION BORA-HANSGROHE Getekend 07-22 08-03
CARR Simon GBR NIPPO DELKO PROVENCE NIPPO DELKO PROVENCE Getekend 08-02 08-03
TOUZ╔ Damien FRA COFIDIS AG2R LA MONDIALE Gerucht 08-03
CALMEJANE Lilian FRA TOTAL DIRECT ENERGIE AG2R LA MONDIALE Gerucht 08-03
ARROYAVE CAĐAS Daniel COL - ASTANA PRO TEAM Gerucht 08-02
DEWULF Stan BEL LOTTO SOUDAL AG2R LA MONDIALE Gerucht 08-02
FROOME Christopher GBR TEAM INEOS ISRAEL START-UP NATION Getekend 07-09 08-02
AZPARREN IRURZUN Xavier Mikel ESP - FUNDACION - ORBEA Getekend 08-02
TEUNS Dylan BEL BAHRAIN - MCLAREN BAHRAIN - MCLAREN Verlenging 08-02
DELETTRE Alexandre FRA - NIPPO DELKO PROVENCE Getekend 08-02
BRENNER Marco GER - TEAM SUNWEB Getekend 08-02
CONCA Filippo ITA BIESSE ARVEDI ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC Getekend 08-02
COLLEONI Kevin ITA BIESSE ARVEDI ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC Getekend 08-02
LEKNESSUND Andreas NOR UNO - X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM TEAM SUNWEB Getekend 08-02
TIBERI Antonio ITA TEAM COLPACK BALLAN TREK - SEGAFREDO Getekend 08-02
FANCELLU Alessandro ITA KOMETA-XSTRA TREK - SEGAFREDO Getekend 08-02
GRIGNARD SÚbastien BEL Lotto-Soudal U23 LOTTO SOUDAL Getekend 08-02
VERSCHAEVE Viktor BEL Lotto-Soudal U23 LOTTO SOUDAL Getekend 08-02
LATOUR Pierre FRA AG2R LA MONDIALE TOTAL DIRECT ENERGIE Getekend 08-02
WAERENSKJOLD S°ren NOR JOKER FUEL OF NORWAY UNO-X PROCYCLING TEAM Getekend 08-02
PEDERSEN Mads DEN TREK - SEGAFREDO TREK - SEGAFREDO Verlenging 08-02
ROWE Luke GBR TEAM INEOS TEAM INEOS Verlenging 08-02
WELLENS Tim BEL LOTTO SOUDAL LOTTO SOUDAL Verlenging 08-02
GROSU Eduard Michael ROU NIPPO DELKO PROVENCE NIPPO DELKO PROVENCE Verlenging 08-02
GUERNALEC Thibault FRA TEAM ARK╔A - SAMSIC TEAM ARK╔A - SAMSIC Verlenging 08-02
GESBERT Elie FRA TEAM ARK╔A - SAMSIC TEAM ARK╔A - SAMSIC Verlenging 08-02
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas DEN TEAM JUMBO - VISMA TEAM JUMBO - VISMA Verlenging 08-02
ULISSI Diego ITA UAE TEAM EMIRATES UAE TEAM EMIRATES Verlenging 08-02
POGACAR Tadej SLO UAE TEAM EMIRATES UAE TEAM EMIRATES Verlenging 08-02
VAN ASBROECK Tom BEL ISRAEL START-UP NATION ISRAEL START-UP NATION Verlenging 08-02
VUILLERMOZ Alexis FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-02
GAUDU David FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 08-02
K▄NG Stefan SUI GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 08-02
DEMARE Arnaud FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 08-02
PINOT Thibaut FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 08-02
BOUCHARD Geoffrey FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-02
GODON Dorian FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-02
PARET-PEINTRE AurÚlien FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-02
COSNEFROY Benoit FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 08-02
MOLARD Rudy FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 08-02
MOLLEMA Bauke NED TREK - SEGAFREDO TREK - SEGAFREDO Verlenging 08-02
GREIPEL AndrÚ GER ISRAEL START-UP NATION ISRAEL START-UP NATION Verlenging 08-02
W▄RTZ SCHMIDT Mads DEN ISRAEL START-UP NATION ISRAEL START-UP NATION Verlenging 08-02
SWIFT Connor GBR TEAM ARK╔A - SAMSIC TEAM ARK╔A - SAMSIC Verlenging 08-02
BIERMANS Jenthe BEL ISRAEL START-UP NATION ISRAEL START-UP NATION Verlenging 08-02
BRANDLE Matthias AUT ISRAEL START-UP NATION ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 08-02
MAESTRI Mirco ITA BARDIANI CSF FAIZANE' BARDIANI CSF FAIZANE' Verlenging 08-02
TURGIS Anthony FRA TOTAL DIRECT ENERGIE TOTAL DIRECT ENERGIE Verlenging 08-02
DE GENDT Thomas BEL LOTTO SOUDAL LOTTO SOUDAL Verlenging 08-02
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUS FUNDACION - ORBEA FUNDACION - ORBEA Verlenging 08-02
LOBATO DEL VALLE Juan Jose ESP FUNDACION - ORBEA FUNDACION - ORBEA Verlenging 08-02
IRIZAR LASKURAIN Julen EUS FUNDACION - ORBEA FUNDACION - ORBEA Verlenging 08-02
TRARIEUX Julien FRA NIPPO DELKO PROVENCE NIPPO DELKO PROVENCE Verlenging 08-02
VACHON Florian FRA TEAM ARK╔A - SAMSIC EINDE CARRIERE Einde carriere 08-02
ALBASINI Michael SUI MITCHELTON - SCOTT EINDE CARRIERE Einde carriere 08-02
LEEZER Tom NED TEAM JUMBO - VISMA ? Bevestigd 08-01
JANSEN Amund Gr°ndahl NOR TEAM JUMBO - VISMA ? Bevestigd 08-01
VAN DER HOORN Taco NED TEAM JUMBO - VISMA ? Bevestigd 08-01
LINDEMAN Bertjan NED TEAM JUMBO - VISMA ? Bevestigd 08-01
MARTENS Paul GER TEAM JUMBO - VISMA EINDE CARRIERE Einde carriere 08-01
COURTEILLE Arnaud FRA B&B HOTELS - VITAL CONCEPT EINDE CARRIERE Einde carriere 08-01
YATES Simon GBR MITCHELTON - SCOTT MITCHELTON - SCOTT Gerucht 07-31
DEKKER David NED SEG RACING ACADEMY TEAM JUMBO-VISMA Getekend 07-29
SCHACHMANN Maximilian GER BORA - HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 07-29
BENEDETTI Cesare ITA BORA - HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 07-29
PÍSTLBERGER Lukas AUT BORA - HANSGROHE BORA-HANSGROHE Verlenging 07-29
GASTAUER Ben LUX AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-28
CHEREL MickaŰl FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-28
WARBASSE Larry USA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-28
RIVERA Coryn USA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-28
GEORGI Pfeiffer GBR TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-28
VOS Marianne NED CCC - LIV TEAM JUMBO - VISMA WE Gerucht 07-27
PICCOLI James CAN ISRAEL START-UP NATION ISRAEL START-UP NATION Verlenging 07-27
GRO▀SCHARTNER Felix AUT BORA - HANSGROHE BORA - HANSGROHE Gerucht 07-27
KELDERMAN Wilco NED TEAM SUNWEB BORA - HANSGROHE Gerucht 07-26
JUNGELS Bob LUX DECEUNINCK - QUICK-STEP AG2R LA MONDIALE Gerucht 07-26
PORTE Richie AUS TREK - SEGAFREDO TEAM INEOS Gerucht 07-25
GUARNIERI Jacopo ITA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 07-23
LE GAC Olivier FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 07-23
GENIETS Kevin LUX GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 07-23
VAN AVERMAET Greg BEL CCC TEAM AG2R LA MONDIALE Gerucht 07-23
LEEMREIZE Gijs NED TEAM JUMBO - VISMA TEAM JUMBO - VISMA Getekend 07-23
LËPEZ MORENO Miguel ┴ngel COL ASTANA PRO TEAM BORA-HANSGROHE Gerucht 07-20
FUGLSANG Jakob DEN ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Gerucht 07-19
ZABEL Rick GER ISRAEL START-UP NATION ISRAEL START-UP NATION Verlenging 07-13
CATAFORD Alexander CAN ISRAEL START-UP NATION ISRAEL START-UP NATION Verlenging 07-12
KEISSE Iljo BEL DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-10 06-28
DEVENYNS Dries BEL DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-10 06-28
NAESEN Oliver BEL AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-10
STUYVEN Jasper BEL TREK - SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 07-10
WIEL Jade FRA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
UTTRUP LUDWIG Cecilie DEN FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
KITCHEN Lauren AUS FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
GUILMAN Victorie FRA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
GROSSETETE MaŰlle FRA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
FAHLIN Emilia SWE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
DUVAL EugÚnie FRA FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
CHAPMAN Brodie AUS FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
BORGLI Stine Andersen NOR FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE FDJ NOUVELLE - AQUITAINE FUTUROSCOPE Verlenging 07-10
VAN DER BREGGEN Anna NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM SD WORX CYCLING TEAM Verlenging 07-10
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM SD WORX CYCLING TEAM Verlenging 07-10
UNEKEN Lonneke NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM SD WORX CYCLING TEAM Verlenging 07-10
PIETERS Amy NED BOELS DOLMANS CYCLING TEAM SD WORX CYCLING TEAM Verlenging 07-10
MAJERUS Christine LUX BOELS DOLMANS CYCLING TEAM SD WORX CYCLING TEAM Verlenging 07-10
D'HOORE Jolien BEL BOELS DOLMANS CYCLING TEAM SD WORX CYCLING TEAM Verlenging 07-10
SHACKLEY Anna GBR - SD WORX CYCLING TEAM Getekend 07-10
HONOR╔ Mikkel DEN DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-06
LAMPAERT Yves BEL DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-01
BARDET Romain FRA AG2R LA MONDIALE TEAM SUNWEB Gerucht 06-27
OOMEN Sam NED TEAM SUNWEB TEAM JUMBO-VISMA Bevestigd 06-19
DE PLUS Laurens BEL TEAM JUMBO - VISMA TEAM INEOS Bevestigd 06-19












--- advertentie ---