Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Transfer Overzicht 2018

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
  Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Status: Gerucht   Onderhandeling   Bevestigd   Getekend   Verlenging   Einde carriere   Ontkenning   Gecanceled  

2574 Transferrecords
Renner Nat Team 2017 Team 2018 Status dat mod
MORZENTI Lisa ITA ASTANA WOMEN'S TEAM BEPINK COGEAS Getekend 12-10 12-15
BORGHESI Letizia ITA SERVETTO GIUSTA BEPINK COGEAS Getekend 12-15
ERATH Tanja GER - CANYON-SRAM RACING Getekend 12-15
WILLIAMS Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
VAN IJZENDOORN Rik NED TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
POLI Umberto ITA TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
PLANET Charles FRA TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
PERON Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
MCCLURE Reid CAN TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
HENTTALA Joonas FIN TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
CLANCY Stephen IRL TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
CALABRIA Fabio AUS TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
BENHAMOUDA Mehdi FRA TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 12-15
KOSHEVOY Ilia BLR WILIER-SELLE ITALIA WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA Verlenging 12-15
EVRARD Laurent BEL - NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 12-15
SANTOYO GONZALEZ José Alfredo MEX CANEL'S - SPECIALIZED CANEL'S - SPECIALIZED Verlenging 12-15
SANTOS MORENO Efren MEX CANEL'S - SPECIALIZED CANEL'S - SPECIALIZED Verlenging 12-15
CORTE CORDERO Eduardo MEX CANEL'S - SPECIALIZED CANEL'S - SPECIALIZED Verlenging 12-15
ALARCON CARES Pablo Andrés CHI CANEL'S - SPECIALIZED CANEL'S - SPECIALIZED Verlenging 12-15
VILLALOBOS SOLIS Roman Daniel CRC LA / METALUSA BLACKJACK CANEL'S - SPECIALIZED Getekend 12-09 12-15
PRADO Ignacio De Jesus MEX SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN CANEL'S - SPECIALIZED Getekend 12-15
VELAZQUEZ Hugo Angel ARG TUSNAD CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING TEAM Getekend 12-15
KIERNER Florian AUT - TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Getekend 12-15
MILONE Barbara ITA SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Gerucht 12-14
HUANG Ting Ying TPE SERVETTO GIUSTA SERVETTO GIUSTA Gerucht 12-14
IVASHKIN Anton BLR MINSK CYCLING CLUB MINSK CYCLING CLUB Verlenging 12-13
KLIMIANKOU Konstantin BLR MINSK CYCLING CLUB MINSK CYCLING CLUB Verlenging 12-13
TIPPER Jacob GBR - MEMIL CYCLING Getekend 12-13
SIZKO Antti FIN CCB VELOTOOLER MEMIL CYCLING Getekend 11-17 12-13
EEFTING Roy NED - MEMIL CYCLING Getekend 08-15 12-13
TEFRE LUNDER Nikolai NOR CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING ? Bevestigd 12-13
TEFRE LUNDER Mikkel NOR CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING ? Bevestigd 12-13
RASHED ALRASHED Abdulaziz KUW CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING ? Bevestigd 12-13
ORR Robert GBR CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING MEMIL CYCLING Verlenging 12-13
NASSAR Othman KUW CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING ? Bevestigd 12-13
KANERVA Joni FIN CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING MEMIL CYCLING Verlenging 12-13
KANERVA Hiski FIN CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING MEMIL CYCLING Verlenging 12-13
JANSSEN Yannick NED CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING ? Bevestigd 12-13
HETHERINGTON Ben GBR CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING MEMIL CYCLING Verlenging 12-13
ALSUBAIEI Mansoor KUW CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING ? Bevestigd 12-13
Al MUTAIRI Jarrah KUW CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING ? Bevestigd 12-13
KUBA Karel CZE - CK PRIBRAM FANY GASTRO Getekend 12-13
RUEGG Lukas SUI - TEAM VORARLBERG Getekend 12-13
MARTZ Alder USA ATTAQUE TEAM GUSTO EINDE CARRIERE Einde carriere 12-03 12-12
DHAENE Brecht BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE 2 Bevestigd 08-02 12-12
FOUCHE James NZL - TEAM WIGGINS Bevestigd 12-12
VIEL Mattia ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 11-21 12-12
CANAL Fabien FRA ARMÉE DE TERRE ELITE 2 Bevestigd 11-17 12-12
WIRTGEN Luc LUX LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 12-12
SCHLECHTER Pit LUX LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 12-12
REYNDERS Jens BEL LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 12-12
REKITA Szymon POL LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 12-12
PONS Gaetan BEL LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 12-12
LEYDER Pit LUX LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 12-12
FOTI Carmelo ITA LEOPARD PRO CYCLING ? Bevestigd 12-12
MORABITO Massimo LUX LEOPARD PRO CYCLING ? Bevestigd 12-12
STALLAERT Joeri BEL CIBEL-CEBON TEAM VORARLBERG Getekend 10-05 12-12
GATES Amarmi AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-12
KAMPERS Aiden AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-12
MACKAY Ashley AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-12
POTTER Michael AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-12
SCHULTZ Eliott AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-12
ORCHARD Toby AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-12
SCOTT Cameron AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-12
ALFIAN Toni INA - JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 12-12
DYGERT Chloe USA SHO-AIR TWENTY20 SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Verlenging 12-12
IACCHERI Valentina ITA VALCAR PBM ??? Bevestigd 12-12
CRETTI Claudia ITA VALCAR PBM ??? Bevestigd 12-12
BONOMI Ilaria ITA VALCAR PBM ??? Bevestigd 12-12
ZANETTIN Chiara ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
VECE Miriam ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
POLLICINI Silvia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
MUCCIOLI Dalia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
CAVALLI Marta ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
ARZUFFI Allegra ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-12
VIGILIA Alessia ITA - VALCAR PBM Getekend 12-12
PALADIN Asja ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO VALCAR PBM Getekend 12-10 12-12
SANGUINETI Ilaria ITA BEPINK COGEAS VALCAR PBM Getekend 12-10 12-12
SUZUKI Ryu JPN BRIDGESTONE ANCHOR CYCLING TEAM UTSUNOMIYA BLITZEN Getekend 12-12
SUZUKI Shinri JPN UTSUNOMIYA BLITZEN EINDE CARRIERE Einde carriere 12-12
SUZUKI Yuzuru JPN UTSUNOMIYA BLITZEN UTSUNOMIYA BLITZEN Verlenging 12-12
ONODERA Rei JPN UTSUNOMIYA BLITZEN UTSUNOMIYA BLITZEN Verlenging 12-12
OKA Atsushi JPN UTSUNOMIYA BLITZEN UTSUNOMIYA BLITZEN Verlenging 12-12
MAWATARI Shinya JPN UTSUNOMIYA BLITZEN UTSUNOMIYA BLITZEN Verlenging 12-12
MASUDA Nariyuki JPN UTSUNOMIYA BLITZEN UTSUNOMIYA BLITZEN Verlenging 12-12
IINO Tomoyuki JPN UTSUNOMIYA BLITZEN UTSUNOMIYA BLITZEN Verlenging 12-12
AMEZAWA Takeaki JPN UTSUNOMIYA BLITZEN UTSUNOMIYA BLITZEN Verlenging 12-12
ABE Takayuki JPN UTSUNOMIYA BLITZEN UTSUNOMIYA BLITZEN Verlenging 12-12
GIRAUD Benjamin FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM ELITE 2 Bevestigd 11-08 12-11
SANDERSSON Erik SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD ? Bevestigd 12-11
LUNDGREN Isac SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD ? Bevestigd 12-11
LARSEN Richard SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD ? Bevestigd 12-11
KASTEMYR Pontus SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD ? Bevestigd 12-11
KARLSSON Jan Marcus Fåglum SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD ? Bevestigd 12-11
GUSTAVSSON Niklas SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD ? Bevestigd 12-11
BENGTSSON Ludvig SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD ? Bevestigd 12-11
VASYLYUK Andriy UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
SOLTASIUK Vladyslav UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
SKORENKO Mykyta UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
SENDROS Lluis Llibert ESP KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
PREVAR Oleksandr UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
MALYNIVSKYI Vasyl UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
LAGKUTI Sergiy UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
KULYK Andriy UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
KONONENKO Mykhailo UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
BUTS Vitaliy UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
BURCHENIA Yurii UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
BRATASHCHUK Andriy UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
BONDARENKO Pavlo UKR KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
BANASZEK Norbert POL KOLSS-BDC TEAM ? Bevestigd 12-11
ZHUKOVSKYI Rostyslav UKR - ? Bevestigd 12-11
UDOD Rinat UKR - ? Bevestigd 12-11
SHUMILOV Yurii UKR - ? Bevestigd 12-11
SHCHERBAKOV Oleksii UKR - ? Bevestigd 12-11
SELIVERSOV Roman UKR - ? Bevestigd 12-11
MORUHA Anton UKR - ? Bevestigd 12-11
KREMINSKYI Vladyslav UKR - ? Bevestigd 12-11
KLEPIKOV Illya UKR - ? Bevestigd 12-11
DZHUS Volodymyr UKR - ? Bevestigd 12-11
BUDIAK Anatolii UKR - ? Bevestigd 12-11
BIALOBLOCKI Marcin POL CCC SPRANDI POLKOWICE ELITE 2 Bevestigd 09-12 12-11
PLEVA Jan CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO CK PRIBRAM FANY GASTRO Verlenging 12-11
MÁLIK Róbert SVK CK PRIBRAM FANY GASTRO CK PRIBRAM FANY GASTRO Verlenging 12-11
KALA Jiri CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO CK PRIBRAM FANY GASTRO Verlenging 12-11
HEBIK Martin CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO CK PRIBRAM FANY GASTRO Verlenging 12-11
GRUBER Pavel CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO CK PRIBRAM FANY GASTRO Verlenging 12-11
BOUBAL Martin CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO CK PRIBRAM FANY GASTRO Verlenging 12-11
WELSFORD Sam AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-11
FITTER Daniel AUS NSW INSTITUTE OF SPORT AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 09-17 12-11
VOLKERS Samuel AUS - MEMIL CYCLING Getekend 12-11
KAGIMU Charles UGA - BIKE AID Getekend 12-11
GEUENS Alexander BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 08-02 12-11
KASTRANTAS Charalampos GRE - JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 12-10 12-11
VAN DER KOOIJ Bas NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Getekend 12-11
RADOTIC Mia CRO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-05 12-11
ZIGART Urska SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-05 12-11
BATAGELJ Polona SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-05 12-11
BUJAK Eugenia POL BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-05 12-11
ELSNER Tanja SLO BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 12-10 12-11
IAKOVENKO Anastasia RUS - BTC CITY LJUBLJANA Getekend 12-11
LUEBKE Jennifer USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Getekend 12-11
MULLENS Peta AUS HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-11
HEINTZ Mandy USA VISIT DALLAS DNA PRO CYCLING HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Getekend 12-10
CROKET Gilke BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX ??? Bevestigd 12-10
DEGRENDELE Nicky BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX ??? Bevestigd 12-10
VAN SEVEREN Celine BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX ??? Bevestigd 12-10
CERRA Jessica USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-10
ZAVALLONI Victoria ITA GIUSFREDI BIANCHI ??? Bevestigd 12-10
FRAIEGARI Giorgia ITA GIUSFREDI BIANCHI ??? Bevestigd 12-10
DUMITRU Daniela Georgina ROU GIUSFREDI BIANCHI ??? Bevestigd 12-10
BORTOLOTTI Simona ITA GIUSFREDI BIANCHI ??? Bevestigd 12-10
CONSONNI Chiara ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 12-10
CAUZ Francesca ITA GIUSFREDI BIANCHI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Gerucht 12-10
PERINI Chiara ITA GIUSFREDI BIANCHI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Gerucht 12-10
CANVELLI Vania ITA GIUSFREDI BIANCHI TOP GIRLS FASSA BORTOLO Gerucht 12-10
FIDANZA Martina ITA - EUROTARGET - STILL BIKE Gerucht 12-10
FIDANZA Arianna ITA ASTANA WOMEN'S TEAM EUROTARGET - STILL BIKE Gerucht 12-10
BARTELLONI Beatrice ITA TOP GIRLS FASSA BORTOLO EUROTARGET - STILL BIKE Gerucht 12-10
COVRIG Ana ROU TOP GIRLS FASSA BORTOLO EUROTARGET - STILL BIKE Gerucht 12-10
COLEMAN Sophie GBR DROPS CYCLING TEAM ?? Bevestigd 12-10
ZAKARIN Aydar RUS GAZPROM - RUSVELO RETIRED Einde carriere 11-18 12-10
LORENTE ARAQUE Rodrigo ESP TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 12-10
TOKUDA Tanzou JPN TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 12-10
TOKUDA Suguru JPN TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 12-10
PRADES Benjamín ESP TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 12-10
NAKAI Michimasa JPN TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 12-10
HISHINUMA Yukinori JPN TEAM UKYO ? Bevestigd 12-10
HIRATSUKA Yoshimitsu JPN TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 12-10
HIRAI Eiichi JPN TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 12-10
HIGUCHI Takaaki JPN TEAM UKYO ? Bevestigd 12-10
HATANAKA Yusuke JPN TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 12-10
GUARDIOLA Salvador ESP TEAM UKYO ? Bevestigd 12-10
TARTIE Pierre FRA - LA-ALUMINIOS Getekend 12-10
RACHETTO Liza USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-09
KULIECZA Julie USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-09
COLE Tarah USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-09
TANNER David AUS VERANDA'S WILLEMS-CRELAN VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Verlenging 12-09
KRUOPIS Aidis LTU VERANDA'S WILLEMS-CRELAN VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Verlenging 12-09
BIHEL César FRA - EINDE CARRIERE Einde carriere 12-09
SILVA Paulo POR - LA-ALUMINIOS Getekend 12-09
RIBEIRO David POR - LA-ALUMINIOS Getekend 12-09
OLIVEIRA Fábio POR - LA-ALUMINIOS Getekend 12-09
LEACA Fabio POR - LA-ALUMINIOS Getekend 12-09
FERNANDES João POR - LA-ALUMINIOS Getekend 12-09
APOLINARIO Rafael POR - LA-ALUMINIOS Getekend 12-09
MANSILHAS Fábio POR - LA-ALUMINIOS Getekend 12-09
FERREIRA DE ALMEIDA Nuno Alexandre POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LA-ALUMINIOS Getekend 12-09
BLANCO Samuel ESP LA / METALUSA BLACKJACK ? Bevestigd 12-09
DE ALMEIDA Guillaume FRA LA / METALUSA BLACKJACK ? Bevestigd 12-09
MAGALHÃES Zulmiro POR LA / METALUSA BLACKJACK ? Bevestigd 12-09
TIMMER Albert NED TEAM SUNWEB EINDE CARRIERE Einde carriere 12-09
PAVLUKHINA Olena UKR ASTANA WOMEN'S TEAM BTC CITY LJUBLJANA Getekend 12-08
ANGULO SAMPEDRO Antonio ESP LA / METALUSA BLACKJACK ? Bevestigd 12-08
GONZÁLEZ BREA Óscar ESP SPORTING TAVIRA ? Bevestigd 12-08
SILVESTRE Fabio POR SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 12-08
PEREIRA Válter POR SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 12-08
MARQUE PORTO Alejandro Manuel ESP SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 12-08
LIVRAMENTO David Da Silva POR SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 12-08
GONZALEZ Mario ESP SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 12-08
FIGUEIREDO Federico POR SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 12-08
PEREIRA Luis POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 12-08
YOKOTSUKA Kohei JPN - TEAM UKYO Getekend 12-08
ALLISON - SCHULTZ Whitney USA COLAVITA/BIANCHI HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Getekend 09-18 12-08
TEDDERGREEN Starla USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Verlenging 12-08
WILLIAMS Lily USA - HAGEN BERMANS SUPERMINT PRO CYCLING Getekend 12-08
HAMMES Kathrin GER TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TREK - DROPS Getekend 10-06 12-07
KOISHI Yuma JPN NIPPO - VINI FANTINI TEAM UKYO Getekend 11-23 12-07
DE MAAR Marc AHO HENGXIANG CYCLING TEAM TEAM UKYO Getekend 12-07
WOMERSLEY Jake GBR BIKE CHANNEL CANYON HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 07-29 12-07
TRULOCK Dermot IRL - HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 12-07
SHAW Damien IRL AN POST CHAINREACTION HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 10-30 12-07
MCKENNA Sean IRL AN POST CHAINREACTION HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 10-30 12-07
MCDUNPHY Conn IRL TEAM RALEIGH GAC HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 12-07
MAZZONE Tom GBR - HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 12-07
MAZZONE Leon GBR - HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 12-07
LIZDE Seid ITA UAE - TEAMEMIRATES HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 11-21 12-07
DOWNING Russel GBR JLT CONDOR HOLDSWORTH (NEW CT) Getekend 10-23 12-07
HERFORTH JENSEN Dennis DEN TEAM COLOQUICK-CULT ELITE 2 Bevestigd 11-04 12-07
OLLEGAARD Morten DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM EINDE CARRIERE Einde carriere 12-07
DUCULTY Bastien FRA ARMÉE DE TERRE ELITE 2 Bevestigd 11-17 12-07
LISSON Joakim DEN - BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 12-07
LÜBBERS Dorian GER TEAM HEIZOMAT TEAM LOTTO - KERN HAUS Getekend 12-06
JÜRSS Malte GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 12-06
RUDYS Paul GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 12-06
HÄHNEL Frederik GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 12-06
AMBROSIUS Carlos GER LKT TEAM BRANDENBURG ? Bevestigd 12-06
WEBER Philip GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 12-06
ORRICO Davide ITA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA TEAM VORARLBERG Getekend 12-05 12-06
KNAUER Anna GER PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 09-29 12-06
KERRISON Jesse AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS EINDE CARRIERE Einde carriere 12-06
BAYLY Cameron AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Verlenging 12-06
ELLIOTT Nathan AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Verlenging 12-06
FREIBERG Michael AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Verlenging 12-06
LAKE Sean AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Verlenging 12-06
GIACOPPO Anthony AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Verlenging 12-06
SUNDERLAND Scott AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Verlenging 12-06
ROE Thimothy AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Verlenging 12-06
MACIEJUK Filip POL - LEOPARD PRO CYCLING Getekend 12-05
WHITE Calan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 12-05
BASSO Luis Guilherme BRA - SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Getekend 12-05
TYRPEKL Karel CZE - SKC TUFO PROSTEJOV Getekend 12-05
DOLNICEK Marek CZE - SKC TUFO PROSTEJOV Getekend 12-05
BARTA Tomas CZE - SKC TUFO PROSTEJOV Getekend 12-05
LOPES Pedro Miguel POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 12-05
BONGIORNO Francesco Manuel ITA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA ? Bevestigd 12-05
BERNARDINI Simone ITA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA ? Bevestigd 12-05
SANDOVAL Wldy COL - BICICLETAS STRONGMAN Getekend 12-05
NIEMIEC Przemyslaw POL UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 11-01 12-05
DE GAST Belle NED WV Breda - Ladies-Cyclingteam PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 12-05
FIEK Arnold GER 0711 / CYCLING ELITE 2 Bevestigd 12-05
MAYER Yannick GER 0711 / CYCLING ELITE 2 Bevestigd 12-05
KRIEGER Alexander GER LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 12-05
LEBRETON Kevin FRA ARMÉE DE TERRE ELITE 2 Bevestigd 11-17 12-05
VAN MOL Caine BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 12-05
VOLIKAKIS Christos GRE SKC TUFO PROSTEJOV ? Bevestigd 12-05
TEKLINSKI Adrian POL SKC TUFO PROSTEJOV ? Bevestigd 12-05
STIBINGR Matej CZE SKC TUFO PROSTEJOV ? Bevestigd 12-05
SPUDIL Martin CZE SKC TUFO PROSTEJOV ? Bevestigd 12-05
SIPOS Marek CZE SKC TUFO PROSTEJOV ? Bevestigd 12-05
HAMPL Petr CZE SKC TUFO PROSTEJOV ? Bevestigd 12-05
LICHNOVSKÝ Ludek CZE SKC TUFO PROSTEJOV SKC TUFO PROSTEJOV Verlenging 12-05
PSZCZOLARSKI Wojciech POL SKC TUFO PROSTEJOV SKC TUFO PROSTEJOV Verlenging 12-05
POLIVODA Oleksandr UKR KOLSS-BDC TEAM SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT Getekend 12-05
MARTIN Oliver AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 12-05
VINK Michael NZL - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 12-05
WRIGHT Mitchell AUS - AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 12-05
BABOR Daniel CZE - SKC TUFO PROSTEJOV Getekend 12-05
LOPES Pedro POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 12-05
TORRES Joao POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 12-05
DINIS Joao POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 12-05
COSTA Fabio POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 12-05
HIRSCHBICHLER Johannes AUT - TEAM VORARLBERG Getekend 12-05
AMANN Dominik AUT - TEAM VORARLBERG Getekend 12-05
CILENTI Sofia ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 12-05
ZUBENKO Mykyta UKR - SKC TUFO PROSTEJOV Getekend 12-04
HNIK Karel CZE - SKC TUFO PROSTEJOV Getekend 12-04
SCHWEIZER Christoph GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 12-04
SCHNEIDER Stefan GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS ? Bevestigd 12-04
MÜLLER Viktor GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 12-04
LEINAU Louis GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 12-04
LEINAU Joann GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 12-04
KÖTTING Marvin GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS ? Bevestigd 12-04
INTRA Felix GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 12-04
HÄRTIG Jonas GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 12-04
HAPPKE Luca Felix GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 12-04
DOMNICK Julius GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 12-04
HOWARD Leigh AUS AQUA BLUE SPORT AUSTRALIAN CYCLING ACADEMY (NEW CT) Getekend 11-20 12-04
CUCINOTTA Annalisa ITA LENSWORLD - KUOTA RETIRED Einde carriere 10-27 12-04
WEBER Sascha GER - NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Gerucht 12-04
WALSLEBEN Philipp GER BEOBANK - CORENDON NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Gerucht 11-30 12-04
YATES Theodore AUS DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Verlenging 12-04
BARBIERI Rachele ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Getekend 10-26 12-04
WORRACK Trixi GER CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 09-03 12-04
RYAN Alexis USA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 09-03 12-04
FERRAND PREVOT Pauline FRA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-04
CROMWELL Tiffany AUS CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 09-03 12-04
CECCHINI Elena ITA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-04
BARNES Hannah GBR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 09-03 12-04
AMIALIUSIK Alena BLR CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 12-04
VERMEULEN Moran AUT - TIROL CYCLING TEAM Getekend 12-03
KNAPP Daniel AUT - TIROL CYCLING TEAM Getekend 12-03
GAMPER Florian AUT - TIROL CYCLING TEAM Getekend 12-03
GAMPER Mario AUT - TIROL CYCLING TEAM Getekend 12-03
BAYER Tobias AUT - TIROL CYCLING TEAM Getekend 12-03
GOLCER Jure SLO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01 12-03
VOGT Mario GER ATTAQUE TEAM GUSTO ? Bevestigd 12-03
SHUSHEMOIN Alexandre KAZ ATTAQUE TEAM GUSTO ? Bevestigd 12-03
PAULIC Jaka SLO ATTAQUE TEAM GUSTO ? Bevestigd 12-03
LAVRIC Martin SLO ATTAQUE TEAM GUSTO ? Bevestigd 12-03
KRANJEC Nik SLO ATTAQUE TEAM GUSTO ? Bevestigd 12-03
KALMA Guy AUS ATTAQUE TEAM GUSTO ? Bevestigd 12-03
HUANG Wen Chung TPE ATTAQUE TEAM GUSTO ? Bevestigd 12-03
CHEN Chien Chou TPE ATTAQUE TEAM GUSTO ? Bevestigd 12-03
MERCUN Matej SLO ROG - LJUBLJANA ? Bevestigd 12-03
PRAH Aljaz SLO ROG - LJUBLJANA ? Bevestigd 12-03
ANDREJAS Zan SLO ROG - LJUBLJANA ? Bevestigd 12-03
LU Shao Hsuan TPE ATTAQUE TEAM GUSTO TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Verlenging 12-03
HILL Ben AUS ATTAQUE TEAM GUSTO TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Verlenging 12-03
GUY Timothy AUS ATTAQUE TEAM GUSTO TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Verlenging 12-03
FINKST Tilen SLO ROG - LJUBLJANA TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Verlenging 12-03
REBELLIN Davide ITA KUWAIT - CARTUCHO.ES NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 12-03
WILLIAMS Stephen GBR SEG RACING SEG RACING Verlenging 12-03
FRIEDRICH Marco AUT WSA-GREENLIFE TIROL CYCLING TEAM Getekend 12-03
WILDAUER Markus AUT TIROL CYCLING TEAM TIROL CYCLING TEAM Verlenging 12-03
WACHTER Alexander AUT TIROL CYCLING TEAM ? Bevestigd 12-03
SCHÖNBERGER Sebastian AUT TIROL CYCLING TEAM ? Bevestigd 12-03
NDAYISENGA Valens RWA TIROL CYCLING TEAM ? Bevestigd 12-03
KATZMAYER Daniel AUT TIROL CYCLING TEAM ? Bevestigd 12-03
BRKIC Benjamin AUT TIROL CYCLING TEAM TIROL CYCLING TEAM Verlenging 12-03
WILBORNE - LECHUGA Scotti USA HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Getekend 12-02
LENSECLAES Ditte BEL - LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 12-02
MARKUS Kelly NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 12-02
OLIVEIRA Flavia BRA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ??? Bevestigd 12-02
MUGISHA Samuel RWA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA Verlenging 12-02
ARERUYA Joseph RWA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA Verlenging 12-02
DEMENTYEV Yegor UKR ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM ELITE 2 Bevestigd 12-02
VANDEBOSCH Toon BEL - BEOBANK - CORENDON Getekend 12-02
TURNER Ben GBR - BEOBANK - CORENDON Getekend 12-02
CANT Kevin BEL BEOBANK - CORENDON EINDE CARRIERE Einde carriere 12-01 12-02
JURADO Cristofer PAN - TREVIGIANI PHONIX HEMUS 1896 Getekend 12-01
HOEYBERGHS Daan BEL BEOBANK - CORENDON ? Bevestigd 12-01
MEISEN Marcel GER BEOBANK - CORENDON ? Bevestigd 12-01
SAVITSKY Ivan RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 12-01
GAHRAMANLI Kanan AZE SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT Verlenging 12-01
ALIZADA Elgun AZE SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT Verlenging 12-01
MIKAYILZADE Musa AZE SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT Verlenging 12-01
JABRAYILOV Samir AZE SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT Verlenging 12-01
KOCKELMANN Rafael LUX - TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Getekend 12-01
STEMPER Rick LUX - TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Getekend 12-01
ROGINA Radoslav CRO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01
RAJOVIC Dusan SRB ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01
PER Gorazd SLO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01
KATRASNIK Gasper SLO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01
HORVATH Ziga SLO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01
GROSELJ Ziga SLO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01
GAZVODA Gregor SLO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01
BOZIC Jon SLO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 12-01
BORSO Andrea ITA ADRIA MOBIL EINDE CARRIERE Einde carriere 12-01
JARC Aljaz SLO - ADRIA MOBIL Getekend 12-01
MAAS Jan NED SEG RACING SEG RACING Verlenging 12-01
TIVANI German Nicolas ARG UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 TREVIGIANI PHONIX HEMUS 1896 Verlenging 11-18 12-01
CHEYNE Jordan CAN JELLY BELLY P/B MAXXIS ELEVATE - KHS PRO CYCLING Getekend 12-01
SIMPSON George USA - ELEVATE - KHS PRO CYCLING Getekend 12-01
LAW Scott AUS CYLANCE CYCLING ELEVATE - KHS PRO CYCLING Getekend 11-09 12-01
WESTERGAARD Mathias DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM ? Bevestigd 12-01
MYGIND Rasmus DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM ? Bevestigd 12-01
MORKOV Jesper DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 12-01
VINTHER Troels Ronning DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 12-01
SØRENSEN Chris Anker DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-06 12-01
GROSELJ Matic SLO ROG - LJUBLJANA TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Getekend 11-30
VERMEER Tom NED TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
VALVASORI Larry LUX TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
THILL Tom LUX TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
TEASDALE Josh GBR TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
STIJNS Wayne NED TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ? Bevestigd 11-30
RÓZSA Balázs HUN TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
REGUERO CORRAL Gabriel ESP TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ? Bevestigd 11-30
PETELIN Jan LUX TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
LOVASSY Krisztian HUN TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ? Bevestigd 11-30
DONDERS Jelle BEL TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
DIENER Mike LUX TEAM DIFFERDANGE - LOSCH ? Bevestigd 11-30
DA SILVA Tiago LUX TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
CENTRONE Ivan LUX TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
CATANIA Claudio GER TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-30
VERWAEST Kevin BEL TARTELETTO - ISOREX TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Getekend 11-05 11-30
PARDINI Olivier BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Getekend 10-03 11-30
VIEJO REDONDO José Daniel ESP UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ELITE 2 Bevestigd 11-21 11-30
GOMEZ ARCHILA Camilo Andres COL BICICLETAS STRONGMAN EPM Getekend 11-30
SANCHIS CHAFER Anna ESP WIGGLE HIGH5 RETIRED Einde carriere 11-05 11-30
BONSERGENT Maxime FRA - ELITE 2 Bevestigd 09-02 11-30
ZOIDL Riccardo AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Verlenging 11-30
SOBAL Yauheni BLR MINSK CYCLING CLUB MINSK CYCLING CLUB Verlenging 11-30
RUMAC Josip CRO SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT MERIDIANA KAMEN TEAM Getekend 11-29
BAZHKOU Stanislau BLR MINSK CYCLING CLUB MINSK CYCLING CLUB Verlenging 11-29
ASGREEN Kasper DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 11-29
ERIKSSON Jacob SWE - DESTIL CYCLING TEAM Getekend 11-29
HJEMSAETER Olav NOR - TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 11-29
WIGHT Rohan AUS - TIROL CYCLING TEAM Getekend 11-29
BYBEE Evan USA - HOLOWESKO-CITADEL P/B ARAPHAOE RECOURCES Getekend 11-29
BERTIZZOLO Sofia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-29
BEGGIN Sofia ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-29
VIECELI Lara ITA ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 11-29
BASSO Leonardo ITA - TEAM SKY Getekend 11-28 11-29
PUCCIO Salvatore ITA TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 11-29
ROSA Diego ITA TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 06-21 11-29
DOBBS Sam NZL - TIROL CYCLING TEAM Getekend 11-29
CORDEEL Sander BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN EINDE CARRIERE Einde carriere 11-29
BARTA Jan CZE BORA-HANSGROHE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Getekend 09-10 11-28
CLARK Oscar USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR ? Bevestigd 11-28
BRENNAN Mac USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR ? Bevestigd 11-28
UCHA Jacobo ESP W52/FC PORTO ? Bevestigd 11-28
FERREIRA Tiago POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-28
RODRIGUES Joao POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-28
FREITAS Daniel Alexandre POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-28
RHIM Brendan USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 11-28
LEWIS Joseph AUS HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 11-28
KRASILNIKAU Andrei BLR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 11-28
FLAKSIS Andzs LAT HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 11-28
COMPANIONI Ruben CUB HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 11-28
BRYON Miguel USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 11-28
SCHMITT Morgan USA - HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Getekend 11-28
SÁNCHEZ Brayan COL EPM HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Getekend 11-28
LIENHARD Fabian SUI TEAM VORARLBERG HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Getekend 11-27 11-28
KOONTZ Grant USA - HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Getekend 11-28
GOMEZ Bryan COL - HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Getekend 11-28
NIELSEN Nicolai DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Getekend 11-28
NOLAN Liam AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
METCALFE Liam AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
GROUBE Carne NZL - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
EDWARDS Liam AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
BROWN Connor NZL - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
BATT Ethan AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
REYNOLDS Aden AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
LIVINGSTONE Peter AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
EVANS Alex AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
COYLE Jesse AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
BERENDS Ethan AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
WIGGINS Craig AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-28
HJORTH Jonas NOR - INTERPRO CYCLING ACADEMY Getekend 11-28
BARRERA ESPARZA Anet MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-28
STROKAU Vasili BLR - MINSK CYCLING CLUB Getekend 11-28
GRIJALBA PEREZ Fernando ESP KUWAIT - CARTUCHO.ES ELITE 2 Bevestigd 11-15 11-28
WETTERHALL Alexander SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD EINDE CARRIERE Einde carriere 11-28
GRIVKO Andriy UKR ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 11-28
ZAKHAROV Artyom KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 11-28
EDMONDSON Annette AUS WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Einde carriere 09-03 11-28
CURE Amy AUS WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 11-05 11-28
DURBANO Marco ITA ANDRONI GIOCATTOLI ? Bevestigd 11-27
GEßNER Konrad GER RAD-NET ROSE TEAM LEOPARD PRO CYCLING Getekend 10-30 11-27
QUARTERMAN Charlie GBR LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 11-27
BARBIERI Sara ITA GIUSFREDI BIANCHI S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-27
NOMMELA Aksel EST LEOPARD PRO CYCLING BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 11-27
VAN DYCK Wesley BEL - BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 11-27
EIKELAND Ken Levi NOR TEAM FIXIT.NO INTERPRO CYCLING ACADEMY Getekend 08-20 11-27
DER Zsolt HUN TEAM VORARLBERG ? Bevestigd 11-27
ZURITA MARTINEZ Francesc ESP TEAM VORARLBERG ? Bevestigd 11-27
SCHIR Théry SUI TEAM VORARLBERG ? Bevestigd 11-27
KUCHER Michael AUT TEAM VORARLBERG ? Bevestigd 11-27
MEILER Martin GER TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-27
MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-27
JÄGER Patrick AUT TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-27
HAMMERLE Maximilian AUT TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-27
GEISMAYR Daniel AUT TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-27
BOSCH Manuel AUT TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-27
LYONS Agnus AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-27
LOOIJ André NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 10-04 11-27
KERGOZOU Nick NZL - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-27
CARMAN Ben AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-27
NEWBERY Dylan AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-27
MURTAGH Conner AUS - MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-27
DONOHOE Alistair AUS ATTAQUE TEAM GUSTO MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-27
EVANS Brad NZL DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM MOBIUS - BRIDGELANE (NEW CT) Getekend 11-06 11-27
ROJO Marcos ESP BURGOS BH EINDE CARRIERE Einde carriere 10-14 11-26
EVERS Craig AUS 7 ELEVEN ROADBIKE PHILIPPINES EINDE CARRIERE Einde carriere 11-26
MARTINS SANDOVAL Uri MEX AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST EINDE CARRIERE Einde carriere 11-26
BYRIEL IVERSEN Rasmus DEN TEAM GIANT - CASTELLI ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-25
LEVASSEUR Jordan FRA ARMÉE DE TERRE ELITE 2 Bevestigd 11-17 11-25
SOSA Mario ARG LOS CASCOS ESCO - AGROPLAN ? Bevestigd 11-25
SIGURA César ARG LOS CASCOS ESCO - AGROPLAN ? Bevestigd 11-25
GADAY OROZCO Lucas Manuel ARG LOS CASCOS ESCO - AGROPLAN ? Bevestigd 11-25
GADAY OROZCO Julian Paulo ARG LOS CASCOS ESCO - AGROPLAN ? Bevestigd 11-25
ESPINDOLA Santiago Alejandro ARG LOS CASCOS ESCO - AGROPLAN ? Bevestigd 11-25
BOLDU Juan Martin ARG LOS CASCOS ESCO - AGROPLAN ? Bevestigd 11-25
AZZEM Omar Salis ARG LOS CASCOS ESCO - AGROPLAN ? Bevestigd 11-25
AGUIRRE Juan Manuel ARG LOS CASCOS ESCO - AGROPLAN ? Bevestigd 11-25
ULLOA RODRIGUEZ Wilmer COL ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
TURANO Raul ARG ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
TRILLINI Sebastian Martin Junior ARG ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
MONTES Miguel Angel ARG ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
MELIVILO Juan Javier ARG ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
MANSUR Alexis Said ARG ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
HERNÁNDEZ Martín ARG ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
GOZÁLBEZ NADAL Iñaki EUS ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
GONZALEZ Sergio ARG ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
FERREIRA SANTOS GUIMARÃES Alessandro BRA ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
DA MATTA Antonio BRA ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
ALCACER Tomas ARG ITALOMAT - DOGO ? Bevestigd 11-25
BRAYAN-LUND Thomas DEN - TARTELETTO - ISOREX Getekend 11-25
RAJCHART Jan CZE - ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Getekend 11-25
SIMPSON Annabel GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-25
PAYTON Hannah GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-25
VILLEGAS CARDONA Juan Pablo COL MANZANA POSTOBON TEAM MANZANA POSTOBON TEAM Verlenging 11-25
ORJUELA Fernando COL MANZANA POSTOBON TEAM MANZANA POSTOBON TEAM Verlenging 11-25
ZAHÁLKA Matej CZE SKC TUFO PROSTEJOV ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Getekend 11-25
OTRUBA Jakub CZE SKC TUFO PROSTEJOV ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Getekend 11-25
SORM Jiri CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-25
CAMRDA Pavel CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-25
HUNAL Martin CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-25
POLNICKY Jiri CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Verlenging 11-25
KUKRLE Michael CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Verlenging 11-25
KANKOVSKY Alois CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Verlenging 11-25
HACECKY Vojtech CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Verlenging 11-25
CERNY Josef CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Verlenging 11-25
BUCHACEK Tomas CZE ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Verlenging 11-25
BOWDEN Scott AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Verlenging 11-24
BREGNHØJ Mathias DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 11-24
WÜRTZ SCHMIDT Kasper DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 11-24
RUCIGAJ Ziga SLO ROG - LJUBLJANA TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Verlenging 11-24
POGACAR Tadej SLO ROG - LJUBLJANA TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Verlenging 11-24
PENKO Izidor SLO ROG - LJUBLJANA TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Verlenging 11-24
JERMAN Ziga SLO ROG - LJUBLJANA TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Verlenging 11-24
HAILE Yonathan ERI START VAXES - CYCLING TEAM START VAXES - CYCLING TEAM Verlenging 11-23 11-24
AFEWERKI Elias ERI START VAXES - CYCLING TEAM START VAXES - CYCLING TEAM Verlenging 11-23 11-24
HENNESSEY Jacob GBR - MITCHELTON SCOTT Getekend 11-24
DAVIDS Brendon RSA - BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Getekend 11-24
WARD Tristan AUS - BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Getekend 11-24
PAGNAER Arthur BEL - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 11-24
NIKOLOV Konstantin BUL - TREVIGIANI PHONIX HEMUS 1896 Getekend 11-24
BECHKOV Aleks BUL - TREVIGIANI PHONIX HEMUS 1896 Getekend 11-24
JONES Ollie NZL - DIMENSION DATA FOR QHUBEKA Getekend 11-24
FORD Martin GBR - JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-24
TZORTZAKIS Polychronis GRE RTS-MONTON RACING TEAM TARTELETTO - ISOREX Getekend 11-24
PALINI Andrea ITA ANDRONI GIOCATTOLI ? Bevestigd 11-24
BISOLTI Alessandro ITA NIPPO - VINI FANTINI ANDRONI GIOCATTOLI Bevestigd 11-23 11-24
MARTINEZ Yannick FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 11-08 11-24
PREVILEY Caterin Elisabeth ARG WEBER SHIMANO LADIES POWER PREGNANT Bevestigd 11-24
VAN AKEN Matthias BEL START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
SIVORI Ariel ARG START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
RAY Alexander NZL START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
QUICIBAL Daniel GUA START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
NAVARRO Bernardo Leon BOL START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
MOJICA José CUB START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
MÁRQUEZ MÁRQUEZ Mandel Arnold CHI START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
MANSILLA ALMONACID Cristopher CHI START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
DE VOS Gert-Jan BEL START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
CORELLA Rene MEX START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
AGUIRRE Ulises BOL START VAXES - CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-23
RUSCETTA Andrea ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
ROTONDI Matteo ITA GM EUROPA OVINI ELITE 2 Bevestigd 11-21 11-23
PARRINELLO Antonio Casimir ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
MAUTI Rossano ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
IAFRATI Mirko ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
GUGLIELMETTI Diego ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
GABRIELE Francesco ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
DI SANTE Antonio ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
DI FEDERICO Andrea ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
CARDARILLI Piergiorgio ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
CANEPA Leonardo ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
CANEPA Francesco ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
BROGI Adriano ITA GM EUROPA OVINI ? Bevestigd 11-23
STACCHIOTTI Riccardo ITA NIPPO - VINI FANTINI ? Bevestigd 11-23
MARINI Nicolas ITA NIPPO - VINI FANTINI ? Bevestigd 11-23
KUBOKI Kazushige JPN NIPPO - VINI FANTINI ? Bevestigd 11-23
DE NEGRI Pier Paolo ITA NIPPO - VINI FANTINI ? Bevestigd 11-23
BERLATO Giacomo ITA NIPPO - VINI FANTINI ? Bevestigd 11-23
WOHLER Alex AUS NSW INSTITUTE OF SPORT ? Bevestigd 11-23
TAYLOR Joshua AUS NSW INSTITUTE OF SPORT ? Bevestigd 11-23
SMYTH Alexander AUS NSW INSTITUTE OF SPORT ? Bevestigd 11-23
SHAW Stuart AUS NSW INSTITUTE OF SPORT ? Bevestigd 11-23
MAGENNIS Liam AUS NSW INSTITUTE OF SPORT ? Bevestigd 11-23
KAUFFMANN Jacob AUS NSW INSTITUTE OF SPORT ? Bevestigd 11-23
TOOVEY Ayden AUS - BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Getekend 11-23
SUNDERLAND Dylan AUS NSW INSTITUTE OF SPORT BENNELONG SWISSWELLNESS CYCLING TEAM Getekend 11-23
STENUIT Robin BEL WANTY – GROUPE GOBERT NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 10-05 11-23
REGUIGUI Youcef ALG DIMENSION DATA NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 11-19 11-23
MANSOURI Islam ALG - NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 11-20 11-23
KARRAR Ayoub ALG - NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 11-20 11-23
BOUZIDI Mohamed ALG - NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 11-20 11-23
BILLE Gaetan BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 09-26 11-23
MANSOURI Hamza ALG - NATURA4EVER - SOVAC (NEW CT) Getekend 11-20 11-23
POTOCKI Viktor CRO - TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Getekend 11-23
DEBEVEC Blaz SLO - TEAM LJUBLJANA GUSTO XAURUM Getekend 11-23
KLISURIC Stevan SRB - JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-23
BAKKER Manon NED - EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 11-23
GEPPI Leonora ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-23
JOVANOVIC Stefan SRB DARE VIATOR PARTIZAN JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
TIGRINE Mehdi ALG MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
GALOVIC Andrej SRB DARE VIATOR PARTIZAN JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
BEGANOVIC Ernad SRB DARE VIATOR PARTIZAN JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
ROMAN Aleksandar SRB DARE VIATOR PARTIZAN JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
ILIC Ognjen SRB DARE VIATOR PARTIZAN JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
SCHILS Dominic GBR - JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
KEUSER Andreas GER KUWAIT - CARTUCHO.ES JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
JOVANOVIC Nebojsa SRB DARE VIATOR PARTIZAN JAVA-PARTIZAN PRO CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-22
UMHALLER Andreas AUT AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04 11-22
SPENGLER Mario SUI - LEOPARD PRO CYCLING Getekend 11-22
ALMEIDA João POR UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 AXEON - HAGENS BERMAN Getekend 11-15 11-22
SALVADOR Enrico ITA TIROL CYCLING TEAM BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 11-22
ROCHAS Rémy FRA - ELITE 2 Bevestigd 11-22
NIKA Iltjan ALB - AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Getekend 11-22
BADILATTI Matteo SUI - TEAM VORARLBERG Getekend 11-22
GIOUX Romain FRA TEAM NOVO NORDISK TEAM NOVO NORDISK Verlenging 11-22
ZACCANTI Filippo ITA - NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 11-22
PONZI Simone ITA CCC SPRANDI POLKOWICE NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 10-18 11-22
JENNER Samuel AUS MITCHELTON SCOTT MITCHELTON SCOTT Verlenging 11-22
SWEENY Harrison AUS MITCHELTON SCOTT MITCHELTON SCOTT Verlenging 11-22
CALLEEUW Joeri BEL ROUBAIX - LILLE METROPOLE ELITE 2 Bevestigd 11-03 11-22
BURKE Jack CAN AEVOLO JELLY BELLY P/B MAXXIS Getekend 11-01 11-22
ALLAR Erica USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
BERGEN Sara CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
BEVERIDGE Allison CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
CATLIN Kelly USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
BENNER Amy USA RALLY CYCLING ??? Bevestigd 11-22
HEATH Megan USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
LAROCHE Caitlin USA RALLY CYCLING ??? Bevestigd 11-22
LAY Kristi CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
MAINE Katherine CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
POIDEVIN Sara CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
VOLK Monica GER RALLY CYCLING ??? Bevestigd 11-22
WHITE Emma USA RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 11-22
LOPEZ Róbinson COL - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Gecanceled 10-08 11-21
TOTÒ Paolo ITA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Verlenging 11-21
SCARTEZZINI Michele ITA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Verlenging 11-21
SALVIETTI Niccolò ITA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Verlenging 11-21
GAZZARA Michele ITA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Verlenging 11-21
GAFFURINI Nicola ITA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Verlenging 11-21
CAMPISTROUS Romain FRA ARMÉE DE TERRE ELITE 2 Bevestigd 11-17 11-21
LAAS Martin EST DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM TEAM ILLUMINATE Bevestigd 10-31 11-21
ERAUD Séverine FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 09-13 11-21
VEGA MERODIO Sergio ESP UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ? Bevestigd 11-21
RUSENOV Vladimir BUL UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ? Bevestigd 11-21
MUÑOZ Matias CHI UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ? Bevestigd 11-21
MITEV Kristiyan BUL UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ? Bevestigd 11-21
DAVILA CESPEDES Donovan Alonso CRC UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ? Bevestigd 11-21
CENGHIALTA Riccardo ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ? Bevestigd 11-21
CACCIOTTI Andrea ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ? Bevestigd 11-21
ANDREEV Yordan BUL UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 ? Bevestigd 11-21
KOLEV Teodor BUL UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 11-21
CHOLAKOV Stanimir BUL UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 11-21
JÖRGENSEN Jonas Aaen DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-21
KERKHOF Tim NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM DESTIL CYCLING TEAM Verlenging 11-21
BRUSSELMAN Twan NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM DESTIL CYCLING TEAM Verlenging 11-21
HUREL Tony FRA DIRECT ENERGIE ELITE 2 Bevestigd 08-01 11-21
VAN MELSEN Kevin BEL WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 11-21
MCNALLY Mark GBR WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 11-21
ANTONINI Simone ITA WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 11-21
CAPECCHI Eros ITA QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 11-21
TETRICK Jennifer USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-21
RYAN Kendall USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-21
PARK Madeleine NZL TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK ??? Bevestigd 11-21
MYERS Lindsay USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK ??? Bevestigd 11-21
FISCHER Heather USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK ??? Bevestigd 11-21
BUSS Kathryn USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-21
BRUDERER COFINO Nicole GUA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-21
WALLE Brianna USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK ??? Bevestigd 11-21
HVIDEBERG Jonas Iversby NOR - UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-26 11-21
MAAS Danny NED - BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 11-20
MENGOULAS Alex NED - BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 11-20
JACKSON Alison CAN BEPINK COGEAS TEAM TIBCO-SVB Getekend 11-20
DREXEL Ingrid MEX TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-20
NAVARRA Junrey A. PHI DIMENSION DATA FOR QHUBEKA ? Bevestigd 11-20
EYOB Metkel ERI DIMENSION DATA FOR QHUBEKA ? Bevestigd 11-20
UCHIMA Kohei JPN NIPPO - VINI FANTINI NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Verlenging 11-20
ITO Masakazu JPN NIPPO - VINI FANTINI NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Verlenging 11-20
NAKANE Hideto JPN NIPPO - VINI FANTINI NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Verlenging 11-20
GARCIA CASTAÑEDA Mateo COL EFAPEL ELITE 2 Bevestigd 11-20
JURADO RODRIGUEZ Marcos ESP BURGOS BH EFAPEL Getekend 10-07 11-20
GARNER Grace GBR WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 11-05 11-20
GARNER Lucy GBR WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 11-05 11-20
CHAVES RUBIO Brayan COL EPM MITCHELTON SCOTT Getekend 11-20
PALUMBO Maria Benedetta ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 11-20
NORDHAUG Lars Petter NOR AQUA BLUE SPORT Retires Einde carriere 11-20
FROMETA LEONARD Sofia Nilda ITA - ALÉ CIPOLLINI Getekend 11-20
COOLS Michael BEL TARTELETTO - ISOREX T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 11-05 11-19
VERGARA CARO Jaime COL NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 09-27 11-19
VAUBOURZEIX Thomas FRA NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
VAN AERT Bernard INA NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
SUTER Joel SUI NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
PULIDORI Jérôme FRA NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
NOWICKI Kacper POL NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
MAS NICOLAU Gaspar ESP NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 09-24 11-19
MACANALLY Ryan AUS NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
JOLIDON Cedric SUI NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
GREENE Edward RSA NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
DESTRIBOIS PHOUNSAVATH Alex Ariya LAO NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
DASHTI Ali KUW NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
ALSAFFAR Hussain KUW NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
AL JERAIWI Ibrahim KUW NICE CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-19
MONCORGE Pierre FRA CYCLESPORT.SE - MEMIL PRO CYCLING MEMIL CYCLING Verlenging 11-19
RUSNAC Maxim MDA TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Verlenging 11-19
PERSICO Silvia ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 11-18
VEKEMANS Anisha BEL ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
TUSLAITE Daiva LTU ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
STEFANI Martina ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
BASTIANELLI Marta ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 09-03 11-18
KASPER Romy GER ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
THALMANN Roland SUI ROTH - AKROS TEAM VORARLBERG Getekend 10-30 11-18
VOROBYEV Anton RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
TSATEVITCH Alexey RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
SVESHNIKOV Kirill RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
SOLOMENNIKOV Andrey RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
OVECHKIN Artem RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
NIKOLAEV Sergey RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
ERSHOV Artur RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 11-18
KURIANOV Stepan RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 11-18
FIRSANOV Serguei RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 11-18
SHALUNOV Evgeny RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 11-18
VLASOV Aleksander RUS - GAZPROM - RUSVELO Getekend 11-18
KNOLLE Jon GER - TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Getekend 11-18
MÜNSTERMANN Per GER - TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Getekend 11-18
HODAPP Johannes GER - TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Getekend 11-18
GIESSELMANN Michel GER - TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Getekend 11-18
TREVISI Anna ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
STAVRAKAKIS Georgios GRE - SEG RACINNG Getekend 11-18
PALADIN Soraya ITA ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 11-18
BLUMMEL Robin NED - DESTIL CYCLING TEAM Getekend 11-18
VAN WIJK Oscar NED - DESTIL CYCLING TEAM Getekend 11-18
HEIDERSCHEID Colin LUX - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-18
CASASOLA Sara ITA - SERVETTO GIUSTA Getekend 11-18
KONGSTAD Tobias Mørch DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-18
TRONET Steven FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
SIREAU Kevin FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
ROSTOLLAN Thomas FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
RAIBAUD Jimmy FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
LE ROUX Romain KOR ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
KNEISKY Morgan FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
FERASSE Thibault FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
ALAPHILIPPE Bryan FRA ARMÉE DE TERRE ? Bevestigd 11-17
MENUT David FRA HP BTP - AUBER 93 ? Bevestigd 09-24 11-17
BEARD Cameron USA CCB VELOTOOLER DESTIL CYCLING TEAM Getekend 11-17
RODRIGUEZ VICTORIA Jose Alfredo MEX ELEVATE - KHS PRO CYCLING ELEVATE - KHS PRO CYCLING Verlenging 11-17
PICCOLI James CAN ELEVATE - KHS PRO CYCLING ELEVATE - KHS PRO CYCLING Verlenging 11-17
VALENTE Jennifer USA SHO-AIR TWENTY20 SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Verlenging 11-17
FREIBERGER Markus AUT TIROL CYCLING TEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Getekend 11-17
HRINKOW Dominik AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
EICHINGER Daniel AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
FRIEDL Nils AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
GRAF Andreas AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
HOFER Andreas AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-17
SCHUNK Conor USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
MENDEZ Gabriel USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
COLBORNE Henrietta GBR SWABOLadies.nl BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-15 11-17
CHRISTMAS Dani GBR - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-17
YOSHIDA Hayato JPN MATRIX POWERTAG NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 11-17
CARDIS Romain FRA DIRECT ENERGIE DIRECT ENERGIE Verlenging 11-17
HUMPHREYS Thomas USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
SANDOVAL Jonathan MEX - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
MCCORMACK Brendan USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
GORAL Wyatt USA - TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Getekend 11-17
WILLSEY Cooper USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
SMALL Cory USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
SITLER Jacob USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
ROSENHOLTZ Sam USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
PETROV Spencer USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
MORSE Nathaniel USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
MITCHELL Tim USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
MEAD VAN COURT Jonah USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
HARRIS John USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
GRANIGAN Noah USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
DICKEY Ansel USA CCB VELOTOOLER ? Bevestigd 11-17
COLLINS Patrick USA CCB VELOTOOLER TEAM CCB FOUNDATION-SICLERI Verlenging 11-17
GRANT Emma GBR COLAVITA/BIANCHI TEAM TIBCO-SVB Getekend 09-18 11-16
FICARA Pierpaolo ITA AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Verlenging 11-16
ALONSO DOMINGUEZ Sandra ESP - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-04 11-15
MARTINEZ BONAFE Cristina ESP LOINTEK TEAM BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 10-02 11-15
LOSADA ALGUACIL Alberto ESP TEAM KATUSHA-ALPECIN EINDE CARRIERE Einde carriere 09-25 11-15
MORENO Adria ESP TEAM RALEIGH GAC ELITE 2 Bevestigd 11-15
MARTURANO Greta ITA - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-15
CARVALHO Antonio POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-15
RODRIGUEZ AGUILAR Jose Luis CHI - SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN Getekend 11-15
BARRIENTOS Julian ARG EQUIPO BOLIVIA SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN Getekend 11-15
OGUZHAN Tiryaki TUR - TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
SAHIN ICEN Izzet TUR - TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
ORENCIK Ahmet TUR - TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
PAGE Dylan SUI CAJA RURAL-SEGUROS RGA ? Bevestigd 11-15
BUTLER Chris USA CAJA RURAL-SEGUROS RGA ? Bevestigd 11-15
ACAR Fethi TUR - TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
RAILEANU Cristian MDA TEAM DIFFERDANGE - LOSCH TORKU SEKERSPOR Getekend 11-15
SAMLI Feritcan TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
OZGUR Batuhan TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
DILEK Halil Ibrahim TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
BALYKIN Ivan RUS TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
BALKAN Serkan TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
BAKIRCI Nazim TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
ATALAY Muhammet TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
AKDÝLEK Ahmet TUR TORKU SEKERSPOR TORKU SEKERSPOR Verlenging 11-15
SAYAR Mustafa TUR TORKU SEKERSPOR ? Bevestigd 11-15
TAEBLING Paul GER - LKT TEAM BRANDENBURG Getekend 11-15
FONTE César POR LA / METALUSA BLACKJACK W52/FC PORTO Getekend 11-15
NAPOLITANO Danilo ITA WANTY – GROUPE GOBERT EINDE CARRIERE Bevestigd 11-15
APPELT Leo GER - LKT TEAM BRANDENBURG Getekend 11-15
BOKELOH Jonas GER AN POST CHAINREACTION LKT TEAM BRANDENBURG Getekend 10-30 11-15
DIETEREN Jan GER LEOPARD PRO CYCLING LKT TEAM BRANDENBURG Getekend 11-15
MALCHAREK Moritz GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 11-15
KOCH Christian GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 11-15
BANUSCH Richard GER LKT TEAM BRANDENBURG LKT TEAM BRANDENBURG Verlenging 11-15
WOTSCHKE Sebastian GER LKT TEAM BRANDENBURG EINDE CARRIERE Bevestigd 11-15
SOBALLA Carl GER LKT TEAM BRANDENBURG EINDE CARRIERE Einde carriere 11-15
NEVES FERNANDES José POR - W52/FC PORTO Getekend 11-14
BOEM Nicola ITA BARDIANI CSF Gecanceled 11-14
BOEM Nicola ITA BARDIANI CSF ? Bevestigd 11-14
TONELLI Alessandro ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
STERBINI Simone ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
ROTA Lorenzo ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
BRESCIANI Michael ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
BARBIN Enrico ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
PACINOTTI Niccolo ITA BARDIANI CSF ? Bevestigd 11-14
ANDREETTA Simone ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 11-14
KING Benjamin USA DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 11-14
TIETEMA Bas NED AN POST CHAINREACTION BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 10-30 11-14
LIVYNS Arjen BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 08-02 11-14
HAVIK Piotr NED TEAM KATUSHA-ALPECIN BEAT CYCLING (NEW CT) Getekend 11-14
MACHADO SILVA Gabriel BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 11-14
BONDARENKO-EDWARDS Sacha AUS - DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Getekend 11-14
BURT Paddy AUS - DRAPAC PAT'S VEG HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM Getekend 11-14
LANE Patrick AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS ELITE 2 Bevestigd 11-13
RABITSCH Stefan AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Verlenging 11-13
MALSEED Shannon AUS Holden TEAM TIBCO-SVB Getekend 10-26 11-13
XHULIANO Kamberaj ALB - ELITE 2 Bevestigd 11-04 11-13
MOL Wesley NED - ELITE 2 Bevestigd 10-05 11-13
LEWIS Adam GBR - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 11-13
ALBRECHT Lex CAN TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK TEAM TIBCO-SVB Verlenging 11-13
VERSTICHELEN Femke BEL BIZKAIA - DURANGO SERVETTO GIUSTA Getekend 11-13
MOTTRAM Steph GBR NCC Group-Kuota-Torelli NCC Group-Kuota-Torelli Verlenging 11-13
VERSTICHELEN Femke BEL BIZKAIA - DURANGO SERVETTO GIUSTA Getekend 11-13
CLAUSEN Patrick DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-13
MOREIRA Mauricio URU - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 11-13
AFFINI Edoardo ITA SEG RACING SEG RACING Verlenging 11-12
LENDERINK Peter NED SEG RACING SEG RACING Verlenging 11-12
BOL Cees NED SEG RACING SEG RACING Verlenging 11-12
GEBREIGZABHIER Amanuel ERI DIMENSION DATA DIMENSION DATA Getekend 11-11 11-12
PAUWELS Serge BEL DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 11-12
BECKER Charlotte GER HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 09-03 11-12
FRAPPORTI Simona ITA HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
GASKJENN Ingvild NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
THORSEN Thea NOR HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Verlenging 11-12
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane EUS ALE CIPOLLINI ALÉ CIPOLLINI Verlenging 09-11 11-12
ADAMS Joeri BEL - EINDE CARRIERE Einde carriere 11-12
KAISE Julien BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 11-12
DUARTE AREVALO Fabio Andres COL EPM MANZANA POSTOBON TEAM Bevestigd 10-23 11-12
SAJNOK Szymon POL ATTAQUE TEAM GUSTO CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 11-12
INKELAAR Kevin NED - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 11-12
PENA Wilson Steven COL - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 11-12
NEWSOM Emily USA - TEAM TIBCO-SVB Getekend 11-11
FORTIN Filippo ITA TIROL CYCLING TEAM TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Getekend 11-03 11-11
MORENO FERNANDEZ Daniel ESP MOVISTAR TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Getekend 10-06 11-11
SCHINNAGEL Johannes GER TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TIROL CYCLING TEAM Getekend 11-11
CARSTENSEN Lucas GER - BIKE AID Getekend 11-11
BROCKHOFF Jan GER LEOPARD PRO CYCLING LEOPARD PRO CYCLING Verlenging 11-11
BOSMAN Patrick AUT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Verlenging 11-11
DE VILLE Jelle BEL - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Bevestigd 11-11
HABTOM Awet ERI - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 11-11
LANDER Sebastian DEN GM EUROPA OVINI RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 11-11
KLEIN JENSEN Jeppe DEN - BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 11-11
MARTINEZ Sergio Andres COL - GW SHIMANO Getekend 11-11
PLICHTA Anna POL WM3 ENERGIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 10-11 11-11
GUDERZO Tatiana ITA LENSWORLD - KUOTA HITEC PRODUCTS Bevestigd 10-27 11-11
COBB Alice GBR LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM TEAM TIBCO-SVB Getekend 11-10
OSORIO Alejandro COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
REYES ORTEGA Yeison COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
TALERO Cristian COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
CARDONA GARCIA Wilson Steven COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
RAMIREZ BOTERO Carlos COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
PARRA BUSTAMENTE Heiner Rodrigo COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
TAMAYO SAAVEDRA Christian Leandro COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
OSPINA Jhonatan COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
RENDON JAIMES Juan Pablo COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
SERPA PEREZ Jose Rodolfo COL - GW SHIMANO Getekend 11-10
PEDRAZA MORALES Walter Fernando COL - GW SHIMANO Verlenging 11-10
BANASZEK Adrian POL KOLSS-BDC TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Getekend 11-10
CHACÓN GARCIA Lilibeth VEN - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-10
ROEINAAS Fridtjof NOR TEAM SPAREBANKEN SOR JOKER ICOPAL Getekend 09-01 11-10
DURRELL Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 11-10
ROCHA Filipe POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 11-10
HARRIS-BRAMMEIER Nikki GBR BOELS DOLMANS CYCLING TEAM BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Gecanceled 10-19 11-10
CARVALHO André POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Getekend 11-10
FERNANDES Venceslau POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
LOURENCO Rafael POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
GONÇALVES Gaspar POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
MARTINGIL César POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
CRISPIM André POR - LIBERTY SEGUROS - CARGLASS (NEW CT) Verlenging 11-10
WINTER Laurin GER TEAM HEIZOMAT TEAM DIFFERDANGE - LOSCH Getekend 11-10
EIBEGGER Markus AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Verlenging 11-10
WILLIAMS Samuel GBR ONE PRO CYCLING ? Bevestigd 11-10
VON HOFF Steele AUS ONE PRO CYCLING ? Bevestigd 11-10
HARPER William GBR ONE PRO CYCLING ? Bevestigd 11-10
HARPER George GBR ONE PRO CYCLING ? Bevestigd 11-10
ORAM James NZL ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
WILLIAMS Peter GBR ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
PASQUALON Andrea ITA WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 11-10
FREIENSTEIN Raffael GER TEAM LOTTO - KERN HAUS EINDE CARRIERE Einde carriere 11-10
BAYLIS Thomas GBR ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
MCCORMICK Hayden NZL ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
DOMAGALSKI Karol POL ONE PRO CYCLING ONE PRO CYCLING Verlenging 11-10
LATHAM Christopher GBR TEAM WIGGINS ONE PRO CYCLING Getekend 09-20 11-10
SCOTT Jacob GBR AN POST CHAINREACTION ONE PRO CYCLING Getekend 10-30 11-10
TRACZ Szymon POL WIBATECH 7R FUJI ONE PRO CYCLING Getekend 11-10
KELLY Jake GBR TEAM WIGGINS ONE PRO CYCLING Getekend 11-10
LIEPINS Emils LAT DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM ONE PRO CYCLING Getekend 11-08 11-10
IRIARTE LASA Ane EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-10
DUVAL Julien FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 11-01 11-09
COZZARI Martina ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 11-09
ARREOLA Sofia MEX SHO-AIR TWENTY20 SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
SALAZAR Yareli MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
RAMIREZ Andrea MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
BALSAMO Elisa ITA VALCAR PBM VALCAR PBM Verlenging 09-22 11-09
CASAS BONILLA Ana Teresia MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
COVARRUBIAS Cinthya MEX - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
VARGAS Maria CRC - SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
MUNOZ GRANDON Paola CHI BIZKAIA - DURANGO SWAPIT AGOLICO Getekend 11-09
OTTEMA Rick NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 11-09
HOOGHIEMSTER René NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 11-09
CALDEIRA Samuel José Rodrigues POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-09
MESTRE Ricardo POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-09
EBSEN John DEN INFINITE AIS CYCLING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 11-09
SCHULTZ Jesper DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM VIRTU CYCLING Getekend 11-04 11-09
ANDREASEN Jesper Juul DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 11-09
MEZGEC Luka SLO ORICA - SCOTT MITCHELTON - SCOTT (Ladies) Verlenging 11-09
POWER Robert AUS ORICA - SCOTT MITCHELTON - SCOTT (Ladies) Verlenging 11-09
GARDACHAL BOZAL Miriam EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-09
GOROSTIZA ULLOA Aroa EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 11-07 11-09
EDMONDSON Alexander AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 11-09
CHEUNG King Lok HKG ORICA - SCOTT ? Bevestigd 11-09
WILLIAMS Justin USA CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
SNIPE GROVE Samuel Hunter USA CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
MENZIES Karl AUS CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
LEWIS Bryan USA CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
GARIBAY CONTRERAS Orlando Trinidad MEX CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
DIAZ CORRALES Andrès Miguel COL CYLANCE CYCLING ? Bevestigd 11-09
ANDERSON Ryan CAN DIRECT ENERGIE RALLY CYCLING Getekend 09-03 11-09
TOREKHANOV Miras KAZ KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
ZHANG Shi Jin CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
YUAN Shang Guo CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
YANG Siyu CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
WANG Xin CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
USMANOV Islam KAZ KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
OKISHEV Viktor KAZ KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
LIU Xin Yang CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
LIANG Guo Hui CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
HUANG En CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
HOU Wei Jie CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
DOMINGUEZ BARRAGAN Daniel ESP KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
CAI Weipeng CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
BIEKEN Nazaerbieke CHN KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
AYAZBAYEV Maxat KAZ KEYI LOOK CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-09
COOLS Alexander BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
RUYTERS Brecht BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
REYNAERTS Wim BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
JANSSENS Jimmy BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
DIELEMAN Michiel BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
DE PAEPE Johannes BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
DE BOCK Stijn BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
COENEN Dennis BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
COBBAERT Robby BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 11-09
PUJOL MUNOZ Oscar ESP TEAM UKYO TEAM UKYO Verlenging 11-09
ROBINSON Thomas AUS NSW INSTITUTE OF SPORT BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 11-09
NOBLE Jonathan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18 11-09
CADEDDU Claudia ITA - AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Getekend 11-09
STEIGENGA Nicole NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 09-29 11-08
CONFALONIERI Maria Giulia ITA LENSWORLD - KUOTA TEAM VALCAR PBM Getekend 10-07 11-08
DI GREGORIO Rémy FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-28 11-08
NEBEN Amber USA TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
KERWIN Natalie NZL TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
BLOCH Shani ISR TEAM VELOCONCEPT WOMEN ??? Bevestigd 11-08
BROGI Angelica ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
BULLERI Alessia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
DALTON Heidi RSA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
DE RANIERI Lisa ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
LAIZANE Lija LAT AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
LATOZAITE Silvija LTU AROMITALIA VAIANO ??? Bevestigd 11-08
LELEIVYTE Rasa LTU AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
MARCHESINI Giulia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
MATTEOLI Emilia ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
NESTI Nicole ITA AROMITALIA VAIANO AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Verlenging 11-08
TROMP Esra NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-29 11-08
SIGGAARD Søren DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 11-08
SALZMANN Jodok AUT WSA-GREENLIFE WSA-GREENLIFE Verlenging 11-08
FRIESECKE Gian SUI TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-08
VOSEKALNS Andris LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
SOROKIN Dimitriy LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
RUBLEVSKIS Aleksandrs LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
RUBENIS Klavs LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
RIEKSTINS Matiss LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
PRUUS Peeter EST RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
LUKSEVICS Viesturs LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
KANEPEJS Deins LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
KALNINS Marcis LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
GAVARS Eriks Toms LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
BELEVICS Arturs LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
BECIS Armands LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
ALITIS Uldis LAT RIETUMU BANKA - RIGA ? Bevestigd 11-08
LAMB Ross GBR - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Bevestigd 11-08
SHNYRKO Aliaksei BLR - RTS-MONTON RACING TEAM Getekend 11-08
JAKOUBEK Tomas CZE - CK PRIBRAM FANY GASTRO Getekend 11-08
BAKER Georgia AUS ORICA - SCOTT ??? Bevestigd 11-08
SANDNES OLSEN Andreas NOR TEAM COOP-OSTER HUS ? Bevestigd 11-07
BAK KLARIS Magnus DEN TEAM COLOQUICK-CULT BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 11-04 11-07
PORZNER Manuel GER TEAM HEIZOMAT TIROL CYCLING TEAM Getekend 11-07
MODLITBA Vojtech CZE AC SPARTA PRAHA CK PRIBRAM FANY GASTRO Getekend 11-03 11-07
MORTENSEN Martin DEN TEAM COLOQUICK-CULT RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 11-04 11-07
VAN TWISK Abi GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
SHAW Lucy GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
PARKINSON Abby-Mae GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
CHRISTIAN Anna GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
HOLDEN Elizabeth GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
PARK Annasley GBR DROPS CYCLING TEAM DROPS CYCLING TEAM Verlenging 11-07
NORMAN HANSEN Louise DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 11-07
VINHAS Rui POR W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 11-07
MARQUE PORTO Alejandro Manuel ESP SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 11-07
ORTIZ HANO Rosalia ESP - SERVETTO GIUSTA Getekend 11-07
HEIDER Christopher GER - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
GINDHART Florian GER - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
CLAUSS Marc GER - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
KRASNODEBSKI Artur POL VOSTER UNIWHEELS TEAM ? Bevestigd 11-06
NAJS Jakub POL VOSTER UNIWHEELS TEAM ? Bevestigd 11-06
KRAWCZYK Szymon POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 10-09 11-06
CZUBAK Dawid POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 10-09 11-06
NOWACZEK Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
SOBIERAJ Przemyslaw POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
GRABIS Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
PARMA Krzysztof POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
KOMAR Mateusz POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
PODLASKI Michal POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
STACHOWIAK Adam POL VOSTER UNIWHEELS TEAM VOSTER UNIWHEELS TEAM Verlenging 11-06
IDIRIN Irati EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
LEKUONA ETXEBESTE Lierni EUS BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
PEREZ Yessica ESP BIZKAIA - DURANGO BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Verlenging 11-06
CARTER Rebecca GBR TEAM WNT PRO CYCLING RETIRED Einde carriere 10-26 11-06
BUNDGAARD VINKEL Jesper DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 11-06
DJURHUUS Stefan DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-06
THERKILDSEN Marius DEN TEAM GIANT - CASTELLI ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-06
VORRE LOURING Aske DEN TEAM GIANT - CASTELLI ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-06
WOLF Justin GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
VAN PUYVELDE Jan GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
MÜLLER SCIACCA Marco GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
MAMOS Philipp GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
LÖER Lukas GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
LUBBERS Raven GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
KUSTERS Alexander GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
FIEGE Lorenz GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
DOMBROWSKI Frederik GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
DEIKE Robert GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
BRENNER Nico GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
BAUER Dominik GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON TEAM DAUNER D&DQ AKKON Verlenging 11-06
BACKOFEN Moritz GER TEAM DAUNER D&DQ AKKON ? Bevestigd 11-06
THURAU Sven GER - TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
MANDRYSCH John GER LEOPARD PRO CYCLING TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
STRITZINGER Joshua GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
BRAUN Julian GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM DAUNER D&DQ AKKON Getekend 11-06
NOWAK Florian GER - TEAM LOTTO - KERN HAUS Getekend 11-06
TARAGEL Filip SVK - DUKLA BANSKA BYSTRICA Onderhandeling 11-04 11-06
VAN DER MEULEN Kaat BEL LOTTO SOUDAL LADIES RETIRED Einde carriere 10-02 11-06
KRIGBAUM Mathias DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM VIRTU CYCLING (Ladies) Getekend 11-04 11-06
OLABERRIA ARRUABARRENA Pello EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EINDE CARRIERE Einde carriere 09-27 11-06
MEUCCI Claudia ITA - CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Getekend 11-06
BOSMANS Tom BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE 2 Bevestigd 08-02 11-06
HODGES Kendelle AUS COLAVITA/BIANCHI ELITE Bevestigd 09-18 11-05
STRIZZI Isabella ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
SALTON BASEI Marzia ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
MAGNETTO ALLIETTA Daniela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
DE IULIIS Manuela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
CIPRIANI Carmela ITA CONCERIA ZABRI-FANINI-GUERCIOTTI CONCERIA ZABRI FANINI GUERCIOTTI Verlenging 11-05
BALDUCCI Michela ITA GIUSFREDI BIANCHI AROMITALIA VAIANO FONDRIEST Getekend 11-05
SHEKEL Olga UKR - S.C. MICHELA FANINI Getekend 11-05
KIRALY Monika HUN S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
DALLA VALLE Elisa ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
DAL MAGRO Alessia ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
CEOLONI Anna ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
BALDUCCI Francesca ITA S.C. MICHELA FANINI S.C. MICHELA FANINI Verlenging 11-05
PIETERS Laurent BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
GOEMANS Jonas BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
DEGROOTE Jonas BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
DE TROCH Thomas BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
BOSSUYT Gianni BEL TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 11-05
LEIGH Andrew GBR TARTELETTO - ISOREX TARTELETTO - ISOREX Verlenging 11-05
STEWART Macey AUS - WIGGLE HIGH5 Getekend 11-05
SILVA BRANDÃO Jóni POR SPORTING TAVIRA SPORTING TAVIRA Verlenging 11-04
BESTER Shaun-Nick RSA SPORTING TAVIRA ? Bevestigd 11-04
VARHANOVSKY Jakub SVK - DUKLA BANSKA BYSTRICA Getekend 11-04
MELIS Matus SVK - DUKLA BANSKA BYSTRICA Getekend 11-04
ANDERSSON Andreas SWE - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 11-04
MAES Alexander BEL CIBEL-CEBON TARTELETTO - ISOREX Getekend 10-26 11-04
DE JONGHE Kevin BEL CIBEL-CEBON TARTELETTO - ISOREX Getekend 10-26 11-04
TEUGELS Lennert BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN CIBEL-CEBON Getekend 11-04
VLCAK Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
TYBOR Patrik SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
OROS Samuel SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
MAHDAR Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
HARING Martin SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
FOLTAN Adrian SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
CULLY Jan Andrej SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
BELLAN Juraj SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA DUKLA BANSKA BYSTRICA Verlenging 11-04
CANECKY Marek SVK AMPLATZ - BMC DUKLA BANSKA BYSTRICA Getekend 11-04
MALOVEC Lubos SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ? Bevestigd 11-04
PALCAK Jozef SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ? Bevestigd 11-04
ZIMANY Kristian SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ? Bevestigd 11-04
KOVAC Maros SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA ? Bevestigd 11-04
NOHALES NIETO Edgar ESP 7 ELEVEN ROADBIKE PHILIPPINES NINGXIA SPORTS LOTTERY - LIVALL CYCLING TEAM Getekend 11-04
UMHALLER Thomas AUT AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
PELIKÁN János HUN AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
KUSZTOR Peter HUN AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
KOROSEC Rok SLO AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
GRUBER Julian AUT AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
FIDLER Gerd AUT AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
EDELBAUER Tobias AUT AMPLATZ - BMC ? Bevestigd 11-04
BAJC Andi SLO AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 11-04
CASTELIJNS Twan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO EINDE CARRIERE Einde carriere 09-01 11-04
CERNY Jiri CZE - AC SPARTA PRAHA Getekend 11-04
SYROVÁTKA Matej CZE - AC SPARTA PRAHA Getekend 11-04
KERN Spela SLO BIZKAIA - DURANGO ELITE Bevestigd 11-04
ODGAARD NIELSEN Jesper DEN TEAM COLOQUICK-CULT ? Bevestigd 11-04
EINHAUS Frederik GER TEAM LOTTO - KERN HAUS ELITE 2 Bevestigd 11-04
BLIKRA Erlend NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 11-04
REGE Even NOR TEAM COOP-OSTER HUS ELITE 2 Bevestigd 11-04
HAGEN Carl Fredrik NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 11-03
NILSEN HOEM Bjørn Tore NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 11-03
HOELGAARD Markus NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 11-03
HABTOM TEKLE Awet ERI BIKE AID ? Bevestigd 11-03
MENGIS GHEBREINDRIAS Amanuel ERI BIKE AID ? Bevestigd 11-03
RUGG Timothy USA BIKE AID ? Bevestigd 11-03
BECK Joschka GER BIKE AID ELITE 2 Bevestigd 11-03
VAN ENGELEN Adne NED BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
TESHOME HAGOS Meron ERI BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
SCHNAPKA Matthias GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
SCHAFER Timo GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
KIPROTICH LANGAT Geoffrey KEN BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
LECHNER Patrick GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
KIPKEMBOI Salim KEN BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
KANGANGI Suleiman KEN BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
HOLLER Nikodemus GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
BICHLMANN Daniel GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 11-03
STÖHR Pavel CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO AC SPARTA PRAHA Getekend 11-03
STÖHR Jan CZE CK PRIBRAM FANY GASTRO AC SPARTA PRAHA Getekend 11-03
KALOJIROS Tomas CZE - AC SPARTA PRAHA Getekend 11-03
VOJTECH Jonas CZE AC SPARTA PRAHA ? Bevestigd 11-03
SVATEK Miroslav CZE AC SPARTA PRAHA ? Bevestigd 11-03
SCHÜHLER Tomas CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
SCHURAN Michal CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
RYBA Jan CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
NESVEDA Jiri CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
KRIVAKA Jakub CZE AC SPARTA PRAHA ? Bevestigd 11-03
HOREJSI Josef CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
FIALA Petr CZE AC SPARTA PRAHA AC SPARTA PRAHA Verlenging 11-03
KUEN Maximilian AUT TIROL CYCLING TEAM MY BIKE STEVENS Getekend 11-03
SCHWARZ Lucas AUT TIROL CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-03
FANKHAUSER Clemens AUT TIROL CYCLING TEAM ? Bevestigd 11-03
KRIZEK Matthias AUT TIROL CYCLING TEAM TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS Getekend 11-03
ERRAZKIN PEREZ Xuban EUS RP - BOAVISTA FORTUNEO OSCARO Gecanceled 09-15 11-03
GRIGORIEV Alexander RUS - SPORTING TAVIRA Getekend 11-03
TOFFALI Nicola ITA 0711 / CYCLING SPORTING TAVIRA Getekend 11-03
TRUEBA DIEGO Alvaro ESP EFAPEL SPORTING TAVIRA Getekend 11-03
IDJOUADIENNE Pierre FRA - ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 11-03
LEROUX Samuel FRA - ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 11-03
MAINARD Jérôme FRA ARMÉE DE TERRE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 10-13 11-03
GOUAULT Pierre FRA HP BTP - AUBER 93 ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 09-24 11-03
DERNIES Tom BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 10-03 11-03
BARBIER Pierre FRA - ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 11-03
JOLY Thomas FRA - ROUBAIX - LILLE METROPOLE Getekend 11-03
VERMEULEN Emiel BEL ROUBAIX - LILLE METROPOLE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Verlenging 11-03
SEYNAEVE Lander BEL ROUBAIX - LILLE METROPOLE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Verlenging 11-03
CABOT Jeremy FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Verlenging 11-03
ANTOMARCHI Julien FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE ROUBAIX - LILLE METROPOLE Verlenging 11-03
SIX Franklin BEL AGO - AQUA SERVICE WB-VERANCLASSIC AQUA PROTECT Getekend 10-05 11-03
GUNST Davy NED AN POST CHAINREACTION EINDE CARRIERE Einde carriere 10-30 11-03
MICKEY Abigail USA COLAVITA/BIANCHI RALLY CYCLING Getekend 09-18 11-02
MOAK Summer USA - RALLY CYCLING Getekend 11-02
LETEN Wouter BEL - ELITE 2 Bevestigd 11-02
DIDIER Antoine BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 11-02
DELVAUX Guillaume BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 11-02
LEDANOIS Kevin FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 11-02
LANGBALLE Johan DEN - TEAM VIRTU CYCLING Getekend 11-02
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney COL MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 08-05 11-02
ZIMMERMANN Georg GER TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TIROL CYCLING TEAM Getekend 11-02
SCHELLING Patrick SUI TEAM VORARLBERG TEAM VORARLBERG Verlenging 11-02
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN Getekend 10-02 11-02
RIJKES Sarah AUT LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 11-02
GONZALEZ BLANCO Lucia ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 09-11 11-02
HECHT Gagé USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
VILLALOBOS HERNANDEZ Luis MEX AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
STITES Tyler USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
SALTZMAN Jason USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
HERNANDEZ Michael USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
HAIDET Lance USA AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
GERVAIS Laurent CAN AEVOLO AEVOLO Verlenging 11-01
ETXABE LETURIA Jokin EUS AEVOLO ? Bevestigd 11-01
VINJEBO NYGAARD Emil DEN TEAM GIANT - CASTELLI TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 09-26 11-01
PALM Martin BEL AGO - AQUA SERVICE ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-01
DE WINTER Hugo BEL AGO - AQUA SERVICE ELITE 2 Bevestigd 09-26 11-01
HASLUND Peter DEN - RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 11-01
HANNES Kaat BEL LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
VERSCHELDEN Nathalie BEL LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
SPOOR Winanda NED LENSWORLD - KUOTA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27 11-01
WOMERSLEY Rebecca GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 11-01
ESTEVEZ SALAS Imanol EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EINDE CARRIERE Einde carriere 10-09 11-01
ZURLO Federico ITA UAE - TEAMEMIRATES ? Bevestigd 11-01
TIZZA Marco ITA GM EUROPA OVINI NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 11-01
BÉRARD Julien FRA AG2R LA MONDIALE ? Bevestigd 11-01
CRAVEN Dan NAM ISRAEL CYCLING ACADEMY ? Bevestigd 11-01
GOLDSTEIN Omer ISR - ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 11-01
KRON Andreas Lorentz DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-01
STOKBRO Andreas DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 11-01
GREGAARD WILSLY Jonas DEN RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Verlenging 09-27 11-01
GAUMNITZ - POHL Stephanie GER CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 11-01
D'ANGELO Ugo BEL - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 11-01
BLAIN Alexandre FRA MADISON GENESIS BIKE CHANNEL CANYON Bevestigd 10-30 11-01
DAHLHEIM Andrew USA - HOLOWESKO-CITADEL P/B ARAPHAOE RECOURCES Getekend 10-31
TORRES BARCELO Albert ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
SARABIA DIAZ Ignacio MEX INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
RUBIO Jesús Alberto ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
OBANDO BRENES Gregory CRC INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
NUÑEZ Adrián DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
MILAN JIMENEZ Diego DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
MAZARA Leonardo DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
MARTE Junior Antonio DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
MARQUEZ RAIGON Rafael ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
GUZMAN ROSARIO William de Jesus DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
GARCIA PEÑA Joel Jose DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
CUETO MONTERO Juan José DOM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Verlenging 10-31
AYUSO ERASTUS Bernardo ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
AMORES PALACIOS Julio Alberto ESP INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM ? Bevestigd 10-31
AGUIRRE INFANTE Jose Alfredo MEX CANEL'S - SPECIALIZED INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Getekend 10-31
KISERLOVSKI Robert CRO TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 10-31
BONNAMOUR Franck FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 10-31
BOGDANOVICS Maris LAT RIETUMU BANKA - RIGA AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Getekend 10-31
CARBEL SVENDGAARD Michael DEN TEAM VELOCONCEPT FORTUNEO OSCARO Getekend 10-31
TOUDAL Emil DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 10-31
VEYHE Torkil DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-31
VON FOLSACH Casper DEN TEAM GIANT - CASTELLI TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 09-26 10-31
TALEN Jordi NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
SLOOF Jordi NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
MULHERN Mitchell AUS DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
CORNELISSE Mitchell NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
BAKKER Dennis NED DELTA CYCLING ROTTERDAM ? Bevestigd 10-31
JANSSEN Adriaan NED TEAM LOTTO NL - JUMBO DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 10-31
HONIG Reinier NED TEAM VORARLBERG ? Bevestigd 10-31
IRVINE Martyn IRL AQUA BLUE SPORT EINDE CARRIERE Einde carriere 10-31
MAGNUSSON Kim SWE TEAM TRE BERG - POSTNORD EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 10-31
TAYLOR Carlee AUS ALE CIPOLLINI RETIRED Einde carriere 10-28 10-31
GEORGE Jennifer GBR - ELITE Bevestigd 10-31
MUNDY Isaac GBR - MADISON GENESIS Getekend 10-30
SACHET Iris FRA SAS - MACOGEP ELITE Bevestigd 10-30
ALLIN Pauline FRA SAS - MACOGEP ELITE Bevestigd 10-30
PYM George GBR - MADISON GENESIS Getekend 10-30
VAN DER PLOEG Neil AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS MADISON GENESIS Getekend 10-30
CUMING Michael GBR - MADISON GENESIS Getekend 10-30
ATKINS George GBR BIKE CHANNEL CANYON MADISON GENESIS Getekend 10-30
SWIFT Connor GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
ROWSELL Erick GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
PATON Alex GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 10-30
MCEVOY Jonathan GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
LEWIS Gruffudd GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 10-30
HORTON Tobyn GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
HOLMES Matthew GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
HANDLEY Richard GBR MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
GUNMAN Taylor Karl NZL MADISON GENESIS MADISON GENESIS Verlenging 10-30
EVANS Joe GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 10-30
CRONSHAW Mathew GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 10-30
ADAMIETZ Johannes GER TEAM HEIZOMAT TIROL CYCLING TEAM Getekend 10-30
STEVENS Timothy BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM CIBEL-CEBON Getekend 08-02 10-30
BREYNE Jonathan BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 10-30
SLAGMULDERS Yorick BEL - T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON Getekend 10-30
ARROYO DURAN David ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA EFAPEL Getekend 10-15 10-30
RITTER Martina AUT DROPS CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Getekend 10-29 10-30
GARFOOT Katrin AUS ORICA - SCOTT ELITE Bevestigd 10-30
TEGGART Matthew IRL AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
STEWART Mark GBR AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
MUELA GALVEZ Albert ESP AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
MACKINNON Sean CAN AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
JAMIESON Adam CAN AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
HENNEBRY Connor IRL AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
GOUGH Regan NZL AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
GARDNER Dan GBR AN POST CHAINREACTION ? Bevestigd 10-30
ROHDE Leon Raphael GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB RAD-NET ROSE TEAM Getekend 10-30
STEIMLE Jannik GER TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS TEAM VORARLBERG Getekend 10-30
WESTMATTELMANN Daniel GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM LOTTO - KERN HAUS Verlenging 10-30
PADUN Mark UKR - BAHRAIN - MERIDA Getekend 10-24 10-30
HAUSSLER Heinrich AUS BAHRAIN - MERIDA BAHRAIN - MERIDA Verlenging 10-30
POLS Ruben BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-30 10-30
SCHWEIZER Doris SUI TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-30
MOOLMAN - PASIO Ashleigh RSA CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-30
LODERER Timon GER WSA-GREENLIFE ? Bevestigd 10-30
BISSINGER Florian GER WSA-GREENLIFE ? Bevestigd 10-30
LANG Pirmin SUI ROTH - AKROS ? Bevestigd 10-30
JAUN Lukas SUI ROTH - AKROS ? Bevestigd 10-30
BAILLIFARD Valentin SUI ROTH - AKROS ? Bevestigd 10-30
THÖMEL Tino GER BIKE AID BIKE AID Verlenging 10-30
DE SMET Thibault BEL - TARTELETTO - ISOREX Getekend 10-30
LEONET Naia EUS BIZKAIA - DURANGO RETIRED Einde carriere 10-29
DIAZ Daniel ARG DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM SINDICATO DE EMPLEADOS PUBLICOS DE SAN JUAN Getekend 10-29
AUSTEVOLL Ole Andre NOR TEAM COOP-OSTER HUS EINDE CARRIERE Einde carriere 10-29
LINDAU Philip SWE TEAM COOP-OSTER HUS EINDE CARRIERE Einde carriere 10-29
PIEDRA PEREZ Antonio ESP MANZANA POSTOBON TEAM EINDE CARRIERE Gerucht 10-29
VILELA Ricardo POR MANZANA POSTOBON TEAM MANZANA POSTOBON TEAM Verlenging 10-29
BOL Jetse NED MANZANA POSTOBON TEAM MANZANA POSTOBON TEAM Verlenging 10-29
LEPISTÖ Lotta FIN CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-29
CHAVES Artur POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
TEIXEIRA Pedro POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
SOUSA Jose POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
ROCHA Joao POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
CARVALHO Goncalo POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Verlenging 10-29
MAGELHAES Jorge POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Verlenging 10-29
CORDEIRO Damien FRA - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-29
BALDAUF Sébastian GER TEAM VORARLBERG WSA-GREENLIFE Getekend 10-29
AUER Daniel AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS WSA-GREENLIFE Getekend 10-29
KESSLER Robert William GER LKT TEAM BRANDENBURG TEAM LOTTO - KERN HAUS Getekend 10-29
RAPP Jonas GER TEAM HEIZOMAT HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM Getekend 10-29
CAMPOS Francisco POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Verlenging 10-28
NUNES Hugo POR - MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Verlenging 10-28
BARBIO António POR EFAPEL MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-28
MEIRELES Nuno POR EQUIPO BOLIVIA MIRANDA-MORTAGUA (NEW CT) Getekend 10-28
PEREIRA Florent FRA - ELITE 2 Bevestigd 10-28
CEPEDA CUERVO Wilson Fernando COL - ? Bevestigd 10-28
CASTANEDA ORTEGA Jaime Alberto COL - ? Bevestigd 10-28
RAMIREZ CHACON Brayan Stiven COL MEDELLIN - INDER ? Bevestigd 10-28
ARANGO CARVAJAL Juan Esteban COL MEDELLIN - INDER ? Bevestigd 10-28
SEVILLA RIBERA Oscar ESP MEDELLIN - INDER MEDELLIN - INDER Verlenging 10-28
NICOLAJSEN Eigil DEN - BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 10-28
MADSEN Frederik Rodenberg DEN TEAM GIANT - CASTELLI TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 09-26 10-27
GERARD Arnaud FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 10-27
DENZ Nico GER AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 10-27
ESTRADA CELIS Eduardo COL MEDELLIN - INDER BICICLETAS STRONGMAN Getekend 10-27
HONORÉ Mikkel DEN - TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-27
VAINIONPÄÄ Laura FIN Isorex Cycling Team LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
MURPHY Kyle USA CYLANCE CYCLING RALLY CYCLING Getekend 10-26 10-27
MARECZKO Jakub ITA WILIER-SELLE ITALIA WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA Verlenging 10-27
DEMPSTER Zakkari AUS ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 10-27
VAN WINDEN Dennis NED ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 10-27
BOIVIN Guillaume CAN ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 10-27
ALZINI Martina ITA ALE CIPOLLINI ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 10-27
WHITEHOUSE Daniel NZL TERENGGANU CYCLING TEAM ? Onderhandeling 10-27
STRICKER Anna Zita Maria ITA BTC CITY LJUBLJANA LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
DELBAERE Fien BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LENSWORLD-KUOTA Gecanceled 10-27
ARZUFFI Alice Maria ITA LENSWORLD - KUOTA ??? / STEYLAERTS-BETFIRST (CX-TEAM) Bevestigd 10-27
POLSPOEL Maaike BEL LENSWORLD - KUOTA ??? Bevestigd 10-27
QUIROZ AYALA Oscar Adalberto COL BURGOS BH BICICLETAS STRONGMAN Getekend 10-14 10-27
PRICE-PEJTERSEN Johan DEN - TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 10-27
LARSEN Mathias DEN - TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 10-27
SANTOS Goncalo POR - VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
SAVREEDA Bernardo POR - VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
BRITTON Rob CAN RALLY CYCLING RALLY CYCLING Verlenging 10-26
VERSCHUERE Seppe BEL CIBEL-CEBON ? Bevestigd 10-26
MURPHY John USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 10-26
SANTOS João POR - VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
MATIAS João POR LA / METALUSA BLACKJACK VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
AFONSO Luis POR LA / METALUSA BLACKJACK VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
DE MATOS SANCHO Hugo POR LA / METALUSA BLACKJACK VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
FERREIRA Ricardo POR RP - BOAVISTA VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-22 10-26
COUTINHO Leonel Sousa POR - VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
INSAUSTI IRASTORZA Jon Ander EUS BAHRAIN - MERIDA FUNDACION EUSKADI Getekend 10-07 10-26
LEMOS PINTO Edgar Miguel POR LA / METALUSA BLACKJACK VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
HADDI Soufiane MAR SKYDIVE DUBAI - AL AHLI PRO CYCLING TEAM VITO-FEIRENSE-BLACKJACK (NEW CT) Getekend 10-26
VILLUMSEN Linda Melanie NZL TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-26
WALKER Hannah GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
SHAW Gabriella GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
RIMMINGTON Rebecca GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
KNIGHT Josie IRL TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
KAY Emily GBR TEAM WNT PRO CYCLING ??? Bevestigd 10-26
MAES Elise LUX TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-26
ROE Eileen GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-26
MANCEBO PEREZ Francisco ESP HANGAR 15 BICYCLES INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM Getekend 10-26
BRONZINI Giorgia ITA WIGGLE HIGH5 CYLANCE PRO CYCLING Getekend 09-03 10-26
STEPHENS Lauren USA TEAM TIBCO-SILICON VALLEY BANK CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
SHAPIRA Omer ISR GIUSFREDI BIANCHI CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
BRECK Holly USA SHO-AIR TWENTY20 CYLANCE PRO CYCLING Getekend 10-26
TAGLIAFERRO Marta ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
RATTO Rossella ITA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
DOEBEL-HICKOK Kristabel USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
ANTONNEAU Kaitlin USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM CYLANCE PRO CYCLING Verlenging 10-26
NUMAINVILLE Joëlle CAN CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
TETRICK Alison USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
ZAVETA Erica USA CYLANCE PRO CYCLING TEAM ??? Bevestigd 10-26
MAGNER Tyler USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR RALLY CYCLING Getekend 10-26
MROZEK Marcin POL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 10-25
PATERSKI Maciej POL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 10-25
BROZYNA Piotr POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-25
TACIAK Mateusz POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 09-11 10-25
PLUCINSKI Leszek POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-25
MUNK CHRISTIANSEN Steffen DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 10-25
FONTE César POR LA / METALUSA BLACKJACK W52/FC PORTO Getekend 10-25
CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever ECU BICICLETAS STRONGMAN MEDELLIN - INDER Getekend 10-25
ISLAS LOPEZ Fernando MEX - AEVOLO Getekend 10-25
ALARCON GARCIA Raul ESP W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 09-16 10-25
MEJIAS LEAL Javier ESP TEAM NOVO NORDISK EINDE CARRIERE Einde carriere 10-25
REVARD Thomas USA CCB VELOTOOLER AXEON - HAGENS BERMAN Getekend 10-25
MENDOZA CARDONA Omar Alberto COL EQUIPO BOLIVIA MEDELLIN - INDER Getekend 10-25
YOSHIOKA Naoya JPN NASU BLASEN TEAM UKYO Getekend 10-25
HUCKER Robbie AUS ISOWHEY SPORTS SWISSWELLNESS TEAM UKYO Getekend 10-25
KAMP EGESTED Alexander DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-25
DENNIS Rohan AUS BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 10-25
KÜNG Stefan SUI BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 10-25
VAN GARDEREN Tejay USA BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 10-25
BOHLI Tom SUI BMC RACING TEAM BMC RACING TEAM Verlenging 10-25
GERTS Floris NED BMC RACING TEAM ? Bevestigd 10-25
KREDER Raymond NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ TEAM UKYO Getekend 10-05 10-25
BRESCHEL Matti DEN ASTANA PRO TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 09-04 10-25
EARLE Nathan AUS TEAM UKYO ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 10-24
RIBLON Christophe FRA AG2R LA MONDIALE EINDE CARRIERE Einde carriere 08-15 10-24
HOLLMANN Juri GER - RAD-NET ROSE TEAM Getekend 10-24
BOOTS Kendrick USA - AEVOLO Getekend 10-24
THORVILSON Leah USA CANYON-SRAM RACING CANYON-SRAM RACING Verlenging 10-24
PAULINHO Pedro POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE EFAPEL Getekend 10-24
SLATER Alistair GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
MOULD Jonathan GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
MOSES Thomas GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
MCCARTHY Robert-Jon AUS JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
LAVERACK Edward GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
LAMPIER Steven GBR JLT CONDOR ? Bevestigd 10-24
GULLEN James GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
GIBSON Matthew GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
BRIGGS Graham GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
BRADBURY Edmund GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
BIBBY Ian GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
CLANCY Edward GBR JLT CONDOR JLT CONDOR Verlenging 10-24
RUIZ Joan ESP BURGOS BH ELITE 2 Bevestigd 10-14 10-24
PEDERSEN Nicklas Overgaard DEN TEAM GIANT - CASTELLI BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 09-26 10-24
MADSEN Martin DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 10-24
HULGAARD Morten Alexander DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 10-24
LISSON Christopher DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM BHS - ALMEBORG BORNHOLM Verlenging 10-24
COLEDAN Marco ITA TREK-SEGAFREDO WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA Getekend 10-02 10-24
BOU Joan ESP - NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 10-04 10-24
GROEN Ike NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 10-24
VAN DALEN Jason NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 10-24
BUGTER Luuc NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 10-24
BAX Sjoerd NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 10-24
KOSTER Claudia NED TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-24
PAULINHO Sergio Miguel Moreira POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-22 10-23
TROFIMOV Yury RUS CAJA RURAL-SEGUROS RGA RP - BOAVISTA Getekend 09-16 10-23
CASIMIRO Henrique POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-23
ZABELINSKAYA Olga RUS BEPINK COGEAS ??? Bevestigd 10-23
GRADEK Kamil POL ONE PRO CYCLING CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 10-23
STEWART Thomas GBR ONE PRO CYCLING JLT CONDOR Getekend 10-23
LOWNDES Jason AUS ISRAEL CYCLING ACADEMY JLT CONDOR Getekend 10-23
JENSEN Thomas DEN TEAM GIANT - CASTELLI ELITE 2 Bevestigd 09-26 10-23
TE STROET Rens NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 10-23
EGHOLM Jacob DEN TEAM GIANT - CASTELLI TEAM VIRTU CYCLING Getekend 09-26 10-23
ARANGO CARVAJAL Edwin Leandro COL - EPM Getekend 10-23
WILD Kirsten NED CYLANCE PRO CYCLING TEAM WIGGLE HIGH5 Getekend 09-10 10-23
BELTRAN SUAREZ Eduard Alexander COL INTEJA DOMINICAN CYCLING TEAM EPM Getekend 10-23
CONTRERAS PINZON Rodrigo COL - EPM Getekend 10-23
SÁNCHEZ Daniel ESP RP - BOAVISTA ? Bevestigd 10-22
GUERRERO BONILLA Pablo ESP RP - BOAVISTA ? Bevestigd 10-22
ETXEBARRIA CARRASCO Victor EUS RP - BOAVISTA ? Bevestigd 10-22
RIABCHENKO Tetyana UKR LENSWORLD - KUOTA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-22
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello EUS ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 10-22
MESTRE Daniel POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-22
CASTAÑO MUÑOZ Sebastian Alexander COL EPM ELITE 2 Bevestigd 10-21
STEPHENSON Denzel USA - AEVOLO Getekend 10-21
DEL PINO CORROCHANO Jesus ESP EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-21
DUARTE FERREIRA SILVA Bruno POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-21
KENNEDY Lucy AUS - ORICA - SCOTT Getekend 10-21
DE WITTE Mathias BEL CIBEL-CEBON VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 10-18 10-21
VAN ASBROECK Tom BEL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Verlenging 10-21
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat EUS TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 10-21
SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL ANDRONI GIOCATTOLI ANDRONI GIOCATTOLI Verlenging 10-21
BERNAS Pawel POL DOMIN SPORT CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 09-27 10-21
SALBY Alexander DEN BHS - ALMEBORG BORNHOLM TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 10-21
LYHNE Daniel Bligaard DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-21
VAN LOON Jordy NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM DESTIL CYCLING TEAM Verlenging 10-21
BUNTINX Auxence BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 10-20
MCKEY Nick USA - AEVOLO Getekend 10-20
GOOS Marc NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB EINDE CARRIERE Einde carriere 10-20
HATSUYAMA Sho JPN BRIDGESTONE ANCHOR CYCLING TEAM NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI Getekend 10-20
CHIRICO Luca ITA TORKU SEKERSPOR ANDRONI GIOCATTOLI Getekend 08-07 10-20
GARDNER Dan GBR AN POST CHAINREACTION ELITE 2 Bevestigd 10-20
TU Sergio TPE - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 10-20
ZEPUNTKE Ruben GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB ? Bevestigd 10-20
SALMON Martin GER DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 10-20
MOBACH Jarno NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 10-20
GRESSIER Maxime FRA DEVELOPMENT TEAM SUNWEB ? Bevestigd 10-20
GALL Felix AUT DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 10-20
EEKHOFF Nils NED DEVELOPMENT TEAM SUNWEB DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Verlenging 10-20
CHERHAL Corentin FRA TEAM NOVO NORDISK ELITE 2 Bevestigd 10-20
SILVA Rafael POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 10-20
CAMACHO BERNAL Julio Alexis COL - COLDEPORTES - CLARO Bevestigd 10-20
CHALAPUD GOMEZ Robinson Eduardo COL - MEDELLIN - INDER Bevestigd 10-20
RAYMACKERS Cedric BEL TEAM DIFFERDANGE - LOSCH CIBEL-CEBON Bevestigd 10-20
ZORZI Susanna ITA DROPS CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-20
FOMINYKH Daniil KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 10-20
FRANCZAK Pawel POL TEAM HUROM CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 10-20
PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI WILIER TRIESTINA-SELLE ITALIA Getekend 10-20
TEKLEHAYMANOT Daniel ERI DIMENSION DATA ? Bevestigd 10-20
SAMOILAU Branislau BLR CCC SPRANDI POLKOWICE MINSK CYCLING CLUB Gerucht 09-27 10-20
TORRES AGUDELO Rodolfo Andres COL ANDRONI GIOCATTOLI ANDRONI GIOCATTOLI Verlenging 10-19
GIL Alexander COL - EPM Getekend 10-19
MOBERG JÖRGENSEN Christian DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-19
CRADDOCK Lawson USA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Verlenging 10-19
PEETERS Rob BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 10-19
LOPEZ GARCIA David EUS TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 10-19
FONSECA Armindo FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 10-19
PENTON Sara SWE TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-19
CROOKS Jenelle AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-19
SCHNEIDER Skylar USA - BOELS DOLMANS CYCLING TEAM Getekend 10-19
SIERRA CAÑADILLA Arlenis CUB ASTANA WOMEN'S TEAM ASTANA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-19
SÁEZ BENITO Hector ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 10-09 10-19
PRADES REVERTE Eduard ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 10-04 10-19
SAMITIER Sergio ESP - EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 08-05 10-19
BJERG Mikkel DEN TEAM GIANT - CASTELLI AXEON HAGENS BERMAN Getekend 09-26 10-19
VEREECKEN Nicolas BEL ROUBAIX - LILLE METROPOLE EINDE CARRIERE Einde carriere 10-19
BROWN Nathan USA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Verlenging 10-19
DENNIS Ashley GBR TEAM WIGGINS TEAM WIGGINS Verlenging 10-18
BUSKERMOLEN Jordy NED - MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 10-18
ROSSETTO Stéphane FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 10-18
BARBOSA Marcio POR - LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Getekend 10-18
HOEHN Alex USA ELEVATE - KHS PRO CYCLING AEVOLO Getekend 10-18
HENAO GOMEZ Sebastian COL TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 10-18
MARCHAND Gianni BEL CIBEL-CEBON CIBEL-CEBON Verlenging 10-18
SICOT Marion FRA - LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-18
MASSEY Laura GBR DROPS CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-18
MUSTONEN Sara SWE TEAM VELOCONCEPT WOMEN EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-18
JANS Roy BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT CIBEL-CEBON Getekend 10-03 10-18
DEIGNAN Philip IRL TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 10-18
DE LA FUENTE RASILLA David ESP LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-18
EVANGELISTA André Piedade POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-18
RODRIGUES Rui POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-18
KRAGH ANDERSEN Asbjørn DEN DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM TEAM VIRTU CYCLING Getekend 09-14 10-18
KACZMAREK Jakub POL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Bevestigd 10-18
ELLSAY Gillian CAN COLAVITA/BIANCHI RALLY CYCLING Getekend 09-18 10-18
CESAR VELOSO Gustavo ESP W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 10-17
SÁNCHEZ REBOLLIDO Ángel ESP W52/FC PORTO W52/FC PORTO Verlenging 10-17
HERNÁNDEZ Óscar ESP LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-17
FERNANDES Luis POR SPORTING TAVIRA LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Getekend 10-17
PÉREZ MARTIN Juan Ignacio ESP W52/FC PORTO LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Getekend 10-17
RUTSCH Jonas GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM LOTTO - KERN HAUS Verlenging 10-17
ELLSAY Nigel CAN SILBER PRO CYCLING TEAM RALLY CYCLING Getekend 09-25 10-17
SOLA ARJONA Manuel ESP BURGOS BH RP - BOAVISTA Getekend 10-14 10-17
PELEGRÍ FERRANDIS Óscar ESP - RP - BOAVISTA Getekend 10-17
MENDONÇA Luís POR LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-17
VANDENBROUCKE Saartje BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
VAN HOEK Lotte NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
NORSGAARD JØRGENSEN Mathias DEN TEAM GIANT - CASTELLI RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM Getekend 09-26 10-17
BRUTT Pavel RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 10-17
MINI Emanuel ARG - TEAM NOVO NORDISK Getekend 10-17
VAN BROEKHOVEN Rob NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 10-17
OLDE MEIERINK Lars NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 10-17
SILVA Joaquim POR W52/FC PORTO CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 10-12 10-17
FRANZ Heidi USA - RALLY CYCLING Getekend 10-17
ORSINI Umberto ITA - BARDIANI CSF Getekend 08-27 10-17
BLIKRA Haavard NOR TEAM COOP-OSTER HUS EIINDE CARRIERE Einde carriere 10-17
REIS Daniela POR LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-17
OSBORNE Rose GBR DROPS CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 10-17
DRUYTS Lenny BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 10-17
UITERWIJK WINKEL Meike NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 10-17
ARU Fabio ITA ASTANA PRO TEAM UAE - TEAMEMIRATES Getekend 07-14 10-17
SIMMONDS Hayley GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-17
GRINCZER Natalie GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-17
VALIENTE Eric ESP - RTS-MONTON RACING TEAM Bevestigd 10-16
BLOMME Lorenzo BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 10-16
ANECA Ciske BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 10-16
ALMINDSØ ANDERSEN Rune DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-16
YUSTRE Kristian COL - AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Getekend 10-16
ARCHIBALD Katie GBR TEAM WNT PRO CYCLING WIGGLE HIGH5 Bevestigd 10-16
FLOTTEN Audun Brekke NOR UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM TEAM VIRTU CYCLING Getekend 08-20 10-16
SIGGAARD Christina DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-16
CASENY CATALA Ruben ESP MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT Verlenging 10-16
VAN GLABEKE Shana BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-15
GONZÁLEZ VELASCO Adrián ESP EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS BURGOS BH Bevestigd 09-26 10-14
LINARES Óscar ESP BURGOS BH ? Bevestigd 09-30 10-14
DRUYTS Demmy BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-14
DRUYTS Kelly BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-14
DELCO Lorenzo SUI - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
RASTELLI Luca ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
TAGLIETTI Stefano ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
COLLEONI Kevin ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
PICCOT Michel ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
ORLANDI Federico ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
GOZZI Nicolo ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
COLOMBO Raul ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
BERTOLETTI Stefano ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-14
COLNAGHI Luca ITA - SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Getekend 10-14
BØGH WALLIN Rasmus DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-14
MALATETXEBARRIA Oskar EUS - MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT Getekend 10-13
FERRER Jorge ESP MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT MASSI - KUWAIT CYCLING PROJECT Verlenging 10-13
VIVIANI Attilio ITA - SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Getekend 10-13
PUCCIONI Dario ITA - SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA Getekend 10-13
SKAARSETH Anders NOR JOKER ICOPAL UNO - X HYDROGEN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-15 10-13
HOWES Alex USA CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Verlenging 10-13
VAN DINGENEN Jordi BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE 2 Bevestigd 08-02 10-13
VAN DE KERKHOVE Brent BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM ELITE 2 Bevestigd 08-02 10-13
AMICI Alberto ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
RAVANELLI Simone ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
ZANARDINI Andrea ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
MORO Stefano ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
LOGICA Enrico ITA - BIESSE CARRERA GAVARDO (NEW CT) Getekend 10-13
HUPPERTZ Joshua GER TEAM LOTTO - KERN HAUS TEAM LOTTO - KERN HAUS Verlenging 10-13
KUREK Adrian POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
KOCH Jonas GER CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
STOSZ Patryk POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
MALECKI Kamil POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
PALUTA Michal POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
OWSIAN Lukasz POL CCC SPRANDI POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE Verlenging 10-13
NISHIMURA Hiroki JPN SHIMANO RACING TEAM NIPPO - VINI FANTINI Getekend 10-13
VELITS Martin SVK QUICK STEP FLOORS EINDE CARRIERE Einde carriere 09-13 10-13
GUILLEMOIS Romain FRA DIRECT ENERGIE EINDE CARRIERE Einde carriere 10-13
CLYNE Margot USA - SHO-AIR TWENTY20 CYCLING Getekend 10-13
ARCHBOLD Shane NZL BORA-HANSGROHE AQUA BLUE SPORT Getekend 09-27 10-13
WILLIAMS Georgia NZL ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-13
VAN DE REE Monique NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 10-13
ROOIJAKKERS Pauliena NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 09-29 10-13
GABBURO Davide ITA - AMORE & VITA - SELLE SMP p/b FONDRIEST Getekend 10-12
GOOSSENS Kobe BEL MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 10-12
PREMONT Christophe BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN ELITE 2 Bevestigd 09-12 10-12
BENDIXEN Louis DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 10-12
VEUCHELEN Frederik BEL WANTY – GROUPE GOBERT Retired (as of 18 Oct 2017) Einde carriere 10-12
TLEUBAYEV Ruslan KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 10-12
MARKUS Riejanne NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11 10-12
KRÖGER Mieke GER CANYON-SRAM RACING TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-12
KING Danielle GBR CYLANCE PRO CYCLING TEAM WAOWDEALS PRO CYCLING Getekend 09-25 10-12
HOLMSGAARD Trine DEN - EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 10-11
JEULAND Pascale FRA SAS - MACOGEP LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-11
LLOYD Manon GBR - DROPS CYCLING TEAM Getekend 10-11
CARPENTER Robin USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR RALLY CYCLING Getekend 10-11
JEPPESEN Andreas Hyldgaard DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-11
MANLY Alexandra AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-11
SCANDOLARA Valentina ITA WM3 ENERGIE ??? Bevestigd 10-11
KOSTER Anouska Helena NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
KOREVAAR Jeanne NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
GAFINOVITZ Rotem ISR WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
KASTELIJN Yara NED WM3 ENERGIE WAOWDEALS PRO CYCLING Verlenging 10-11
DOCKER Mitchell AUS ORICA - SCOTT EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 10-11
CABEDO Oscar ESP - BURGOS BH Getekend 10-11
RIJFF Anouk NED LENSWORLD - KUOTA RETIRED Einde carriere 10-10
ROBREDO CRESPO Alvaro ESP BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 10-10
SESSLER Nicolas BRA - BURGOS BH Bevestigd 10-07 10-10
LANGELLOTTI Victor MON - BURGOS BH Bevestigd 10-07 10-10
GUYOT Yann FRA ARMÉE DE TERRE ELITE 2 Bevestigd 10-10
HARDAHL Anders DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-10
SILVA Lincoln Do Vale BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
SILVA Daniel Eduardo Moreira POR SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
SANTOS Breno Morais BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
RANGHETTI Victor César BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
PIRES Raphael Enrique BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
GODOY ORMENESE Caio BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
GOHR Andre Eduardo BRA SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM Verlenging 10-10
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas DEN TEAM COLOQUICK-CULT TEAM COLOQUICK-CULT Verlenging 10-10
HATZ Christopher GER TEAM LOTTO - KERN HAUS ELITE 2 Bevestigd 10-10
MAGER Christian GER HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM ELITE 2 Bevestigd 10-09 10-10
POUILLY Felix FRA ROUBAIX - LILLE METROPOLE EINDE CARRIERE Einde carriere 10-10
MOSTOV Zeke USA AEVOLO AXEON HAGENS BERMAN Getekend 10-10
LIZARRALDE DELGADO Eneko EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS ? Bevestigd 10-09
SCHOUTEN Jasper NED - BABYDUMP CYCLING TEAM Getekend 10-09
KOBERNYAK Evgeny RUS - GAZPROM - RUSVELO Getekend 10-09
BOEV Igor RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 10-09
ANACONA Winner Anrew COL MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 08-05 10-09
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto COL MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 10-09
KOLEV Yoan BUL - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
ZANA Filippo ITA - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
PENALVER ANIORTE Manuel ESP - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
LECUISINIER Pierre-Henri FRA - EINDE CARRIERE Einde carriere 10-09
BARCELÓ ARAGÓN Fernando ESP - EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 10-09
AASVOLD Kristian NOR TEAM SPAREBANKEN SOR TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 09-01 10-09
TUNSET Anton NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 10-09
RUBIO HERNANDEZ Diego ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA BURGOS BH Bevestigd 10-07 10-09
MONTOYA MONTOYA Javier Ignacio COL MEDELLIN - INDER UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
FEDELI Alessandro ITA - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-09
MIHAYLOV Mihail BUL UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 10-09
ZAHIRI Abderrahim MAR UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 10-09
MOLTENI Marco ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Verlenging 10-09
CELI Abe NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 10-09
VAN DER DUIN Patrick NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 10-09
LETH Julie DEN WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 10-09
FAHLIN Emilia SWE WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-03 10-09
GRUZDEV Dmitriy KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 10-09
MCVITTY Keira GBR TEAM WNT PRO CYCLING ELITE Bevestigd 10-09
TEUTENBERG Lea Lin GER - TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 10-09
ARMEE Sander BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 10-09
ALLEN Jessica AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-09
PARRA Jordan Arley COL EPM MANZANA POSTOBON TEAM Getekend 10-08
CARDOSO Filipe Duarte Sousa POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-08
PICOUX Maximilien BEL T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON ELITE 2 Bevestigd 10-08
VAN DEN BERG Julius NED SEG RACING VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Gerucht 10-08
SANCHEZ GONZALEZ Samuel ESP BMC RACING TEAM Suspended Bevestigd 08-09 10-08
POULHIES Stéphane FRA ARMÉE DE TERRE EINDE CARRIERE Einde carriere 10-08
RODRIGUES David Miguel Costa POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-07
LÓPEZ-COZAR Juan ESP - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 10-07
CASTRILLO Raul ESP BURGOS BH ? Bevestigd 10-07
BELDA GARCIA David ESP BURGOS BH ? Bevestigd 10-07
EZQUERRA MUELA Jesús ESP SPORTING TAVIRA BURGOS BH Getekend 10-03 10-07
LÓPEZ PARADA Daniel ESP BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-30 10-07
DOCX Mieke BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 10-07
DE BAAT Kim BEL LENSWORLD - KUOTA LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Getekend 10-07
KESSLER Nina NED HITEC PRODUCTS HITEC PRODUCTS Getekend 09-03 10-07
HOEKSMA Ilona NED HITEC PRODUCTS PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-25 10-07
PEDERSEN Mark Sehested DEN TEAM VELOCONCEPT EINDE CARRIERE Einde carriere 10-07
CINK Ondrej CZE BAHRAIN - MERIDA ELITE 2 Bevestigd 10-07
BRAJKOVIC Janez SLO BAHRAIN - MERIDA ? Bevestigd 10-07
TALIANI Alessio ITA ANDRONI GIOCATTOLI ? Bevestigd 10-07
GOMES Luís POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-06
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL WILIER-SELLE ITALIA EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 10-05 10-06
COTÉ BOUVETTE Felix CAN GARNEAU - QUÉBECOR ELITE 2 Bevestigd 10-06
GIDICH Yevgeniy KAZ VINO - ASTANA MOTORS ASTANA PRO TEAM Getekend 07-29 10-06
NEYLAN Rachel AUS ORICA - SCOTT MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 10-06
GARCIA DE MATEOS RUBIO Vicente ESP LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE Verlenging 10-05
VANOVERBERGHE Jens BEL - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 10-05
VERGAERDE Otto BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN ? Bevestigd 10-05
ELMIGER Martin SUI BMC RACING TEAM EINDE CARRIERE Einde carriere 10-05
MOLLY Kenny BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 10-05
PETIT Tomas BEL AGO - AQUA SERVICE ? Bevestigd 10-05
TAMINIAUX Lionel BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 10-05
HIRSCHI Marc SUI - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 10-05
SILIN Egor RUS RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-05
LEYSEN Senne BEL - VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 10-05
UDONDO SANTAMARIA Gotzon EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
TXOPERENA MATXIKOTE Beñat EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar ESP EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
ITURRIA SEGUROLA Mikel EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
IRIZAR LASKURAIN Julen EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
GONZÁLEZ PRIETO Aitor EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
BRAVO OIARBIDE Garikoitz EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
BARRENETXEA URIARTE Ander EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
BAGUES KALPARSORO Aritz EUS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Verlenging 10-05
VERMELTFOORT Coen NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
VAN DER LIJKE Nick NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
VAN GOETHEM Brian NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
VAN EMPEL Etienne NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
ASSELMAN Jesper NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
LIGTHART Pim NED ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Verlenging 10-05
ARNOULT Floryan FRA - UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 Getekend 10-05
YSSAAD Yannis FRA ARMÉE DE TERRE CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 10-05
DUYCK Ann Sophie BEL DROPS CYCLING TEAM CERVELO BIGLA PRO CYCLING TEAM Getekend 08-28 10-05
VAN TRIJP Maarten NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL ? Bevestigd 10-04
VANDENBAK Laurent BEL - EINDE CARRIERE Einde carriere 10-04
SBARAGLI Kristian ITA DIMENSION DATA ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-28 10-04
HAGIWARA Mayuko JPN WIGGLE HIGH5 ALÉ CIPOLLINI Getekend 10-04
MIHAYLOV Nikolay BUL - DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 10-04
MUZIC Evita FRA - FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 10-04
GROSSETETE Maëlle FRA - FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Getekend 10-04
PIMENTA COSTA MENDES José Joao POR BORA-HANSGROHE BURGOS BH Getekend 09-27 10-04
SIMON CASULLERAS Jordi ESP SOUL BRASIL PRO CYCLING TEAM BURGOS BH Getekend 09-30 10-04
HERKLOTZ Silvio GER BORA-HANSGROHE BURGOS BH Getekend 09-27 10-04
QUAADE Rasmus Christian DEN TEAM GIANT - CASTELLI BHS - ALMEBORG BORNHOLM Getekend 09-26 10-04
BENTA Joao POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-04
SCHMIDT Trine DEN LOTTO SOUDAL LADIES TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-02 10-04
NILSSON Hanna SWE BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 10-03
CARDONA TABARES Julián COL MEDELLIN - INDER EF EDUCATION FIRST - DRAPAC Bevestigd 10-03
GINS Tara BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM ELITE Bevestigd 10-01 10-03
KOUWENHOVEN Sjoerd NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL ELITE 2 Bevestigd 09-27 10-03
MAS BONET Luis ESP CAJA RURAL-SEGUROS RGA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Verlenging 10-03
LASTRA MARTINEZ Jonathan EUS CAJA RURAL-SEGUROS RGA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Verlenging 10-03
REIS Rafael Ferreira POR CAJA RURAL-SEGUROS RGA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Verlenging 10-03
FERRARI Fabricio URU CAJA RURAL-SEGUROS RGA CAJA RURAL-SEGUROS RGA Verlenging 10-03
MOUREY Francis FRA FORTUNEO OSCARO ELITE 2 Bevestigd 10-03
HAGEN Krister NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 10-03
PLUTO Martin LAT - MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 10-03
SCHULTING Peter NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 10-03
DELFOSSE Sébastien BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 08-09 10-03
MASSON Christophe FRA WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 10-03
GESBERT Elie FRA FORTUNEO OSCARO FORTUNEO OSCARO Verlenging 10-03
OFFREDO Yoann FRA WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 10-03
HODEG CHAGUI Álvaro José COL - QUICK STEP FLOORS Getekend 10-03
ARDILA CANO Mauricio Alberto COL - End of Career Einde carriere 10-03
LOUBET Julien FRA ARMÉE DE TERRE EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 10-03
BEVIN Patrick NZL CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM BMC RACING TEAM Getekend 10-03
GONCALVES DOMINGOS Andre Maciel POR RP - BOAVISTA RP - BOAVISTA Verlenging 10-02
BETOUIGT-SUIRE Clément FRA DEVELOPMENT TEAM SUNWEB ELITE 2 Bevestigd 10-02
HOPPEZAK Vincent NED - DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 10-02
DE JONG Demi NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-29 10-02
VAN 'T GELOOF Marjolein NED - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
DEMEY Valerie BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
VAN DEN STEEN Kelly BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 10-02
DREVILLE Annabelle FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-13 10-02
CASTRIQUE Alana BEL - LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 09-18 10-02
VANHOUTTE Fenna BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
VAN DE VELDE Julie BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
PRETORIUS - KACHELHOFFER An-Li RSA LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
MOONEN Puck NED LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
KIESENHOFER Anna AUT LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
HOFFMANN Chantal LUX LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
DOM Annelies BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
DAAMS Jessie BEL LOTTO SOUDAL LADIES ??? Bevestigd 10-02
BECKERS Isabelle BEL LOTTO SOUDAL LADIES LOTTO SOUDAL LADIES Verlenging 10-02
LOPEZ GALLASTEGUI Enara EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
CANETE BIELSA Esther ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
LARSEN Niklas DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-02
GULDHAMMER POULSEN Rasmus DEN TEAM VELOCONCEPT TEAM VIRTU CYCLING Verlenging 10-02
KONWA Piotr POL - ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM Getekend 10-02
CONCI Nicola ITA - TREK-SEGAFREDO Getekend 08-18 10-02
VERSCHOOR Martijn NED TEAM NOVO NORDISK EINDE CARRIERE Einde carriere 10-02
MARTIN MARTIN Sara ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
MUNOZ PEREZ Mireia EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
RODRIGUEZ REVERT Sofia ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
AGORRIA ETXEBARRIA Olatz EUS - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
ARAMENDIA TELLERIA Maialen ESP - SOPELA WOMEN'S TEAM Getekend 10-02
LLABRES FERRER Elisabet ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
LOPEZ MORALES Belen ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
RAMIREZ BAUXEL Anna ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
FELIX TUR Empar ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
FISCHER EGUSQUIZA Natalia ESP LOINTEK TEAM ??? Bevestigd 10-02
TRIAS Ariadna ESP LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
ISASI CRISTOBÁL Ziortza EUS LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
GOMEZ FRANQUET Beatriu ESP LOINTEK TEAM SOPELA WOMEN'S TEAM Verlenging 10-02
JASINSKA Malgorzta POL CYLANCE PRO CYCLING TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-10 10-02
GONZALEZ BLANCO Alicia ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 10-02
TERUEL RIBES Alba ESP LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes EUS BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
MERINO CORTAZAR Eider EUS LOINTEK TEAM MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
LLAMAS GARCIA Lorena ESP BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
GARCIA Margarita Victoria ESP BIZKAIA - DURANGO MOVISTAR WOMEN'S CYCLING TEAM Getekend 09-11 10-02
ROY Sarah AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 10-02
IRIZAR ARANBURU Markel EUS TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 10-02
PAWLOWSKA Katarzyna POL BOELS DOLMANS CYCLING TEAM TEAM VIRTU CYCLING Getekend 10-02
GRMAY Tsgabu Gebremaryam ETH BAHRAIN - MERIDA TREK-SEGAFREDO Getekend 10-02
KASPERKIEWICZ Przemyslaw POL QUICK STEP FLOORS DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 10-02
MCLAY Daniel GBR FORTUNEO OSCARO EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 10-02
KUMP Marko SLO UAE - TEAMEMIRATES CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 10-02
BOYLAN Lydia IRL TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 10-02 09-22
CLARKE Simon AUS CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Verlenging 10-01
BRENNAUER Lisa GER CANYON-SRAM RACING WIGGLE HIGH5 Getekend 09-03 10-01
DE CLERCQ Bart BEL LOTTO - SOUDAL WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-29 10-01
MUGERLI Matej SLO AMPLATZ - BMC MY BIKE STEVENS Verlenging 10-01
WIRTGEN Tom LUX LEOPARD PRO CYCLING AGO - AQUA SERVICE Getekend 10-01
LIETAER Eliot BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Getekend 09-30 10-01
PACCHIARDO Davide ITA GM EUROPA OVINI EINDE CARRIERE Einde carriere 10-01
CUBERO GALVEZ Jorge ESP BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-30
DE RUITER Anne NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-30
RAAIJMAKERS Marit NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-30
CHRETIEN Charles-Etienne CAN - SILBER PRO CYCLING TEAM Getekend 09-30
PHILIPSEN Jasper BEL - AXEON HAGENS BERMAN Bevestigd 09-30
WARLOP Jordi BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 09-25 09-30
GHYS Robbe BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 07-15 09-30
VERWILST Aaron BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 07-28 09-30
SPRENGERS Thomas BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
DE PAUW Moreno BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
DE KETELE Kenny BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
CAPIOT Amaury BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
PLANCKAERT Emiel BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 08-26 09-30
VAN ROOY Kenneth BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
VAN HECKE Preben BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
VAN GESTEL Dries BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
FARAZIJN Maxime BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
DE GENDT Aimé BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE SPORT VLAANDEREN-BALOISE Verlenging 09-30
VAN GOMPEL Matthias BEL - SPORT VLAANDEREN-BALOISE Getekend 09-30
JOHANSEN Julius DEN - TEAM COLOQUICK-CULT Getekend 09-30
RAVELO Christhan COL - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-30
STEPHENS Austin USA - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-30
LOPEZ FUENTES Diego EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-30
MARTIN SANZ Gozton ESP - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-30
VAN RHEE Joey NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 09-30
KLEIMAN Wim NED - MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM Getekend 09-30
TILLER Rasmus NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-29
LUKKEDAL Oivind NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 09-29
KJEMHUS Joakim NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 09-29
HÖÖG Gustav SWE TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 09-29
AALRUST Håkon Lunder NOR TEAM COOP-OSTER HUS TEAM COOP-OSTER HUS Verlenging 09-29
GOIKOETXEA Peio EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
GARCIA AMBROA Ricardo EUS KINAN CYCLING TEAM FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
ALONSO Mikel EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
AZURMENDI Ibai EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
BUADES FERRIOL Marc ESP - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-29
SALAS Ibai EUS BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-29
MERINO CORTAZAR Igor EUS BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-29
TORRES MUÍÑO Pablo ESP BURGOS BH BURGOS BH Verlenging 09-29
TIMMERMANS Justin NED BABYDUMP CYCLING TEAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Getekend 09-29
DE KLEIJN Arvid NED BABYDUMP CYCLING TEAM METEC - TKH CONTINENTAL CYCLING TEAM P/B MANTEL Getekend 09-29
CASSIN Mac USA - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-29
WARREN Taylor USA - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-29
NEWKIRK Isaiah USA - 303 PROJECT (NEW CT) Getekend 09-29
SWEERING Harry NED BABYDUMP CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 09-29
BOSMAN Gert-Jan NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM ELITE 2 Bevestigd 09-29
BURTON Germain GBR - JLT CONDOR Getekend 09-29
WOOD Oliver GBR TEAM WIGGINS JLT CONDOR Getekend 09-29
VAN SINTMAARTENSDIJK Daan NED - BABYDUMP CYCLING TEAM Getekend 09-29
DOETS Marco NED BABYDUMP CYCLING TEAM BABYDUMP CYCLING TEAM Verlenging 09-29
BARTHE Cyril FRA - EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-29
MARTINELLI Davide ITA QUICK STEP FLOORS QUICK STEP FLOORS Verlenging 09-29
DE JONG Jaap NED - BABYDUMP CYCLING TEAM Getekend 09-29
MODOLO Sacha ITA UAE - TEAMEMIRATES EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 09-29
SKUJINS Toms LAT CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM TREK-SEGAFREDO Getekend 09-29
DE BOER Sophie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-29
POST Jermaine NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-29
STIJNS Kyara NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-29
SOLOVEY Hanna UKR PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
ROBERTS Amy GBR WIGGLE HIGH5 PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-29
WIEBES Lorena NED - PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 08-25 09-29
STOUGJE Chanella NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
VAN GOGH Natalie NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
VAN VEEN Esther NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
BUYSMAN Nina NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Verlenging 09-29
VAN DER BURG Nancy NED Jos Feron Lady Force PARKHOTEL VALKENBURG CYCLING TEAM Getekend 09-29
MAMYKIN Matvei RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN BURGOS BH Getekend 09-24 09-29
YONAMINE Eri JPN FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE WIGGLE HIGH5 Getekend 09-13 09-29
BIANNIC Aude FRA FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE MOVISTAR WOMEN'S TEAM Getekend 09-13 09-29
DAVIES Scott GBR TEAM WIGGINS DIMENSION DATA Getekend 08-24 09-28
ANTON HERNANDEZ Igor EUS DIMENSION DATA DIMENSION DATA Verlenging 09-28
CIESLIK Pawel POL ELKOV - AUTHOR CYCLING TEAM CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 09-12 09-28
SIMION Paolo ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 09-28
MAESTRI Mirco ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 09-28
CICCONE Giulio ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 09-28
VAN DER HEIJDEN Maik NED DESTIL - JO PIELS CYCLING TEAM DESTIL CYCLING TEAM Verlenging 09-28
VALLS FERRI Rafael ESP LOTTO - SOUDAL MOVISTAR TEAM Getekend 08-17 09-28
DE GREEF Robbert NED BABYDUMP CYCLING TEAM ROOMPOT-NEDERLANDSE LOTERIJ Getekend 09-17 09-28
OWEN Logan USA AXEON HAGENS BERMAN EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE Getekend 09-28
DELZENNE Elise FRA LOTTO SOUDAL LADIES RETIRED Einde carriere 09-26 09-27
CARBONI Giovanni ITA - BARDIANI CSF Getekend 09-14 09-27
GMELICH MEIJLING Jarno NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
VAN DER HORST Dennis NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
VAN DEN BERG Lars NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
VAN BAKEL Robbie NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
NIEUWPOORT Jelle NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
LINDENBERG Jim NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
KRUL Stef NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
HAMELINK Jasper NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
EISING Tijmen NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
BOUWMANS Dylan NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
ARIESEN Johim NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Verlenging 09-27
MIHAILOV Nikolai BUL CCC SPRANDI POLKOWICE ? Gerucht 09-27
ZIELINSKI Kamil POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
WOJCIECHOWSKI Piotr POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
SKARZYNSKI Piotr POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
REBIEWSKI Jaroslaw POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
MARYCZ Jaroslaw POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
KUCHAREK Adrian POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
KOSTECKI Patryk POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
GRONKIEWICZ Kacper POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
DETKO Artur POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
CHARUCKI Pawel POL DOMIN SPORT ? Bevestigd 09-27
GALTA Frederik Strand NOR TEAM COOP-OSTER HUS EINDE CARRIERE Einde carriere 09-27
TULNER Rens NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 09-27
PASTOOR Gerco NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 09-27
VAN DEN DOOL Jens NED DELTA CYCLING ROTTERDAM DELTA CYCLING ROTTERDAM Verlenging 09-27
MARCZYNSKI Tomasz POL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 09-27
DE VUYST Sofie BEL LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM Verlenging 09-27
PIRRONE Elena ITA - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 09-22 09-27
PATERNOSTER Letizia ITA - ASTANA WOMEN'S TEAM Getekend 09-22 09-27
GUARISCHI Barbara ITA CANYON-SRAM RACING TEAM VIRTU CYCLING Getekend 09-27
SOET Aafke NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 09-27
AMARO ANTUNES Manuel POR W52/FC PORTO CCC SPRANDI POLKOWICE Getekend 09-27
DOPCHIE Felix BEL - AGO - AQUA SERVICE Getekend 09-26
MARANGONI Alan ITA NIPPO - VINI FANTINI NIPPO - VINI FANTINI Verlenging 09-26
SANTAROMITA Ivan ITA NIPPO - VINI FANTINI NIPPO - VINI FANTINI Verlenging 09-26
ARREDONDO MORENO Julian COL NIPPO - VINI FANTINI ? Bevestigd 09-26
GROSU Eduard Michael ROU NIPPO - VINI FANTINI NIPPO - VINI FANTINI Verlenging 09-26
CANOLA Marco ITA NIPPO - VINI FANTINI NIPPO - VINI FANTINI Verlenging 09-26
KUZNETSOV Vyacheslav RUS TEAM KATUSHA-ALPECIN TEAM KATUSHA-ALPECIN Verlenging 09-26
RODRIGUEZ Sergio ESP EQUIPO BOLIVIA EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-26
DUCHESNE Antoine CAN DIRECT ENERGIE FDJ Getekend 07-06 09-26
MÜLLER Patrick SUI - VITAL CONCEPT Getekend 09-26
COURTEILLE Arnaud FRA FDJ VITAL CONCEPT Getekend 09-01 09-26
CORBEL Erwann FRA FORTUNEO OSCARO VITAL CONCEPT Getekend 09-26
EISENHART Taylor USA HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR HOLOWESKO / CITADEL P/B HINCAPIE SPORTSWEAR Verlenging 09-26
KREDER Stefan NED METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL ELITE 2 Bevestigd 09-26
MEIJERS Daan NED DELTA CYCLING ROTTERDAM EINDE CARRIERE Einde carriere 09-26
GROSSSCHARTNER Felix AUT CCC SPRANDI POLKOWICE BORA-HANSGROHE Getekend 09-11 09-26
SMIT Willie RSA - TEAM KATUSHA-ALPECIN Getekend 09-26
WINDER Ruth USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM TEAM SUNWEB Getekend 09-19 09-26
TENNIGLO Moniek NED WM3 ENERGIE FDJ - NOUVELLEAQUITAINE - FUTUROSCOPE Getekend 09-25 09-26
MATHIESEN Pernille DEN TEAM VELOCONCEPT WOMEN TEAM SUNWEB Getekend 09-26
KNOL Willeke NED CYLANCE PRO CYCLING TEAM RETIRED Einde carriere 09-26
ELVIN Gracie AUS ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-03 09-26
BØJE PEDERSEN Nicklas DEN TEAM GIANT - CASTELLI ? Bevestigd 09-26
BESCOND Jérémy FRA HP BTP - AUBER 93 ELITE 2 Bevestigd 09-24 09-26
PELLIZOTTI Franco ITA BAHRAIN - MERIDA BAHRAIN - MERIDA Verlenging 09-25
AZKARATE RAMIREZ Iker EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-25
JUARISTI ARRIETA Txomin EUS - FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-25
FERNÁNDEZ AYARZAGUENA Egoitz EUS TEAM UKYO FUNDACION EUSKADI (NEW CT) Getekend 09-25
GOGL Michael AUT TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 09-25
NAESEN Lawrence BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT LOTTO - SOUDAL Getekend 09-02 09-25
CUADROS MORATA Alvaro ESP - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 09-25
SERRANO Gonzalo ESP - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 09-25
MORENO BAZAN Javier ESP BAHRAIN - MERIDA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Getekend 09-25
SEFA Ylber ALB - TARTELETTO - ISOREX Getekend 09-25
SMALL Carmen USA TEAM VELOCONCEPT WOMEN Retired Bevestigd 09-25
VAN VUCHELEN Tom BEL - AGO - AQUA SERVICE Getekend 09-25
PAQUOT Tom BEL - AGO - AQUA SERVICE Getekend 09-25
DE WINTER Gordon BEL AGO - AQUA SERVICE AGO - AQUA SERVICE Verlenging 09-25
LONGO BORGHINI Elisa ITA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-03 09-25
CORDON-RAGOT Audrey FRA WIGGLE HIGH5 WIGGLE HIGH5 Verlenging 09-25
BOOGAARD Maaike NED BTC CITY LJUBLJANA BTC CITY LJUBLJANA Verlenging 09-03 09-25
HABEAUX Gregory BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 09-25
STASSEN Julien BEL WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT Verlenging 09-25
ALBASINI Michael SUI ORICA - SCOTT ORICA - SCOTT Verlenging 09-24
KIRYIENKA Vasil BLR TEAM SKY TEAM SKY Verlenging 09-24
HOUSE Kristian GBR ONE PRO CYCLING EINDE CARRIERE Einde carriere 09-24
WALLAYS Jens BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE EINDE CARRIERE Einde carriere 09-24
TRONDSEN Trond Hakon NOR TEAM SPAREBANKEN SOR TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 09-01 09-24
DUCOURNAU Gilbert FRA WILIER-SELLE ITALIA ? Bevestigd 09-24
ARENSMAN Thymen NED - SEG RACING Getekend 09-24
VAN DER TUUK Danny NED - METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Getekend 09-24
LUDVIGSSON Fredrik SWE CHRISTINA JEWELRY - KUMA TEAM COOP-OSTER HUS Getekend 09-23
FRISON Frederik BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 09-23
DUPONT Timothy BEL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 09-08 09-23
DRUYTS Jessy BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
BEX Nathalie BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
SKALNIAK Agnieszka POL ASTANA WOMEN'S TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 09-23
DUBAU-PREVOT Axelle FRA BIZKAIA - DURANGO EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Bevestigd 09-23
ROTMAN Lotte BEL SPORT VLAANDEREN - ETIXX EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Verlenging 09-23
VERBOOM Minne NED - SEG RACING Getekend 09-23
DE JONG Thalita NED LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM EXPERZA-FOOTLOGIX LADIES CYCLING TEAM Getekend 09-22
HUPOND Thierry FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM EINDE CARRIERE Einde carriere 09-22
LEVARLET Guillaume FRA WANTY – GROUPE GOBERT ST.MARTIN-AUBER93 Getekend 09-22
SMUKULIS Gatis LAT DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-22
COMBAUD Romain FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-22
CASTRILLO Jaime ESP - MOVISTAR TEAM Getekend 08-01 09-22
ROSA Massimo ITA - WILIER-SELLE ITALIA Getekend 09-22
DE BIE Sean BEL LOTTO - SOUDAL VERANDA'S WILLEMS-CRELAN Getekend 09-02 09-22
MARTINI Alessia ITA AROMITALIA VAIANO RETIRED Einde carriere 09-22
JONES Hayley GBR TEAM WNT PRO CYCLING TEAM WNT PRO CYCLING Verlenging 09-22
DEKKER David NED - METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P/B MANTEL Getekend 09-21
LAFAY Victor FRA - COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 09-21
SOTO MARTINEZ Nelson Andres COL - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 09-21
EL FARES Julien FRA DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-21
SISKEVICIUS Evaldas LTU DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM Verlenging 09-21
LOWTHER Melissa GBR - TEAM WNT PRO CYCLING Getekend 09-21
SWINKELS Karlijn NED PARKHOTEL VALKENBURG - DESTIL CYCLING TEAM ALÉ CIPOLLINI Getekend 09-21
KNETEMANN Roxane NED FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE ALÉ CIPOLLINI Getekend 09-03 09-21
D'HOORE Jolien BEL WIGGLE HIGH5 ORICA - SCOTT Getekend 07-30 09-21
GERRANS Simon AUS ORICA - SCOTT BMC RACING TEAM Getekend 07-23 09-21
VAN POPPEL Danny NED TEAM SKY TEAM LOTTO NL - JUMBO Getekend 08-30 09-21
BOUVRY Dieter BEL PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM CIBEL-CEBON Getekend 08-02 09-20
ABERASTURI IZAGA Jon EUS TEAM UKYO EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS Getekend 09-20
KUSS Sepp USA RALLY CYCLING TEAM LOTTO NL - JUMBO Getekend 09-20
TENNANT Andrew GBR TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
HOWELLS Rhys GBR TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
HESTER Marc DEN TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
HARRISON Sam GBR TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
BURKE Steven GBR TEAM WIGGINS ? Bevestigd 09-20
PIDCOCK Thomas GBR - TEAM WIGGINS Bevestigd 09-16 09-20
VANENDERT Jelle BEL LOTTO - SOUDAL LOTTO - SOUDAL Verlenging 09-20
VELASCO Simone ITA BARDIANI CSF WILIER-SELLE ITALIA Getekend 09-20
BEIKOFF Josh AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18 09-20
THOMAS Ryan AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-17 09-20
SMITH Oliver AUS - BRISBANE CONTINENTAL CYCLING TEAM (NEW CT) Getekend 09-18 09-20
HOOLE Daan NED - SEG RACING Getekend 09-20
KELDERMAN Martin NED - DELTA CYCLING ROTTERDAM Ontkenning 09-17 09-19
RIABUSHENKO Aliaksandr BLR - UAE - TEAMEMIRATES Getekend 07-25 09-19
GOLDSTEIN Roy ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 09-19
SAGIV Guy ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 09-19
CURVERS Roy NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-19
HAGA Chad USA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 09-19
SAVINI Daniel ITA - BARDIANI CSF Getekend 08-27 09-19
GAZZOLI Michele ITA - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-19
CANTON SERRANO Isaac ESP - POLARTEC-KOMETA (NEW CT) Getekend 09-19
BUCHANAN Rushlee NZL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
COLE Janelle USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
HALL Katie USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
HANSON Lauretta AUS UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
PEÑUELA Diana Carolina COL UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
SHERWIN Kate USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM ??? Bevestigd 09-19
TUCKER HALL Lauren USA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Verlenging 09-19
BANKS Elizabeth GBR - UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Getekend 09-19
THOMAS Leah USA SHO-AIR TWENTY20 UNITEDHEALTHCARE PRO CYCLING Getekend 09-19
GROSSER Aaron GER TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS TEAM SAUERLAND NRW P/B HENLEY & PARTNERS Verlenging 09-18
KOOIJMAN Jaap NED - VLASMAN TRACK/ROAD CONTINENTAL (NEW CT) Getekend 09-18
KNOTTEN Iver Johan NOR JOKER ICOPAL JOKER ICOPAL Verlenging 09-18
NIV Guy ISR - ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 09-18