Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Transfer Overzicht 2020

De grote stoelendans is begonnen

Het is weer zover, het einde van het seizoen nadert en traditioneel gaan de meeste teams weer op zoek naar versterking voor het komend seizoen. Via dit transfer overzicht willen we een overzicht geven van alle bekende geruchten, onderhandelingen etc die er gaande zijn.
Dit overzicht wordt actueel gehouden door de "transfer watchers" in onze community.

Je kan dit overzicht sorteren door op de kolomtitel te klikken.
  Help mee!
Mocht je over informatie beschikken die hier nog niet wordt vermeld, of ben je bekend met status wijzigingen meld dit dan aan Luca 1 zodat dit overzicht zo actueel mogelijk blijft. Je kan hem ook bereiken via twitter


Status: Gerucht   Onderhandeling   Bevestigd   Getekend   Verlenging   Einde carriere   Ontkenning   Gecanceled  

410 Transferrecords
Renner Nat Team 2019 Team 2020 Status dat mod
LARTITEGI ORMAZABAL Amaia EUS - BIZKAIA DURANGO-EUSKADI MURIAS Getekend 08-20
PATINO BEDOYA Paula Andrea COL MOVISTAR TEAM WOMEN MOVISTAR TEAM WE Verlenging 08-16 08-20
MASNADA Fausto ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC CCC TEAM Getekend 06-02 08-20
VAN HAAFTEN Kirstie NED HEALTH MATE - LADIES TEAM TEAM CICLOTEL Getekend 08-20
NEYLAN Rachel AUS TEAM VIRTU CYCLING CASA DORADA WOMEN CYCLING Getekend 08-19
GILBERT Philippe BEL DECEUNINCK - QUICK-STEP LOTTO SOUDAL Getekend 07-01 08-19
CAMPENAERTS Victor BEL LOTTO SOUDAL TEAM NTT Getekend 07-01 08-19
DUMOULIN Tom NED TEAM SUNWEB TEAM JUMBO - VISMA Getekend 07-11 08-19
ARANBURU DEBA Alex EUS CAJA RURAL-SEGUROS RGA ASTANA PRO TEAM Gerucht 08-19
VAN POPPEL Danny NED TEAM JUMBO - VISMA WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-18
VAN POPPEL Boy NED ROOMPOT-CHARLES WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-18
ANACONA Winner Anrew COL MOVISTAR TEAM TEAM ARKÉA - SAMSIC Bevestigd 07-16 08-18
ROSA Diego ITA TEAM INEOS TEAM ARKÉA - SAMSIC Bevestigd 07-16 08-18
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney COL NERI SOTTOLI - SELLE ITALIA - KTM TEAM ARKÉA - SAMSIC Bevestigd 07-16 08-18
ANTUNES Manuel Amaro POR CCC TEAM W52/FC PORTO Gerucht 08-17
VILELA Ricardo POR BURGOS BH W52/FC PORTO Gerucht 08-17
CHAICHI RAGHIMI Mohammad Esmaeil IRI CUSTOMS CYCLING INDONESIA ? Bevestigd 08-16
JANNAT Hamed IRI FOOLAD MOBARAKEH SEPAHAN ? Bevestigd 08-16
BIDRAM GORGABI Mehdi IRI FOOLAD MOBARAKEH SEPAHAN ? Bevestigd 08-16
AMORES PALACIOS Julio Alberto ESP 303 PROJECT ? Bevestigd 08-16
LI Shuai CHN TAIYUN MIOGEE CYCLING TEAM ? Bevestigd 08-16
LI Dong Liang CHN TAIYUN MIOGEE CYCLING TEAM ? Bevestigd 08-16
DONG Yong Long CHN TAIYUN MIOGEE CYCLING TEAM ? Bevestigd 08-16
CHEN Yujian CHN TAIYUN MIOGEE CYCLING TEAM ? Bevestigd 08-16
RUGG Timothy USA BAI - SICASAL- PETRO DE LUANDA ? Bevestigd 08-16
JIM Songezo RSA PROTOUCH ? Bevestigd 08-16
SEYFFERT Pieter RSA PROTOUCH ? Bevestigd 08-16
BERNARDINETTI Marco ITA AMORE & VITA - PRODIR ? Bevestigd 08-16
TUFT Svein CAN RALLY UHC CYCLING EINDE CARRIERE Einde carriere 08-16
BIZHIGITOV Zhandos KAZ ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 08-16
BLIKRA Erlend NOR TEAM COOP UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-16
HOELGAARD Daniel NOR GROUPAMA - FDJ UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM Getekend 08-13 08-16
FIORELLI Filippo ITA NIPPO VINI FANTINI - FAIZANE' BARDIANI CSF Getekend 08-16
ZACCANTI Filippo ITA NIPPO VINI FANTINI - FAIZANE' BARDIANI CSF Getekend 08-16
PETILLI Simone ITA UAE - TEAMEMIRATES WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-06 08-16
MARTIN Daniel IRL UAE - TEAMEMIRATES ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 08-01 08-16
GARCIA Margarita Victoria ESP MOVISTAR TEAM WOMEN ??? Gerucht 08-16
FOURNIER Roxane FRA MOVISTAR TEAM WOMEN FDJ NOUVELLE AQUITAINE FUTUROSCOPE Gerucht 08-16
COQUARD Bryan FRA VITAL CONCEPT - B&B HOTELS VITAL CONCEPT - B&B HOTELS Verlenging 08-16
JACOBS Johan SUI - MOVISTAR TEAM Getekend 08-16
CATTANEO Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC DECEUNINCK - QUICK-STEP Getekend 06-02 08-16
LOPEZ GALLASTEGUI Enara EUS BIZKAIA- DURANGO CASA DORADA WOMEN CYCLING Getekend 08-16
TERUEL RIBES Alba ESP MOVISTAR TEAM WOMEN MOVISTAR TEAM WE Verlenging 08-16
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria ESP MOVISTAR TEAM WOMEN MOVISTAR TEAM WE Verlenging 08-16
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes EUS MOVISTAR TEAM WOMEN MOVISTAR TEAM WE Verlenging 08-16
MERINO CORTAZAR Eider EUS MOVISTAR TEAM WOMEN MOVISTAR TEAM WE Verlenging 08-16
GUTIERREZ RUIZ Sheyla ESP MOVISTAR TEAM WOMEN MOVISTAR TEAM WE Verlenging 08-16
GONZALEZ BLANCO Alicia ESP MOVISTAR TEAM WOMEN MOVISTAR TEAM WE Verlenging 08-16
BIANNIC Aude FRA MOVISTAR TEAM WOMEN MOVISTAR TEAM WE Verlenging 08-16
ALBA BOLIVAR Juan Diego COL COLDEPORTES ZENU MOVISTAR TEAM Gerucht 08-15
WATERREUS Kylie NED HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
VERHOEVEN Suzanne BEL HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
VAN HAAFTEN Kirstie NED HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
SZABO Zsofia HUN HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
SUESSEMILCH Laura GER HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
SCHWEINBERGER Kathrin AUT HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
SCHWEINBERGER Christina AUT HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
ROTMAN Lotte BEL HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
PERCHTOLD Christina AUT HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
LOZANO RAMIREZ Laura Camila COL HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
LOPÉZ LLULL Margarita ESP HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
KUIJPER Elodie NED HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
KORMOS Veronika Anna HUN HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
DELBAERE Fien BEL HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
DEFOUR Lara BEL HEALTH MATE - LADIES TEAM ??? Bevestigd 08-15
BERTIZZOLO Sofia ITA TEAM VIRTU CYCLING MOVISTAR TEAM WE Getekend 08-15
ALMEIDA João POR HAGENS BERMAN-AXEON DECEUNINCK - QUICK-STEP Getekend 08-15
VANSEVENANT Mauri BEL - DECEUNINCK - QUICK-STEP Gerucht 08-14
SHALUNOV Evgeny RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 08-14
ZIJLAARD Maikel NED HAGENS BERMAN-AXEON SEG RACING ACADEMY Getekend 08-14
MANZIN Lorrenzo FRA VITAL CONCEPT - B&B HOTELS TOTAL DIRECT ENERGIE Getekend 08-14
PETERS Arne NED - VLASMAN CT Getekend 08-14
OLDANI Stefano ITA KOMETA CYCLING TEAM LOTTO SOUDAL Gerucht 08-14
DELAGE Mickael FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 08-14
BENOOT Tiesj BEL LOTTO SOUDAL TEAM SUNWEB Getekend 06-20 08-14
VILLELLA Davide ITA ASTANA PRO TEAM MOVISTAR TEAM Getekend 08-14
CATALDO Dario ITA ASTANA PRO TEAM MOVISTAR TEAM Getekend 07-18 08-14
ZEITS Andrey KAZ ASTANA PRO TEAM MITCHELTON - SCOTT Getekend 08-14
RUBIO REYES Einer Augusto COL - MOVISTAR TEAM Bevestigd 08-06 08-13
KOCH Jonas GER CCC TEAM CCC TEAM Verlenging 08-13
HOLST ENGER Sondre NOR ISRAEL CYCLING ACADEMY UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM Gerucht 08-13
LEKNESSUND Andreas NOR UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM Verlenging 08-13
TEJADA CANACUE Harold COL MEDELLIN ASTANA PRO TEAM Getekend 08-07 08-13
JASINSKA Malgorzta POL MOVISTAR TEAM WOMEN CASA DORADA WOMEN CYCLING Getekend 08-13
AALERUD Katrine NOR TEAM VIRTU CYCLING MOVISTAR TEAM WE Getekend 08-13
VEKEMANS Anisha BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT EINDE CARRIERE Einde carriere 08-12 08-13
HUFFMAN Evan USA RALLY UHC CYCLING EINDE CARRIERE Einde carriere 08-13
REIJNEN Kiel USA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 08-12
BRESCHEL Matti DEN EF EDUCATION FIRST EINDE CARRIERE Einde carriere 08-12
LUTRO Amalie NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT Verlenging 08-12
GASKJENN Ingvild NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT Verlenging 08-12
FELDMANN Pernille Larsen NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT Verlenging 08-12
BJERK Thale Kielland NOR HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT HITEC PRODUCTS - BIRK SPORT Verlenging 08-12
REED Jordan GBR SWIFTCARBON PRO CYCLING ELITE 2 Bevestigd 08-12
HOPPER Ed GBR RIBBLE PRO CYCLING EINDE CARRIERE Einde carriere 08-12
MUNDY Isaac GBR SWIFTCARBON PRO CYCLING ELITE 2 Bevestigd 08-08 08-12
FORMOLO Davide ITA BORA-HANSGROHE UAE - TEAMEMIRATES Getekend 07-17 08-12
LUDVIGSSON Fredrik SWE MEMIL PRO CYCLING EINDE CARRIERE Einde carriere 08-12
RODRIGUES João POR W52/FC PORTO MOVISTAR TEAM Gerucht 08-12
RICHEZE Ariel Maximiliano ARG DECEUNINCK - QUICK-STEP UAE - TEAMEMIRATES Getekend 06-26 08-10
MACKAIJ Floortje NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 08-10
VANDENBULCKE Jesse BEL DOLTCINI - VAN EYCK SPORT LOTTO SOUDAL LADIES Getekend 08-10
GUARISCHI Barbara ITA TEAM VIRTU CYCLING MOVISTAR TEAM WE Getekend 08-10
ERIC Jelena SRB ALE CIPOLLINI MOVISTAR TEAM WE Getekend 08-10
BOEV Igor RUS GAZPROM - RUSVELO GAZPROM - RUSVELO Verlenging 08-09
BONNET William FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 08-09
BALMER Alexandre SUI - GROUPAMA - FDJ CT Getekend 08-09
PAGE Hugo FRA - GROUPAMA - FDJ CT Getekend 08-09
VAN VEENENDAAL Hidde NED - JUMBO-VISMA ACADEMY (NEW CT) Getekend 08-09
ZAKARIN Ilnur RUS TEAM KATUSHA ALPECIN CCC TEAM Getekend 07-18 08-09
DE LA CRUZ MELGAREJO David ESP TEAM INEOS MOVISTAR TEAM Gerucht 08-09
VAN DER TUUK Axel NED - JUMBO-VISMA ACADEMY (NEW CT) Getekend 08-09
PLUIMERS Rick NED MONKEY TOWN - A BLOCK CT JUMBO-VISMA ACADEMY (NEW CT) Getekend 08-09
LEEMREIZE Gijs NED - JUMBO-VISMA ACADEMY (NEW CT) Getekend 08-09
KOOIJ Olav NED - JUMBO-VISMA ACADEMY (NEW CT) Getekend 08-09
FISHER-BLACK Finn NZL - JUMBO-VISMA ACADEMY (NEW CT) Getekend 08-09
BOVEN Lars NED - JUMBO-VISMA ACADEMY (NEW CT) Getekend 08-09
WOLFENBUTTEL Nils NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
VAN EKEREN Niels NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
VAN DER MEER Nick NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
KROONEN Max NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
EISING Tijmen NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
DE JONG Timo NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
BRABANDER Nick NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
BOSMAN Gert-Jan NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
BLUMMEL Robin NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
BAAK Jord NED - VOLKERWESSELS-MERCKX (NEW CT) Getekend 08-09
MAGALHÃES SILVA Rafael Jorge POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 08-09
BRANDÃO Jóni Silva POR EFAPEL EFAPEL Verlenging 08-09
SCHOUTEN Remco NED - VLASMAN CT Getekend 08-09
SCHOLTEN Wiebe NED - VLASMAN CT Getekend 08-09
KRUL Wessel NED - SEG RACING ACADEMY Getekend 08-09
VAN UDEN Casper NED - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 08-09
LEIJNSE Enzo NED - DEVELOPMENT TEAM SUNWEB Getekend 08-09
MANNAERTS Jelle BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 08-09
DE GROOTE Arne BEL TARTELETTO - ISOREX ELITE 2 Bevestigd 08-09
GERTS Floris NED TARTELETTO - ISOREX ? Bevestigd 08-09
SINKELDAM Ramon NED GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 08-09
SÜTTERLIN Jasha GER MOVISTAR TEAM TEAM SUNWEB Getekend 08-06 08-09
DENZ Nico GER AG2R LA MONDIALE TEAM SUNWEB Getekend 08-09
CONSONNI Simone ITA UAE - TEAMEMIRATES COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 07-31 08-09
MORENO Iván ESP - LIZARTE (NEW CT) Bevestigd 08-08
MÁRQUEZ Martí ESP - LIZARTE (NEW CT) Bevestigd 08-08
ADRIÁ Roger ESP - LIZARTE (NEW CT) Bevestigd 08-08
BELLICAUD Jérémy FRA - WANTY – GROUPE GOBERT Getekend 08-08
NIBALI Antonio ITA BAHRAIN - MERIDA TREK-SEGAFREDO Getekend 06-05 08-08
GODOY Yonder VEN INTEJA IMCA - RIDEA DCT ? Bevestigd 08-08
DAVIS Corey USA TEAM SKYLINE ? Bevestigd 08-08
RANDALL Ricky USA TEAM SKYLINE ? Bevestigd 08-08
PORZNER Manuel GER HERRMANN RADTEAM ? Bevestigd 08-08
FEDRIGO Leonardo ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC ? Bevestigd 08-08
VILLALOBOS SOLIS Roman Daniel CRC CANEL'S - SPECIALIZED ? Bevestigd 08-08
COLON BUELVAS Johan Antonio COL COLDEPORTES ZENU ? Bevestigd 08-08
COOK Sam AUS FUTURO-MAXXIS PRO CYCLING ? Bevestigd 08-08
KURBATOV Alexey RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 08-08
EVTUSHENKO Alexander RUS GAZPROM - RUSVELO ? Bevestigd 08-08
DAVIES Liam GBR VITUS PRO CYCLING p/b BROTHER ? Bevestigd 08-08
FOX William GBR SWIFTCARBON PRO CYCLING ? Bevestigd 08-08
BOKELOH Jonas GER HRINKOW ADVARICS CYCLEANG ? Bevestigd 08-08
ZULLO Antonio ITA AMORE & VITA - PRODIR ? Bevestigd 08-08
FREULER Jan-André SUI AMORE & VITA - PRODIR ? Bevestigd 08-08
GONZALEZ GIRON Javier Steven COL COLDEPORTES BICICLETAS STRONGMAN ? Bevestigd 08-08
CHAICHI RAGHIMI Mohammad Esmaeil IRI CUSTOMS CYCLING INDONESIA ? Bevestigd 08-08
ASADOV Elchin AZE LVIV CYCLING TEAM ? Bevestigd 08-08
RAMADAN Islam EGY VIB SPORTS ? Bevestigd 08-08
HAMZA Yacine ALG VIB SPORTS ? Bevestigd 08-08
AL RIKABI Ali Abdul IRQ VIB SPORTS ? Bevestigd 08-08
HARRIS Ryan RSA TEG PROCYCLING TEAM ? Bevestigd 08-08
TOPCHANYUK Artem UKR FEREI PRO CYCLING ? Bevestigd 08-08
CLAUSEN Patrick DEN TEAM WAOO ? Bevestigd 08-08
MARCHETTI Moreno ITA NERI SOTTOLI - SELLE ITALIA - KTM ? Bevestigd 08-08
CEPEDA HERNANDEZ Jefferson Alveiro ECU - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 08-08
CEPEDA ORTIZ Jefferson Alexander ECU - ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC Gerucht 08-08
DONOVAN Mark GBR TEAM WIGGINS LE COL TEAM SUNWEB Getekend 08-08
DAINESE Alberto ITA SEG RACING ACADEMY TEAM SUNWEB Getekend 07-23 08-08
ARENSMAN Thymen NED SEG RACING ACADEMY TEAM SUNWEB Getekend 08-08
MAS NICOLAU Enric ESP DECEUNINCK - QUICK-STEP MOVISTAR TEAM Getekend 06-02 08-08
KUIJPERS Evy NED CCC - LIV CCC - LIV Verlenging 08-07
OSORIO CARVAJAL Alejandro COL NIPPO VINI FANTINI - FAIZANE' CAJA RURAL-SEGUROS RGA Gerucht 08-07
MARTINELLI Davide ITA DECEUNINCK - QUICK-STEP ASTANA PRO TEAM Getekend 08-07
MARTIN Guillaume FRA WANTY – GROUPE GOBERT COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 07-11 08-07
CONTRERAS PINZON Rodrigo COL ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 08-07
PASQUALON Andrea ITA WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Gerucht 08-06
CHAMPOUSSIN Clément FRA - AG2R LA MONDIALE Getekend 08-06
BELLETTI Manuel ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC Verlenging 08-06
SERRY Pieter BEL DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 08-05
CIMA Damiano ITA NIPPO VINI FANTINI - FAIZANE' TOTAL DIRECT ENERGIE Gerucht 08-05
BJERG Mikkel DEN HAGENS BERMAN-AXEON UAE - TEAMEMIRATES Getekend 08-05
ZIMMERMANN Georg GER TIROL KTM CYCLING TEAM CCC TEAM Getekend 08-05
SABATINI Fabio ITA DECEUNINCK - QUICK-STEP COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 07-08 08-05
PIDCOCK Thomas GBR TEAM WIGGINS LE COL TEAM INEOS Gerucht 08-05
PRONSKIY Vadim KAZ VINO - ASTANA MOTORS ASTANA PRO TEAM Getekend 08-05
ZARDINI Edoardo ITA NERI SOTTOLI - SELLE ITALIA - KTM NERI SOTTOLI - SELLE ITALIA - KTM Verlenging 08-05
LANDA MEANA Mikel EUS MOVISTAR TEAM BAHRAIN - MERIDA Getekend 06-02 08-05
CULLAIGH Gabriel GBR TEAM WIGGINS LE COL MOVISTAR TEAM Getekend 08-05
COVI Alessandro ITA TEAM COLPACK UAE - TEAMEMIRATES Getekend 08-04
FILOSI Iuri ITA DELKO MARSEILLE PROVENCE BARDIANI CSF Gerucht 08-03
PESSOT Alessandro ITA BARDIANI CSF BARDIANI CSF Verlenging 08-03
WACKERMANN Luca ITA BARDIANI CSF ? Bevestigd 08-03
HOFSTETTER Hugo FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS ISRAEL CYCLING ACADEMY Getekend 08-01 08-03
VAN LERBERGHE Bert BEL COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS DECEUNINCK - QUICK-STEP Getekend 07-18 08-03
STEELS Stijn BEL ROOMPOT-CHARLES DECEUNINCK - QUICK-STEP Getekend 07-16 08-03
ROSSETTO Stéphane FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 08-03
MCNULTY Brandon USA RALLY UHC CYCLING UAE - TEAMEMIRATES Getekend 07-23 08-02
VAN GESTEL Dries BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE TOTAL DIRECT ENERGIE Getekend 06-04 08-02
TRENTIN Matteo ITA MITCHELTON - SCOTT CCC TEAM Getekend 07-21 08-02
SIMON Julien FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS TOTAL DIRECT ENERGIE Getekend 08-01 08-02
VLASOV Aleksander RUS GAZPROM - RUSVELO ASTANA PRO TEAM Gerucht 08-01
WAEYTENS Zico BEL COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS LOTTO SOUDAL Gerucht 08-01
HÄNNINEN Jaakko FIN - AG2R LA MONDIALE Getekend 08-01
BAGOT Yohan FRA VITAL CONCEPT - B&B HOTELS ? Bevestigd 08-01
FOURNIER Marc FRA VITAL CONCEPT - B&B HOTELS ? Bevestigd 08-01
ERMENAULT Corentin FRA VITAL CONCEPT - B&B HOTELS ? Bevestigd 08-01
MONACO Alessandro ITA - BARDIANI CSF Getekend 08-01
LONARDI Giovanni ITA NIPPO VINI FANTINI - FAIZANE' BARDIANI CSF Getekend 08-01
VENCHIARUTTI Nicola ITA CYCLING TEAM FRIULI ASD ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC Getekend 08-01
LÓPEZ Juan Pedro ESP KOMETA CYCLING TEAM TREK-SEGAFREDO Getekend 08-01
ROSON GARCIA Jaime ESP - ? Bevestigd 08-01
GROVES Kaden AUS SEG RACING ACADEMY MITCHELTON - SCOTT Getekend 08-01
HALVORSEN Kristoffer NOR TEAM INEOS EF EDUCATION FIRST Gerucht 08-01
BRAND Lucinda NED TEAM SUNWEB TREK - SEGAFREDO WE Getekend 08-01
PAUWELS Kevin BEL MARLUX - BINGOAL EINDE CARRIERE Einde carriere 07-31
FUENTES Ángel ESP - BURGOS BH Getekend 07-31
HERMANS Quinten BEL TELENET FIDEA LIONS TOTAL DIRECT ENERGIE Gerucht 07-31
FRAILE MATARRANZ Omar EUS ASTANA PRO TEAM ASTANA PRO TEAM Verlenging 07-31
PALADIN Soraya ITA ALE CIPOLLINI CCC-LIV Getekend 07-31
JANSSENS Jimmy BEL CORENDON - CIRCUS CORENDON - CIRCUS Verlenging 07-30
RICKAERT Jonas BEL CORENDON - CIRCUS CORENDON - CIRCUS Verlenging 07-30
DE BONDT Dries BEL CORENDON - CIRCUS CORENDON - CIRCUS Verlenging 07-30
VERMEERSCH Gianni BEL CORENDON - CIRCUS CORENDON - CIRCUS Verlenging 07-30
MEISEN Marcel GER CORENDON - CIRCUS CORENDON - CIRCUS Verlenging 07-30
BARCELÓ ARAGÓN Fernando ESP EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS TEAM ARKÉA - SAMSIC Gerucht 07-18 07-30
BAK Lars Ytting DEN TEAM DIMENSION DATA EINDE CARRIERE Einde carriere 07-28
MOINARD Amaël FRA TEAM ARKÉA - SAMSIC EINDE CARRIERE Einde carriere 07-28
BERNARD Julien FRA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 07-25
ARDILA Camilo COL EPM UAE - TEAMEMIRATES Getekend 07-23 07-25
SEIGLE Romain FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 07-23
ARMIRAIL Bruno FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 07-23
EINHORN Itmar ISR ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 07-23
AERTS Toon BEL TELENET FIDEA LIONS TELENET FIDEA LIONS Verlenging 07-23
CIMOLAI Davide ITA ISRAEL CYCLING ACADEMY ISRAEL CYCLING ACADEMY Verlenging 07-23
BYSTROM Sven Erik NOR UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 07-23
KRISTOFF Alexander NOR UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 07-23
STYBAR Zdenek CZE DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-23
MATE MARDONES Luis Angel ESP COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-23
EDET Nicolas FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-23
DUPONT Timothy BEL WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 07-23
VAN GARDEREN Tejay USA EF EDUCATION FIRST EF EDUCATION FIRST Verlenging 07-23
HERRADA LOPEZ Jesús ESP COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-23
VANBILSEN Kenneth BEL COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-23
PERICHON Pierre-Luc FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-23
EIKING Odd Christian NOR WANTY – GROUPE GOBERT WANTY – GROUPE GOBERT Verlenging 07-23
ROGINA Radoslav CRO ADRIA MOBIL ADRIA MOBIL Verlenging 07-23
CONSTANTIN Baptiste FRA - ST MICHEL - AUBER 93 Getekend 07-23
BARGUIL Warren FRA TEAM ARKÉA - SAMSIC TEAM ARKÉA - SAMSIC Verlenging 07-23
QUEMENEUR Perrig FRA TOTAL DIRECT ENERGIE EINDE CARRIERE Bevestigd 07-23
KEUKELEIRE Jens BEL LOTTO SOUDAL MITCHELTON - SCOTT Gerucht 07-23
CAVENDISH Mark GBR TEAM DIMENSION DATA BAHRAIN - MERIDA Gerucht 07-23
QUARTERMAN Charlie GBR - TREK-SEGAFREDO Gerucht 07-23
GOOSSENS Kobe BEL Lotto-Soudal U23 LOTTO SOUDAL Onderhandeling 07-23
BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael ERI COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-23
KNOX James GBR DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-22
ROJAS GIL Jose Joaquin ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-22
PEDRERO LOPEZ Antonio ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-22
OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes POR MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-22
MAS BONET Lluis ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-22
CARRETERO Hector ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-22
ARCAS PEÑA Jorge ESP MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-22
AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey CRC MOVISTAR TEAM MOVISTAR TEAM Verlenging 07-22
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello EUS ASTANA PRO TEAM BAHRAIN - MERIDA Gerucht 06-02 07-21
KNETEMANN Roxane NED PARKHOTEL VALKENBURG Retires Einde carriere 07-19
WALKER Joey GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
ROWSELL Erick GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
PYM George GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
MOULD Jonathan GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
MOSES Thomas GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
MCEVOY Jonathan GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
LAVERICK Joseph GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
HORTON Tobyn GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
HOLMES Matthew GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
HANDLEY Richard GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
DIBBEN Jonathan GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
CUMING Michael GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
BIBBY Ian GBR MADISON GENESIS ? Bevestigd 07-18
BOECKMANS Kris BEL VITAL CONCEPT - B&B HOTELS VITAL CONCEPT - B&B HOTELS Verlenging 07-18
VAN GENECHTEN Jonas BEL VITAL CONCEPT - B&B HOTELS VITAL CONCEPT - B&B HOTELS Verlenging 07-18
DUVAL Julien FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-18
BIDARD François FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-18
VENTURINI Clément FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-18
GOUGEARD Alexis FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-18
GALLOPIN Tony FRA AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-18
VAN BAARLE Dylan NED TEAM INEOS TEAM INEOS Onderhandeling 07-18
HIRT Jan CZE ASTANA PRO TEAM CCC TEAM Gerucht 07-18
ELISSONDE Kenny FRA TEAM INEOS TREK-SEGAFREDO Gerucht 07-18
SOBRERO Matteo ITA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTAL TEAM TEAM NTT Getekend 06-10 07-18
BATTISTELLA Samuele ITA DIMENSION DATA FOR QHUBEKA CONTINENTAL TEAM TEAM NTT Getekend 07-16 07-18
SAMITIER SAMITIER Sergio ESP EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS MOVISTAR TEAM Gerucht 07-18
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar ESP EUSKADI BASQUE COUNTRY-MURIAS MOVISTAR TEAM Gerucht 07-18
YATES Theodore AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
WHITE Liam AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
THOMAS Ryan AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
PLOWRIGHT Jensen AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
MARTIN Oliver AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
MAGENNIS Liam AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
KAESLER Tom AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
JOHNSON Zachary AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
BURT Patrick AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
BOLTON Thomas AUS DRAPAC CANNONDALE HOLISTIC DEVELOPMENT TEAM ? Bevestigd 07-18
THEUNS Edward BEL TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 07-17
BAGIOLI Andrea ITA TEAM COLPACK DECEUNINCK - QUICK-STEP Getekend 07-17
GROENEWEGEN Dylan NED TEAM JUMBO - VISMA TEAM JUMBO - VISMA Verlenging 07-16
ROGLIC Primoz SLO TEAM JUMBO - VISMA TEAM JUMBO - VISMA Verlenging 07-16
MINNAARD Marco NED WANTY – GROUPE GOBERT Retires Einde carriere 07-16
KEISSE Iljo BEL DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-16
CORT NIELSEN Magnus DEN ASTANA PRO TEAM EF EDUCATION FIRST Gerucht 07-16
FERNANDEZ ANDUJAR Rubén ESP MOVISTAR TEAM TEAM ARKÉA - SAMSIC Gerucht 07-16
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander COL MOVISTAR TEAM TEAM ARKÉA - SAMSIC Bevestigd 07-16
POLITT Nils GER TEAM KATUSHA ALPECIN DECEUNINCK - QUICK-STEP Gerucht 07-16
MÜLLER Patrick SUI VITAL CONCEPT - B&B HOTELS Retires Einde carriere 07-16
HARPER Chris AUS TEAM BRIDGELANE TEAM JUMBO - VISMA Gerucht 07-16
TEN DAM Laurens NED CCC TEAM Retires Einde carriere 07-15
CARAPAZ Richard ECU MOVISTAR TEAM TEAM INEOS Gerucht 07-14
CICCONE Giulio ITA TREK-SEGAFREDO TREK-SEGAFREDO Verlenging 07-12
SENECHAL Florian FRA DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-11
BENNETT Sam IRL BORA-HANSGROHE DECEUNINCK - QUICK-STEP Gerucht 06-02 07-08
VANDENBERGH Stijn BEL AG2R LA MONDIALE AG2R LA MONDIALE Verlenging 07-08
NAESEN Lawrence BEL LOTTO SOUDAL AG2R LA MONDIALE Getekend 07-08
VIVIANI Elia ITA DECEUNINCK - QUICK-STEP COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Getekend 06-19 07-08
RENSHAW Mark AUS TEAM DIMENSION DATA Retires Einde carriere 07-04
MATTHEWS Michael AUS TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-03
BOL Cees NED TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-03
HAGA Chad USA TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 07-03
DECLERCQ Tim BEL DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 07-03
FOSS Tobias NOR UNO-X NORWEGIAN DEVELOPMENT TEAM TEAM JUMBO - VISMA Getekend 07-02
HERRADA LOPEZ Jesús ESP COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-02
HERRADA LOPEZ José ESP COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Verlenging 07-02
DEGENKOLB John GER TREK-SEGAFREDO LOTTO SOUDAL Gerucht 06-20 07-01
VAN HECKE Preben BEL SPORT VLAANDEREN-BALOISE Retires Einde carriere 06-30
POGACAR Tadej SLO UAE - TEAMEMIRATES UAE - TEAMEMIRATES Verlenging 06-28
PEÁK Barnabas HUN SEG RACING ACADEMY MITCHELTON - SCOTT Getekend 06-27
VENDRAME Andrea ITA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC AG2R LA MONDIALE Getekend 06-26
BOUHANNI Nacer FRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS TEAM ARKÉA - SAMSIC Getekend 06-26
CALMEJANE Lilian FRA TOTAL DIRECT ENERGIE TOTAL DIRECT ENERGIE Verlenging 06-26
SHORTT Devin RSA - CAJA RURAL-SEGUROS RGA Getekend 06-24
RUTSCH Jonas GER TEAM LOTTO - KERN HAUS EF EDUCATION FIRST Getekend 06-23
DOLAN Lauren GBR - BIZKAIA- DURANGO Getekend 06-20
KITTEL Marcel GER TEAM KATUSHA ALPECIN TEAM JUMBO - VISMA Gerucht 06-02 06-19
PELLAUD Simon SUI IAM - EXCELSIOR ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC Getekend 06-12
PANTANO GOMEZ Jarlinson COL TREK-SEGAFREDO EINDE CARRIERE Einde carriere 06-11
SUAZA ARANGO Bernardo COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
SIERRA SANCHEZ Yecid Arturo COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
SÁENZ Nicolás ESP MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
REYES ORTEGA Aldemar COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
RESTREPO VALENCIA Jhonatan COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
QUINTERO NORENA Carlos Julian COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
PARRA ARIAS Jordan Arley COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
PAREDES ZAPATA Wilmar Andrés COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
OSORIO ARBOLEDA Juan Felipe COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
OCHOA CAMARGO Diego Antonio COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
MENDOZA CARDONA Omar Alberto COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
GARCIA SOSA Jhojan Orlando COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
CHIA BERMUDEZ Luis Carlos COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
AMADOR CASTAÑO Juan Jose COL MANZANA POSTOBON TEAM ? Bevestigd 06-11
BENOIST Antoine FRA - CORENDON - CIRCUS Bevestigd 06-11
MORKOV Michael DEN DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 06-09 06-10
DEVENYNS Dries BEL DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 06-06 06-10
PREIDLER Georg AUT GROUPAMA - FDJ ? Bevestigd 06-10
HODEG CHAGUI Álvaro José COL DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 06-10
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe COL EF EDUCATION FIRST EF EDUCATION FIRST Verlenging 06-10
DOUGALL Nick AUS - EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
RUYTERS Brecht BEL CIBEL EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
KRUOPIS Aidis LTU - EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
FEILLU Romain FRA ST MICHEL - AUBER 93 EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
BOUCHER David BEL TARTELETTO - ISOREX EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
REBELLIN Davide ITA SOVAC EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
POZDNYAKOV Kirill AZE TARTELETTO - ISOREX EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
OLIVIER Daan NED TEAM JUMBO - VISMA EINDE CARRIERE Einde carriere 06-03 06-10
MOSER Moreno ITA NIPPO VINI FANTINI - FAIZANE' EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
CURVERS Roy NED TEAM SUNWEB EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
VAUGRENARD Benoît FRA GROUPAMA - FDJ EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
GÈNE Yohann FRA TOTAL DIRECT ENERGIE EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
DUMOULIN Samuel FRA AG2R LA MONDIALE EINDE CARRIERE Einde carriere 06-10
NIBALI Vincenzo ITA BAHRAIN - MERIDA TREK-SEGAFREDO Getekend 06-02 06-05
LAMBRECHT Bjorg BEL LOTTO SOUDAL LOTTO SOUDAL Verlenging 06-05
DE VREESE Laurens BEL ASTANA PRO TEAM COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS Gerucht 06-04
ELÓSEGUI Iñigo ESP - MOVISTAR TEAM Getekend 06-04
KENNAUGH Peter GBR BORA-HANSGROHE Sabbatical per 2019-04-05 Bevestigd 06-03
RAVANELLI Simone ITA BIESSE CARRERA ANDRONI GIOCATTOLI - SIDERMEC Getekend 06-02
GENIETS Kevin LUX GROUPAMA - FDJ CT GROUPAMA - FDJ Getekend 06-02
BALLERINI Davide ITA ASTANA PRO TEAM DECEUNINCK - QUICK-STEP Gerucht 06-02
IRIZAR ARANBURU Markel EUS TREK-SEGAFREDO Retires Einde carriere 06-02
TOLHOEK Antwan NED TEAM JUMBO - VISMA TEAM JUMBO - VISMA Verlenging 06-02
KUSS Sepp USA TEAM JUMBO - VISMA TEAM JUMBO - VISMA Verlenging 06-02
BOUWMAN Koen NED TEAM JUMBO - VISMA TEAM JUMBO - VISMA Verlenging 06-02
MADOUAS Valentin FRA GROUPAMA - FDJ GROUPAMA - FDJ Verlenging 06-02
MOHORIC Matej SLO BAHRAIN - MERIDA BAHRAIN - MERIDA Verlenging 06-02
KRAGH ANDERSEN Søren DEN TEAM SUNWEB TEAM SUNWEB Verlenging 06-02
WOODS Michael CAN EF EDUCATION FIRST EF EDUCATION FIRST Verlenging 06-02
ASGREEN Kasper DEN DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Verlenging 06-02
MORABITO Steve SUI GROUPAMA - FDJ Retires Einde carriere 06-02
VAN HOOYDONCK Nathan BEL CCC TEAM CCC TEAM Verlenging 06-02
LARSEN Niklas DEN TEAM COLOQUICK UNO-X TEAM Bevestigd 06-02
VON FOLSACH Casper DEN TEAM COLOQUICK UNO-X TEAM Bevestigd 06-02
HINDSGAUL MADSEN Jacob DEN TEAM COLOQUICK UNO-X TEAM Bevestigd 06-02
JOHANSEN Julius DEN TEAM COLOQUICK UNO-X TEAM Bevestigd 06-02
MADSEN Frederik Rodenberg DEN TEAM COLOQUICK UNO-X TEAM Bevestigd 06-02
ALAPHILIPPE Julian FRA DECEUNINCK - QUICK-STEP DECEUNINCK - QUICK-STEP Bevestigd 06-02
STULTIENS Sabrina NED CCC - LIV CCC - LIV Verlenging 04-20













--- advertentie ---