Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2017 (1.UWT)
(Omloop Het Volk/Nieuwsblad)
Belgium  /  25 February

Edition: 72 (198.3 Km)
Winner: VAN AVERMAET Greg

2016    
2018



Videos (1)
Winners of the Race
2 Fans




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. VAN AVERMAET Greg BMC 04:55:06
2. SAGAN Peter BOH 00:00:00
3. VANMARCKE Sep CDT 00:00:00
4. FELLINE Fabio TFS 00:00:45
5. GATTO Oscar AST 00:00:52
6. ROWE Luke SKY 00:00:52
7. NAESEN Oliver ALM 00:00:52
8. STUYVEN Jasper TFS 00:00:52
9. TRENTIN Matteo EQS 00:00:56
10. PETIT Adrien DEN 00:00:58
11. BACKAERT Frederik WGG 00:00:58
12. TEUNISSEN Mike SUN 00:00:58
13. GILBERT Philippe EQS 00:00:58
14. STYBAR Zdenek EQS 00:00:58
15. ROELANDTS Jurgen LTS 00:01:02
16. CORT NIELSEN Magnus ORS 00:02:41
17. BURGHARDT Marcus BOH 00:02:41
18. ROOSEN Timo TLJ 00:02:44
19. BRESCHEL Matti AST 00:02:44
20. DEMARE Arnaud FDJ 00:02:44
21. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG 00:02:44
22. SCH─R Michael BMC 00:02:44
23. JULES Justin WVA 00:02:44
24. BAGDONAS Gediminas ALM 00:02:44
25. GROENEWEGEN Dylan TLJ 00:02:44
26. ANDERSEN S°ren Kragh SUN 00:02:44
27. OFFREDO Yoann WGG 00:02:44
28. KOREN Kristjan CDT 00:02:44
29. DE BUYST Jasper LTS 00:02:59
30. VALGREN ANDERSEN Michael AST 00:02:59
31. JARRIER Benoit FVC 00:02:59
32. ISTA Kevin WVA 00:02:59
33. VAN DER HOORN Taco RNL 00:02:59
34. DRUCKER Jean Pierre BMC 00:02:59
35. COLBRELLI Sonny TBM 00:02:59
36. SENECHAL Florian COF 00:02:59
37. GOUGEARD Alexis ALM 00:02:59
38. LANGEVELD Sebastian CDT 00:02:59
39. VAN LERBERGHE Bert SVB 00:02:59
40. DURBRIDGE Luke ORS 00:02:59
41. ASSELMAN Jesper RNL 00:02:59
42. KONOVALOVAS Ignatas FDJ 00:02:59
43. VAN GOETHEM Brian RNL 00:02:59
44. VAN EMDEN Jos TLJ 00:02:59
45. VENTOSO ALBERDI Francisco JosÚ BMC 00:02:59
46. MOSCON Gianni SKY 00:02:59
47. THEUNS Edward TFS 00:02:59
48. GRIVKO Andriy AST 00:02:59
49. JUUL JENSEN Christopher ORS 00:02:59
50. HAYMAN Mathew ORS 00:02:59
51. TERPSTRA Niki EQS 00:02:59
52. VAN HECKE Preben SVB 00:03:07
53. CHAVANEL Sylvain DEN 00:03:07
54. VANDENBERGH Stijn ALM 00:04:36
55. WYNANTS Maarten TLJ 00:04:36
56. JAUREGUI Quentin ALM 00:04:36
57. HOLLENSTEIN Reto KAT 00:04:37
58. KONING Peter AQB 00:04:42
59. WALLAYS Jelle LTS 00:05:26
60. DEVOLDER Stijn VWA 00:05:26
61. K▄NG Stefan BMC 00:07:45
62. TURGIS Jimmy COF 00:07:45
63. PFINGSTEN Christoph BOH 00:07:45
64. FARAZIJN Maxime SVB 00:07:45
65. DE BACKER Bert SUN 00:07:45
66. STEELS Stijn SVB 00:07:45
67. SPRENGERS Thomas SVB 00:07:45
68. DUYN Huub VWA 00:07:45
69. DE VREESE Laurens AST 00:07:49
70. KNEES Christian SKY 00:07:49
71. LIGTHART Pim RNL 00:07:49
72. ELMIGER Martin BMC 00:07:49
73. RAST GrÚgory TFS 00:07:49
74. PARDINI Olivier WVA 00:07:49
75. BODNAR Maciej BOH 00:07:49
76. HOULE Hugo ALM 00:07:49
77. FRISON Frederik LTS 00:07:49
78. STANNARD Ian SKY 00:07:49
79. BOUDAT Thomas DEN 00:07:49
80. BONNAMOUR Franck FVC 00:07:49
81. VAN BAARLE Dylan CDT 00:07:49
82. VAN ASBROECK Tom CDT 00:09:09
83. SINKELDAM Ramon SUN 00:09:09
84. COLEDAN Marco TFS 00:09:09
85. VAN WINDEN Dennis ICA 00:09:09
86. KEISSE Iljo EQS 00:09:09
87. CURVERS Roy SUN 00:09:09
88. SCHILLINGER Andreas BOH 00:09:09
89. NAESEN Lawrence WVA 00:09:09
90. CORDEEL Sander VWA 00:09:09
91. GARCIA CORTINA Ivan TBM 00:09:09
92. MULLEN Ryan CDT 00:09:09
93. MORICE Julien DEN 00:09:09
94. LE GAC Olivier FDJ 00:09:09
95. VANTOMME Maxime WVA 00:09:09
96. VAN HOECKE Gijs TLJ 00:09:09
97. LAMPAERT Yves EQS 00:09:16
98. BAUGNIES JÚr˘me WGG 00:09:17
99. TANKINK Bram TLJ 00:09:17
100. VACHON Florian FVC 00:09:17
101. WISNIOWSKI Lukasz SKY 00:11:37
102. MARTIN Tony KAT 00:11:37
103. BYSTROM Sven Erik KAT 00:11:37
104. VALLEE Boris FVC 00:11:37
105. VAN POPPEL Danny SKY 00:11:37
106. KAMYSHEV Arman AST 00:11:37
107. HANSEN Lasse Norman AQB 00:11:37
108. HOELGAARD Daniel FDJ 00:11:37
109. BLYTHE Adam AQB 00:11:37
110. DANIEL Maxime FVC 00:11:37
111. VERMOTE Julien EQS 00:11:37
112. TUFT Svein ORS 00:11:37
113. BOIVIN Guillaume ICA 00:11:37
114. KREDER Wesley WGG 00:11:37
115. SCULLY Thomas CDT 00:11:37
116. PERICHON Pierre-Luc FVC 00:13:01








--- advertisement ---