Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2018 (1.UWT)
(Omloop Het Volk/Nieuwsblad)
Belgium  /  24 February

Edition: 73 (196.2 Km)
Winner: VALGREN ANDERSEN Michael

2017    


Videos (1)
Winners of the Race
1 Fans




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. VALGREN ANDERSEN Michael AST 04:50:14
2. WISNIOWSKI Lukasz SKY 00:00:12
3. VANMARCKE Sep EFD 00:00:12
4. STUYVEN Jasper TFS 00:00:12
5. GILBERT Philippe QST 00:00:12
6. THEUNS Edward SUN 00:00:12
7. VAN LERBERGHE Bert COF 00:00:12
8. COLBRELLI Sonny TBM 00:00:12
9. DEMARE Arnaud FDJ 00:00:12
10. BURGHARDT Marcus BOH 00:00:12
11. DOULL Owain SKY 00:00:12
12. W▄RTZ SCHMIDT Mads TKA 00:00:12
13. THWAITES Scott DDD 00:00:12
14. MODOLO Sacha EFD 00:00:12
15. VAN GESTEL Dries SVB 00:00:12
16. ROOSEN Timo TLJ 00:00:12
17. CAPIOT Amaury SVB 00:00:12
18. DILLIER Silvan ALM 00:00:12
19. JANSEN Amund Gr°ndahl TLJ 00:00:12
20. STYBAR Zdenek QST 00:00:12
21. KEUKELEIRE Jens LTS 00:00:12
22. K▄NG Stefan BMC 00:00:12
23. CORT NIELSEN Magnus AST 00:00:12
24. VANDENBERGH Stijn ALM 00:00:12
25. MARCATO Marco UAD 00:00:12
26. PLANCKAERT Baptiste TKA 00:00:12
27. NAESEN Oliver ALM 00:00:12
28. OFFREDO Yoann WGG 00:00:12
29. PERICHON Pierre-Luc FST 00:00:12
30. DRUCKER Jean Pierre BMC 00:00:12
31. WYNANTS Maarten TLJ 00:00:12
32. VAN AERT Wout VWC 00:00:12
33. BACKAERT Frederik WGG 00:00:12
34. TURGIS Anthony COF 00:00:12
35. KIRSCH Alex WVA 00:00:12
36. LAMPAERT Yves QST 00:00:12
37. M▄LLER Patrick VCC 00:00:12
38. GATTO Oscar AST 00:00:12
39. DE BIE Sean VWC 00:00:12
40. VERMOTE Julien DDD 00:00:12
41. VANTOMME Maxime WVA 00:00:12
42. LUTSENKO Alexey AST 00:00:12
43. SMITH Dion WGG 00:00:12
44. KOREN Kristjan TBM 00:00:12
45. DURBRIDGE Luke MTS 00:00:12
46. JUUL JENSEN Christopher MTS 00:00:12
47. KRAGH ANDERSEN S°ren SUN 00:00:12
48. SCHILLINGER Andreas BOH 00:00:12
49. SPRENGERS Thomas SVB 00:00:12
50. VAN AVERMAET Greg BMC 00:00:12
51. VAN BAARLE Dylan SKY 00:00:12
52. TERPSTRA Niki QST 00:00:12
53. HEPBURN Michael MTS 00:00:12
54. OSS Daniel BOH 00:00:12
55. TRENTIN Matteo MTS 00:00:12
56. SINKELDAM Ramon FDJ 00:00:12
57. LINDEMAN Bertjan TLJ 00:00:32
58. DE GENDT AimÚ SVB 00:00:41
59. BENOOT Tiesj LTS 00:01:29
60. DE BUYST Jasper LTS 00:01:48
61. DENZ Nico ALM 00:02:42
62. BAGDONAS Gediminas ALM 00:02:42
63. BIERMANS Jenthe TKA 00:02:42
64. SCH─R Michael BMC 00:02:42
65. GERTS Floris RNL 00:02:42
66. VAN HOOYDONCK Nathan BMC 00:02:42
67. BOLE Grega TBM 00:02:42
68. LEEZER Tom TLJ 00:02:42
69. WELLENS Tim LTS 00:02:42
70. DE VREESE Laurens AST 00:02:42
71. SWIFT Ben UAD 00:02:42
72. HOLLENSTEIN Reto TKA 00:02:42
73. PIBERNIK Luka TBM 00:02:42
74. DEVOLDER Stijn VWC 00:02:42
75. GRUZDEV Dmitriy AST 00:02:42
76. KUZNETSOV Vyacheslav TKA 00:02:42
77. DE BACKER Bert VCC 00:02:42
78. COQUARD Bryan VCC 00:02:42
79. WALLAYS Jelle LTS 00:02:42
80. LE BON Johan VCC 00:02:42
81. LE GAC Olivier FDJ 00:06:14
82. EDMONDSON Alexander MTS 00:06:14
83. POLITT Nils TKA 00:09:12
84. GARCIA CORTINA Ivan TBM 00:09:12
85. FELLINE Fabio TFS 00:09:12
86. GAVIRIA RENDON Fernando QST 00:09:12
87. LEMOINE Cyril COF 00:09:12
88. DOCKER Mitchell EFD 00:09:12
89. BRESCHEL Matti EFD 00:09:12
90. CLAEYS Dimitri COF 00:09:12
91. BAK Lars Ytting LTS 00:12:16
92. PEDERSEN Mads TFS 00:12:16
93. SARAMOTINS Aleksejs BOH 00:12:16
94. KORSAETH Truls Engen AST 00:12:16
95. DE WINTER Ludwig WVA 00:12:16
96. VAN POPPEL Boy TFS 00:12:16
97. TANKINK Bram TLJ 00:12:16
98. PLANCKAERT Edward SVB 00:12:16







--- advertisement ---