Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2019 (1.UWT)
(Omloop Het Volk/Nieuwsblad)
Belgium  /  2 March

Edition: 74 (200.0 Km)
Winner: STYBAR Zdenek

2018    



Videos (1)
Winners of the Race
1 Fans




Last Winners





Classifications > General Classification
Subclassifications
1. STYBAR Zdenek DQT 04:53:17
2. VAN AVERMAET Greg CPT 00:00:09
3. WELLENS Tim LTS 00:00:09
4. LUTSENKO Alexey AST 00:00:09
5. TEUNS Dylan TBM 00:00:09
6. DRUCKER Jean Pierre BOH 00:00:09
7. LAMPAERT Yves DQT 00:00:09
8. GILBERT Philippe DQT 00:00:09
9. TRENTIN Matteo MTS 00:00:09
10. NAESEN Oliver ALM 00:00:09
11. KEUKELEIRE Jens LTS 00:00:09
12. MATTHEWS Michael SUN 00:00:09
13. VAN AERT Wout TJV 00:00:09
14. VAN BAARLE Dylan INS 00:00:09
15. LANGEVELD Sebastian EF1 00:00:09
16. JUNGELS Bob DQT 00:00:09
17. DE VREESE Laurens AST 00:00:09
18. K▄NG Stefan GFC 00:00:09
19. POLITT Nils TKA 00:00:28
20. TERPSTRA Niki TDE 00:00:29
21. OSS Daniel BOH 00:00:30
22. DILLIER Silvan ALM 00:00:32
23. DURBRIDGE Luke MTS 00:00:44
24. PLANCKAERT Baptiste WVA 00:01:52
25. ROELANDTS Jurgen MOV 00:01:52
26. STANNARD Ian INS 00:01:52
27. DEVOLDER Stijn COC 00:01:52
28. DOULL Owain INS 00:02:51
29. HOULE Hugo AST 00:02:51
30. VAN POPPEL Danny TJV 00:02:51
31. LAPORTE Christophe COF 00:04:16
32. DECLERCQ Benjamin SVB 00:04:42
33. TEUNISSEN Mike TJV 00:04:42
34. JUUL JENSEN Christopher MTS 00:04:44
35. GARCIA CORTINA Ivan TBM 00:05:54
36. PLANCKAERT Edward SVB 00:05:54
37. PHILIPSEN Jasper UAD 00:05:54
38. COLBRELLI Sonny TBM 00:05:54
39. LE GAC Olivier GFC 00:05:54
40. STUYVEN Jasper TFS 00:05:54
41. CLAEYS Dimitri COF 00:05:54
42. DE BUYST Jasper LTS 00:06:17
43. DE BONDT Dries COC 00:06:17
44. CAPIOT Amaury SVB 00:06:17
45. VALGREN ANDERSEN Michael TDD 00:06:17
46. VAN POPPEL Boy ROC 00:06:17
47. DEVRIENDT Tom WGG 00:06:17
48. MEURISSE Xandro WGG 00:06:17
49. LIGTHART Pim TDE 00:06:17
50. VAN LERBERGHE Bert COF 00:06:17
51. MULLEN Ryan TFS 00:06:17
52. BOASSON HAGEN Edvald TDD 00:06:17
53. THEUNS Edward TFS 00:06:17
54. SINKELDAM Ramon GFC 00:06:17
55. VAN KEIRSBULCK Guillaume CPT 00:06:17
56. DE GENDT AimÚ WGG 00:06:17
57. KONOVALOVAS Ignatas GFC 00:06:17
58. HOWES Alex EF1 00:06:17
59. PEDERSEN Casper Phillip SUN 00:06:17
60. VANDENBERGH Stijn ALM 00:06:17
61. SPRENGERS Thomas SVB 00:06:17
62. PHINNEY Taylor EF1 00:06:17
63. BOHLI Tom UAD 00:06:17
64. HOLLENSTEIN Reto TKA 00:06:17
65. TURGIS Anthony TDE 00:06:17
66. VLIEGEN Lo´c WGG 00:06:17
67. ISTA Kevin WVA 00:06:17
68. VERVAEKE Louis SUN 00:06:17
69. BARBERO CUESTA Carlos MOV 00:06:17
70. PETIT Adrien TDE 00:06:17
71. WISNIOWSKI Lukasz CPT 00:06:17
72. DEBUSSCHERE Jens TKA 00:06:17
73. KNEES Christian INS 00:06:17
74. TOUZ╔ Damien COF 00:06:17
75. ARCAS PEĐA Jorge MOV 00:06:17
76. JANSSENS Jimmy COC 00:06:23
77. VAN GINNEKEN Sjoerd ROC 00:06:23
78. SMITH Dion MTS 00:06:23
79. ROOSEN Timo TJV 00:06:23
80. BOOM Lars ROC 00:06:23
81. DUCHESNE Antoine GFC 00:06:23
82. PÍSTLBERGER Lukas BOH 00:06:23
83. BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto MOV 00:06:23
84. VAN HOECKE Gijs CPT 00:06:23
85. KOREN Kristjan TBM 00:06:23
86. VAN DER HOORN Taco TJV 00:06:23
87. EDMONDSON Alexander MTS 00:06:27
88. PIBERNIK Luka TBM 00:06:27
89. WYNANTS Maarten TJV 00:06:27
90. CORT NIELSEN Magnus AST 00:06:27
91. SCULLY Thomas EF1 00:06:27
92. VANMARCKE Sep EF1 00:06:27
93. GAUDIN Damien TDE 00:06:27
94. DUVAL Julien ALM 00:08:36
95. DENZ Nico ALM 00:08:36
96. BACKAERT Frederik WGG 00:08:36
97. GODON Dorian ALM 00:08:36
98. BOLE Grega TBM 00:08:36
99. DEHAES Kenny WVA 00:08:36
100. LIEPINS Emils WVA 00:08:36
101. SPENGLER Lukas WVA 00:08:36
102. VAN HECKE Preben SVB 00:08:36
103. DECLERCQ Tim DQT 00:08:36
104. BRESCHEL Matti EF1 00:08:36
105. PEDERSEN Mads TFS 00:08:36
106. MEISEN Marcel COC 00:08:36
107. EENKHOORN Pascal TJV 00:08:36
108. HOFSTETTER Hugo COF 00:08:36
109. KIRSCH Alex TFS 00:08:36
110. TAMINIAUX Lionel WVA 00:08:36







--- advertisement ---