Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Eneco Tour
2015
(2.UWT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 10 Augustus - 16 Augustus
Edition: 11 (1126.9 Km)
Winner:
WELLENS Tim
2014
2016
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(7)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Tim Wellens
BEL
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 3 >
Beveren
-
Ardooie
12 Augustus
/ 171.90 kilometer / Start: 12:25 / Finish: 16:30
Etappewinnaar
:
03:54:25
BOONEN Tom
Klassementleider
:
12:13:20
ASSELMAN Jesper
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOONEN Tom
EQS
03:54:25
2.
DEMARE Arnaud
FDJ
00:00:00
3.
VIVIANI Elia
SKY
00:00:00
4.
GUARDINI Andrea
AST
00:00:00
5.
GROENEWEGEN Dylan
ROP
00:00:00
6.
GREIPEL André
LTS
00:00:00
7.
SELIG Rüdiger
KAT
00:00:00
8.
MODOLO Sacha
LAM
00:00:00
9.
VAN POPPEL Danny
TFR
00:00:00
10.
JANS Roy
WGG
00:00:00
11.
KUZNETSOV Vyacheslav
KAT
00:00:00
12.
ROELANDTS Jurgen
LTS
00:00:00
13.
VAN GENECHTEN Jonas
IAM
00:00:00
14.
DEBUSSCHERE Jens
LTS
00:00:00
15.
NIZZOLO Giacomo
TFR
00:00:00
16.
ARNDT Nikias
TGA
00:00:00
17.
NAESEN Oliver
TSV
00:00:00
18.
TRUSOV Nikolai
TCS
00:00:00
19.
LOOIJ André
ROP
00:00:00
20.
KELDERMAN Wilco
TLJ
00:00:00
4
Uitvallers
38.
BRESCHEL Matti
TCS
DNF
137.
TIMMER Albert
TGA
DNS
154.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
MOV
DNF
178.
VANSPEYBROUCK Pieter
TSV
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken