Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques
2017
(2.2)
(Course de la Solidarité Olympique)
Poland / 28 Ekaina - 1 Uztaila
Edition: 28 (752.7 Km)
Winner:
KOMAR Mateusz
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Mateusz Komar
POL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
BARTA Jan
2020
ANIOLKOWSKI Stanislaw
2019
VAHTRA Norman
2018
JANISZEWSKI Sylwester
2017
KOMAR Mateusz
2016
SOBAL Yauheni
2015
ARIESEN Johim
2014
ZIELINSKI Kamil
2013
POPKOV Vitaliy
2012
WITECKI Mariusz
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Mielec
-
Krosno
30 Ekaina
/ 169.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:41:34
ZIELINSKI Kamil
Laisterketako Liderra
:
00:00:17h2
KOMAR Mateusz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ZIELINSKI Kamil
03:41:34
2.
HARAKHAVIK Uladzimir
03:41:44
3.
BANASZEK Alan
03:41:59
4.
MENTEN Milan
03:41:59
5.
ARIESEN Jacob Willem
03:41:59
6.
FRANCZAK Pawel
03:41:59
7.
BOGDANOVICS Maris
03:41:59
8.
BERNAS Pawel
03:41:59
9.
CIESLIK Pawel
03:41:59
10.
KUREK Adrian
03:41:59
11.
BLAHA Martin
03:41:59
12.
JÄGELER Robert
03:41:59
13.
KOMAR Mateusz
03:41:59
14.
CERNY Josef
03:41:59
15.
MALCHAREK Moritz
03:41:59
16.
DE DECKER Alfdan
03:41:59
17.
STACHOWIAK Adam
03:41:59
18.
THIJSSEN Gerben
03:41:59
19.
BUCHACEK Tomas
03:41:59
20.
UDOD Rinat
03:41:59
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika