Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Franįais
|
Italiano
|
Espaņol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
2019
(2.1)
(Settimana Ciclistica Internazionale)
Italy / 27 Martxoa - 31 Martxoa
Edition: 19 (742.1 Km)
Winner:
HAMILTON Lucas
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Lucas Hamilton
AUS
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DUNBAR Eddie
2021
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
2020
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
2019
HAMILTON Lucas
2018
ROSA Diego
2017
CALMEJANE Lilian
2016
FIRSANOV Serguei
2015
MEINTJES Louis
2014
KENNAUGH Peter
2013
ULISSI Diego
Lehenagokoa
1a
|
1b
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Forlė
-
Forlė
29 Martxoa
/ 166.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:01:50
VELASCO Simone
Laisterketako Liderra
:
10:25:23
HAMILTON Lucas
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VELASCO Simone
THR
04:01:50
2.
GAVAZZI Francesco
ANS
04:01:50
3.
KAMP EGESTED Alexander
RIW
04:01:50
4.
BAGIOLI Nicola
NIP
04:01:50
5.
VISCONTI Giovanni
THR
04:01:50
6.
SOBRERO Matteo
DDC
04:01:50
7.
CAŅAVERAL VARGAS Jonathan
BSM
04:01:50
8.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
04:01:50
9.
FEDELI Alessandro
NITA
04:01:50
10.
TIZZA Marco
AMO
04:01:50
11.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
THR
04:01:50
12.
HAMILTON Lucas
MTS
04:01:50
13.
FINETTO Mauro
NITA
04:01:50
14.
SHALUNOV Evgeny
GAZ
04:01:50
15.
CATTANEO Mattia
ANS
04:01:50
16.
GESBERT Elie
PCB
04:01:50
17.
GABBURO Davide
THR
04:01:50
18.
ROSA Diego
INS
04:01:50
19.
CRADDOCK Lawson
EF1
04:01:50
20.
HOWSON Damien
MTS
04:01:50
7
Erretiratzeak
73.
LE ROUX Romain
PCB
DNF
77.
WAGNER Robert
PCB
DNF
112.
HAGEN Krister
RIW
DNF
116.
QUAADE Rasmus Christian
RIW
DNF
154.
MUGISHA Samuel
DDC
DNF
234.
SERGIS Kaspars
AMO
DNF
237.
VIVAS Federico
AMO
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espaņa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika