Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour
2017
(2.UWT)
(Benelux Tour)
/ 7 Abuztua - 13 Abuztua
Edition: 13 (1080.3 Km)
Winner:
DUMOULIN Tom
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tom Dumoulin
NED
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Etapa 7 >
Essen
-
Geraardsbergen
13 Abuztua
/ 191.30 kilometer / Hasiera: 11:57 / Helmuga: 16:15
Etapa irabazlea
:
04:06:48
STUYVEN Jasper
Laisterketako Liderra
:
24:34:33
DUMOULIN Tom
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
STUYVEN Jasper
TFS
04:06:48
2.
GILBERT Philippe
EQS
04:06:49
3.
DUMOULIN Tom
SUN
04:06:49
4.
SAGAN Peter
BOH
04:06:49
5.
BENOOT Tiesj
LTS
04:06:49
6.
NAESEN Oliver
ALM
04:06:49
7.
VAN AVERMAET Greg
BMC
04:06:49
8.
LADAGNOUS Matthieu
FDJ
04:06:49
9.
SMITH Dion
WGG
04:06:49
10.
VAN BAARLE Dylan
CDT
04:06:49
11.
VAKOC Petr
EQS
04:06:49
12.
DUYN Huub
VWA
04:06:49
13.
VANMARCKE Sep
CDT
04:06:49
14.
SÜTTERLIN Jasha
MOV
04:06:55
15.
VALGREN ANDERSEN Michael
AST
04:06:57
16.
BACKAERT Frederik
WGG
04:06:57
17.
THEUNS Edward
TFS
04:06:57
18.
WELLENS Tim
LTS
04:06:57
19.
VLIEGEN Loïc
BMC
04:06:57
20.
VAN POPPEL Boy
TFS
04:07:00
20
Erretiratzeak
15.
GREIPEL André
LTS
DNF
18.
VANENDERT Jelle
LTS
DNF
54.
KOLAR Michal
BOH
DNF
57.
SCHILLINGER Andreas
BOH
DNF
58.
SELIG Rüdiger
BOH
DNF
62.
COLEDAN Marco
TFS
DNF
66.
BRANDLE Matthias
TFS
DNF
94.
MULLEN Ryan
CDT
DNF
111.
RENSHAW Mark
DDD
DNF
118.
VAN ZYL Johann
DDD
DNF
135.
MINALI Riccardo
AST
DNF
137.
TLEUBAYEV Ruslan
AST
DNF
144.
KUMP Marko
UAD
DNF
145.
POLANC Jan
UAD
DNF
146.
SWIFT Ben
UAD
DNF
157.
VAUGRENARD Benoît
FDJ
DNF
166.
QUINTANA ROJAS Dayer Uberney
MOV
DNF
174.
BARBIER Rudy
ALM
DNF
175.
DUVAL Julien
ALM
DNF
176.
GOUGEARD Alexis
ALM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika