Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Croatia
2018
(2.HC)
(Tour of Croatia-Kroz Hrvatsku)
Croatia / 17 Apirila - 22 Apirila
Edition: 4 (1066.0 Km)
Winner:
SIUTSOU Kanstantsin
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
YouTube
Laisterketako irabazleak
Kanstantsin Siutsou
BLR
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2022
2021
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MOHORIC Matej
2021
WILLIAMS Stephen
2019
YATES Adam
2018
SIUTSOU Kanstantsin
2017
NIBALI Vincenzo
2016
KVASINA Matija
2015
PATERSKI Maciej
2007
ROGINA Radoslav
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Samobor
-
Zagreb
22 Apirila
/ 151.50 kilometer / Hasiera: 13:10 / Helmuga: 16:40
Etapa irabazlea
:
03:21:39
SIMION Paolo
Laisterketako Liderra
:
26:51:12
SIUTSOU Kanstantsin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SIMION Paolo
BRD
03:21:39
2.
MAESTRI Mirco
BRD
03:21:50
3.
GROSU Eduard Michael
NIP
03:22:04
4.
LIENHARD Fabian
HCA
03:22:04
5.
HOLST ENGER Sondre
ICA
03:22:07
6.
KIRSCH Alex
WVA
03:22:07
7.
MOHORIC Matej
TBM
03:22:07
8.
LOBATO DEL VALLE Juan Jose
NIP
03:22:07
9.
ALBANESE Vincenzo
BRD
03:22:11
10.
BARBIN Enrico
BRD
03:22:11
11.
SIUTSOU Kanstantsin
TBM
03:22:11
12.
HILL Ben
LJU
03:22:11
13.
BRAMBILLA Gianluca
TFS
03:22:11
14.
WEENING Pieter
RNL
03:22:14
15.
POGACAR Tadej
LJU
03:22:14
16.
ROGINA Radoslav
ADR
03:22:14
17.
OWSIAN Lukasz
CCC
03:22:14
18.
EG Niklas
TFS
03:22:14
19.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
03:22:14
20.
LOZANO RIBA David
TNN
03:22:14
3
Erretiratzeak
13.
BEPPU Fumiyuki
TFS
DNF
37.
CELANO Danilo
CJR
DNF
65.
DUNNE Conor
ABS
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika