Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Benelux Tour
2021
(2.UWT)
Netherlands / 30 Abuztua - 5 Iraila
Edition: 17 (1091.6 Km)
Winner:
COLBRELLI Sonny
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Sonny Colbrelli
ITA
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Aalter
-
Ardooie
2 Iraila
/ 166.10 kilometer / Hasiera: 11:07 / Helmuga: 14:50
Etapa irabazlea
:
03:36:29
MERLIER Tim
Laisterketako Liderra
:
11:01:24
BISSEGGER Stefan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MERLIER Tim
AFC
03:36:29
2.
PEDERSEN Mads
TFS
00:00:00
3.
VAN POPPEL Danny
IWG
00:00:00
4.
SAGAN Peter
BOH
00:00:00
5.
LAPORTE Christophe
COF
00:00:00
6.
BAUHAUS Phil
TBV
00:00:00
7.
GAVIRIA RENDON Fernando
UAD
00:00:00
8.
WALSCHEID Max
TQA
00:00:00
9.
GROENEWEGEN Dylan
TJV
00:00:00
10.
LIENHARD Fabian
GFC
00:00:00
11.
MAS BONET Lluis
MOV
00:00:00
12.
VAN ASBROECK Tom
ISN
00:00:00
13.
VAN ROOY Kenneth
SVB
00:00:00
14.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
00:00:00
15.
CAMPENAERTS Victor
TQA
00:00:00
16.
STEWART Jake
GFC
00:00:00
17.
GARCIA CORTINA Ivan
MOV
00:00:00
18.
REX Laurenz
BWB
00:00:00
19.
BISSEGGER Stefan
EFN
00:00:00
20.
DRUCKER Jean Pierre
COF
00:00:00
3
Erretiratzeak
74.
MORIN Emmanuel
COF
DNF
146.
MORA VEDRI Sebastian
MOV
DNF
147.
TORRES BARCELO Albert
MOV
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika