Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour
2017
(2.UWT)
(Benelux Tour)
/ 7 Abuztua - 13 Abuztua
Edition: 13 (1080.3 Km)
Winner:
DUMOULIN Tom
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tom Dumoulin
NED
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Lanaken
-
Lanaken
10 Abuztua
/ 154.20 kilometer / Hasiera: 13:00 / Helmuga: 16:25
Etapa irabazlea
:
03:24:23
THEUNS Edward
Laisterketako Liderra
:
11:39:31
KÜNG Stefan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
THEUNS Edward
TFS
03:24:23
2.
KUMP Marko
UAD
03:24:23
3.
MERLIER Tim
VWA
03:24:23
4.
SAGAN Peter
BOH
03:24:23
5.
GROENEWEGEN Dylan
TLJ
03:24:23
6.
VAN POPPEL Danny
SKY
03:24:23
7.
CORT NIELSEN Magnus
ORS
03:24:23
8.
SARREAU Marc
FDJ
03:24:23
9.
BAUHAUS Phil
SUN
03:24:23
10.
VANMARCKE Sep
CDT
03:24:23
11.
TEUNISSEN Mike
SUN
03:24:23
12.
GIBBONS Ryan
DDD
03:24:23
13.
KEISSE Iljo
EQS
03:24:23
14.
DE BUYST Jasper
LTS
03:24:23
15.
ZURLO Federico
UAD
03:24:23
16.
RICKAERT Jonas
SVB
03:24:23
17.
VAN GESTEL Dries
SVB
03:24:23
18.
CONSONNI Simone
UAD
03:24:23
19.
DEHAES Kenny
WGG
03:24:23
20.
BARBIER Rudy
ALM
03:24:23
7
Erretiratzeak
78.
ZABEL Rick
KAT
DNF
88.
WISNIOWSKI Lukasz
SKY
DNF
92.
KOREN Kristjan
CDT
DNF
93.
LANGEVELD Sebastian
CDT
DNS
125.
GARCIA CORTINA Ivan
TBM
DNF
182.
DECLERCQ Benjamin
SVB
DNF
194.
TUSVELD Martijn
RNL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika