Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Paris-Nice
2018
(2.UWT)
(Paris - Nice)
France / 4 Martxoa - 11 Martxoa
Edition: 76 (1186.9 Km)
Winner:
SOLER GIMENEZ Marc
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Marc Soler Gimenez
ESP
2
Fans
CESAR VALENZUELA O.
Martin dJ
Tweets by @parisnice
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
SCHACHMANN Maximilian
2020
SCHACHMANN Maximilian
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
SOLER GIMENEZ Marc
2017
HENAO MONTOYA Sergio
2016
THOMAS Geraint
2015
PORTE Richie
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
PORTE Richie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 5 >
Salon-de-Provence
-
Sisteron
8 Martxoa
/ 163.50 kilometer / Hasiera: 13:15 / Helmuga: 17:10
Etapa irabazlea
:
03:57:25
COUSIN Jerome
Laisterketako Liderra
:
17:45:26
SANCHEZ GIL Luis Leon
Parcours
:
Mendi ertaineko etapa / Iritsiera laua
Eskaladak
:
1e Cat.
(1x)
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
COUSIN Jerome
TDE
03:57:25
2.
POLITT Nils
TKA
00:00:02
3.
GREIPEL André
LTS
00:00:04
4.
CORT NIELSEN Magnus
AST
00:00:04
5.
KRISTOFF Alexander
UAD
00:00:04
6.
LAPORTE Christophe
COF
00:00:04
7.
TRENTIN Matteo
MTS
00:00:04
8.
TEUNISSEN Mike
SUN
00:00:04
9.
BRESCHEL Matti
EFD
00:00:04
10.
DE KORT Koen
TFS
00:00:04
11.
ROOSEN Timo
TLJ
00:00:04
12.
KONRAD Patrick
BOH
00:00:04
13.
HIVERT Jonathan
TDE
00:00:04
14.
GROßSCHARTNER Felix
BOH
00:00:04
15.
GARCIA CORTINA Ivan
TBM
00:00:04
16.
PICHON Laurent
FST
00:00:04
17.
OOMEN Sam
SUN
00:00:04
18.
NAESEN Oliver
ALM
00:00:04
19.
GIBBONS Ryan
DDD
00:00:04
20.
DEMARE Arnaud
GFC
00:00:04
7
Erretiratzeak
43.
HALLER Marco
TKA
DNS
132.
BOUET Maxime
FST
DNS
142.
BOOM Lars
TLJ
DNS
143.
GROENEWEGEN Dylan
TLJ
DNS
144.
JANSEN Amund Grøndahl
TLJ
DNF
156.
THEUNS Edward
SUN
DNF
176.
MCLAY Daniel
EFD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika