Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Volta Ciclista a Catalunya
2021
(2.UWT)
Spain / 22 Martxoa - 28 Martxoa
Edition: 100 (1094.4 Km)
Winner:
YATES Adam
2019
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Salgaia
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Adam Yates
GBR
Tweets by @voltacatalunya
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1920
1913
1912
1911
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
2021
YATES Adam
2019
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2016
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2015
PORTE Richie
2014
RODRIGUEZ OLIVER Joaquin
2013
MARTIN Daniel
2012
ALBASINI Michael
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 3 >
Canal Olimpic de Catalunya
-
Vallter 2000
24 Martxoa
/ 203.10 kilometer / Hasiera: 11:45 / Helmuga: 17:00
Etapa irabazlea
:
05:00:58
YATES Adam
Laisterketako Liderra
:
09:44:21
YATES Adam
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
YATES Adam
IGD
05:00:58
2.
CHAVES RUBIO Johan Esteban
BEX
05:01:11
3.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
05:01:17
4.
THOMAS Geraint
IGD
05:01:29
5.
VANHOUCKE Harm
LTS
05:01:29
6.
KUSS Sepp
TJV
05:01:29
7.
CARTHY Hugh
EFN
05:01:29
8.
WOODS Michael
ISN
05:01:34
9.
PORTE Richie
IGD
05:01:34
10.
CICCONE Giulio
TFS
05:01:34
11.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
ARK
05:01:34
12.
YATES Simon
BEX
05:01:34
13.
HAMILTON Lucas
BEX
05:01:34
14.
KELDERMAN Wilco
BOH
05:01:34
15.
MAS NICOLAU Enric
MOV
05:01:44
16.
ALMEIDA João
DQT
05:01:44
17.
BADILATTI Matteo
GFC
05:02:01
18.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
EUS
05:02:07
19.
KÄMNA Lennard
BOH
05:02:07
20.
MCNULTY Brandon
UAD
05:02:19
1
Erretiratzeak
136.
GALLOPIN Tony
ACT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika