Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
BinckBank Tour
2020
(2.UWT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 29 Iraila - 3 Urria
Edition: 16 (708.8 Km)
Winner:
VAN DER POEL Mathieu
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Mathieu Van Der Poel
NED
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Aalter
-
Aalter
1 Urria
/ 157.00 kilometer / Hasiera: 12:45 / Helmuga: 16:40
Etapa irabazlea
:
03:26:13
PEDERSEN Mads
Laisterketako Liderra
:
06:25:23
PEDERSEN Mads
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
PEDERSEN Mads
TFS
03:26:13
2.
PHILIPSEN Jasper
UAD
00:00:00
3.
ACKERMANN Pascal
BOH
00:00:00
4.
VAN POPPEL Danny
CWG
00:00:00
5.
MERLIER Tim
AFC
00:00:00
6.
STYBAR Zdenek
DQT
00:00:00
7.
LAPORTE Christophe
COF
00:00:00
8.
SENECHAL Florian
DQT
00:00:00
9.
MANZIN Lorrenzo
TDE
00:00:00
10.
VANMARCKE Sep
EF1
00:00:00
11.
VAN DER POEL Mathieu
AFC
00:00:00
12.
TEUNISSEN Mike
TJV
00:00:00
13.
BISSEGGER Stefan
EF1
00:00:00
14.
PASQUALON Andrea
CWG
00:00:00
15.
CAPIOT Amaury
SVB
00:00:00
16.
VERMEERSCH Gianni
AFC
00:00:00
17.
KANTER Max
SUN
00:00:00
18.
ARCHBOLD Shane
DQT
00:00:00
19.
SELIG Rüdiger
BOH
00:00:00
20.
RÄIM Mihkel
ISN
00:00:00
5
Erretiratzeak
61.
GILBERT Philippe
LTS
DNS
127.
WRIGHT Fred
TBM
DNS
132.
BRUNEL Alexys
GFC
DNF
217.
WILLEMS Thimo
SVB
DNS
219.
DE WILDE Gilles
SVB
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika