Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tirreno-Adriatico
2020
(2.UWT)
(Tirreno - Adriatico)
Italy / 7 Iraila - 14 Iraila
Edition: 55 (1313.0 Km)
Winner:
YATES Simon
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Simon Yates
GBR
Tweets by @TirrenAdriatico
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 4 >
Terni
-
Cascia
10 Iraila
/ 194.00 kilometer / Hasiera: 11:00 / Helmuga: 15:55
Etapa irabazlea
:
04:46:22
HAMILTON Lucas
Laisterketako Liderra
:
18:05:52
WOODS Michael
Parcours
:
Mendi ertaineko etapa / Goranzko iritsiera
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HAMILTON Lucas
MTS
04:46:22
2.
MASNADA Fausto
DQT
00:00:00
3.
WOODS Michael
EF1
00:00:10
4.
VLASOV Aleksander
AST
00:00:10
5.
THOMAS Geraint
INS
00:00:10
6.
KELDERMAN Wilco
SUN
00:00:10
7.
HAIG Jack
MTS
00:00:10
8.
MAJKA Rafal
BOH
00:00:10
9.
KNOX James
DQT
00:00:10
10.
YATES Simon
MTS
00:00:10
11.
OOMEN Sam
SUN
00:00:15
12.
BRAMBILLA Gianluca
TFS
00:00:53
13.
ARANBURU DEBA Alex
AST
00:00:53
14.
ARMIRAIL Bruno
GFC
00:00:53
15.
HINDLEY Jai
SUN
00:00:53
16.
KONRAD Patrick
BOH
00:00:53
17.
FABBRO Matteo
BOH
00:00:53
18.
MEINTJES Louis
NTT
00:00:53
19.
PERNSTEINER Hermann
TBM
00:00:53
20.
VERVAEKE Louis
AFC
00:00:53
5
Erretiratzeak
23.
PACIONI Luca
ANS
DNF
54.
ORSINI Umberto
BCF
DNF
67.
SELIG Rüdiger
BOH
DNF
183.
DUNBAR Eddie
INS
DNS
216.
TAARAMAE Rein
TDE
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika