Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Paris-Nice
2022
(2.UWT)
(Paris - Nice)
France / 6 Martxoa - 13 Martxoa
Edition: 80 (1196.6 Km)
Winner:
ROGLIC Primoz
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Primoz Roglic
SLO
Tweets by @parisnice
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
SCHACHMANN Maximilian
2020
SCHACHMANN Maximilian
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
SOLER GIMENEZ Marc
2017
HENAO MONTOYA Sergio
2016
THOMAS Geraint
2015
PORTE Richie
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
PORTE Richie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 5 >
Saint-Just-Saint-Rambert
-
Saint-Sauveur-de-Montagut
10 Martxoa
/ 188.80 kilometer / Hasiera: 11:10 / Helmuga: 16:00
Etapa irabazlea
:
04:53:30
MCNULTY Brandon
Laisterketako Liderra
:
16:50:28
ROGLIC Primoz
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCNULTY Brandon
UAD
04:53:30
2.
BONNAMOUR Franck
BBK
00:01:58
3.
JORGENSON Matteo
MOV
00:01:58
4.
VANHOUCKE Harm
LTS
00:02:30
5.
PICHON Laurent
ARK
00:04:01
6.
TURGIS Anthony
TEN
00:04:02
7.
MADOUAS Valentin
GFC
00:04:57
8.
DOULL Owain
EFN
00:04:57
9.
LATOUR Pierre
TEN
00:05:43
10.
PACHER Quentin
GFC
00:05:43
11.
VLASOV Aleksander
BOH
00:05:43
12.
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
ARK
00:05:43
13.
VANSEVENANT Mauri
QST
00:05:43
14.
MOLLEMA Bauke
TFS
00:05:43
15.
PARET-PEINTRE Aurélien
ACT
00:05:43
16.
YATES Adam
IGD
00:05:43
17.
HAIG Jack
TBV
00:05:43
18.
IZAGIRRE INSAUSTI Ion
COF
00:05:43
19.
ALMEIDA João
UAD
00:05:43
20.
YATES Simon
BEX
00:05:43
23
Erretiratzeak
5.
POLITT Nils
BOH
DNS
12.
BOHLI Tom
COF
DNF
32.
CAPIOT Amaury
ARK
DNS
63.
MÄDER Gino
TBV
DNS
66.
SANCHEZ GIL Luis Leon
TBV
DNF
82.
BRUNEL Alexys
UAD
DNF
87.
TRENTIN Matteo
UAD
DNS
92.
CHAMPOUSSIN Clément
ACT
DNS
93.
DEWULF Stan
ACT
DNF
113.
LAMPAERT Yves
QST
DNS
116.
STYBAR Zdenek
QST
DNS
123.
GROENEWEGEN Dylan
BEX
DNS
147.
VERMAERKE Kevin
DSM
DNS
161.
BISSEGGER Stefan
EFN
DNS
164.
KEUKELEIRE Jens
EFN
DNS
165.
POWLESS Neilson
EFN
DNS
167.
WISNIOWSKI Lukasz
EFN
DNF
191.
HAGEN Carl Fredrik
ISN
DNS
195.
PICCOLI James
ISN
DNS
197.
VAN ASBROECK Tom
ISN
DNS
205.
RICKAERT Jonas
AFC
DNS
206.
SBARAGLI Kristian
AFC
DNS
207.
VINE Jay
AFC
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika