Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Binck Bank Tour (Eneco Tour)
2006
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 16 Augustus - 23 Augustus
Edition: 2 (1171.8 Km)
Winner:
SCHUMACHER Stefan
2005
2007
Voorbeschouwing
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Stefan Schumacher
GER
Simone Cadamuro
ITA
Stefan Schumacher
GER
1
Fans
Yordie Tepfenhart
Tweets by @BeneluxTour
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 1 >
Wieringerwerf
-
Hoogeveen
17 Augustus
/ 176.90 kilometer / Start: 11:40
Etappewinnaar
:
04:12:52
BOONEN Tom
Klassementleider
:
04:19:47
BOONEN Tom
Omschrijving
Voorbeschouwing
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOONEN Tom
QSI
04:12:52
2.
CADAMURO Simone
MRM
00:00:00
3.
GASPAROTTO Enrico
LIQ
00:00:00
4.
DEAN Julian
C.A
00:00:00
5.
ZANOTTI Marco
UNI
00:00:00
6.
MARKOV Alexei
CEI
00:00:00
7.
SABATINI Fabio
MRM
00:00:00
8.
SCHUMACHER Stefan
GST
00:00:00
9.
BALLAN Alessandro
LAM
00:00:00
10.
CLERC Aurélien
PHO
00:00:00
11.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
SDV
00:00:00
12.
VIERHOUTEN Aart
SKS
00:00:00
13.
KIRSIPUU Jaan
C.A
00:00:00
14.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
CEI
00:00:00
15.
MONDORY Lloyd
A2R
00:00:00
16.
MICHAELSEN Lars
CSC
00:00:00
17.
PÜTSEP Erki
A2R
00:00:00
18.
HINCAPIE George
DSC
00:00:00
19.
DE JONGH Steven
QSI
00:00:00
20.
WYNANTS Maarten
JAC
00:00:00
4
Uitvallers
2.
BRESCHEL Matti
CSC
DNF
83.
BRANDT Christophe
DVL
DNF
134.
ZUBELDIA AGIRRE Joseba
EUS
DNF
225.
REDONDO RAMOS José Antonio
LSW
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken