Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour (Eneco Tour)
2006
(PT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 16 Abuztua - 23 Abuztua
Edition: 2 (1171.8 Km)
Winner:
SCHUMACHER Stefan
2005
2007
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Stefan Schumacher
GER
Simone Cadamuro
ITA
Stefan Schumacher
GER
1
Fans
Yordie Tepfenhart
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
Wieringerwerf
-
Hoogeveen
17 Abuztua
/ 176.90 kilometer / Hasiera: 11:40
Etapa irabazlea
:
04:12:52
BOONEN Tom
Laisterketako Liderra
:
04:19:47
BOONEN Tom
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOONEN Tom
QSI
04:12:52
2.
CADAMURO Simone
MRM
00:00:00
3.
GASPAROTTO Enrico
LIQ
00:00:00
4.
DEAN Julian
C.A
00:00:00
5.
ZANOTTI Marco
UNI
00:00:00
6.
MARKOV Alexei
CEI
00:00:00
7.
SABATINI Fabio
MRM
00:00:00
8.
SCHUMACHER Stefan
GST
00:00:00
9.
BALLAN Alessandro
LAM
00:00:00
10.
CLERC Aurélien
PHO
00:00:00
11.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
SDV
00:00:00
12.
VIERHOUTEN Aart
SKS
00:00:00
13.
KIRSIPUU Jaan
C.A
00:00:00
14.
GUTIERREZ PALACIOS José Ivan
CEI
00:00:00
15.
MONDORY Lloyd
A2R
00:00:00
16.
MICHAELSEN Lars
CSC
00:00:00
17.
PÜTSEP Erki
A2R
00:00:00
18.
HINCAPIE George
DSC
00:00:00
19.
DE JONGH Steven
QSI
00:00:00
20.
WYNANTS Maarten
JAC
00:00:00
4
Erretiratzeak
2.
BRESCHEL Matti
CSC
DNF
83.
BRANDT Christophe
DVL
DNF
134.
ZUBELDIA AGIRRE Joseba
EUS
DNF
225.
REDONDO RAMOS José Antonio
LSW
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika