Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta a Burgos
2019
(2.HC)
Spain / 13 Augustus - 17 Augustus
Edition: 41 (787.0 Km)
Winner:
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(5)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Ivan Ramiro Sosa Cuervo
COL
Tweets by @vueltaaburgos
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Volgende
Etappe 4 >
Atapuerca
-
Ciudad Romana de Clunia
16 Augustus
/ 174.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:07:55
ARANBURU DEBA Alex
Klassementleider
:
15:19:51
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
04:07:55
2.
RIABUSHENKO Aliaksandr
UAD
04:07:55
3.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
04:07:55
4.
GAUTIER Cyril
VCB
04:07:55
5.
NARVAEZ PRADO Jhonnatan
INS
04:07:55
6.
CARAPAZ Richard
MOV
04:07:55
7.
ROLLAND Pierre
VCB
04:08:01
8.
NIZZOLO Giacomo
TDD
04:08:01
9.
CHERKASOV Nikolay
GAZ
04:08:01
10.
FONTE César
W52
04:08:01
11.
GAVAZZI Francesco
ANS
04:08:01
12.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
TDD
04:08:01
13.
BARTHE Cyril
EUS
04:08:04
14.
ABERASTURI IZAGA Jon
CJR
04:08:04
15.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
INS
04:08:04
16.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
04:08:04
17.
MINNAARD Marco
WGG
04:08:04
18.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
04:08:04
19.
ARANBURU ARRUTI Jokin
EUK
04:08:08
20.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
04:08:08
3
Uitvallers
32.
RAVASI Edward
UAD
DNF
116.
SUREDA MOREY Jaume
BBH
DNF
162.
FERREIRA José Tiago Carneiro
W52
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken