Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Route d'Occitanie - La Dépêche du Midi
2019
(2.1)
(Tour d'Occitanie)
France / 20 Ekaina - 23 Ekaina
Edition: 1 (691.0 Km)
Winner:
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alejandro Valverde Belmonte
ESP
Tweets by @RouteOccitanie
Edizioak
2022
2021
2020
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
WOODS Michael
2021
PEDRERO LOPEZ Antonio
2020
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2019
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 3 >
Arreau
-
Luchon-Hospice de France
22 Ekaina
/ 173.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:54:47
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
Laisterketako Liderra
:
14:28:45
VALVERDE BELMONTE Alejandro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
INS
04:54:47
2.
VALVERDE BELMONTE Alejandro
MOV
00:00:00
3.
URAN URAN Rigoberto
EF1
00:00:03
4.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
00:00:20
5.
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
EF1
00:00:24
6.
GALLOPIN Tony
ALM
00:00:24
7.
DUNBAR Eddie
INS
00:00:35
8.
CARBONI Giovanni
BRD
00:00:40
9.
MADOUAS Valentin
GFC
00:01:24
10.
PETERS Nans
ALM
00:01:31
11.
SIVAKOV Pavel
INS
00:01:39
12.
ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin
COF
00:02:43
13.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
00:02:59
14.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
00:03:41
15.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
EUS
00:04:17
16.
DUPONT Hubert
ALM
00:04:17
17.
GESBERT Elie
PCB
00:04:38
18.
GUILLONNET Adrien
IPC
00:04:42
19.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
00:04:52
20.
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
CJR
00:05:03
14
Erretiratzeak
66.
IDJOUADIENNE Pierre
RLM
DNF
67.
VAUBOURZEIX Thomas
RLM
DNF
75.
DANIEL Maxime
PCB
DNS
97.
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
EUS
DNF
101.
BALDO Nicolas
AUB
DNF
113.
HIVERT Jonathan
TDE
DNF
132.
CARSTENSEN Lucas
BAI
DNF
133.
DEBESAY Mekseb Abraha
BAI
DNF
134.
GROSSER Aaron
BAI
DNS
137.
WOLF Justin
BAI
DNF
166.
WACKERMANN Luca
BRD
DNF
171.
CLOUSE Evan
IPC
DNF
172.
NAVARRO Gauthier
IPC
DNF
173.
CASANOVAS David
IPC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika