Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Eneco Tour
2012
(WT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 6 Augustus - 12 Augustus
Edition: 8 (1033.8 Km)
Winner:
BOOM Lars
2011
2013
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(7)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Lars Boom
NED
Giacomo Nizzolo
ITA
1
Fans
Sam Verstreyden1
Tweets by @BeneluxTour
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 4 >
Heers
-
Bergen op Zoom
9 Augustus
/ 213.30 kilometer / Start: 11:10
Etappewinnaar
:
05:11:41
KITTEL Marcel
Klassementleider
:
15:26:06
BOONEN Tom
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Subklassementen
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KITTEL Marcel
PRO
05:11:41
2.
ROELANDTS Jurgen
LTB
00:00:00
3.
NIZZOLO Giacomo
RNT
00:00:00
4.
BOONEN Tom
OPQ
00:00:00
5.
KRISTOFF Alexander
KAT
00:00:00
6.
HAUSSLER Heinrich
GRM
00:00:00
7.
GUARNIERI Jacopo
AST
00:00:00
8.
KRUOPIS Aidis
OGE
00:00:00
9.
BOS Theo
RAB
00:00:00
10.
VAN STAEYEN Michael
TSV
00:00:00
11.
DELAGE Mickael
FDJ
00:00:00
12.
BOECKMANS Kris
VCD
00:00:00
13.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
00:00:00
14.
BEPPU Fumiyuki
OGE
00:00:00
15.
PETACCHI Alessandro
LAM
00:00:00
16.
KEUKELEIRE Jens
OGE
00:00:00
17.
DRUCKER Jean Pierre
ACC
00:00:00
18.
BLYTHE Adam
BMC
00:00:00
19.
TERPSTRA Niki
OPQ
00:00:00
20.
MORI Manuele
LAM
00:00:00
3
Uitvallers
77.
OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes
RNT
DNF
169.
HINAULT Sébastien
ALM
DNF
201.
ISTA Kevyn
ACC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken