Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Koersen deze week

22 - 29 April
Tour du Sénégal 2.2
23 - 26 April
Tour of Limpopo 2.2
24 - 29 April
Tour de Romandie 2.UWT
25 April - 1 Mei
Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers 2.2
25 April
GP Liberazione - WE 1.2
26 - 28 April
Tour of Chongming Island World Cup 2.WWT
26 - 29 April
Gracia - Orlova 2.2
27 - 29 April
Vuelta Ciclista Asturias 2.1
27 - 29 April
Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs 2.1
28 - 29 April
Beograd-Banja Luka I 2.1
28 April
Himmerland Rundt 1.2
28 April - 1 Mei
Toscana-Terra di ciclismo-Coppa delle Nazioni 2.2U
28 April
Zuid Oost Drenthe Classic I 1.2
29 April
Skive-Lobet 1.2
29 April
Paris - Mantes-en-Yvelines 1.2


Competitie Agenda

Dinsdag 24 April
Tour de Romandie
Woensdag 25 April
Etappe 1, Tour de Romandie
Donderdag 26 April
Etappe 2, Tour de Romandie
Vrijdag 27 April
Etappe 3, Tour de Romandie
Zaterdag 28 April
Etappe 4, Tour de Romandie
Zondag 29 April
Etappe 5, Tour de Romandie


Dinsdag 24 April
Tour du Sénégal 2.2
3 Saint-Louis - Pire Goureye 148 km

Tour of Limpopo 2.2
2 Tzaneen - Tzaneen 175 km

Tour de Romandie 2.UWT
0 Fribourg - Fribourg 4 km


Woensdag 25 April
Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers 2.2
1 Châteaubriant - Louisfert 159 km

Tour du Sénégal 2.2
4 Thiès - Thiès 108 km

Tour of Limpopo 2.2
3 Tzaneen - Tzaneen 46 km

GP Liberazione - WE 1.2
Roma - Roma 138 km

Tour de Romandie 2.UWT
1 Fribourg - Delémont 166 km


Donderdag 26 April
Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers 2.2
2 Louisfert - Plougoumelen 180 km

Tour du Sénégal 2.2
5 Thiès - Ndangane 158 km

Tour of Limpopo 2.2
4 Tzaneen - Polokwane 116 km

Gracia - Orlova 2.2
1 Orlová - Štramberk 104 km

Tour de Romandie 2.UWT
2 Delémont - Yverdon-les-Bains 173 km

Tour of Chongming Island World Cup 2.WWT
1 Chongming Xincheng Park - Chongming Xincheng Park 111 km


Vrijdag 27 April
Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers 2.2
3 Baden - Clohars-Carnoët 181 km

Tour du Sénégal 2.2
6 Ndangane - Nguéniène 114 km

Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs 2.1
0 Cessange - Cessange 2 km

Gracia - Orlova 2.2
2 Lichnov - Lichnov 100 km

Vuelta Ciclista Asturias 2.1
1 Oviedo - Pola de Lena 177 km

Tour of Chongming Island World Cup 2.WWT
2 Chongming Fenghuang Park - Chongming Xincheng Park 121 km

Tour de Romandie 2.UWT
3 Ollon - Villars 9 km


Zaterdag 28 April
Zuid Oost Drenthe Classic I 1.2
Dalen - Nieuw Amsterdam 197 km

Beograd-Banja Luka I 2.1
1 Belgrade - Bijeljina 130 km

Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers 2.2
4 Clohars-Carnoët - Grand-Champ 162 km

Tour du Sénégal 2.2
7 Ngaparou - Ngaparou 140 km

Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs 2.1
1 Steinfort - Steinfort 97 km

Gracia - Orlova 2.2
3a Havíøov - Havíøov 13 km

3b Dìtmarovice - Visalaje 63 km

Vuelta Ciclista Asturias 2.1
2 Soto de Ribera - El Acebo 171 km

Himmerland Rundt 1.2
Aars - Aars 199 km

Tour of Chongming Island World Cup 2.WWT
3 Chongming Xincheng Park - Chongming Xincheng Park 126 km

Toscana-Terra di ciclismo-Coppa delle Nazioni 2.2U
1 Paganico - Cinigiano 146 km

Tour de Romandie 2.UWT
4 Sion - Sion 149 km


Zondag 29 April
Beograd-Banja Luka I 2.1
2 Teslić - Banjaluka 190 km

Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers 2.2
5 Colpo - Plancoët 155 km

Tour du Sénégal 2.2
8 Dakar - Dakar 102 km

Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs 2.1
2 Garnich - Garnich 111 km

Gracia - Orlova 2.2
4 Orlová - Orlová 101 km

Vuelta Ciclista Asturias 2.1
3 Cangas del Narcea - Oviedo 119 km

Skive-Lobet 1.2
Skive - Skive 179 km

Paris - Mantes-en-Yvelines 1.2
Orgeval - Mantes la Jolie 172 km

Tour de Romandie 2.UWT
5 Mont-sur-Rolle - Genève 181 km


Maandag 30 April
Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers 2.2
6 Plancoët - Dol-de-Bretagne 151 km

Toscana-Terra di ciclismo-Coppa delle Nazioni 2.2U
2 Radicofani - Abbadia S.Salvatore 156 km




De Koerswinnaars

Anna Van Der Breggen (NED)
Liège-Bastogne-Liège Femmes 1.WWT
Anna Van Der Breggen (NED)
La Flèche Wallonne - WE 1.WWT
Bob Jungels (LUX)
Liège - Bastogne - Liège 1.UWT
Julian Alaphilippe (FRA)
La Flèche Wallonne 1.UWT
Kanstantsin Siutsou (BLR)
Tour de Croatie-Kroz Hrvatsku 2.HC
Ruben Plaza Molina (ESP)
Vuelta a Castilla y Leon 2.1
Carl Fredrik Hagen (NOR)
Tour du Jura Cycliste 2.2
Gabriel Cullaigh (GBR)
Rutland - Melton Cicle Classic 1.2
Giulio Ciccone (ITA)
Giro dell´Appennino 1.1
Paterski Maciej (POL)
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Odra 1.2
Eduard Vorganov (RUS)
Tour of Mersin 2.2
Joshua Huppertz (GER)
Arno Wallaard Memorial 1.2
Thibaut Pinot (FRA)
Tour of the Alps 2.HC
Katie Hall (USA)
Tour of the Gila - WE 2.2
Elisa Balsamo (ITA)
Omloop van Borsele WE 1.1


De Etappewinnaars

Tour de Romandie 2.UWT
0 Michael Matthews (AUS) 24/04

Tour de Croatie-Kroz Hrvatsku 2.HC
6 Paolo Simion (ITA) 22/04
5 Manuele Boaro (ITA) 21/04
4 Alessandro Tonelli (ITA) 20/04
3 Kanstantsin Siutsou (BLR) 19/04
2 Eduard Michael Grosu (ROU) 18/04
1 Niccolo Bonifazio (ITA) 17/04

Vuelta a Castilla y Leon 2.1
3 Ruben Plaza Molina (ESP) 22/04
2 Mihkel Räim (EST) 21/04
1 Carlos Barbero Cuesta (ESP) 20/04

Tour du Jura Cycliste 2.2
2 Tom Wirtgen (LUX) 22/04
1 Szymon Rekita (POL) 21/04

Tour of the Alps 2.HC
5 Mark Padun (UKR) 20/04
4 Luis Leon Sanchez Gil (ESP) 19/04
3 Ben Alexander O'Connor (AUS) 18/04
2 Miguel Ángel López Moreno (COL) 17/04

Tour of Mersin 2.2
4 Yauheni Karaliok (BLR) 22/04
3 Eduard Vorganov (RUS) 21/04
2 Samoilav Branislav (BLR) 20/04
1 Kirill Pozdnyakov (RUS) 19/04

Tour of the Gila - WE 2.2
5 Carolina PeÑuela Diana (COL) 22/04
4 Emma White (USA) 21/04
3 Chloe Dygert Owen (USA) 20/04
2 Chloe Dygert Owen (USA) 19/04
1 Katie Hall (USA) 18/04

Tour du Sénégal 2.2
3 Youcef Reguigui (ALG) 24/04
2 Youcef Reguigui (ALG) 23/04

Tour of the Gila 2.2
5 Gavin Mannion (USA) 22/04
4 Michael Rice (AUS) 21/04
3 Serghei Tvetcov (ROU) 20/04
2 Christopher Blevins (USA) 19/04
1 Oscar Eduardo Sanchez Guarin (COL) 18/04