Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
CRO Race
2019
(2.1)
(Tour of Croatia-Kroz Hrvatsku)
Croatia / 1 Urria - 6 Urria
Edition: 5 (1022.0 Km)
Winner:
YATES Adam
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
YouTube
Laisterketako irabazleak
Adam Yates
GBR
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2022
2021
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MOHORIC Matej
2021
WILLIAMS Stephen
2019
YATES Adam
2018
SIUTSOU Kanstantsin
2017
NIBALI Vincenzo
2016
KVASINA Matija
2015
PATERSKI Maciej
2007
ROGINA Radoslav
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Slunj
-
Zadar
2 Urria
/ 186.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:24:39
GROSU Eduard Michael
Laisterketako Liderra
:
08:51:52
GROSU Eduard Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GROSU Eduard Michael
DMP
04:24:39
2.
EDMONDSON Alexander
MTS
04:24:42
3.
KUMP Marko
ADR
04:24:42
4.
FRAPPORTI Mattia
ANS
04:24:42
5.
DE KLEIJN Arvid
MET
04:24:42
6.
GAUTIER Cyril
VCB
04:24:42
7.
MOHORIC Matej
TBM
04:24:42
8.
MANDRYSCH John
PUS
04:24:42
9.
SIMION Paolo
BRD
04:24:42
10.
LODERER Timon
HAC
04:24:42
11.
HAUSSLER Heinrich
TBM
04:24:42
12.
DE BACKER Bert
VCB
04:24:42
13.
BAJC Andi
RSW
04:24:42
14.
KRIZEK Matthias
RSW
04:24:42
15.
BOOKWALTER Brent
MTS
04:24:42
16.
GIDICH Yevgeniy
AST
04:24:42
17.
ROSSKOPF Joey
CPT
04:24:42
18.
MARONESE Marco
BRD
04:24:42
19.
PACHER Quentin
VCB
04:24:42
20.
ZEITS Andrey
AST
04:24:42
3
Erretiratzeak
91.
EL GOUZI Omar
TIR
DNF
103.
KIERNER Florian
RSW
DNF
146.
VAN DEN DOOL Jens
MET
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika