Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Burgos
2019
(2.HC)
Spain / 13 Abuztua - 17 Abuztua
Edition: 41 (787.0 Km)
Winner:
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ivan Ramiro Sosa Cuervo
COL
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1947
1946
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SIVAKOV Pavel
2021
LANDA MEANA Mikel
2020
EVENEPOEL Remco
2019
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2018
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
2017
LANDA MEANA Mikel
2016
CONTADOR VELASCO Alberto
2015
TAARAMAE Rein
2014
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2013
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Sargentes de La Lora
-
Picón Blanco
15 Abuztua
/ 150.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:58:21
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
Laisterketako Liderra
:
11:11:47
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
INS
03:58:21
2.
RODRIGUEZ GARAIKOETXEA Óscar
EUS
03:58:38
3.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
03:58:45
4.
DE LA CRUZ MELGAREJO David
INS
03:58:51
5.
RIVERA SERRANO Kevin
ANS
03:58:51
6.
CARAPAZ Richard
MOV
03:58:58
7.
ROLLAND Pierre
VCB
03:59:10
8.
MARTIN Guillaume
WGG
03:59:28
9.
GHEBREIGZABHIER WERKILUL Amanuel
TDD
03:59:31
10.
VINHAS Rui
W52
03:59:33
11.
FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo
ANS
03:59:35
12.
CHERKASOV Nikolay
GAZ
03:59:35
13.
BIZKARRA ETXEGIBEL Mikel
EUS
03:59:48
14.
SAMITIER SAMITIER Sergio
EUS
03:59:48
15.
RAVASI Edward
UAD
03:59:58
16.
ARANBURU DEBA Alex
CJR
04:00:20
17.
FERNANDEZ CRUZ Delio
DMP
04:00:20
18.
LASTRA MARTINEZ Jonathan
CJR
04:00:22
19.
RODRÍGUEZ MARTIN Cristian
CJR
04:00:37
20.
FARIA DA COSTA Rui Alberto
UAD
04:00:37
5
Erretiratzeak
45.
DAVIES Scott
TDD
DNF
46.
DE BOD Stefan
TDD
DNF
86.
ISHIGAMI Masahiro
NIP
DNF
101.
NYCH Artem
GAZ
DNF
123.
SANZ UNZUE Enrique
EUS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika