Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
CRO Race
2019
(2.1)
(Tour of Croatia-Kroz Hrvatsku)
Croatia / 1 Urria - 6 Urria
Edition: 5 (1022.0 Km)
Winner:
YATES Adam
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
YouTube
Laisterketako irabazleak
Adam Yates
GBR
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2022
2021
2007
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MOHORIC Matej
2021
WILLIAMS Stephen
2019
YATES Adam
2018
SIUTSOU Kanstantsin
2017
NIBALI Vincenzo
2016
KVASINA Matija
2015
PATERSKI Maciej
2007
ROGINA Radoslav
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Okrug
-
Makarska
3 Urria
/ 165.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:32:21
GIDICH Yevgeniy
Laisterketako Liderra
:
10:24:16
GIDICH Yevgeniy
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GIDICH Yevgeniy
AST
01:32:21
2.
BOLE Grega
TBM
01:32:21
3.
EDMONDSON Alexander
MTS
01:32:21
4.
GAUTIER Cyril
VCB
01:32:21
5.
PATERSKI Maciej
WIB
01:32:21
6.
BAX Sjoerd
MET
01:32:21
7.
FRAPPORTI Mattia
ANS
01:32:21
8.
BOOKWALTER Brent
MTS
01:32:21
9.
BAJC Andi
RSW
01:32:21
10.
ROSSKOPF Joey
CPT
01:32:21
11.
PACHER Quentin
VCB
01:32:21
12.
ROGINA Radoslav
ADR
01:32:21
13.
VILLELLA Davide
AST
01:32:21
14.
PAUWELS Serge
CPT
01:32:21
15.
YATES Adam
MTS
01:32:21
16.
FINETTO Mauro
DMP
01:32:21
17.
ZIMMERMANN Georg
CPT
01:32:21
18.
ZEITS Andrey
AST
01:32:21
19.
RABITSCH Stephan
RSW
01:32:21
20.
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
CPT
01:32:21
4
Erretiratzeak
3.
MOHORIC Matej
TBM
DNS
34.
ANTUNES Manuel Amaro
CPT
DNS
45.
HERMANS Ben
ICA
DNS
131.
FINKST Tilen
LGS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika