Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
EuroEyes Cyclassics Hamburg
2018
(1.UWT)
(EuroEyes Cyclassics)
Germany / 19 Abuztua
Edition: 23 (216.4 Km)
Winner:
VIVIANI Elia
2017
2019
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Elia Viviani
ITA
Tweets by @Cyclassics
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
HALLER Marco
2019
VIVIANI Elia
2018
VIVIANI Elia
2017
VIVIANI Elia
2016
EWAN Caleb
2015
GREIPEL André
2014
KRISTOFF Alexander
2013
DEGENKOLB John
2012
DEMARE Arnaud
2011
BOASSON HAGEN Edvald
Hamburg
-
Hamburg
19 Abuztua
/ 216.40 kilometer / Hasiera: 11:27 / Helmuga: 16:30
Etapa irabazlea
:
04:46:01
VIVIANI Elia
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VIVIANI Elia
QST
04:46:01
2.
DEMARE Arnaud
GFC
04:46:01
3.
KRISTOFF Alexander
UAD
04:46:01
4.
DEGENKOLB John
TFS
04:46:01
5.
TRENTIN Matteo
MTS
04:46:01
6.
NIZZOLO Giacomo
TFS
04:46:01
7.
MODOLO Sacha
EFD
04:46:01
8.
ARNDT Nikias
SUN
04:46:01
9.
BONIFAZIO Niccolo
TBM
04:46:01
10.
SAGAN Peter
BOH
04:46:01
11.
ROELANDTS Jurgen
BMC
04:46:01
12.
CONSONNI Simone
UAD
04:46:01
13.
TLEUBAYEV Ruslan
AST
04:46:01
14.
DE BUYST Jasper
LTS
04:46:01
15.
ROJAS GIL Jose Joaquin
MOV
04:46:01
16.
KOCH Jonas
CCC
04:46:01
17.
GOLAS Michal
SKY
04:46:01
18.
DE WITTE Mathias
VWC
04:46:01
19.
BENOOT Tiesj
LTS
04:46:01
20.
GUARNIERI Jacopo
GFC
04:46:01
11
Erretiratzeak
4.
KEISSE Iljo
QST
DNF
37.
NIBALI Antonio
TBM
DNF
94.
VALLS FERRI Rafael
MOV
DNF
121.
BELKOV Maxim
TKA
DNF
122.
BIERMANS Jenthe
TKA
DNF
127.
SPILAK Simon
TKA
DNF
133.
LINDEMAN Bertjan
TLJ
DNF
143.
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
SKY
DNF
155.
STAMSNIJDER Tom
SUN
DNF
164.
GOGL Michael
TFS
DNF
184.
KUMP Marko
CCC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika