Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour
2019
(2.UWT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 12 Abuztua - 18 Abuztua
Edition: 15 (977.3 Km)
Winner:
DE PLUS Laurens
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Laurens De Plus
BEL
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Houffalize
-
Houffalize
15 Abuztua
/ 96.20 kilometer / Hasiera: 14:00 / Helmuga: 16:45
Etapa irabazlea
:
02:20:41
WELLENS Tim
Laisterketako Liderra
:
13:32:46
WELLENS Tim
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WELLENS Tim
LTS
02:20:41
2.
HIRSCHI Marc
SUN
02:20:41
3.
DE PLUS Laurens
TJV
02:20:46
4.
GARCIA CORTINA Ivan
TBM
02:21:04
5.
NAESEN Oliver
ALM
02:21:04
6.
VALGREN ANDERSEN Michael
TDD
02:21:07
7.
TEUNISSEN Mike
TJV
02:21:07
8.
KRAGH ANDERSEN Søren
SUN
02:21:14
9.
SMITH Dion
MTS
02:21:14
10.
VAN AVERMAET Greg
CPT
02:21:14
11.
CLARKE Simon
EF1
02:21:14
12.
FELLINE Fabio
TFS
02:21:14
13.
VANMARCKE Sep
EF1
02:21:14
14.
STYBAR Zdenek
DQT
02:21:14
15.
GILBERT Philippe
DQT
02:21:14
16.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
TDD
02:21:14
17.
GUERREIRO Ruben
TKA
02:21:14
18.
KÜNG Stefan
GFC
02:21:14
19.
MONFORT Maxime
LTS
02:21:14
20.
BIZHIGITOV Zhandos
AST
02:21:14
4
Erretiratzeak
116.
OSS Daniel
BOH
DNF
150.
LE GAC Olivier
GFC
DNS
206.
VANSPEYBROUCK Pieter
WGG
DNF
217.
SPENGLER Lukas
WVA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika