Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Franšais | Italiano | Espa˝ol | Euskara

Login / Subscribe   
Omloop Het Nieuwsblad Elite 2018 (1.UWT)
(Omloop Het Volk/Nieuwsblad)
Belgium  /  24 February

Edition: 73 (196.2 Km)
Winner: VALGREN ANDERSEN Michael

2017    
2019


Videos (1)
Winners of the Race
2 Fans




Last Winners







24 February / 196.20 kilometer / Start: 11:45 / Finish: 16:30
Stage results
1. VALGREN ANDERSEN Michael AST 04:50:14
2. WISNIOWSKI Lukasz SKY 00:00:12
3. VANMARCKE Sep EFD 00:00:12
4. STUYVEN Jasper TFS 00:00:12
5. GILBERT Philippe QST 00:00:12
6. THEUNS Edward SUN 00:00:12
7. VAN LERBERGHE Bert COF 00:00:12
8. COLBRELLI Sonny TBM 00:00:12
9. DEMARE Arnaud GFC 00:00:12
10. BURGHARDT Marcus BOH 00:00:12
11. DOULL Owain SKY 00:00:12
12. W▄RTZ SCHMIDT Mads TKA 00:00:12
13. THWAITES Scott DDD 00:00:12
14. MODOLO Sacha EFD 00:00:12
15. VAN GESTEL Dries SVB 00:00:12
16. ROOSEN Timo TLJ 00:00:12
17. CAPIOT Amaury SVB 00:00:12
18. DILLIER Silvan ALM 00:00:12
19. JANSEN Amund Gr°ndahl TLJ 00:00:12
20. STYBAR Zdenek QST 00:00:12

77 Abandoned
2. VENTOSO ALBERDI Francisco JosÚ BMC DNF
5. ROELANDTS Jurgen BMC DNF
14. DUVAL Julien ALM DNF
15. GOUGEARD Alexis ALM DNF
32. BOZIC Borut TBM DNF
35. PER David TBM DNF
43. PFINGSTEN Christoph BOH DNF
44. PÍSTLBERGER Lukas BOH DNF
47. SCHWARZMANN Michael BOH DNF
53. LANGEVELD Sebastian EFD DNF
55. SCULLY Thomas EFD DNF
56. OWEN Logan EFD DNF
62. DUCHESNE Antoine GFC DNF
63. DELAGE Mickael GFC DNF
64. HOELGAARD Daniel GFC DNF
65. KONOVALOVAS Ignatas GFC DNF
75. NAESEN Lawrence LTS DNF
81. HAMILTON Lucas MTS DNF
84. HAYMAN Mathew MTS DNF
93. DEVENYNS Dries QST DNF
94. KEISSE Iljo QST DNF
101. BOASSON HAGEN Edvald DDD DNF
102. DOUGALL Nick DDD DNF
103. EISEL Bernhard DDD DNF
104. GIBBONS Ryan DDD DNF
105. THOMSON Jay Robert DDD DNF
114. MATHIS Marco TKA DNF
121. BOUWMAN Koen TLJ DNF
131. DIBBEN Jonathan SKY DNF
133. GOLAS Michal SKY DNF
134. KNEES Christian SKY DNF
135. LAWLESS Christopher SKY DNF
142. CURVERS Roy SUN DNF
143. TEN DAM Laurens SUN DNF
144. MATTHEWS Michael SUN DNF
145. STAMSNIJDER Tom SUN DNF
147. TUSVELD Martijn SUN DNF
152. MULLEN Ryan TFS DNF
153. NIZZOLO Giacomo TFS DNF
154. RAST GrÚgory TFS DNF
161. BONO Matteo UAD DNF
162. CONSONNI Simone UAD DNF
163. GANNA Filippo UAD DNF
165. RIABUSHENKO Aliaksandr UAD DNF
167. TROIA Oliviero UAD DNF
171. HOFSTETTER Hugo COF DNF
172. VAN STAEYEN Michael COF DNF
177. VANBILSEN Kenneth COF DNF
181. ARIESEN Tim RNL DNF
183. LIGTHART Pim RNL DNF
184. WEENING Pieter RNL DNF
185. VAN GINNEKEN Sjoerd RNL DNF
186. VAN GOETHEM Brian RNL DNF
187. VERMELTFOORT Coen RNL DNF
193. DECLERCQ Benjamin SVB DNF
197. VAN HECKE Preben SVB DNF
201. SVENDGAARD Michael Carbel FST DNF
202. DANIEL Maxime FST DNF
203. GERARD Arnaud FST DNF
204. JARRIER Benoit FST DNF
206. VACHON Florian FST DNF
207. WELTEN Bram FST DNF
212. DE BONDT Dries VWC DNF
214. DUYN Huub VWC DNF
215. STEELS Stijn VWC DNF
217. LEYSEN Senne VWC DNF
221. BOECKMANS Kris VCC DNF
226. MORICE Julien VCC DNF
227. VAN GENECHTEN Jonas VCC DNF
232. DEVRIENDT Tom WGG DNF
233. KREDER Wesley WGG DNF
235. VAN KEIRSBULCK Guillaume WGG DNF
237. VANSPEYBROUCK Pieter WGG DNF
242. ISTA Kevin WVA DNF
243. JULES Justin WVA DNF
245. STASSEN Julien WVA DNF
246. SPENGLER Lukas WVA DNF






--- advertisement ---