Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Paris-Nice
2020
(2.UWT)
(Paris - Nice)
France / 8 Martxoa - 15 Martxoa
Edition: 78 (1218.5 Km)
Winner:
SCHACHMANN Maximilian
2019
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Maximilian Schachmann
GER
1
Fans
Maui Jim
Tweets by @parisnice
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ROGLIC Primoz
2021
SCHACHMANN Maximilian
2020
SCHACHMANN Maximilian
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
SOLER GIMENEZ Marc
2017
HENAO MONTOYA Sergio
2016
THOMAS Geraint
2015
PORTE Richie
2014
BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto
2013
PORTE Richie
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 2 >
Chevreuse
-
Chalette-sur-Loing
9 Martxoa
/ 166.50 kilometer / Hasiera: 12:35 / Helmuga: 16:25
Etapa irabazlea
:
03:49:57
NIZZOLO Giacomo
Laisterketako Liderra
:
07:22:06
SCHACHMANN Maximilian
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NIZZOLO Giacomo
NTT
03:49:57
2.
ACKERMANN Pascal
BOH
00:00:00
3.
STUYVEN Jasper
TFS
00:00:00
4.
POLITT Nils
ISN
00:00:00
5.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
EF1
00:00:00
6.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
ISN
00:00:00
7.
NIBALI Vincenzo
TFS
00:00:03
8.
SCHACHMANN Maximilian
BOH
00:00:03
9.
GROßSCHARTNER Felix
BOH
00:00:03
10.
NEILANDS Krists
ISN
00:00:03
11.
SAGAN Peter
BOH
00:00:03
12.
WALSCHEID Max
NTT
00:00:18
13.
VIVIANI Elia
COF
00:00:18
14.
HOFSTETTER Hugo
ISN
00:00:18
15.
NAESEN Oliver
ALM
00:00:18
16.
SISKEVICIUS Evaldas
NDP
00:00:18
17.
KIRSCH Alex
TFS
00:00:18
18.
BARDET Romain
ALM
00:00:18
19.
KONRAD Patrick
BOH
00:00:18
20.
PINOT Thibaut
GFC
00:00:18
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika