Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour
2018
(2.UWT)
(Benelux Tour)
/ 13 Abuztua - 19 Abuztua
Edition: 14 (1123.4 Km)
Winner:
MOHORIC Matej
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Matej Mohoric
SLO
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Blankenberge
-
Ardooie
16 Abuztua
/ 166.50 kilometer / Hasiera: 12:25 / Helmuga: 16:30
Etapa irabazlea
:
03:44:46
STUYVEN Jasper
Laisterketako Liderra
:
11:48:28
MOHORIC Matej
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
STUYVEN Jasper
TFS
03:44:46
2.
EWAN Caleb
MTS
03:44:46
3.
STYBAR Zdenek
QST
03:44:46
4.
SELIG Rüdiger
BOH
03:44:46
5.
DUPONT Timothy
WGG
03:44:46
6.
DRUCKER Jean Pierre
BMC
03:44:46
7.
GIBBONS Ryan
DDD
03:44:46
8.
VAN ASBROECK Tom
EFD
03:44:46
9.
HOELGAARD Daniel
GFC
03:44:46
10.
GROENEWEGEN Dylan
TLJ
03:44:46
11.
MOHORIC Matej
TBM
03:44:46
12.
DEHAES Kenny
WVA
03:44:46
13.
MINALI Riccardo
AST
03:44:46
14.
PELUCCHI Matteo
BOH
03:44:46
15.
BARBIER Rudy
ALM
03:44:46
16.
MENTEN Milan
SVB
03:44:46
17.
WAEYTENS Zico
VWC
03:44:46
18.
VAN AVERMAET Greg
BMC
03:44:46
19.
SENECHAL Florian
QST
03:44:46
20.
NAESEN Oliver
ALM
03:44:46
4
Erretiratzeak
13.
JAKOBSEN Fabio
QST
DNF
23.
EDMONDSON Alexander
MTS
DNS
124.
MIRZA AL-HAMMADI Yousif
UAD
DNF
131.
VANMARCKE Sep
EFD
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika