Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour
2018
(2.UWT)
(Benelux Tour)
/ 13 Abuztua - 19 Abuztua
Edition: 14 (1123.4 Km)
Winner:
MOHORIC Matej
2017
2019
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Matej Mohoric
SLO
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Riemst
-
Sittard-Geleen
18 Abuztua
/ 182.20 kilometer / Hasiera: 12:00 / Helmuga: 16:15
Etapa irabazlea
:
04:05:10
MÜHLBERGER Gregor
Laisterketako Liderra
:
20:34:12
MOHORIC Matej
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MÜHLBERGER Gregor
BOH
04:05:10
2.
WELLENS Tim
LTS
04:05:13
3.
STYBAR Zdenek
QST
04:05:13
4.
VAN BAARLE Dylan
SKY
04:05:13
5.
SCHACHMANN Maximilian
QST
04:05:15
6.
VAN AVERMAET Greg
BMC
04:05:18
7.
KRAGH ANDERSEN Søren
SUN
04:05:18
8.
NAESEN Oliver
ALM
04:05:21
9.
MCCARTHY Jay
BOH
04:05:21
10.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
TKA
04:05:21
11.
MEURISSE Xandro
WGG
04:05:21
12.
CIMOLAI Davide
GFC
04:05:21
13.
ROOSEN Timo
TLJ
04:05:21
14.
VAN ASBROECK Tom
EFD
04:05:21
15.
MATTHEWS Michael
SUN
04:05:21
16.
VAN DER HOORN Taco
RNL
04:05:21
17.
SMITH Dion
WGG
04:05:21
18.
VAN HOECKE Gijs
TLJ
04:05:21
19.
SELIG Rüdiger
BOH
04:05:21
20.
MOHORIC Matej
TBM
04:05:21
14
Erretiratzeak
2.
CURVERS Roy
SUN
DNF
24.
HAYMAN Mathew
MTS
DNF
45.
OSS Daniel
BOH
DNF
74.
GATTO Oscar
AST
DNF
87.
NAVARDAUSKAS Ramunas
TBM
DNF
93.
BARBIER Rudy
ALM
DNS
114.
DEBUSSCHERE Jens
LTS
DNF
137.
VAN DEN BERG Julius
EFD
DNF
161.
KITTEL Marcel
TKA
DNF
165.
PLANCKAERT Baptiste
TKA
DNF
173.
DOUGALL Nick
DDD
DNF
174.
GIBBONS Ryan
DDD
DNS
211.
DEHAES Kenny
WVA
DNF
224.
KRUOPIS Aidis
VWC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika