Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Binck Bank Tour
2019
(2.UWT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 12 Augustus - 18 Augustus
Edition: 15 (977.3 Km)
Winner:
DE PLUS Laurens
2018
2020
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(7)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
YouTube
Klassementwinnaars
Laurens De Plus
BEL
Tweets by @BeneluxTour
Edities
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Volgende
Etappe 1 >
Beveren
-
Hulst
12 Augustus
/ 167.20 kilometer / Start: 12:30
Etappewinnaar
:
03:42:57
BENNETT Sam
Klassementleider
:
03:42:47
BENNETT Sam
Omschrijving
Voorbeschouwing
Uitslag
Klassement
Video
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNETT Sam
BOH
03:42:57
2.
THEUNS Edward
TFS
03:42:57
3.
TEUNISSEN Mike
TJV
03:42:57
4.
PHILIPSEN Jasper
UAD
03:42:57
5.
BAUHAUS Phil
TBM
03:42:57
6.
DUPONT Timothy
WGG
03:42:57
7.
GROENEWEGEN Dylan
TJV
03:42:57
8.
HALVORSEN Kristoffer
INS
03:42:57
9.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
03:42:57
10.
CAPIOT Amaury
SVB
03:42:57
11.
NAESEN Oliver
ALM
03:42:57
12.
PLANCKAERT Edward
SVB
03:42:57
13.
DUVAL Julien
ALM
03:42:57
14.
PEDERSEN Mads
TFS
03:42:57
15.
NÖMMELA Aksel
WVA
03:42:57
16.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
TDD
03:42:57
17.
PEDERSEN Casper Phillip
SUN
03:42:57
18.
KRAGH ANDERSEN Søren
SUN
03:42:57
19.
GIBBONS Ryan
TDD
03:42:57
20.
BIERMANS Jenthe
TKA
03:42:57
3
Uitvallers
2.
AGNOLI Valerio
TBM
DNF
49.
ANACONA Winner Anrew
MOV
DNF
212.
DEHAES Kenny
WVA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken