Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Binck Bank Tour
2019
(2.UWT)
(Benelux Tour)
Netherlands / 12 Abuztua - 18 Abuztua
Edition: 15 (977.3 Km)
Winner:
DE PLUS Laurens
2018
2020
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Laurens De Plus
BEL
Tweets by @BeneluxTour
Edizioak
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
COLBRELLI Sonny
2020
VAN DER POEL Mathieu
2019
DE PLUS Laurens
2018
MOHORIC Matej
2017
DUMOULIN Tom
2016
TERPSTRA Niki
2015
WELLENS Tim
2014
WELLENS Tim
2013
STYBAR Zdenek
2012
BOOM Lars
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 1 >
Beveren
-
Hulst
12 Abuztua
/ 167.20 kilometer / Hasiera: 12:30
Etapa irabazlea
:
03:42:57
BENNETT Sam
Laisterketako Liderra
:
03:42:47
BENNETT Sam
Azalpenak
Aurrekoa
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNETT Sam
BOH
03:42:57
2.
THEUNS Edward
TFS
03:42:57
3.
TEUNISSEN Mike
TJV
03:42:57
4.
PHILIPSEN Jasper
UAD
03:42:57
5.
BAUHAUS Phil
TBM
03:42:57
6.
DUPONT Timothy
WGG
03:42:57
7.
GROENEWEGEN Dylan
TJV
03:42:57
8.
HALVORSEN Kristoffer
INS
03:42:57
9.
HODEG CHAGUI Álvaro José
DQT
03:42:57
10.
CAPIOT Amaury
SVB
03:42:57
11.
NAESEN Oliver
ALM
03:42:57
12.
PLANCKAERT Edward
SVB
03:42:57
13.
DUVAL Julien
ALM
03:42:57
14.
PEDERSEN Mads
TFS
03:42:57
15.
NÖMMELA Aksel
WVA
03:42:57
16.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
TDD
03:42:57
17.
PEDERSEN Casper Phillip
SUN
03:42:57
18.
KRAGH ANDERSEN Søren
SUN
03:42:57
19.
GIBBONS Ryan
TDD
03:42:57
20.
BIERMANS Jenthe
TKA
03:42:57
3
Erretiratzeak
2.
AGNOLI Valerio
TBM
DNF
49.
ANACONA Winner Anrew
MOV
DNF
212.
DEHAES Kenny
WVA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika