Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
UAE Tour
2021
(2.UWT)
(Abu Dhabi Tour)
United Arab Emirates / 21 Otsaila - 27 Otsaila
Edition: 7 (1044.0 Km)
Winner:
POGACAR Tadej
2020
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Tadej Pogacar
SLO
1
Fans
Super Spel
Tweets by @uae_tour
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Adam
2019
ROGLIC Primoz
2018
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2017
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2016
KANGERT Tanel
2015
CHAVES RUBIO Johan Esteban
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 2 >
Al Hudayriyat Island
-
Al Hudayriyat Island
22 Otsaila
/ 13.00 kilometer / Hasiera: 13:45 / Helmuga: 16:30
Etapa irabazlea
:
00:13:56
GANNA Filippo
Laisterketako Liderra
:
04:00:05
POGACAR Tadej
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GANNA Filippo
IGD
00:13:56
2.
BISSEGGER Stefan
EFN
00:14:10
3.
BJERG Mikkel
UAD
00:14:17
4.
POGACAR Tadej
UAD
00:14:20
5.
SANCHEZ GIL Luis Leon
AST
00:14:26
6.
ALMEIDA João
DQT
00:14:26
7.
WALSCHEID Max
TQA
00:14:28
8.
DE BOD Stefan
AST
00:14:29
9.
MARTINEZ POVEDA Daniel Felipe
IGD
00:14:32
10.
BRANDLE Matthias
ISN
00:14:34
11.
CATTANEO Mattia
DQT
00:14:35
12.
CRADDOCK Lawson
EFN
00:14:35
13.
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
TJV
00:14:39
14.
SOBRERO Matteo
AST
00:14:40
15.
VAN EMDEN Jos
TJV
00:14:42
16.
ARNDT Nikias
DSM
00:14:43
17.
BRUNEL Alexys
GFC
00:14:44
18.
HIGUITA GARCIA Sergio Andres
EFN
00:14:44
19.
TIBERI Antonio
TFS
00:14:45
20.
WRIGHT Fred
TBV
00:14:45
7
Erretiratzeak
31.
VAN DER POEL Mathieu
AFC
DNS
32.
JANS Roy
AFC
DNS
33.
PHILIPSEN Jasper
AFC
DNS
34.
RICKAERT Jonas
AFC
DNS
35.
SBARAGLI Kristian
AFC
DNS
36.
VERMEERSCH Gianni
AFC
DNS
37.
VERVAEKE Louis
AFC
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika