Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Txirrindulari egutegia
Egunerokoa
Hilabeteko egutegia
CyclingFever
World Tour
Women Worldtour
ProSeries
Women ProSeries
UCI Europe Tour
UCI Africa Tour
UCI America Tour
UCI Oceania Tour
UCI Asia Tour
Emakumea
Txapelketak
Criterium
Laisterketak
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Otsaila 2018
2019 >>
Urt
|
Ots
|
Mar
|
Apr
|
Mai
|
Eka
|
Uzt
|
Abu
|
Ira
|
Urr
|
Aza
|
Abe
|
31-01
04-02
Jayco Herald Sun Tour
CHAVES RUBIO Johan Esteban
AUS
2.1
M
31-01
04-02
Volta a la Comunidad Valenciana
VALVERDE BELMONTE Alejandro
ESP
2.1
M
31-01
04-02
Etoile de Bessèges
GALLOPIN Tony
FRA
2.1
M
02-02
04-02
Tour of Eftalia Hotels & Velo Alanya
ZABELINSKAYA Olga
TUR
2.2
F
03-02
Desert Pearl
BRN
1.1
M
04-02
G.P. G.S. Emilia
ITA
1.1
M
06-02
10-02
Dubai Tour
VIVIANI Elia
UAE
2.HC
M
06-02
11-02
Vuelta a Colombia
BERNAL GOMEZ Egan Arley
COL
2.1
M
07-02
11-02
Tour of South Africa
RSA
2.1
M
08-02
11-02
Tour Cycliste International La Provence
GENIEZ Alexandre
FRA
2.1
M
10-02
Vuelta Ciclista a Murcia - Costa Calida
SANCHEZ GIL Luis Leon
ESP
1.1
M
11-02
Trofeo Laigueglia
MOSER Moreno
ITA
1.HC
M
11-02
Clasica de Almeria
EWAN Caleb
ESP
1.HC
M
13-02
18-02
Tour of Oman
LUTSENKO Alexey
OMA
2.HC
M
14-02
18-02
Volta ao Algarve
KWIATKOWSKI Michal
POR
2.HC
M
14-02
18-02
Vuelta a Andalucia - Ruta Ciclista Del Sol
WELLENS Tim
ESP
2.HC
M
17-02
18-02
Tour du Haut Var
HIVERT Jonathan
FRA
2.1
M
18-02
GP Laguna
TOTO' Paolo
CRO
1.2
M
18-02
Grand Prix Alanya
POZDNYAKOV Kirill
TUR
1.2
M
20-02
23-02
Grand Prix International de la ville d'Alger
KASTRANTAS Charalampos
ALG
2.2
M
21-02
25-02
Abu Dhabi Tour
VALVERDE BELMONTE Alejandro
UAE
2.UWT
M
22-02
25-02
Setmana Ciclista Valenciana
BARNES Hannah
ESP
2.2
F
22-02
25-02
Tour of Antalya
OVECHKIN Artem
TUR
2.2
M
24-02
Faun Environment- Classic de l`Ardèche Rhône Crussol
BARDET Romain
FRA
1.1
M
24-02
Omloop Het Nieuwsblad WE
MALLING SIGGAARD Christina
BEL
1.1
F
24-02
Omloop Het Volk/Nieuwsblad
VALGREN ANDERSEN Michael
BEL
1.UWT
M
25-02
Omloop van het Hageland - Tielt-Winge
VAN DIJK Ellen
BEL
1.1
F
25-02
La Drôme Classic
CALMEJANE Lilian
FRA
1.1
M
25-02
GP Izola - Butan plin
RAJOVIC Dusan
SLO
1.2
M
25-02
Kuurne-Bruxelles-Kuurne
GROENEWEGEN Dylan
BEL
1.HC
M
27-02
Le Samyn
TERPSTRA Niki
BEL
1.1
M
27-02
Le Samyn des Dames
ENSING Janneke
BEL
1.2
F
28-02
Trofej Umag - Umag Trophy
HAGEN Krister
CRO
1.2
M
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika