Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Login
Nog geen account? Meld je GRATIS aan
Email:
Password:
Competitiespecials


Ladies Tour of Norway
17 Augustus - 20 Augustus
2.WWT
La Vuelta ciclista a España
19 Augustus - 10 September
2.UWT
EuroEyes Cyclassics
20 Augustus
1.UWT
Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven
20 Augustus
1.1
GP Stad Zottegem
22 Augustus
1.1
Tour du Poitou Charentes, Charente, Charente Maritime, deux sèvres, Vienne
22 Augustus - 25 Augustus
2.1
Druivenkoers - Overijse
23 Augustus
1.1
PRO Ötztaler 5.500
25 Augustus
1.1
GP de Plouay - Lorient Agglomération
26 Augustus
1.WWT
Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
26 Augustus
1.1
 
Video´s
Yves Lampaert wins 2nd stage La Vuelta ciclista a España 2017 Elia Viviani wins EuroEyes Cyclassics 2017 BMC Pro Team wins 1st stage (TTT) La Vuelta ciclista a España 2017 Fabio Jakobsen wins 2nd stage Tour de l´Avenir 2017 Luka Mezgec wins Veenendaal-Veenendaal Classic 2017 Ellen van Dijk wins prologue Ladies Tour of Norway 2017 Mark Padun wins GP Capodarco Comunita Di Capodarco 2017 Gustavo Cesar Veloso wins 10th stage (ITT) Volta a Portugal em Bicicleta Santander Totta 2017
Etappeuitslagen
2. La Vuelta ciclista a España
Yves Lampaert (BEL)
20/08
1. La Vuelta ciclista a España
19/08
2. Ladies Tour of Norway
Chloe Hosking (AUS)
19/08
2. Tour de l´Avenir
Fabio Jakobsen (NED)
19/08
1. Ladies Tour of Norway
Jolien D'Hoore (BEL)
18/08
4. Tour du Limousin
Guillaume Martin (FRA)
18/08
1. Tour de l´Avenir
Kasper Asgreen (DEN)
18/08
0. Ladies Tour of Norway
Ellen Van Dijk (NED)
17/08
Wedstrijduitslagen
Tour du Limousin 2.1
Alexis Vuillermoz (FRA)
18/08
Gp Capodarco Comunita Di Capodarco 1.2U
PADUN Mark
16/08
Volta a Portugal em Bicicleta Santander Totta 2.1
Raul Alarcon Garcia (ESP)
15/08
Binck Bank Tour 2.UWT
Tom Dumoulin (NED)
13/08
Crescent Vårgårda 1.WWT
Lepistö Lotta (FIN)
13/08
Vuelta a Colombia 2.2
CALA CALA Aristobulo
13/08
Colorado Classic 2.HC
Manuel Senni (ITA)
13/08
Czech Cycling Tour 2.1
Josef Cerny (CZE)
13/08
Interviews
ALL |  | DE | FR | ES | IT | EN  Meer interviews >>

Newsfeeds
ALL | NL | ES | IT  Meer newsfeeds >>

ØVERLAND Bjørnar Vevatne ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
SPIKSETH Elias Angell ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
SANDAL Henrik ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
ROMSTAD LOVIK Asmund ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
MANNINEN Matti ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
MADSEN Kristoffer ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
JENSEN Jan William ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
JACOBSEN Andreas Skjælø ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
HERMANSEN Sindre Eid ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd
EIKELAND Ken Levi ?
(TEAM FIXIT.NO)
Bevestigd

 



Leaderboard
Laurentiu 46
Combinatie Klassement
JH
Hoofdcompetitie
Laurentiu 46
Dagcompetitie
Reyn
Puntencompetitie

Members
DZI
Continental 3

Marc
Continental 3

FrankV
Continental 3


--- advertentie ---