Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Login
Nog geen account? Meld je GRATIS aan
Email:
Password:
Competitiespecials


Tour of Guangxi
19 Oktober - 24 Oktober
2.UWT
Japan Cup Cycle Road Race
22 Oktober
1.HC
Tour of Guangxi Women’s Elite World Challenge
24 Oktober
1.1
Tour of Hainan
28 Oktober - 5 November
2.HC
Tour of Fuzhou
8 November - 12 November
2.1
Telkom 947 Cycle Challenge
19 November
1.1
Santos Tour Down Under
16 Januari - 21 Januari
2.UWT
 
Video´s
Edward Theuns wins 6th stage Presidential Cycling Tour of Turkey 2017 Sam Bennett wins 5th stage Presidential Cycling Tour of Turkey 2017 Timo Roosen wins Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland 2017 Diego Ulissi wins 4th stage Presidential Cycling Tour of Turkey 2017 Sam Bennett wins 3rd stage Presidential Cycling Tour of Turkey 2017 Moreno Hofland wins Famenne Ardenne Classic 2017 Sam Bennett wins 2nd stage Presidential Cycling Tour of Turkey 2017 Sam Bennett wins 1st stage Presidential Cycling Tour of Turkey 2017
BROWN Nathan EF EDUCATION FIRST - DRAPAC
(CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM)
Verlenging
DENNIS Ashley TEAM WIGGINS
(TEAM WIGGINS)
Verlenging
BUSKERMOLEN Jordy MONKEY TOWN CONTINENTAL TEAM
(-)
Getekend
ROSSETTO Stéphane COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS
(COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS)
Verlenging
BARBOSA Marcio LOULETANO - HOSPITAL DE LOULE
(-)
Getekend
HOEHN Alex AEVOLO
(ELEVATE - KHS PRO CYCLING)
Getekend
HENAO GOMEZ Sebastian TEAM SKY
(TEAM SKY)
Verlenging
MARCHAND Gianni CIBEL-CEBON
(CIBEL-CEBON)
Verlenging
SICOT Marion LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING TEAM
(-)
Getekend
MASSEY Laura ELITE
(DROPS CYCLING TEAM)
Bevestigd
Etappeuitslagen
7. Tour of Taihu Lake
Jakub Mareczko (ITA)
17/10
1. Tour de Selangor
AZMAN Muhammad Zawawi
17/10
6. Tour of Taihu Lake
Jakub Mareczko (ITA)
16/10
6. Presidential Cycling Tour of Turkey
Edward Theuns (BEL)
15/10
5. Vuelta Ciclista de Chile
MIRANDA FIGUEROA Gonzalo Savas
15/10
5. Tour of Taihu Lake
Jon Aberasturi Izaga (EUS)
15/10
4. Grand prix Chantal Biya
Juraj Bellan (SVK)
15/10
5. Presidential Cycling Tour of Turkey
Sam Bennett (IRL)
14/10
Wedstrijduitslagen
Tour of Taihu Lake 2.1
Jakub Mareczko (ITA)
17/10
Nationale Sluitingprijs - Putte-Kapellen 1.1
Arvid De Kleijn (NED)
17/10
Presidential Cycling Tour of Turkey 2.UWT
Diego Ulissi (ITA)
15/10
Chrono des Nations - WE 1.1
Audrey Cordon-Ragot (FRA)
15/10
Vuelta Ciclista de Chile 2.2
César Nicolas Paredes Avellaneda (COL)
15/10
Grand prix Chantal Biya 2.2
Clovis Kamzong Abessolo (CMR)
15/10
Chrono des Nations 1.1
Martin Madsen (DEN)
15/10
Chrono des Nations U-23 1.2U
JØRGENSEN Mathias Norsgaard
15/10
17/10 - 21/10 Tour de SelangorM 2.2
19/10 - 24/10 Tour of Guangxi M 2.UWT
22/10 Japan Cup Cycle Road RaceM 1.HC
23/10 - 01/11 Vuelta a GuatemalaM 2.2
24/10 Tour of Guangxi Women’s Elite World ChallengeV 1.1
25/10 - 29/10 Vuelta a Colombia Femenina Oro y PazV 2.2
27/10 - 05/11 Tour du FasoM 2.2
27/10 - 05/11 Vuelta Ciclista a VenezuelaM 2.2
28/10 - 05/11 Tour of Hainan M 2.HC
07/11 - 11/11 Tour of MalaysiaM 2.2
08/11 - 12/11 Tour of FuzhouM 2.1
12/11 Tour de OkinawaM 1.2
12/11 - 19/11 Tour du RwandaM 2.2
18/11 - 26/11 Tour of SingkarakM 2.2
19/11 Telkom 947 Cycle Challenge V 1.1
02/12 - 03/12 Vuelta Internacional Baja California SurM 2.2
02/12 - 04/12 Tour of Quanzhou BayM 2.2
18/12 - 27/12 Vuelta Ciclista Internacional a Costa RicaM 2.2
11/01 - 14/01 Santos Women's TourV 2.1
16/01 - 21/01 Santos Tour Down UnderM 2.UWT
Interviews
ALL | DE | NL | FR | ES | IT | EN  Meer interviews >>

Newsfeeds
ALL | NL | ES | IT  Meer newsfeeds >>


 





Leaderboard
Laurentiu 46
Combinatie Klassement
JH
Hoofdcompetitie
Robin 🎯
Dagcompetitie
Yuan First
Puntencompetitie

Members
DZI
Continental 3

Marc
Continental 3

FrankV
Continental 3

--- advertentie ---