Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Login
No account yet? Sign up for FREE
Email:
Password:
Txapelketa bereziak


Partaideen zerrendak
Santos Women's Tour
11 Urtarrila - 14 Urtarrila
2.1
La Tropicale Amissa Bongo
15 Urtarrila - 21 Urtarrila
2.1
Santos Tour Down Under
16 Urtarrila - 21 Urtarrila
2.UWT
Vuelta a San Juan Internacional - 36 Edicion
21 Urtarrila - 28 Urtarrila
2.1
Sharjah Tour
24 Urtarrila - 27 Urtarrila
2.1
Trofeo Campos, Porreres, Felanitx, Ses Salines
25 Urtarrila
1.1
Tour of Indonesia
25 Urtarrila - 28 Urtarrila
2.1
Trofeo Lloseta - Andratx
26 Urtarrila
1.1
Trofeo Serra de Tramuntana
27 Urtarrila
1.1
Cadel Evans Great Ocean Road Race
27 Urtarrila
1.1
 
Joseph Cooper wins 9th stage Tour of Hainan 2017 Marco Zanotti wins 8th stage Tour of Hainan 2017 Jacopo Mosca wins 7th stage Tour of Hainan 2017 Jakub Mareczko wins 6th stage Tour of Hainan 2017 Jakub Mareczko wins 5th stage Tour of Hainan 2017 Jakub Mareczko wins 4th stage Tour of Hainan 2017 Jakub Mareczko wins 3rd stage Tour of Hainan 2017 Jakub Mareczko wins 2nd stage Tour of Hainan 2017
Transferentzia
LOPEZ Róbinson UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896
(-)
Canceled
ROTONDI Matteo NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI
(GM EUROPA OVINI)
Extension
PONZI Simone NIPPO VINI FANTINI - EUROPA ORVINI
(CCC SPRANDI POLKOWICE)
Confirmed
TOTÒ Paolo SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA
(SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA)
Extension
SCARTEZZINI Michele SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA
(SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA)
Extension
SALVIETTI Niccolò SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA
(SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA)
Extension
GAZZARA Michele SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA
(SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA)
Extension
GAFFURINI Nicola SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA
(SANGEMINI MGKVIS OLMO VEGA)
Extension
CAMPISTROUS Romain ELITE 2
(ARMÉE DE TERRE)
Confirmed
LAAS Martin TEAM ILLUMINATE
(DELKO MARSEILLE PROVENCE KTM)
Confirmed
Etapako emaitzak
4. Tour of Singkarak
Jamal Hibatullah (INA)
21/11
3. Tour of Singkarak
MÜLLER Robert
20/11
7. Tour du Rwanda
Valens Ndayisenga (RWA)
19/11
2. Tour of Singkarak
Daniel Whitehouse (NZL)
19/11
6. Tour du Rwanda
Metkel Eyob (ERI)
18/11
1. Tour of Singkarak
MÜLLER Robert
18/11
5. Tour du Rwanda
Bonaventure Uwizeyimana (RWA)
17/11
4. Tour du Rwanda
Metkel Eyob (ERI)
16/11
Laisterketa emaitzak
Tour du Rwanda 2.2
Joseph Areruya (RWA)
19/11
Telkom 947 Cycle Challenge 1.1
Ashleigh Moolman - Pasio (RSA)
19/11
Tour of Fuzhou 2.1
Jai Hindley (AUS)
12/11
Tour de Okinawa 1.2
Junya Sano (JPN)
12/11
Tour of Hainan 2.HC
Jacopo Mosca (ITA)
05/11
Tour du Faso 2.2
Salaheddine MRAOUNI (MAR)
05/11
Vuelta Ciclista a Venezuela 2.2
Carlos Torres (PUR)
05/11
Vuelta a Guatemala 2.2
RODAS OCHOA Manuel Oseas
01/11
Txirrindulari egutegia
Elkarrizketak
ALL | DE | NL | FR | ES | IT | EN  Elkarrizketa gehiago >>

Newsfeeds
ALL | NL | ES | IT  Albiste iturri gehiago >>


 




Sailkapena
Erik S.
Sailkapen konbinatua
Finisterra
Txapelketa nagusia
Robin 🎯
Etapakako Txapelketa
Yuan First
Txapelketa puntoka

Kideak
DZI
Continental 3

Marc
Continental 3

FrankV
Continental 3




--- iragarpena ---