Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Login
No account yet? Sign up for FREE
Email:
Password:
Txapelketa bereziak


Partaideen zerrendak
Tour de Romandie
24 Apirila - 29 Apirila
2.UWT
GP della Liberazione PINK
25 Apirila
1.2
Tour of Chongming Island UCI Women's WorldTour
26 Apirila - 28 Apirila
2.WWT
Gracia
26 Apirila - 29 Apirila
2.2
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo
27 Apirila - 29 Apirila
2.1
Festival Elsy Jacobs
27 Apirila - 29 Apirila
2.1
Belgrade Banjaluka
28 Apirila - 29 Apirila
2.1
Eschborn-Frankfurt - Rund um den Finanzplatz
1 Maiatza
1.UWT
Tour of Zhoushan Island (Shengsi Stage)
1 Maiatza - 3 Maiatza
2.2
Tour de Yorkshire Womens Race
3 Maiatza - 4 Maiatza
2.1
 
Anna van der Breggen wins Liège-Bastogne-Liège Femmes 2018 Mikhel Raïm wins 2nd stage Vuelta a Castilla y Leon 2018 Bob Jungels wins Liège-Bastogne-Liège 2018 Joshua Huppertz wins Arno Wallaard Memorial 2018 Carlos Barbero wins 1st stage Vuelta a Castilla y Leon 2018 Mark Padun wins 5th stage Tour of the Alps 2018 Luis Leon Sanchez wins 4th stage Tour of the Alps 2018 Anna van der Breggen wins La Flèche Wallonne Féminine 2018
Etapako emaitzak
6. Tour of Croatia
Paolo Simion (ITA)
22/04
3. Vuelta a Castilla y Leon
Ruben Plaza Molina (ESP)
22/04
2. Tour du Jura Cycliste
Tom Wirtgen (LUX)
22/04
4. Tour of Mersin
Yauheni Karaliok (BLR)
22/04
5. Tour of the Gila
Carolina PeÑuela Diana (COL)
22/04
5. Tour of the Gila
Gavin Mannion (USA)
22/04
5. Tour of Croatia
Manuele Boaro (ITA)
21/04
2. Vuelta a Castilla y Leon
Mihkel Räim (EST)
21/04
Laisterketa emaitzak
Liège-Bastogne-Liège 1.UWT
Bob Jungels (LUX)
22/04
Liège-Bastogne-Liège Femmes 1.WWT
Anna Van Der Breggen (NED)
22/04
Tour of Croatia 2.HC
Kanstantsin Siutsou (BLR)
22/04
Vuelta a Castilla y Leon 2.1
Ruben Plaza Molina (ESP)
22/04
Tour du Jura Cycliste 2.2
Carl Fredrik Hagen (NOR)
22/04
Rutland - Melton Cicle Classic 1.2
Gabriel Cullaigh (GBR)
22/04
Giro dell'Appennino 1.1
Giulio Ciccone (ITA)
22/04
Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland 1.2
Paterski Maciej (POL)
22/04
Txirrindulari egutegia
22/04 - 29/04 Tour du SénégalM 2.2
23/04 - 26/04 Tour of LimpopoM 2.2
24/04 - 29/04 Tour de RomandieM 2.UWT
25/04 GP della Liberazione PINKV 1.2
25/04 - 01/05 Le Tour de Bretagne CyclisteM 2.2
26/04 - 28/04 Tour of Chongming Island UCI Women's WorldTourV 2.WWT
26/04 - 29/04 GraciaV 2.2
27/04 - 29/04 Vuelta Asturias Julio Alvarez MendoM 2.1
27/04 - 29/04 Festival Elsy JacobsV 2.1
28/04 GP Himmerland RundtM 1.2
28/04 PWZ Zuidenveld TourM 1.2
28/04 - 29/04 Belgrade BanjalukaM 2.1
28/04 - 01/05 Toscana Terra di Ciclismo EroicaM 2.2U
29/04 Skive-LøbetM 1.2
29/04 Paris - Mantes-en-YvelinesM 1.2
01/05 Eschborn-Frankfurt - Rund um den FinanzplatzM 1.UWT
01/05 Eschborn-Frankfurt - Rund um den FinanzplatzM 1.2U
01/05 30 MemoriałM 1.2
01/05 - 03/05 Tour of Zhoushan Island (Shengsi Stage)V 2.2
02/05 19 MemoriałM 1.2
Elkarrizketak
ALL | DE | NL | FR | ES | IT | EN  Elkarrizketa gehiago >>

Newsfeeds
ALL | DE | NL | ES | IT | EN  Albiste iturri gehiago >>


 




Sailkapena
Davey H.
Sailkapen konbinatua
IKE
Txapelketa nagusia
tom9
Etapakako Txapelketa
Davey H.
Txapelketa puntoka

Kideak
DZI
Continental 3

Marc
Continental 3

FrankV
Continental 3




--- iragarpena ---