Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Login
Nog geen account? Meld je GRATIS aan
Email:
Password:
Competitiespecials


Volta ao Alentejo
20 Maart - 24 Maart
2.2
Milano-Sanremo
23 Maart
1.UWT
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
24 Maart
1.WWT
Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut
24 Maart
1.HC
Volta Ciclista a Catalunya
25 Maart - 31 Maart
2.UWT
Driedaagse Brugge-De Panne
27 Maart
1.UWT
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
27 Maart - 31 Maart
2.1
Driedaagse Brugge-De Panne
28 Maart
1.WWT
E3 Harelbeke
29 Maart
1.UWT
Aphrodite Cycling Race
29 Maart - 30 Maart
2.2
 
Video´s
Pascal Ackermann wins Bredene Koksijde Classic 2019 Enrique Sanz wins 2nd stage Volta ao Alentejo 2019 Giovanni Lonardi wins 5th stage Tour de Taiwan 2019 Enrique Sanz wins 1st stage Volta ao Alentejo 2019 Cees Bol wins Danilith Nokere Koerse 2019 Victor Campenaerts wins 7th stage (ITT) Tirreno-Adriatico 2019 James Piccoli wins 4th stage Tour de Taiwan 2019 Julian Alaphilippe wins 6th stage Tirreno-Adriatico 2019
Etappeuitslagen
3. Volta ao Alentejo
Gabriel Cullaigh (GBR)
22/03
1. Tour de Tochigi
DYBALL Benjamin
22/03
2. Volta ao Alentejo
Enrique Sanz Unzue (EUS)
21/03
5. Tour de Taiwan
Giovanni Lonardi (ITA)
21/03
1. Volta ao Alentejo
Enrique Sanz Unzue (EUS)
20/03
4. Tour de Taiwan
James Piccoli (CAN)
20/03
7. Tirreno-Adriatico
Victor Campenaerts (BEL)
19/03
3. Tour de Taiwan
Nicholas White (AUS)
19/03
Wedstrijduitslagen
Youngster Coast Challenge 1.2U
Niklas Märkl (GER)
22/03
Bredene Koksijde Classic 1.HC
Pascal Ackermann (GER)
22/03
Tour de Taiwan 2.1
Clarke Jonathan (AUS)
21/03
Nokere Koerse Women 1.1
Lorena Wiebes (NED)
20/03
Danilith Nokere Koerse 1.HC
Cees Bol (NED)
20/03
Tirreno-Adriatico 2.UWT
Primoz Roglic (SLO)
19/03
Paris-Nice 2.UWT
Egan Arley Bernal Gomez (COL)
17/03
Women's WorldTour Ronde van Drenthe 1.WWT
Bastianelli Marta (ITA)
17/03
Interviews
ALL | DE | NL | FR | ES | IT | EN | EU  Meer interviews >>

Newsfeeds
ALL | DE | NL | ES | EN  Meer newsfeeds >>


 




Leaderboard
Marco H.
Combinatie Klassement
Luc Nilis
Hoofdcompetitie
Marco H.
Dagcompetitie
Rui Pereira
Puntencompetitie

Members
DZI
ProContinental 1

Marc
Continental 3

Davey H.
Continental 3




--- advertentie ---