Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Aanmelden   
Login
Nog geen account? Meld je GRATIS aan
Email:
Password:
Competitiespecials


La Vuelta ciclista a España
19 Augustus - 10 September
2.UWT
GP Stad Zottegem
22 Augustus
1.1
Tour du Poitou Charentes, Charente, Charente Maritime, deux sèvres, Vienne
22 Augustus - 25 Augustus
2.1
Druivenkoers - Overijse
23 Augustus
1.1
PRO Ötztaler 5.500
25 Augustus
1.1
GP de Plouay - Lorient Agglomération
26 Augustus
1.WWT
Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke
26 Augustus
1.1
Bretagne Classic - Ouest-France
27 Augustus
1.UWT
Schaal Sels
27 Augustus
1.1
Boels Rental Ladies Tour
29 Augustus - 3 September
2.WWT
 
Video´s
Vincenzo Nibali wins 3rd stage La Vuelta ciclista a España 2017 Yves Lampaert wins 2nd stage La Vuelta ciclista a España 2017 Elia Viviani wins EuroEyes Cyclassics 2017 BMC Pro Team wins 1st stage (TTT) La Vuelta ciclista a España 2017 Fabio Jakobsen wins 2nd stage Tour de l´Avenir 2017 Luka Mezgec wins Veenendaal-Veenendaal Classic 2017 Ellen van Dijk wins prologue Ladies Tour of Norway 2017 Mark Padun wins GP Capodarco Comunita Di Capodarco 2017
Etappeuitslagen
3. La Vuelta ciclista a España
Vincenzo Nibali (ITA)
21/08
4. Tour de l´Avenir
Christopher Lawless (GBR)
21/08
2. La Vuelta ciclista a España
Yves Lampaert (BEL)
20/08
3. Ladies Tour of Norway
Guarnier Megan (USA)
20/08
3. Tour de l´Avenir
Kristoffer Halvorsen (NOR)
20/08
1. La Vuelta ciclista a España
19/08
2. Ladies Tour of Norway
Chloe Hosking (AUS)
19/08
2. Tour de l´Avenir
Fabio Jakobsen (NED)
19/08
Wedstrijduitslagen
EuroEyes Cyclassics 1.UWT
Elia Viviani (ITA)
20/08
Ladies Tour of Norway 2.WWT
Marianne Vos (NED)
20/08
Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven 1.1
Timothy Dupont (BEL)
20/08
2 Szlakiem Wielkich Jezior 1.2
RUTKIEWICZ Marek
20/08
55 Puchar Mon. 1.2
KAŇKOVSKÝ Alois
19/08
Tour du Limousin 2.1
Alexis Vuillermoz (FRA)
18/08
Veenendaal-Veenendaal Classic 1.1
Luka Mezgec (SLO)
18/08
Gp Capodarco Comunita Di Capodarco 1.2U
PADUN Mark
16/08
Interviews
ALL |  | DE | FR | ES | IT | EN  Meer interviews >>

Newsfeeds
ALL | NL | ES | IT  Meer newsfeeds >>

MORKOV Michael QUICK STEP FLOORS
(TEAM KATUSHA-ALPECIN)
Getekend
DASSONVILLE Flavien ST.MARTIN-AUBER93
(HP BTP - AUBER 93)
Verlenging
CHEREL Mickaël AG2R LA MONDIALE
(AG2R LA MONDIALE)
Verlenging
VUILLERMOZ Alexis AG2R LA MONDIALE
(AG2R LA MONDIALE)
Verlenging
BAGDONAS Gediminas AG2R LA MONDIALE
(AG2R LA MONDIALE)
Verlenging
SANABRIA SANCHEZ Ana Cristina SERVETTO GIUSTA
(SERVETTO GIUSTA)
Verlenging
SLAGTER Tom Jelte DIMENSION DATA
(CANNONDALE-DRAPAC PRO CYCLING TEAM)
Getekend
DEVENYNS Dries QUICK STEP FLOORS
(QUICK STEP FLOORS)
Verlenging
AASHEIM Aksel Fischer JOKER ICOPAL
(-)
Getekend
DEHAES Kenny WB-VERANCLASSIC AQUALITY PROTECT
(WANTY – GROUPE GOBERT)
Getekend

 



Leaderboard
Laurentiu 46
Combinatie Klassement
JH
Hoofdcompetitie
Laurentiu 46
Dagcompetitie
Reyn
Puntencompetitie

Members
DZI
Continental 3

Marc
Continental 3

FrankV
Continental 3


--- advertentie ---