Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Login
No account yet? Sign up for FREE
Email:
Password:
Txapelketa bereziak


Partaideen zerrendak
Volta ao Alentejo
20 Martxoa - 24 Martxoa
2.2
Milano-Sanremo
23 Martxoa
1.UWT
Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio
24 Martxoa
1.WWT
Grand Prix de Denain - Porte du Hainaut
24 Martxoa
1.HC
Volta Ciclista a Catalunya
25 Martxoa - 31 Martxoa
2.UWT
Driedaagse Brugge-De Panne
27 Martxoa
1.UWT
Settimana Internazionale Coppi e Bartali
27 Martxoa - 31 Martxoa
2.1
Driedaagse Brugge-De Panne
28 Martxoa
1.WWT
E3 Harelbeke
29 Martxoa
1.UWT
Aphrodite Cycling Race
29 Martxoa - 30 Martxoa
2.2
 
Pascal Ackermann wins Bredene Koksijde Classic 2019 Enrique Sanz wins 2nd stage Volta ao Alentejo 2019 Giovanni Lonardi wins 5th stage Tour de Taiwan 2019 Enrique Sanz wins 1st stage Volta ao Alentejo 2019 Cees Bol wins Danilith Nokere Koerse 2019 Victor Campenaerts wins 7th stage (ITT) Tirreno-Adriatico 2019 James Piccoli wins 4th stage Tour de Taiwan 2019 Julian Alaphilippe wins 6th stage Tirreno-Adriatico 2019
Etapako emaitzak
3. Volta ao Alentejo
Gabriel Cullaigh (GBR)
22/03
1. Tour de Tochigi
DYBALL Benjamin
22/03
2. Volta ao Alentejo
Enrique Sanz Unzue (EUS)
21/03
5. Tour de Taiwan
Giovanni Lonardi (ITA)
21/03
1. Volta ao Alentejo
Enrique Sanz Unzue (EUS)
20/03
4. Tour de Taiwan
James Piccoli (CAN)
20/03
7. Tirreno-Adriatico
Victor Campenaerts (BEL)
19/03
3. Tour de Taiwan
Nicholas White (AUS)
19/03
Laisterketa emaitzak
Youngster Coast Challenge 1.2U
Niklas Märkl (GER)
22/03
Bredene Koksijde Classic 1.HC
Pascal Ackermann (GER)
22/03
Tour de Taiwan 2.1
Clarke Jonathan (AUS)
21/03
Nokere Koerse Women 1.1
Lorena Wiebes (NED)
20/03
Danilith Nokere Koerse 1.HC
Cees Bol (NED)
20/03
Tirreno-Adriatico 2.UWT
Primoz Roglic (SLO)
19/03
Paris-Nice 2.UWT
Egan Arley Bernal Gomez (COL)
17/03
Women's WorldTour Ronde van Drenthe 1.WWT
Bastianelli Marta (ITA)
17/03
Txirrindulari egutegia
Elkarrizketak
ALL | DE | NL | FR | ES | IT | EN | EU  Elkarrizketa gehiago >>

Newsfeeds
ALL | DE | NL | ES | EN  Albiste iturri gehiago >>


 



Sailkapena
Marco H.
Sailkapen konbinatua
Luc Nilis
Txapelketa nagusia
Marco H.
Etapakako Txapelketa
Rui Pereira
Txapelketa puntoka

Kideak
DZI
ProContinental 1

Marc
Continental 3

Davey H.
Continental 3




--- iragarpena ---