Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Login
No account yet? Sign up for FREE
Email:
Password:
Txapelketa bereziak


Partaideen zerrendak
GP della Liberazione PINK
25 Apirila
1.2
Tour de Romandie
25 Apirila - 30 Apirila
2.UWT
Gracia Orlova
27 Apirila - 30 Apirila
2.2
Tour de Yorkshire
28 Apirila - 30 Apirila
2.1
Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs
28 Apirila - 30 Apirila
2.1
Tour de Yorkshire Women's Race
29 Apirila
1.1
Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo
29 Apirila - 1 Maiatza
2.1
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt
1 Maiatza
1.UWT
Tour d'Azerbaïdjan
3 Maiatza - 7 Maiatza
2.1
Tour of Chongming Island UCI Women's World Tour
5 Maiatza - 7 Maiatza
2.WWT
 
Sacha Modolo wins 6th stage Tour of Croatia 2017 Alejandro Valverde wins Liège-Bastogne-Liège 2017 Jaime Roson wins 5th stage Tour of Croatia 2017 Thibaut Pinot wins 5th stage Tour of the Alps 2017 Nicola Ruffoni wins 4th stage Tour of Croatia 2017 Matteo Montaguti wins 4th stage Tour of the Alps 2017 Nicola Ruffoni wins 3rd stage Tour of Croatia 2017 Kristijan Durasek wins 2nd stage Tour of Croatia 2017
Etapako emaitzak
6. Tour of Croatia
Sacha Modolo (ITA)
23/04
5. Tour Eritrea
Zemenfes Solomon (ERI)
22/04
5. Tour of Croatia
Jaime Roson Garcia (ESP)
22/04
4. Tour Eritrea
Halilaj Redi (ALB)
21/04
3. Tour of the Gila
Evan Huffman (USA)
21/04
4. Tour of Croatia
Nicola Ruffoni (ITA)
21/04
5. Tour of the Alps
Thibaut Pinot (FRA)
21/04
2. Tour of Mersin
Papok Siarhei (BLR)
21/04
Laisterketa emaitzak
Liège-Bastogne-Liège 1.UWT
Alejandro Valverde Belmonte (ESP)
23/04
Liège-Bastogne-Liège Femmes 1.WWT
Anna Van Der Breggen (NED)
23/04
Tour of Croatia 2.1
Vincenzo Nibali (ITA)
23/04
Tour Eritrea 2.2
Zemenfes Solomon (ERI)
22/04
Tour of the Alps 2.HC
Geraint Thomas (GBR)
21/04
La Flèche Wallonne 1.UWT
Alejandro Valverde Belmonte (ESP)
19/04
La Flèche Wallonne Féminine 1.WWT
Anna Van Der Breggen (NED)
19/04
Tro-Bro Léon 1.1
Damien Gaudin (FRA)
17/04
Txirrindulari egutegia
Elkarrizketak
ALL | DE | NL | FR | ES | IT | EN  Elkarrizketa gehiago >>

Newsfeeds
ALL | NL | ES | IT  Albiste iturri gehiago >>

Transferentzia
OKAMOTO Hayato AISAN RACING TEAM
(-)
Signed
SUMIYOSHI Kota AISAN RACING TEAM
(TEAM UKYO)
Signed
KUROEDA Shiki AISAN RACING TEAM
(AISAN RACING TEAM)
Extension
KOMORI Ryohei AISAN RACING TEAM
(AISAN RACING TEAM)
Extension
HAYAKAWA Tomohiro AISAN RACING TEAM
(AISAN RACING TEAM)
Extension
HARADA Hiroaki AISAN RACING TEAM
(AISAN RACING TEAM)
Extension
HANEDA Kazushige ?
(AISAN RACING TEAM)
Confirmed
FUKUDA Shinpei ?
(AISAN RACING TEAM)
Confirmed
CHIHARA Hiroyuki ?
(AISAN RACING TEAM)
Confirmed
AYABE Takeaki ?
(AISAN RACING TEAM)
Confirmed

 


Sailkapena
JH
Sailkapen konbinatua
Vinnie
Txapelketa nagusia
JH
Etapakako Txapelketa
Robin 🎯
Txapelketa puntoka

Kideak
DZI
Continental 3

Marc
Continental 3

FrankV
Continental 3


--- iragarpena ---