Login / Subscribe

Language: English | Nederlands | Français | Italiano | Español | Euskara

Saioa hasi/izena eman   
Login
No account yet? Sign up for FREE
Email:
Password:
Txapelketa bereziak


Partaideen zerrendak
Tour of Fuzhou
14 Azaroa - 18 Azaroa
2.1
Santos Women's Tour Down Under
10 Urtarrila - 13 Urtarrila
2.1
Santos Tour Down Under
15 Urtarrila - 20 Urtarrila
2.UWT
La Tropicale Amissa Bongo
21 Urtarrila - 27 Urtarrila
2.1
Cadel Evans Great Ocean Road Race
27 Urtarrila
1.UWT
UAE Tour
24 Otsaila - 2 Martxoa
2.UWT
Omloop Het Nieuwsblad Elite
2 Martxoa
1.UWT
Strade Bianche
9 Martxoa
1.UWT
Strade Bianche
9 Martxoa
1.WWT
Paris-Nice
10 Martxoa - 17 Martxoa
2.UWT
 
Novardianto Jamalidin wins 1st stage Tour of Singkarak 2018 Arlenis Sierra Canadilla wins Tour of Guangxi Women's WorldTour  2018 Fabio Jakobsen wins 6th stage Gree-Tour of Guangxi 2018 Matteo Trentin wins 5th stage Gree-Tour of Guangxi 2018 Gianni Moscon wins 4th stage Gree-Tour of Guangxi 2018 Fabio Jakobsen wins 3rd stage Gree-Tour of Guangxi 2018 Pascal Ackermann wins 2nd stage Gree-Tour of Guangxi 2018 Dylan Groenewegen wins 1st stage Gree-Tour of Guangxi 2018
Transferentzia
KOSTER Claudia WNT ROTOR PRO CYCLING
(TEAM VIRTU CYCLING (WE))
Signed
MANLY Alexandra MITCHELTON - SCOTT
(MITCHELTON - SCOTT (WE))
Extension
HIGUITA GARCIA Sergio Andres TEAM EF EDUCATION FIRST-DRAPAC p/b CANNONDALE
(MANZANA POSTOBON TEAM)
Rumour
CARVALHO André HAGENS BERMAN - SUPERMINT PRO CYCLING TEAM
(LIBERTY SEGUROS - CARGLASS)
Signed
TUNSET Anton EINDE CARRIERE
(TEAM COOP-OSTER HUS)
End career
GOMEZ PEÑALOZA Bryan Steve MANZANA POSTOBON TEAM
(HOLOWESKO-CITADEL P/B ARAPHAOE RECOURCES)
Signed
ANGULO SAMPEDRO Antonio EFAPEL
(-)
Signed
GUY Timothy LJUBLJANA GUSTO XAURUM
(LJUBLJANA GUSTO XAURUM)
Extension
EWART Jesse TEAM SAPURA CYCLING
(TEAM SAPURA CYCLING)
Extension
JARC Aljaz ADRIA MOBIL
(ADRIA MOBIL)
Extension
Etapako emaitzak
8. Tour of Singkarak
Nikodemus Holler (GER)
11/11
3. Tour of Quanzhou Bay
Eefting Roy (NED)
11/11
7. Tour of Singkarak
Jay Dutton (AUS)
10/11
2. Tour of Quanzhou Bay
Max Stedman (GBR)
10/11
6. Tour of Singkarak
Clint Hendricks (RSA)
09/11
1. Tour of Quanzhou Bay
Kaden Groves (AUS)
09/11
5. Tour of Singkarak
Ryan Cavanagh (AUS)
08/11
4. Tour of Singkarak
Thanakhan Chaiyasombat (THA)
07/11
Laisterketa emaitzak
Tour of Singkarak 2.2
Jesse Ewart (AUS)
11/11
Tour of Quanzhou Bay 2.2
Max Stedman (GBR)
11/11
Tour de Okinawa 1.2
Alan Marangoni (ITA)
11/11
Vuelta Femenina Internacional a Costa Rica 2.2
Liliana Moreno Canchon Blanca (COL)
04/11
Tour du Faso 2.2
Mathias Sorgho (BUR)
04/11
Vuelta a Guatemala 2.2
Ajpacaja Pax Alfredo Esteban (GUA)
01/11
Tour of Hainan 2.HC
Fausto Masnada (ITA)
31/10
Gran Premio Comite Olimpico Nacional Femenino 1.2
Marcela Elizabeth Prieto Castañeda (MEX)
30/10
Txirrindulari egutegia
Elkarrizketak
ALL | FR | ES | IT | EN  Elkarrizketa gehiago >>

Newsfeeds
ALL | DE | NL | ES | IT | EN  Albiste iturri gehiago >>


 




Sailkapena
Robin 🎯
Sailkapen konbinatua
Gouwe Kouwie🔒
Txapelketa nagusia
Erik S.
Etapakako Txapelketa
JH
Txapelketa puntoka

Kideak
DZI
Continental 3

Marc
Continental 3

Davey H.
Continental 3



--- iragarpena ---