Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Txirrindulari egutegia
Egunerokoa
Hilabeteko egutegia
CyclingFever
World Tour
Women Worldtour
ProSeries
Women ProSeries
UCI Europe Tour
UCI Africa Tour
UCI America Tour
UCI Oceania Tour
UCI Asia Tour
Emakumea
Txapelketak
Criterium
Laisterketak
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
<<
2020
Iraila 2021
2022 >>
Urt
|
Ots
|
Mar
|
Apr
|
Mai
|
Eka
|
Uzt
|
Abu
|
Ira
|
Urr
|
Aza
|
Abe
|
14-08
05-09
Vuelta a España
ROGLIC Primoz
ESP
2.UWT
M
30-08
05-09
Benelux Tour
COLBRELLI Sonny
NED
2.UWT
M
31-08
04-09
Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria
AUT
2.1
M
31-08
05-09
Turul Romaniei
KACZMAREK Jakub
ROU
2.1
M
02-09
05-09
La Madrid Challenge by La Vuelta
VAN VLEUTEN Annemiek
ESP
2.WWT
F
03-09
05-09
Paris-Arras Tour
TESSON Jason
FRA
2.2
M
03-09
05-09
Giro del Friuli Venezia Giulia
RAPP Jonas
ITA
2.2
M
03-09
Classic Grand Besançon Doubs
GIRMAY HAILU Biniam
FRA
1.1
M
03-09
Hafjell GP
NOR
1.2
M
04-09
Tour du Jura Cycliste
COSNEFROY Benoit
FRA
1.1
M
04-09
05-09
Szlakiem Walk Majora Hubala
POL
2.2
M
05-09
Maryland Cycling Classic
USA
1.Pro
M
05-09
Tour du Doubs
GODON Dorian
FRA
1.1
M
05-09
12-09
Tour of Britain
VAN AERT Wout
GBR
2.Pro
M
08-09
14-09
Tour Cycliste Féminin International Ardèche
THOMAS Leah
FRA
2.1
F
09-09
Championnat d'Europe c.l.m./European Championship ITT - ME
KÜNG Stefan
ITA
CC
M
09-09
Championnat d'Europe U23 c.l.m./U23 European Championship TT - MU
PRICE-PEJTERSEN Johan
ITA
CC
M
09-09
12-09
Okolo Jiznich Czech
CZE
2.2
M
09-09
Championnat d'Europe c.l.m./European Championship ITT - WE
REUSSER Marlen
ITA
CC
F
09-09
Championnat d'Europe U23 c.l.m. / U23 European Championship TT - WU
GUAZZINI Vittoria
ITA
CC
F
10-09
Grand Prix Cycliste de Québec
CAN
1.UWT
M
10-09
Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - WU
ZANARDI Silvia
ITA
CC
F
11-09
Championnat d'Europe/European Championship RR - WE
VAN DIJK Ellen
ITA
CC
F
11-09
Arno Wallaard Memorial
NED
1.2
M
11-09
Championnat d'Europe U23 / U23 European Championship - MU
NYS Thibau
ITA
CC
M
12-09
GP de Fourmies / La Voix du Nord
VIVIANI Elia
FRA
1.Pro
M
12-09
La Choralis Fourmies Féminine
GEORGI Pfeiffer
FRA
1.2
F
12-09
Ringerike GP
NOR
1.2
M
12-09
Grand Prix Cycliste de Montréal
CAN
1.UWT
M
12-09
Championnat d'Europe/European Championship RR - ME
COLBRELLI Sonny
ITA
CC
M
12-09
Antwerp Port Epic
VAN DER POEL Mathieu
BEL
1.1
M
14-09
18-09
Tour de Luxembourg
ALMEIDA João
LUX
2.Pro
M
15-09
Giro di Toscana
VALGREN ANDERSEN Michael
ITA
1.1
M
15-09
GP de Wallonie
LAPORTE Christophe
BEL
1.Pro
M
15-09
19-09
Tour de Slovaquie
SAGAN Peter
SVK
2.1
M
16-09
Coppa Sabatini
VALGREN ANDERSEN Michael
ITA
1.Pro
M
17-09
Kampioenschap van Vlaanderen
PHILIPSEN Jasper
BEL
1.1
M
17-09
18-09
Trophée des Grimpeuses
MACKAIJ Floortje
BEL
2.2
F
18-09
Memorial Marco Pantani-Trofeo Mercatone Uno
COLBRELLI Sonny
ITA
1.1
M
18-09
Primus Classic
SENECHAL Florian
BEL
1.Pro
M
19-09
Gooikse Pijl
JAKOBSEN Fabio
BEL
1.1
M
19-09
Grand Prix International d'Isbergues - Pas de Calais Féminin
KOOL Charlotte
FRA
1.2
F
19-09
GP d´Isbergues
VIVIANI Elia
FRA
1.1
M
19-09
Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt
PHILIPSEN Jasper
GER
1.UWT
M
19-09
World TimeTrial Championship (ME)
GANNA Filippo
BEL
CM
M
19-09
Trofeo Matteotti
TRENTIN Matteo
ITA
1.1
M
20-09
26-09
Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers
FRA
2.2
M
20-09
World TimeTrial Championship (WE)
VAN DIJK Ellen
BEL
CM
F
20-09
World TimeTrial Championship (MU)
PRICE-PEJTERSEN Johan
BEL
CM
M
21-09
World TimeTrial Championship (WJ)
IVANCHENKO Alena
BEL
CM
F
21-09
GP de Denain Porte du Hainaut
PHILIPSEN Jasper
FRA
1.Pro
M
21-09
World TimeTrial Championship (MJ)
WANG Gustav
BEL
CM
M
22-09
Team Time Trial Mixed Relay
Germany - Mix
BEL
CM
23-09
Omloop van het Houtland Lichtervelde
VAN DER HOORN Taco
BEL
1.1
M
23-09
26-09
Greek Monuments Tour
GRE
2.1
M
24-09
World Road Championship (MU)
BARONCINI Filippo
BEL
CM
M
24-09
World Road Championship (MJ)
HAGENES Per Strand
BEL
CM
M
24-09
Veenendaal-Veenendaal Classic
NED
1.1
F
25-09
World Road Championship (WE)
BALSAMO Elisa
BEL
CM
F
25-09
World Road Championship (WJ)
BACKSTEDT Zoe
BEL
CM
F
26-09
Paris-Chauny
PHILIPSEN Jasper
FRA
1.1
M
26-09
World Road Championship (ME)
ALAPHILIPPE Julian
BEL
CM
M
26-09
Dorpenomloop Rucphen
VAN BREUSSEGEM Elias
NED
1.2
M
28-09
01-10
Giro di Sicilia
NIBALI Vincenzo
ITA
2.1
M
28-09
03-10
Vuelta a Colombia Femenina Oro y Paz
CHACÓN GARCIA Lilibeth
COL
2.2
F
28-09
Ruota d´Oro
ITA
1.2U
M
28-09
03-10
Tour of Croatia-Kroz Hrvatsku
WILLIAMS Stephen
CRO
2.1
M
29-09
03-10
Tour of the Gila - WE
USA
2.2
F
29-09
Circuit Franco-Belge
JAKOBSEN Fabio
BEL
1.Pro
M
29-09
03-10
Ronde de l´Isard d'Ariège
LEEMREIZE Gijs
FRA
2.2U
M
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika